Ligue 1 - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Štrasburk : Reims - 21. listopadu 2021   15:00

Štrasburk
90+7' Bellegarde
1:1
(0:1)
Reims
22' Ekitike  (Konan)
Štrasburk
Sels – Guilbert, Djiku, Nyamsi, Perrin (60. Waris), Liénard (C) – Prcić (60. Sahi), Sissoko (83. Bellegarde), Thomasson – Gameiro (72. Kandil), Diallo.
Kawašima – Fila, Bellegarde, Diarra, Kandil, Waris, Sahi, Gilbert.
Delerue – Viala, Torregrossa
Stade de la Meinau, Štrasburk
24 439 diváků
Reims
P. Rajković – Faes, Konan, J. Abdulhamíd (C), Gravillon – Matusiwa, Cassama (46. Flips), Lopy (82. Sissoko) – Ekitike (67. Donis), Mbuku, Touré.

Držení míče: 68 % : 32 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 8:6. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 8:13.
Velmi dlouho to vypadala na tři body pro Stade Reims, snaha Štrasburku byla jalová. V nastaveném čase nejprve mohl definitivně rozhodnout Donis, ten netrefil křižnou střelou branku. A v poslední možné chvíli se z přímého kopu o vyrovnání postaral střídající Jean-Ricner Bellegarde! Bod si tedy za remízu připisují oba týmy. Mějte hezký zbytek dne.
90+8'
90+7'
Štrasburk právě vstřelil branku!
Brankou last minute po krásném přímém kopu k pravé tyči vyrovnává JEAN-RICNER BELLEGARDE na 1:1!
90+6'
Žlutou kartu dostává Júnis Abdulhamíd (Stade de Reims).
90+6'
Abdulhamíd fauluje před pokutovým územím.
90+5'
RC Štrasburk je stále na útočné polovině, ale nic prospěšného z toho není.
90+4'
Po střílené přihrávce zleva hráči Štrasburku před brankou nebyli schopni dostta míč do sítě a napálil míč pouze mimo branku Stade Reims.
90+4'
Rohový kop pro RC Štrasburk od pravé rohové zástavy.
90+3'
Hráči stade Rerims výborně zdvojují své protivníky.
90+2'
Do obrovské šance se dostal v brejku tři na dva Anastasios Donis, ale jeho přízemní, křižná střela končí pouze mimo tyčku vedle!
90+1'
RC Štrasburk má k dispozici na vyrovnání dlouhých sedm minut nastavení.
90'
Rozhodčí nastaví 7 minut!
89'
Po ztrátě míče dostal řádně naloženo jeden z hráčů Stade Reims.
87'
Ghislan Konan více než jasně postrčil protihráče přímo před zraky asistenta rozhodčího.
86'
Ošetření si opět žádá hráč Bilal Touré.
85'
Myšlenka dobrá, provedení špatné. Hráči Štrasburku chtějí hrát, ale dnes se jim nic nevede.
84'
Flips rozehrával přímý kop Stade Reims ve středu hřiště.
83'
Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Ibrahima Sissoko, přichází Jean-Ricner Bellegarde.
82'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Dion Lopy, přichází Sambou Sissoko.
81'
Oba střelecké pokusy Dimitri Lienárda skončili pouze na dobře postaveném bloku hráčů Stade Reims.
80'
Na hranici pokutového území došlo k tvrdému souboji mezi Lopym a Sahim.
78'
Přízemní míč zleva dokázala odbrana Štrasburku odehrát mimo své pokutové území.
77'
Mbuku byl nedovoleně zasttaven dnešním kapitánem Štrasburku Dimitri Liénardem.
76'
Centr do pokutového území sbírá ze vzduchu jistý brankář Predrag Rajković.
75'
Pronikající hráč Štrasburku ztroskotal před pokutovým územím na pozičně skvěle zasáhnuvším Woutovi Faesovi.
74'
Bilal Touré v hlavičkovém souboji inkasoval jemný úder loktem od Frédérica Guilberta.
72'
Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Kévin Gameiro, přichází Nordine Kandil.
71'
Lehký oblouček zprava v podání hráče Stade Reims končí za koncovou čárou mimo hrací plochu.
70'
Velká nervozita a nepřesnost se vkládá do hry týmu RC Štrasburk.
69'
Guilbert sice šikovně poslal míč do pokutového území soupeře, jenže na jeho spoluhráče to bylo příliš dlouhé.
68'
Nepřesná rozehrávka zbrzdila celou akci RC Štrasburk.
67'
Žlutou kartu dostává Alexis Flips (Stade de Reims) za zdržování hry.
67'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Hugo Ekitike, přichází Anastasios Donis.
65'
Hugo Ekitike je dalším z hostujících hráčů co potřebují lékařské ošetření.
64'
Obrana hostí s velkými potížemi oddolává tlaku Štrasburku.
63'
Na polovině hřiště byl odpískán přímý kop pro Stade de Reims.
63'
I hostující lavička provede změny ve svém kádru.
61'
Štrasburk nevyužil ke srovnání stavu další možnost a následně je ošetřován na hrací ploše hráč Stade de Reims.
60'
Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Lucas Perrin, přichází Majeed Waris.
Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Sanjin Prcić, přichází Dion Moise Sahi.
58'
Žlutou kartu dostává Adrien Thomasson (RC Štrasburk).
58'
Thomasson se dopustil velmi tvrdého zásahu proti protihráči a bude prvním hráčem Štrasburku napomínaným žlutou kartou.
57'
Dobrý pokus systémem kolmice jenže byla příliš rychlá na sprintujícího hráče Štrasburku.
56'
Rohový kop zleva Stade de Reims končí nepřesnou halvičkou Tourého.
55'
Bilal Touré nepochopitelně zbrzdil rodící se brejk Stade de Reims.
54'
Hra je rozkouskována, halvní sudí píská další nedovolený zákrok.
53'
Hráči Štrasburku obléhají pokutové území soupeře.
52'
Mlha z dýmovnic se rozpostřela nad stadionem, hráči Štrasburku dostávají výhodu a přeci jen je posléze odpískán další faul.
50'
Následný centr z rohu na bližší tyč lehce odvrátila obrana Stade de Reims.
49'
Sissoko z otočky napálil míč v pokutovémm území pouze do ruky bránícího Ekitike – bude to pouze rohový kop.
48'
RC Štrasburk kombinuje s míčem na kopačkách ve středu hrací plochy.
47'
Divoký centr z levé strany hřiště v podání domácího hráče končí záhy mimo koncovou čáru.
46'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Moreto Cassama, přichází Alexis Flips.
46'
Statistika:

Držení míče: 65%:35%
Střely na branku: 0:3
Střely mimo branku: 7:2
Rohové kopy: 2:3
Fauly: 2:7
Stade de Reims stačila jediná povedená akce ke skórování zásluhou Ekitikem. RC Štrasburk měl skvělou příležitost ke srovnání, jenže Gameiro trestuhodně pokutový kop zahodil.
45+4'
45+3'
Brankář Rajković nikam nespěchá a pošle výkopem balon co nejdále od své branky.
45+2'
Thomasson si rovnal míč na svou silnější nohu, toho využil vracející se obránce a je z toho pouze rohový kop pro Štrasburk.
45+1'
RC Štrasburk se zatím marně snaží o vyrovnání do konce prvního poločasu.
45'
Rozhodčí nastaví 4 minuty!
43'
Žlutou kartu dostává Azor Matusiwa (Stade de Reims).
43'
Matusiwa si pomohl ve středu hřiště při halvičkovém souboji loktem a bude následně potrestán.
42'
Kévin Gameiro se rozběhl a velmi razantní zakončení letí z bílého puntíku vysoko nad branku soupeře!
41'
Některý činovníků na lavičce Stade Reims ovdržel žlutou kartu.
41'
VAR systém posvětil pokutový kop za faul Lopyho!
40'
Dion Lopy se ocitl tak napůl nevinně v souboji se Sanjinem Prcičem, o faul šlo, teď jen jestli to bude penlata!
39'
Po přímém kopu vznikla slušná skrumáž, ale ani teď domácí nedostali míč do sítě.
38'
Žlutou kartu dostává Andrew Gravillon (Stade de Reims).
38'
Liénard se prośmýkl jak lasička kolem Gravillona a následně se nedobrovolně ocitl na trávníku. Hosté mají štětsí, že sudí viděl faul ještě před pokutovým územím.
37'
Větší důraz ve středu hřiště předvedli hráči RC Štrasburku což znamená zisk míče.
35'
Obrovské odhodlání předvedl Ibrahuima Sissoko, který přes jasný faul chtěl i nadále hrát, jenže byl tak vyhozen z rovnováhy úderem soupeře, že stejně nakonec spadl.
34'
Rohový kop z leva budou rozehrávat fotbalisté Stade Reims.
33'
Obrana Stade de Reims pohotově zlikvidovala nákop soupeře za svou obrannou řadu.
32'
Po ostrém souboji musel být přímo na hřišti ošetřován obránce Frédéric Guilbert, jelikož inkasoval ránu do oblasti krku.
31'
Odražený míč z první napálil Thomasson, ale jeho střelecký pokus na to jak je to výtečný fotbalista byl hodně nepovedený.
30'
Po půlhodině hry prohrává aktivnější RC štrasburk se soupeřem Stade Reims stále 0:1!
28'
Opět s delší časovou prodlevou odpískal rozhodčí ve středu hrací plochy faul Diona Lopyho.
27'
Liénard přízemným pasem na osu hřiště marně hledal před pokutovým územím své spoluhráče.
26'
Stade de Reims se osmělilo k delšímu pobytu na útočné polovině hřiště.
25'
Pro centr od koncové čáry si jistě vyběhl ze své branky pozorný brankář Rajković.
24'
Stade Reims z minima zatím vytěžilo maximum, ale tato branka by již tak slušné útovni tohoto utkání mohla ještě více pomoci.
22'
Reims právě vstřelilo branku!
Centr Konana zleva ve vzájemném souboji minuli Touré i brankář Sels a tak na zadní tyči měl snadnou úlohu dostta míč do poloprázdné branky HUGO EKITIKE – 0:1! Asistence: Ghislain Konan.
21'
Centr po druhém rohu Stade Reims již obrana Štrasburku bezpečně odehrála až na polovinu soupeře.
21'
Faes nebezpečně zakončoval amíč byl sražen na další rohový kop pro Stade Reims.
20'
Z levé strany hřiště si rohový kop rozehrají také hráči Stade de Reims.
19'
RC Štrasburk ve středu hrací plochy zakládá další svou útočnou akci.
18'
Ostrý skluz na brankáře Rajkoviće ještě prošel, následně sudí o dobrých deset vteřin později odpískal faul na Matusiwu.
17'
Hra se po delší době ocitla na polovině Štrasburku, jenže u míče jsou hráči v modrých dresech.
16'
Po chytré souhře na pravé straně hřiště se odhodlal Kévin Gameiro ke střele z voleje, ale nebyl příliš úspěšný.
15'
Ekitike na levé straně hřiště odehrál míč raději na rohový kop pro RC Štrasburk.
14'
Lopy se vrací na hrací plochu a "vítá" ho neksutečný, ohromující pískot.
14'
Po krátkém ošetření Lopy vstává na nohy a celý stadion nepřátelsky bučí.
13'
Ochozy bouří nevolí pop dlouhém autovém vhazování zahrál rukou v pokutovém území při osobním souboji Dion Lopy a následně se nechává ošetřovat.
12'
Matusiwa ve snaze dostat se co nejdále od své branky záhy skončil za postranní čárou.
11'
Velmi dobrou defenzivní činnost u pravého rohového praporku předvedl Abdulhamíd.
10'
Útok Stade de Reims skončil zakopnutím dvou spoluhráčů tohoto družstva.
8'
Azor Matusiwa sundal k zemi hoden svého jména Gameira jenž si skvěle pokryl míč tělem a od sudího inkasoval pouze slovní domluvu.
7'
Liénard to udělal na výtečnou jeho nečekaný centr našel Dialla a míč míří mimo branku, útočník Štrasburku si u rozhodčího marně žádá rohového kopu.
6'
Abdulhamíd na pravé straně pouze stínoval ryhclejšího soupeře, načež jeho práci zastal kolega z obrany a poslal míč odkopem do zámezí mimo hrací pochu.
5'
Obrana Srade Reims nyní měla po centru zleva více štěstí než rozumu, odkopem od branky bude rozehrávat brankář Rajković.
4'
Wout Faes si k nelibosti fanoušků Štrasburku dlouze nazouvá vyzutou kopačku.
3'
Centr zprava nedokázala obrana stade Reims uklidit do bezpečí, hráči v modrých dresech i nadále zůstanou v útoku.
2'
Útočným faulem si vypomohl Hugo Ekitike v osobním souboji s obráncem Perrinem.
1'
První akce Štrasburku po levé straně hřiště se nevyvedla, ježe Faes předvedl hororový odkop, tudíž hráči Štrasburku i nadále zůstávájí na útočné polovině hřiště.
1'
RC Štrasburk bude hrát v modrých dresech, Stade de Reims nastoupí k utkání ve světlýých dresech šedobíklého odstínu..

RC Štrasburk: Sels – Guilbert, Djiku, Nyamsi, Perrin, Liénard (C) – Prcić, Sissoko, Thomasson – Gameiro, Diallo.
Náhradníci: Kawašima – Fila, Bellegarde, Diarra, Kandil, Waris, Sahi, Gilbert.

Stade de Reims: P. Rajković – Faes, Konan, J. Abdulhamíd (C), Gravillon – Matusiwa, Cassama, Lopy – Ekitike, Mbuku, Touré.
Náhradníci: Diouf, Penneteau – Flips, Valon Beriša, Donis, Kebbal, Cafaro, Locko, Koffi, Mbow, Sissoko.

Stade Reims

Doucouré, Hornby, Munetsi (všichni svalové zranění)
Foket (poranění lýtka)
Zeneli (potranění kolena)
RC Štrasburk dvě vysoké, domácí výhry nad Saint Étienne 5:1 a Lorient 4:0 proložil celkem neúspěšným tažením do Bretaně porážkou se Stade Rennes 0:1 a remízou 2:2 s FC Nantes.
Stade Reims prožívá velmi nepovedené období. Již pět zápasů v řadě nedokázal tento tým zvítězit a logicky nebude favoritem ani v tomto střetnutí. Remešané naposled zvítězili doma na konci září proti FC Nantes 3:1.
RC Štrasburk (8) přivítá na svém trávníku soupeře z dolní poloviny tabulky v podobě týmu Stade de Reims (16). Štrasburk nahrál o šest bodů více než soupeř.