Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Čína : Kolumbie - 14. listopadu 2017   12:35

Čína
Čína
0:4
(0:1)
Kolumbie
Kolumbie
7' Pardo   • 62' Bacca   • 67' Borja   • 90+2' Borja
Čína
Jida J. (Japonsko)
Chongqing Olympic Sports Centre (Chongqing)
Kolumbie

Já děkuji za pozornost, loučím se s Vámi a příště na počtenou!
Kolumbie v zápase ukázala svojí velkou kvalitu. Dokázala, že patří na MS. Její kombinace, technika, první dotek s balónem je na světové úrovni. Parádní akce byly k vidění. Čína mohla za stavu 0:1 srovnat stav, akorát selhala v obrovské šanci a to rozhodlo, pak už dominovali Jihomeričané.
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 3:3. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 14:11.
90+3'
90+2'
Kolumbie právě vstřelila branku!
Tak toto už je debakl. Krásná přihrávka do mezírky v obraně, následný pas křížem na spoluhráče a ten už zakončoval do prázdné branky. Autorem branky je MIGUEL BORJA.
90+1'
Moreno táhne další útok, ten je zastaven ještě ve středu hřiště.
90'
V obrovské šanci jeden ze žlutých, máván ofsajd,šance se nezapočítá do statistik..
90'
Asiaté v útoku, ale zase chyběla finální přihrávka.
88'
Číňané zastavili rychle se rodící útok.
86'
Asiaté chtějí alespoň potěšit fanoušky pěknou kombinací a bojovností.
82'
Neskutečná šance, míč se odrazil od břevna po hlavičce jednoho z hostů. Nyní hra připomíná exhibici, Číňané jsou už rezignovaní.
81'
Jihoameričané naprosto kontrolují hru.
78'
Kolumbie nepouští domácí k míči, ačkoliv vede 3:0, je stále ona, ta, která útočí a vymýšlí útočné akce.
76'
Jihoameričané v náporu. Další útok po levém křídle.
75'
Střídání v týmu Kolumbie: ze hřiště odchází Fabra, přichází Alvarez.
72'
Střídání v týmu Kolumbie: ze hřiště odchází Pardo, přichází Hurtado.
72'
Střídání v týmu Čína: ze hřiště odchází D. Sanchez, přichází Murillo.
71'
Střídání v týmu Čína: ze hřiště odchází Zaho Xuri, přichází Yin Hongbo.
70'
Borja v další velké šanci, poslal míč těsně vedle levé tyče.
69'
Roh hostů, odvrácen.
68'
Střídání v týmu Kolumbie: ze hřiště odchází Bacca, přichází Uribe.
67'
Další gól. Autorem branky je MIGUEL BORJA. Krásná průniková přihrávka do běhu a zakončení halfvolejem do horní poloviny branky.
66'
Kolumbii druhý gól uklidnil, nikam nespěchá, v klidu kombinuje.
65'
Střídání v týmu Čína: ze hřiště odchází Aguilar, přichází Barrios.
63'
Střídání v týmu Čína: ze hřiště odchází Jiang Zhiapeng, přichází Zheng Zheng.
63'
No, Kolumbie se dostala ke své hře a z toho plynul druhý gól. Přitom před pár minutami to mohlo být 1:1. Čínu bude ta šance na vyrovnání velmi mrzet.
62'
Autorem branky CARLOS BACCA. Bacca se dostal před obránce a ve skluzu zakončil k pravé tyči brankáře Číny. Brankář s tím nemohl nic dělat.
61'
Kolumbijští tygři se dostávají ke své hře, opět kontrolují balón a určují tempo hry.
60'
Bacca v dobré šanci, malé vzdálenosti před brankářem, přestřelil branku. Zahodil tak velkou možnost na zvýšení skóre.
59'
Rozvíjející se útok zastavil jeden z domácích skluzem.
57'
Obrovská šance Wu Leie, největší šance Číny v zápase, Wu Lei zakončoval mezi obránci po zemi na Cuadrada, kolumbijský tygr ho ale vyčapal. Kdyby tohle domácí proměnili, zápas by se zcela jistě mohl ubírat jiným směrem.
55'
Pěkný ťukes hostů, přihrávky zprvní, akci zastavila obrana Číny až těsně před pokutovým územím.
55'
Cuadrado kryje míč před dobíhajícími útočníky Číny.
53'
Kolumbie také vystrčila růžky. Do zakončení se neprobojovala.
51'
Yu Dabao na konci akce Číny, neprosadil se, hosté ho nepustili ke střele.
50'
Kolumbie se stále brání. Číňané velmi aktivní na začátku druhé půle.
48'
Asiaté si asi řekli v kabině, že takhle to dál nejde, druhý poločas začali skvěle.
47'
Nepřímý kop domácích. Pěkně zahráno, na hlavu na bližší stranu, prodloužení hlavou, a tam míč netrefil jeden z útočníků.
46'
Střídání v týmu Kolumbie: ze hřiště odchází Zapata, přichází Borja.
46'
Střídání v týmu Čína: ze hřiště odchází Xiao Zhi, přichází Gao Lin.
46'
Střídání v týmu Čína: ze hřiště odchází Wang Schenchao, přichází He G.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 13:38.
Zápas, který má v rukou Kolumbie. Kombinuje, drží míč, vymýšlí akci za akcí, hraje hodně ofenzivně, je lepším týmem a má převahu. Mohla klidně vstřelit více gólů, chybělo málo. Co přinese druhý poločas? Sledujte onlajn přenos.
45+1'
45+1'
Jihoameričané se tlačí do koncovky. Střela levou nohu skončila vedle branky.
45'
Zhao Xuri fauloval, rozehrávat bude Kolumbie.
42'
Nádherný centr do pokutového zemí, krásná součinnost kolumbijského útoku, míč se snesl přesně na hlavu jednoho z hostů, míč už padal do branky, ale tam ho odvrátili domácí a zajistili aby neskončil v brance.
40'
Pardo se dostával po pravé straně do šestnáctky, na hranici tohoto území ho Číňané zastavili.
40'
Asiaté chtějí předvést svým divákům, že také dokáží vymyslet pěkné souhry.
39'
Domácí zdvojeni a obráni o míč.
39'
Zblokovaná střela Číny. Hosté ubránili.
38'
Pozor, balón kontrolují domácí, nemají ale kudy se dostat k ohrožení branky.
37'
Asiaté se trochu osmělili a zkoušeli se prokousat obranou Kolumbie, nepovedlo se, hraje znovu žlutá ponorka.
36'
Nepřímý kop Kolumbijců, ale hodně špatně zahraný. Nikdo ho nemoihl tečovat ani zpracovat, mířil za bránu.
35'
Klidnější pasáž hry.
34'
Střídání v týmu Čína: ze hřiště odchází Hao Junmin, přichází Fu Huan.
32'
Rychlý protiútok domácích, brankář nebyl připraven na střelu, nicméně domácí tu akci nepřetavili v branku.
31'
Přenesení hry na pravou stranu přesným centrem, Kolumbie dostala míč až před bránu, tam však zaúřadovali obránci Číny.
29'
Červení po dlouhé době s míčem na kopačkách, jejich kombinace netrvala dlouho.
28'
Čína ukořistila balón ve středu hřiště a chtěla přejít do útoku, to se jí ale nepovedlo.
27'
Do vápna Kolumbie se snášel centr, útočící hráč Číny byl faulován, nicméně sudí to neposoudil jako nedovolenou hru, a tak se pokračuje.
26'
Čína se snaží rozkouskovat hru, nic jiného jí nezbývá, je zatlačana v hlubokém bloku.
24'
Jenže Jihoameričané nepřestávají. Hrají velmi sympaticky. Jejich přechod do útoku je extrémně rychlý.
23'
Asiaté odvrátili další roh, hlavou míč přesunuli do jiných, bezpečnějších míst.
22'
Statistika držení míče by byla velmi zajímavá, Kolumbijci ho kontrolují vlastně skoro pořád.
21'
Další atak se valil na bránu Číny, ti se štěstím přerušili tento útok.
20'
Ofsajd zastavil rozvíjející se akci Číny.
19'
Žlutobílí se snažili přejít do vápna přes střed hřiště, Čína zablokovala tuto cestu a nepustila hosty do další nebezpečné šance.
17'
Další roh pro Kolumbii. Odvrácen.
17'
Rychlý brejk Jihoameričanů po pravé straně, přihrávka křížem, která nenašla adresáta. Čína zahrála do bezpečí za lajnu.
16'
Žlutobílí vynikají v technice, kontrole míče a kombinaci.
15'
Kolumbijci vyslali pěkný centr do šestnáctky, ale zpracování adresáta nebylo ideální a akce skončila.
13'
Kolumbie drží míč, kontroluje hru, zatím má převahu v prvních minutách hry.
11'
Z nepřímého kopu nic nebylo, rozhodčí pískal ofsajd.
11'
Nepřímý kop pro hosty.
11'
Faul na Morena, vysoká noha.
10'
Asiaté kombinovali na polovině hostů, avšak to netrvalo dlouho, míč má znovu Kolumbie.
10'
Zahraje si i gólman domácích, prodloužil kombinaci na levou stranu.
8'
Jihoameričané jsou při chuti, valili další útok, Čína ho tak tak ubránila.
7'
Kolumbie otevírá gólový účet utkání. Kombinace, která skončila až za brankovou čarou. Z pravé strany velkého vápna vypálil Pardo, jeho přízemní sřela zapadla ke vzdálenější tyči. Autorem branky je FELIPE PARDO.
3'
Teď ale Čína v obrovské možnosti, po levém křídle přispěchal s brejkem jeden z Číňanů, na poslední chvíli byl obrán kulatý nesmysl.
2'
Moreno inaksoval nepříjemnou ránu do zápěstí, ale už se zvedá z trávníku.
2'
Další roh pro Jihoameričany. Domácí míč odehráli daleko od branky.
2'
Roh pro hosty. Ti zatlačili na defenzívu, která musela odehrát míč do zámezí, aby zastavila rodící se nebezpečí.
1'
Kolumbie začala zhurta, ihned rozjela rychlou kombinaci.
1'

Čína: Yan Junling – Wang Shenchao, Feng Xiaoting, Jiang Zhipeng, Zhang Linpeng, Yu Dabao – Hao Junmin, Zhao Xuri, Wu Xi – Xiao Zhi, Wu Lei
Náhradníci: Wang Dalei, Zeng Cheng – Fu Huan, Gao Lin, Hang Ren, He G., Li Xuepeng, Yin Hongbo, Yu Hanchao, Zhang Xizhe, Zhao Yuhao, Zheng Zheng

Kolumbie: Cuadrado – Fabra, D. Sanchez, Mina, Lerma – Moreno, C. Sanchez, Aguilar – Pardo, Zapata, Bacca
Náhradníci: Castellanos Serrano – Alvarez, Barrios, Borja, Cardona, Hurtado, Medina, Murillo, Tesillo, Uribe

Rozhodčí: Jida J. (Japonsko).
KOLUMBIE

Kolumbie se kvalifikovala na světový šampionát ze 4. místa v jihoamerické kvalifikaci.

Bilance – 1 výhra, 1 remíza, 2 prohry

Základní sestava z posledního duelu (příprava)

Castellanos Serrano – Tesillo, Sanchez, Zapata, Medina – Moreno, Aguilar, Uribe – Hurtad, Zapata, Rodriguez

Základní sestava z posledního soutěžního duelu

Ospina – Fabra, Sanchez, Murillo Murillo, Arias – Rodriguez, Sanchez, Aguilar, Cuadrado – Falcao, Zapata
ČÍNA

Čína se na MS do Ruska nepodívá. Ve své kvalifikaci, asijské části, skončila na 5. místě.

10.1.17 Čína vs Island 0:2

Bilance přípravných zápasů tento rok – 2 výhry, 2 prohry.

Základní sestava proti Srbsku, z před několika dny (příprava)

Yan – Zhang, Feng, Zheng, Li – Yu, Zhao, Hao, Yin – Wu, Gao

Zeng – Li, Feng, Hang, Zhang – Zhao, Zheng, Zhang, Yu – Xiao, Gao
Dobré poledne, vítám Vás u přípravného zápasu před MS 2018 v Rusku. Je reprezentační přestávka a v jejím průběhu se nám představí hráči Číny a Kolumbie. Uktání začíná ve 12:35 SEČ.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:35.