To je již od nás vše, děkuji za pozornost a těším se na Vás u dalších online přenosů! Karel Milec
Střely mimo: 4:3.
Rohy: 4:2.
Ofsajdy: 2:0.
Fauly: 11:20.
Máme za sebou poslední zápas českých hráček na Mistrovství Evropy 2017 do 17 let. Bohužel ani na potřetí české hráčky nevyhrály, tentokrát je z toho prohra s Německem 1:5.
80+4
80+4
Německo právě vstřelilo branku!
Bohužel přišel nepopulární "bůr." který vstřelila GIANNA RACKOWÁ, která využila přihrávky od Wiederové a završila tak skóre dnešního zápasu.
80+3
Zpoza vápna vypálila Krištofová, ovšem střela šla daleko mimo.
80+2
Hráčky obou týmů jsou již smířeny s výsledkem a utkání se již jen dohrává.
80
Rozhodčí nastaví čtyři minuty.
78
Z velké dálky to zkusila, kapitánka Německa, Lohmannová, ovšem střela šla přímo doprostřed, kde byla připravená Lukášová, která skryla míč do své náruče.
76
Žlutou kartu dostává Eliška Dvořáková (Česko).
74
LEA SCHNEIDEROVÁ si zpracovala míč na hranici vápna, kde následně vypálila přesně k tyči! Na střelu Lukášová neměla šanci zareagovat a tak to je 1:4 z pohledu českého týmu.
72
Útok Schimmerové zastavilo sporné ofsajdové postavení.
70
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Suchánková, přichází Krištofová.
69
Po střele Uebachové míč zabouchal na břevno, od kterého se odrazil zpátky na malé vápno, kde se po trocha odrazech dostal Schneiderové, která naštěstí pro nás trefila pouze střed branky, kde již byla připravena Lukášová.
68
Rohový kop odvrátila česká obrana.
67
Rieplová po další zblokované střele vybojovala rohový kop.
66
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Anyomiová, přichází Schneiderová.
65
Němky měly k dispozici přímý volný kop, po kterém vypálila Schimmerová vysoko nad.
64
Naše hráčky kupí ve druhém poločase jednu chybu za druhou, čehož tak zkušený tým, jako je Německo, prostě umí využít.
62
Po další inkasované brance se draly naše hráčky dopředu, ale centr z pravé strany skončil pouze u Uebachové.
60
Čerstvá Rackowá se krásně uvolnila na levé straně odkud došla až do vápna, kde přízemním centrem našla VERENU WIEDEROVOU, která s velkou porcí štěstí dostala míč za Lukášovou.
59
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Lišková, přichází Siváková.
57
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Rackowá, přichází Rackowá.
55
Na zemi leží Lišková, ke které již spěchají zdravotníci českého týmu.
54
NICOLE ANYOMIOVÁ udělala ve vápně kličku jedné české obránkyni, dala si míč do středu hřiště a následnou střelou do protipohybu překonala Lukášovou.
53
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Stašková, přichází Šlajsová.
52
Po rohovém kopu následuje akorát výkop Lukášové.
51
Anyomiová se drala k míči, ale Lišková u něj byla dříve a odkopla míč alespoň na rohový kop.
50
Rieplová to na poprvé zkusila přímo, ale to výborně zasáhla zeď českého týmu a druhý přízemní pokus nenadělal Lukášové žádné větší problémy.
49
Němky budou zahrávat přímý volný kop.
48
Na výlet k pomezní čáře se vydala Lukášová, která výborně přečetla hru a byla u míče první!
46
Žlutou kartu dostává Andre Pochmanová (Německo), která fauloval na středu hřiště.
44
Od další branky Německa nás ochránila Lukášová, která vytáhla skvělý zákrok proti německé střelkyni.
42
Hrůzostrašný vstup do druhého poločasu! Po centru z levé strany si míč ve vápně našla NICOLE ANYOMIOVÁ, která procpala míč za Lukášovou.
41
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Brunnerová, přichází Rieplová.
41
Druhý poločas začne zhruba v 15:01.
Máme za sebou první poločas, po které český tým vede 1:0! Nejprve ve dvacáté minutě měla velkou šanci Anyomiová, která ale neuspěla proti Lukášové. Ve 38. minutě byla ve vápně faulována kapitánka Stašková, což využila Michaela Khýrová, která nařízenou penaltu proměnila a český tým tak po poločase vede 1:0.
40+3
40+1
Pochamnnová byla faulována na půlce se Schimmerovou, která je na tom ovšem hůře a musí být ošetřena mimo hrací plochu.
40
Hlavni rozhodčí Marottová nastavila jednu minutu nad rámec hrací doby.
39
Česko právě vstřelilo branku!
Autorem branky z pokutového kopu je MICHAELA KHÝROVÁ, která poslala zkušeně míč po zemi k tyči a posílá český tým do vedení!
38
Kapitánka Stašková pádila směrem k brance Německa, ale ve vápně byla faulována a je tu jednoznačný pokutový kop!
36
Anyomiová se drala do další šance, ale Lukášová byla u míče dříve a vyboxovala do bezpečí.
34
Německý útok zastavil výborným čtením hry stoperka Sonntagová, která odkopla do zámezí.
32
Nic se nemění, stejně jako předchozí rohové kopy, nepřinesl žádné nebezpečí pro Lukášovou.
31
Hra již pokračuje a ihned uvidíme rohový kop Německa.
30
Máme zde občerstvovací přestávku.
30
Kapitánka Stašková musí být ošetřena, po ráně do nosu se jí spustila krev.
28
Po rohovém kopu se Lukášová ničeho obávat nemusí, žádné střelecké ohrožení nepřišlo.
27
Uvidíme zde první rohový kop Německa.
26
Mič je v zámezí a vhazovat bude český tým.
24
Máme za sebou téměř dvacet pět minut hry a na úvodní branku stále čekáme, blíže k ní měly hráčky Německa, ale Lukášová výborně zasáhla.
22
Zakončení si vyzkoušely také české hráčky, ale střela Cvrčkové letí mimo.
20
Velká šance Německa! Do protiútoku se vydala Anyomiová, která již byla tváří tvář proti Lukášové, která na poprvé zasáhla výborně reflexivně nohou a k následné dorážce se již nedostala, zasáhla naše obránkyně.
18
Útok Anyomiové zastavil zdvižený praporek, který jasně signalizuje ofsajd!
17
Tenhle centr vypadal nadějněji, ale přesto k ohrožení Willebrandtové nedošlo.
17
Češky pokračují v tlaku! Budeme zahrávat další rohový kop.
16
Stašková to zkusila přímo na branku, ale pokus jí vůbec nesedl a končí vysoko nad.
16
A máme zda další přímý volný kop pro český tým na útočné polovině.
15
Bohužel pro nás Khýrová svým centrem trefila pouze první obránkyni a je tak po šanci.
14
Nyní budou naše hráčky zahrávat standardní situaci v blízkosti velkého vápna.
13
V první větší šanci utkání se objevila Anyomiová, ale střela z velkého vápna míří nad.
11
Dlouhý nákop Dudové končí v zámezí, vhazovat bude Německo.
9
Míč mají na kopačkách Němky, ale zatím nejsou nijak nebezpečné směrem dopředu.
7
Natálie Valášková zkušeně pohlídala, aby míč došel do zámezí a vykopávat tak bude Lukášová.
6
Ovšem následný centr ve vápně nenašel žádnou hráčku v červeném, takže u balónu je Německo.
6
Naše hráčky budou zahrávat standardní situaci, takový zkrácený rohový kop.
5
Dvořáková se po autovém vhazování dostala do vápna z pravé strany, ale místo přihrávky pod sebe míč podržela a následně o něj i přišla.
4
Míč se v poslední minutě pohyboval kolem půlicí čáry, kde se v držení prostřídaly hráčky obou týmů.
2
Z rohového kopu byl akorát brejk Německa, který ale zažehnala Lišková, když zasáhla na polovině hřiště.
1
A hned tu máme první rohový kop Česka.
1
Úvodní výkop měly české hráčky, které tak mají k dispozici první útok.
1
Oficiality už máme za sebou a nic nebrání, aby proběhl úvodní výkop!
Německá hymna dozněla a nyní posloucháme tu nejkrásnější hymnu, hymnu České republiky.
Čekají nás hymny obou celků, jako první si poslechneme hymnu Německa.
Oba celky již nastupují na hrací plochu.

Německo: Willebrandtová – Uebachová, Nüskenová, Brunnerová, Bahnemannová – Wiederová, Schenková, Lohmannová (C), Schimmerová – Kösslerová, Anyomiová
Náhradníci: Johannesová – Hausdorffová, Schneidrová, Oberdorfová, Tellenbrökrová, Rackowá, Rieplová

Česko: Lukášová – Lišková, Dudová, Sonntagová, Valášková – Pochmanová, Khýrová – Dvořáková, Stašková (C), Suchánková – Cvrčková
Náhradníci: Holíková – Siváková, S, Krištofová, Šlajsová, Hrtánková, Krejčířová, Sperová

Rozhodčí: Marottová (ITA) – Ramanauskienová (LIT), Apustová (ROU).
Češky měly velmi těžkou skupinu, ve které nestačily na Francouzky (1:2) a Španělky (1:5). ovšem nutno podotknout, že proti Francii naše holky bojovaly, ale kontaktní branka přišla bohužel příliš pozdě. Největší českou hvězdou je Gabriela Šlajsová, která je kapitánkou českého výběru.
hráčky Německa jsou na turnaji zatím stoprocentní, když porazily Francouzky (2:1) i Španělky (4:1). Postup z prvního místa již mají jistý a vyhlížejí svého soupeře do semifinále. Hlavní zbraní německého týmu je Melissa Klara Kosslerová, která má na kontě již tři přesné zásahy a vede střeleckou tabulky celého šampionátu.
Zdravím vás u posledního zápasu skupiny, ve kterém se Češky utkají s Němkami, výkop Na Litavce je ve 14:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.