Ligue 1 - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Reims : Monaco  - 7. listopadu 2021   15:00

0:0
(0:0)
Reims
P. Rajković – Gravillon, Faes, J. Abdulhamíd (C), Konan – Flips (57. Cafaro), Matusiwa, Cassama (90+2. Locko) – Mbuku (46. van Bergen), Donis (65. Valon Beriša), Ekitike (65. Touré).
Diouf – Locko, Mbow, Sissoko, Kebbal, Valon Beriša, Cafaro, Touré, van Bergen.
Jeremie Pignard (Francie)
Stade Auguste-Delaune, Reims
Monaco
Nübel – R. Aguilar, Maripán, B. Badiashile, Jakobs (72. Caio Henrique) – G. Martins (61. Volland), Tchouaméni, Y. Fofana, Diop – Golovin (61. Diatta), Ben Yedder (C) (72. Boadu).

To by bylo z mé strany všechno. Já se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek neděle a u dalšího přenosu zase někdy na počtenou.
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 5:5. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 9:13.
Je dobojováno, v tomto utkání jsme vítěze nepoznali. Monako bylo sice po celý zápas aktivnějším a nebezpečnějším týmem, jenže svou aktivitu nedokázalo přetavit v gól. Domácí tým byl blízko branky po přímém kopu Cafara, ale ten zase nechal vyniknout skvělého Nübela. Remeš tedy s Monakem hrála bez branek a oba týmy pokračují v nevýrazných výkonem z poslední doby.
90+4'
90+3'
V tomto utkání se zřejmě nic zásadního už nestane. Monako si z tohoto zápasu nejspíš odnese pouze bod, což je pro tento tým v jeho situace opravdu málo.
90+2'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Moreto Cassama, přichází Bradley Locko.
90+2'
Obrovská šance pro hostující tým. Kevin Volland si skvěle naběhnul na centrovaný míč, ale jeho hlavička mířila úplně někde jinde, než by tento hostující útočník chtěl.
90+1'
Rozhodčí tohoto utkání prodlouží tento zápas o tři minuty nad rámec základní hrací doby.
90'
Za malou chvíli se dozvíme počet nastavených minut v tomto utkání. Zatím můžeme sledovat tlak na domácí pokutové území ze strany jejich dnešního soupeře z Monaka.
89'
Už se zdálo, že by z toho mohla být standardní situace pro domácí tým. Nakonec budeme svědky autového vhazování monackého klubu na pravé straně hrací plochy.
88'
Remíza by zřejmě pro domácí tým stačila. Stejného názoru není monacký tým, který postupem času všechno sází na útok. Pro tým trenéra Kovače bude bod z tohoto utkání málo.
87'
Aurélien Tchouaméni se dostal v pokutovém území k zakončení z voleje. Bohužel pro jeho tým nebylo toto zakončení přesné. Jeho střela skončila vysoko nad domácí brankou.
86'
Predrag Rajković předvedl další parádní zákrok u své pravé tyčky a s rozehrávkou nikde nebude spěchat. Právě to jako by se snažil říct svým spoluhráčům, kteří už začínají vyhlížet konec zápasu.
85'
Centr z tohoto rohového kopu byl sice odvrácen mimo vápno, ale pro odražený míč si došel Youssouf Fofana, který opět zkusil své štěstí pohotovou střelou nad branku.
84'
Wout Faes se skvěle vrhnul do centru z levé strany a míč odvrátil do zámezí. Monako bude mít k dispozici další rohový kop v zápase.
83'
Domácí tým už raději neriskuje a bude se snažit dohrát tento zápas s přehledem. Jenže proti Monaku to bude mít dost těžké, tento tým se nespokojí s remízou.
82'
Utkání se pomalu blíží do svých závěrečných minut. V tomto utkání stále čekáme na úvodní branku tohoto zápasu, která by mohla dost napovědět.
81'
Domácí tým měl k dispozici další standardní situaci, ale ta se nepovedla podle jejich představ. Navíc na úplný závěr se proti pravidlům provinil domácí kapitán.
80'
Aurélien Tchouaméni dohrává dnešní zápas s kapitánskou páskou, což mu zřejmě moc jistoty nepřidává. Jeho poslední střelecký pokus byl asi ten nejnepovedenější v tomto utkání.
79'
Alexander Nübel si křiknul na obránce před sebou a s naprostým klidem si do vzduchu došel pro centrovaný míč. Německý brankář nikde nespěchá a raději rozehrává do strany na volné spoluhráče.
78'
Už se zdálo, že El Bilal Touré se ocitnul v ofsajdovém postavení. Jenže ofsajd se v tuto chvíli nepíská a domácí tým může i nadále kombinovat okolo pokutového území svého soupeře.
77'
Domácí tým se po dlouhé době odhodlal ke kombinaci na útočné polovině a přes překvapení všech se jim to zatím daří. Hráči Monaka se musí v tuto chvíli bránit.
76'
Skvělá práce od Caia Henriqueho, který se položil pod útočníka, kterému míč odkopnul do zámezí. Tohle bude autové vhazování pro domácí Remeš.
75'
Rohový kop z pohledu domácího týmu už tak přesný nebyl. Hosté z Monaka se dokázali ubránit a ještě k tomu založili rychlý protiútok do vracející se obrany soupeře.
74'
Mathieu Cafaro se postavil k exekuci přímého kopu, který se poprvé v tomto zápase poměrně podařil. Alexander Nübel se musel natáhnout k pravé tyči, aby míč vytěsnil mimo prostor své branky.
73'
Wout Faes se skvěle chytil s pronikajícím útočníkem po pravé straně a na poslední chvíli zablokoval jeho centr, který už směřoval na volného Myrona Boadua, který byl úplně volný na hranici penalty.
72'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Ismail Jakobs, přichází Caio Henrique.
71'
Další šance pro hostující tým, tentokrát už to bylo se zakončením, ale s nepřesným zakončením vedle domácí branky. Domácí tým bude opět od své branky rozehrávat.
70'
Monako se snažilo uspat svého soupeře postupnou, ale pomalou kombinací na jejich polovině. To se málem podařilo, ale centr z levé strany nebyl z kategorie přesných.
69'
Parádní centr z pravé strany jenom prolétnul hostujícím vápnem. Ani jeden ze tří útočníků nedosáhnul na tento skvělý centr. Obrovská škoda pro tento klub, Monako mělo z pekla štěstí.
68'
Mathieu Cafaro se v pokutovém území dostal k hlavičkovému zakončení, které ale poslal jenom vedle levé tyčky hostující branky. Ani v tuto chvíli nemusel hostující brankář zasahovat.
67'
Benoît Badiashile se snažil získat výhodu přímého kopu, ale nakonec nebyl vyslyšen a domácí tým může postupovat vstříc hostující brance. Alexander Nübel musí být na pozoru.
66'
Zajímavá práce od domácího trenéra, který už v tento moment má vyčerpané čtyři z možných pěti střídání. Jeho tým i nadále drží nadějnou bezbrankovou remízu s favoritem z Monaka.
65'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Anastasios Donis, přichází Valon Beriša.
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Hugo Ekitike, přichází El Bilal Touré.
65'
Utkání bylo na malý moment přerušeno kvůli jednomu z domácích hráčů, který potřebuje zřejmě lékařské ošetření. Po chvilce se postižený hráč zvedá a odkulhává za postranní čáru.
64'
Jenže rohový kop byl odvrácen pozornou obranou na polovinu hřiště, kde byl následně jeden domácí hráč fauloval vracejicím se Aurélienem Tchouaménim. I tento zákrok se obejde bez karetního potrestání.
63'
Skvělá práce jednoho z hostujících hráčů na pravé straně, kde dokázal pro monacký klub vybojovat další rohový kop v tomto utkání.
62'
Zároveň taky uvidíme, jak se do zápasu promítnou nově příchozí hráči hostujícího týmu. Ty domácí rošády se zatím moc nepovedly a o nových hráčích vůbec skoro nevíme.
61'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Gelson Martins, přichází Kevin Volland.
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Alexandr Golovin, přichází Krépin Diatta.
61'
Predrag Rajković raději kontroloval dráhu centru z levé strany, aby se posléze dozvěděl, že míč skončil nad jeho brankou. Tohle bude další odkop od jeho branky.
60'
Musím říct, že druhý poločas je zatím rozhodně zábavnější než jeho předchozí část. Uvidíme, co nám toto utkání v následujících minutách ještě nabídne.
59'
Zajímavý souboj se odehrál v domácím pokutovém území, kde se po jednom souboji ocitnul na trávníku hostující kapitán. Rozhodčí jasně rozpažil a pokutový kop nebude v tomto případě pískat.
58'
I přes jejich neaktivitu se domácí tým dostal na chvíli na dostřel monacké branky, ale tam nic zásadního pro brankáře soupeře nevymyslel. Ten si opět ani nemusel šáhnout na míč.
57'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Alexis Flips, přichází Mathieu Cafaro.
57'
Žlutou kartu dostává Benoît Badiashile (AS Monaco FC).
57'
Hráči Monaka se doslova nastěhovali na polovinu svého soupeře. Domácí tým se nebezpečně zatáhnul před vlastní pokutové území, odkuď odráží náznaky hostujících útoků.
56'
Golovinův centr na přední tyč nechala domácí obrana zapadnout do zámezí. Míč z jeho centru orazítkoval pouze boční síť domácí branky. Tohle bude další odkop od branky.
55'
Predrag Rajković se snažil jak mohl, ale míč na hrací ploše nezastihnul. Monako bude rozehrát svůj další rohový kop v tomto utkání.
54'
Centr z rohového kopu se příliš nepovedl a propadnul se až na druhou stranu k postranní čáře. Následující akce nebyla opět z těch přesných. Domácí tým se dokázal ubránit.
53'
Rychlý přechod do útoku znamená, že Monako díky svého kapitána získalo výhodu rohového kopu. Uvidíme, co tato šance přinese pro domácí branku.
52'
Aurélien Tchouaméni nic neriskoval a raději přihrál zpět na volného obránce, který hru opět skvěle otočil na druhou stranu. Monako je v tomto zatím fantastické a hlavně přesné.
51'
Tohle bylo od Wouta Faese úplně zbytečné. Domácí obránce nabídnul míč svému soupeři, který se s ním ihned rozběhnul vstříc domácí brance. Remeš se musí rychle vrátit do své obrany.
50'
Začátek druhého poločasu zatím zdobí příliš nepřesností. Na domácí straně jsme si už mohli zvyknout, ale na straně Monaka to nebývá poměrně častý jev. Hosté bývají přesnější.
49'
Pokud má domácí tým odkopávat od branky, tak to bývá většinou v režii domácích stoperů, kteří rozehrají krátkou přihrávkou do strany na volného beka.
48'
Monako se snaží navázat tam, kde v prvním poločase skončilo. Hosté jsou na míči a postupnou kombinací se dostávají na dostřel domácí branky, kterou dnes hájí Predrag Rajković.
47'
Hostující tým před pár desítkami sekund rozehrál druhý poločas, který snad nám divákům přinese zajímavější fotbal, než který jsme mohli sledovat v prvním dějství.
46'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Nathanaël Mbuku, přichází Mitchell van Bergen.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:02.
Je za námi úvodní poločas tohoto utkání, který moc fotbalové krásy nepřinesl. Monacký klub je sice aktivnější, ale kromě šance Golovina a střely Fofany si nic zásadního nevypracoval. Domácí tým sází na rychlé protiútoky, ale ty většinou končí na skvěle fungující obraně soupeře. Domácí Remeš tedy po prvním poločase hraje s Monakem bez branek.

Fauly: 5 – 7
45+2'
45+1'
Wissam Ben Yedder si ve vzdušném souboji pomohl rukou, což se nelíbilo arbitrovi tohoto utkání, který si hostujícího kapitána zve na kobereček.
45+1'
Rozhodčí tohoto utkání nastavil jednu minutu nad rámec základní hrací doby prvního poločasu.
45'
Moreto Cassama to zkusil z levé strany ohrozit hostující branku, ale jeho centrovaný míč dokázala obrana Monaka zablokovat do zámezí. Remeš bude mít k dispozici autové vhazování.
44'
Sofiane Diop tak dlouho s míčem dribloval, až z toho byla zajímavá příležitost pro soupeře, kterého ale ve finále zklamala přesnost jeho kombinace.
43'
Sofiane Diop může být rád, že jeho nedovolený zákrok se obejde bez žlutého potrestání. Rozhodčí si v tuto chvíli vystačí s ráznou domluvou tomuto hráči.
42'
Tohlo mohlo být zajímavé, ale Hugo Ekitike poslal svůj tvrdý projektil pouze do hostujícího obránce, který míč zablokoval mimo pokutové území. Německý brankář v barvách Monaka tentokrát nemusel zasahovat.
41'
Domácí tým je po delší době opět na dostřel hostující branky, ale nakonec z toho nic zajímavého nebude. Ledabylá střela jednoho z útočníku vůbec hostujícího brankáře neohrozila.
40'
První poločas se nám pomalu, ale jistě blíží ke svému konci. Dočkáme se ještě nějaké zajímavé situace před jednou nebo druhou brankou? To se dozvíme v následujících +- sedmi minutách i s nastavením.
39'
Alexander Nübel je v dnešním zápase rád za každé pomazlení s míčem, který ho moc v utkání nepotkal. Guillermo Maripán mu přihrál, aby ho následně vyzval k přihrávce zpět.
38'
Anastasios Donis se skvěle vrátil s pronikajícím Aurélienem Tchouaménim. Při jeho obranném zákroku si zřejmě něco přivodil, a tak na malý moment zůstal ležet na trávníku.
37'
Alexandr Golovin si zpracoval míč na dlouhou nohu a přitom i dokázal faulovat domácího obránce. Akce hostujícího týmu tedy končí hvizdem rozhodčího.
36'
Anastasios Donis se dožadoval odpískání nedovoleného zákroku na svou osobu. Rozhodčí byl ale jiného názoru a nechal zápas pokračovat, na míči jsou hráči Monaka.
35'
Aurélien Tchouaméni má skvělou techniku, kterou nám před malou chvíli předvedl. Jeho přihrávka do levé strany našla monackého beka, jehož centr byl zablokovaný do zámezí.
34'
Pokud by tato střela skončila v brance, tak by z toho byl gól ročníku, ale nakonec Youssouf Fofana ohrozil jenom fanoušky sedící za domácí brankou. Míč z jeho kopačky proletěl těsně nad břevnem.
33'
A byl to opět Anastasios Donis, který si skvěle naskočil na přední tyči na centrovaný míč, který ale poslal vysoko nad hostující branku svého soupeře.
32'
Anastasios Donis se na levé straně prodral k centru, který musel odvrátit hostující Benoît Badiashile na další rohový kop svého soupeře. Uvidíme, co z něj tentokrát vytěží.
31'
Predrag Rajković je v brance domácího týmu naprosto spolehlivý. Před malou chvíli si skvěle pohlídal centr z pravé strany a míč schoval ve svých rukavicích.
30'
Úvodních třicet minut tohoto zápasu je za námi. Monako i nadále hraje s domácí Remeší nerozhodně. O jedinou zajímavou příležitost se zatím postaral hostující Golovin.
29'
Domácí tým se ubránil opět pomocí odkopu na polovinu hrací plochy. Nebude trvat dlouho a příjde další nebezpečí ze strany monackého klubu.
28'
Monako se snaží diktovat tempo zápasu a poměrně se jim to i daří. Domácí tým je stále pozorný v obraně, odkuď brání možné výpady jejich dnešního soupeře.
26'
V první zajímavější příležitosti v tomto utkání se ocitnul Alexander Golovin, který se pokusil přelobovat domácího brankáře. Bohužel pro něj byl už blízko, a tak se lob příliš nepovedl.
25'
Domácí tým měl k dispozici rohový kop, který se ale úplně podle představ nepovedl. Následný rychlý brejk Monaka skončil stejně. Ismail Jakobs nepropálil obranný blok soupeře.
25'
Žlutou kartu dostává Alexandr Golovin (AS Monaco FC).
24'
Aurélien Tchouaméni zkusil svým centrem najít někoho ze svých spoluhráčů v pokutovém území soupeře. Tento francouzský mladík našel jenom rukavice domácího brankáře.
23'
Wissam Ben Yedder to myslel dobře, když svou přihrávkou do druhé vlny hledal někoho ze svých spoluhráče. Jenže nikdo z jeho spoluhráčů neměl ten stejný nápad.
22'
Obrovská škoda pro domácí tým. Ghislain Konan skvěle doplnil útok svého týmu, ale jeho následný centr už neměl potřebnou kvalitu a skončil v zámezí nad brankou.
21'
Hostující obrana měla obrovské štěstí, že jejich obranný zákrok byl zahrán ještě před pokutovým územím. Kdyby rozhodčí chtěl, tak by to mohla být zajímavá příležitost pro domácí.
20'
Nedovolené zákroky přibývají a rozhodčí se v posledních desítkách sekund rozhodně nenudí. Tentokrát měl na svědomí faul jeden hráč z hostující obrany.
19'
Domácí tým se po delší době pokouší o nějakou postupnou kombinaci na útočnou polovinu, ale napadání jejich soupeře jim zatím vystavuje razantní stopku.
18'
Benoît Badiashile byl opět skvělý ve své defenzivní práci, kde nic neriskoval a místo nějakého hloupého nákopu raději přihrál malou domů svému brankáři, který hru otočil úplně na druhou stranu.
17'
Sofiane Diop se snažil udělat si prostor, ale při této snaze byl nepříjemně faulován. Rozhodčí neváhal tento zákrok odpískat. Monako má k dispozici přímý kop.
16'
Hostující hráči nikde s nespěchají a spíše vyčkávají na možnou chybu domácí obrany, která ovšem zatím hraje stále bez známky zaváhání. Monako to bude mít těžké.
15'
Máme za sebou úvodních patnáct minut tohoto utkání, kde stále čekáme na úvodní příležitost, která by stála za zmínku. Monako je sice aktivnější, ale zatím si nedokázalo nic vytvořit.
14'
Benoît Badiashile nejprve zaspal, ale nakonec dokázal čistým způsobem odebrat pronikajícímu soupeři míč. Dokonce si v celé situaci pomohl přihrávkou ke svému brankáři.
13'
Alexander Nübel se poprvé v zápase pomazlil s míčem. Střela jednoho z domácích hráčů nebyla vůbec nebezpečná, což pro německého brankáře byla snadná práce.
12'
Domácí tým měl k dispozici úvodní standardní situaci v tomto zápase, ale tato rozehrávka nebyla moc podařená. Monacká obrana se dokázala ubránit.
11'
Benoît Badiashile nešťastně zpracoval míč pro svého soupeře, který se snažil využít jeho chyby. Bohužel pro jeho tým nebyl následný centr z kategorie přesných.
10'
Už se zdálo, že by něco hráči Remeše mohli vytvořit, ale jeden z domácích útočníků si nedokázal míč úplně přesně zpracovat. Nad kulatým nesmyslem mají opět kontrolu hostující hráči.
9'
Hosté z Monaka jsou aktivnější i u napadání rozehrávky svého soupeře. Domácí hráči to mají ve své kombinaci dost těžké, proto taky možná ztrácejí tyto lehké míče.
8'
Domácí tým by rád něco vymyslel, ale stále ho zlobí nepřesnosti v jeho rozehrávce. Pro hráče Monaka je sbírání těchto míčů snadný úkol.
7'
Ruben Aguilar se na levé straně dostal k centru, který se mu ale moc nepovedl. Míč z jeho kopačky skončil v zámezí, což znamená odkop od domácí branky.
6'
Sofiane Diop si všimnul rozběhnutého spoluhráče na druhé straně hřiště. Jenže jeho kolega z týmu si nepohlídal svůj náběh a byl mu odpískán ofsajd.
5'
Hráči Monaka jsou v úvodních minutách poměrně aktivnější, ale většinou jim jejich kombinace nevychází poblíž domácího vápna. Tam zatím úřaduje domácí obrana Remeše.
4'
Aurélien Tchouaméni se skvěle uvolnil a ještě lépe střílel k levé tyči domácí branky. Brankář Rajković byl ale připraven zasáhnout a míč opět chytnul do rukavic.
3'
První útočná akce hostujícího týmu skončila neúspěšným nákopem za domácí obranu. Míč po tomto nákopu skončil až v rukavicích domácího brankáře.
2'
Anastasios Donis projevil nesmírnou agresivitu při souboji o míč, která byla ale proti fotbalovým pravidlům. Rozhodčí neváhal odpískat nedovolený zákrok.
1'
Domácí tým se ujal úvodního výkopu tohoto utkání. Dnešní utkání odehrají v červenobílé kombinaci, hosté z Monaka budou hrát v černé sadě dresů.
1'

Stade de Reims: P. Rajković – Gravillon, Faes, J. Abdulhamíd (C), Konan – Flips, Matusiwa, Cassama – Mbuku, Donis, Ekitike.
Náhradníci: Diouf – Locko, Mbow, Sissoko, Kebbal, Valon Beriša, Cafaro, Touré, van Bergen.

AS Monaco FC: Nübel – R. Aguilar, Maripán, B. Badiashile, Jakobs – G. Martins, Tchouaméni, Y. Fofana, Diop – Golovin, Ben Yedder (C).
Náhradníci: Mannone – Caio Henrique, Disasi, Sidibé, Lemaréchal, Jean Lucas, Boadu, Volland, Diatta.

AS Monaco FC
Ani tým z Monaka nehraje zatím úplně podle svých představ, jelikož je po dvanácti kolech na desátém místě, což není pozice, kde by tento tým chtěl být. Monako má určitě větší ambice a právě v zápase proti Remeši bude chtít potvrdit výhrou. Z posledních třech kol vyhráli monačti hráči pouze jednou, což není vůbec lichotivý výsledek.

Stade de Reims
Domácí tým nehraje v letošní sezóně úplně podle svých představ. Remeš je před tímto utkáním na průběžné sedmnáctém místě se ziskem jedenácti bodů. Dva body je dělí od barážové pozice. Tento tým by rád už konečně opět vyhrál, jelikož jejich poslední výhra se datuje do posledního ligového kola v září.

31. října 2021 | Bordeaux – Remeš 3:2
24. října 2021 | Reims – Troyes 1:2
17. října 2021 | Brest – Remeš 1:1
1. října 2021 | Lens – Remeš 2:0
26. září 2021 | Remeš – Nantes 3:1
Hezké nedělní odpoledne, francouzská Ligue 1 má i tento víkend na programu své hrací kolo a my u toho nemůžeme chybět. V tomto on-line textovém přenosu se podíváme na duel mezi Remeší a Monakem. Tímto utkáním vás provede Radim Polák, který přeje příjemnou zábavu u jeho sledování.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.