Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Maďarsko : Kazachstán - 23. března 2018   19:00

Maďarsko
Maďarsko
21' Szalai  • 67' Németh
2:3
(1:3)
Kazachstán
Kazachstán
6' Murtazajev   • 10' Zajnutdinov   • 39' Sejdachmet
Maďarsko
Gulácsi – Bese (46. Lovrencsics), Fiola, Otigba, Botka (46. Hangya) – Ugrai (46. Németh), Kleinheisler (73. Pátkai), Elek (68. Pintér), Dzsudzsák – Nikolić (76. Böde), Shalai
Dibusz, Lovrencsics, Böde, Eppel, Hangya, Stieber, Varga, Pintér, Németh, Kovácsik, Nagy, Pátkai, Szabó, Guzmics, Lang
Kazachstán
Erič – Malyj, Postnikov, Šomko, Bejsbekov – Kuat (84. Achmetov), Islamchan (90+3. Mirošničenko), Zajnutdinov (73. Paragulov) – Sejdachmet (60. Pertšuk), Murtazajev (88. Sujumbajev), Knižničenko (76. Tungyšbajev)

S konstatováním, že Kazachstán v Maďarsku vyhrál 3:2 se s vámi loučím a přeji příjemný páteční večer.
Máme tu konec přátelského utkání mezi Maďarskem a Kazachstánem, ve kterém Kazachstán celkem překvapivě vyhrál 3:2. Ve druhém poločase jsme příliš mnoho akcí neviděli a Maďarsko si nedokázalo vytvořit souvislejší tlak. V 67. minutě se Némethovi podařilo krásnou střelou dostat Maďarsko do kontaktu, ale na vyrovnání to už nestačilo.
90+4'
90+3'
Faul Paragulova a Dzsudzsák ho zahrával z nebezpečné vzdálenosti, ale pouze do míst, kde se nacházel Erič.
90+3'
Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Islamchan, přichází Mirošničenko.
90+1'
Hangya centr Kazachstánu odhlavičkoval pouze na roh.
90'
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty.
90'
Hráči Maďarska si nemohou vytvořit souvislejší tlak, obrana Kazachstánu je teď velmi konsolidovaná.
88'
Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Murtazajev, přichází Sujumbajev.
87'
Kazachstán odkopnul mít až ke Gulácsimu a Maďaři zakládají postupný útok.
86'
Kazachstán je u míče, ale spíše hraje na jistotu a Maďarsko se nemůže dostat k balónu.
84'
Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Kuat, přichází Achmetov.
82'
Németh centroval, ale Erič si pro centr vyběhl a vyboxoval ho z vápna.
80'
Už už se Szalai hnal sám na Eriče, ale přerušil ho pomezní rozhodčí, který odmával ofsajd.
79'
Nepovedený centr Maďarska, který skončil v zámezí. Erič může v poklidu vykopávat.
78'
Ofsajd ve kterém se nacházel Murtazajev.
76'
Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Knižničenko, přichází Tungyšbajev.
Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Nikolics, přichází Böde.
74'
Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Zajnutdinov, přichází Paragulov.
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Kleinheisler, přichází Pátkai.
72'
Maďarsko je stále u míče, ale tentokráte kombinuje hluboko ve vlastní půli a občas si vypomůže i s Gulácsim
70'
Dvacet minut do konce tohoto přátelského utkání a Maďarsko zvyšuje svůj tlak, podaří se mu vyrovnat?
68'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Elek, přichází Pintér.
67'
Maďarsko právě vstřelilo branku!
Ale Maďarsku se podařilo míč ukořistit, centr jednoho z domácích hráčů Postnikov odhlavičkoval pouze ke KRISZTIANU NÉMETHOVI a ten krásnou střelou ke vzdálenější tyči prostřelil Eriče.
66'
Kazachstán se pokouší o postupný útok a trochu rozpohybovat Maďarskou defenzívu.
65'
Ze strany centroval Knižničenko, ale Otigba byl na svém místě a centr odkopl.
62'
Elekova hlavička šla vysoko nad branku Eriče.
59'
Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Sejdachmet, přichází Pertšuk.
58'
Začíná se trochu přitvrzovat, Šomko teď za šlapák může být rád, že nevidí žlutou kartu, volný kop pro Maďarsko.
57'
Ve druhém poločase vidíme plno nepřesností, teď po nepřesné přihrávce Mailyho je míč v autu.
54'
Za zbytečný faul na polovině Maďarska vidí Bejsbekov žlutou kartu.
52'
Rozvážná rozehrávka Maďarska, které se zatím dopředu příliš netlačí.
50'
Volný přímý kop pro Kazachstán po faulu Kleinheislera.
49'
Ve velkém ofsajdu se teď nacházel Nikolics.
46'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Ugrai, přichází Hangya.
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Bese, přichází Lovrencsics.
46'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Botka, přichází Hangya.
46'
No viděli jsme gólově velmi bohatý první poločas! Nejprve v šesté minutě dal gól Murtazajev, hned o čtyři minuty navýšil vedení Zajnutdinov. V jednadvacáté minutě se také připomněli hráči Maďarska, konkrétně Szalai, který využil rychlé rozehrávky volného kopu a střelou k zadní tyčce snížil, avšak ve 39 minutě Sejdachmet vrátil Kazachstánu dvougolové vedení po pěkné přihrávce střelou do protipohybu.
Po skončení prvního poločasu byl slyšet i pískot Maďarských fanoušků, uvidíme, jak bude vypadat druhý poločas tohoto zápasu.
45+1'
45+1'
Ještě jeden roh pro Maďarsko.
45'
Čtvrtý rozhodčí nastavuje v prvním poločase jednu minutu.
45'
Kazachstán teď kombinuje na polovině Maďarska, zatím se ale ke střele nepropracoval.
43'
Nikolicsův centr odvrátil Fiola, ale jen k volnému Elekovi, kterému se střela ale vůbec nepovedla.
40'
Následně další rohový kop pro Kazachstán, ale znova byl špatně kopnutý a Maďaři neměli problém tentokráte míč odklidit do bezpečí.
39'
Kazachstán právě vstřelil branku!
Murtazajev vyhrál osobní souboj na hraně velkého vápna a podél branky příhrál zcela volnému JERKEBULANOVI SEJDACHMETOVI, který se střelou do proti pohybu nemýlil.
37'
Po špatně zahraném rohu přišel ještě jeden centr, ale pěkná hlavička Postnikova šla vedle Gulácsiho tyčky.
35'
Kazachstán se po dlouhé době osmělil a vybojoval rohový kop.
33'
Následně se za šestnáctkou k míči dostal Nikolics, ale střela neměla gólové parametry a skončila v náruči Eriče.
32'
Golman si pro balón došel a míč vyboxoval pryč.
31'
Rohový kop pro Maďarsko.
30'
Nikolics v dobré šanci, avšak svojí střelou trefil jednoho z obránců.
29'
Dzsudzsákova zblokovaná střela jedním z hostujících obránců.
28'
V ofsajdu se teď nacházel Knižničenko.
26'
Maďarsko teď drží svého soupeře na jejich polovině hřiště, ale k větší šanci, nebo vážnější střele se zatím nedostalo.
23'
Dzsudzsák zahrával přímý kop, avšak Erič byl na místě a se střelou doprostřed brány neměl problém.
22'
A Szalai znova v akci, tentokráte ho Kazašský stoper Otigba zastavil pouze za pomocí faulu a je z toho první žlutá karta.
21'
Dzsudzsak vybojoval faul na svou osobu a ihned rozehrál, čímž překvapil hostující obranu a ADAM SZALAI technickou střelou z pokutového území ke vzdálenější tyčce dává první gól Maďarska,
18'
Zatím vidíme fotbal plný nepřesností na straně Maďarska, evidentně jsou z takového začátku domácí hráči opařený.
16'
Maďarsko se snaží držet na míči a kombinovat na půlce Kazachstánu, ale zatím hostující obrana stojí na pevných základech a do větší šance Maďary nepouští.
14'
Faul Šomka na půlce Maďarska. Maďaři tak mají balón a zakládají útočnou akci.
12'
Maďarsko je evidentně opařené nepovedeným začátkem, jejich rozehrávka je teď velmi kostrbatá a po jedné z nich se míč dostal za postranní čáru.
10'
Tak to je překvapivý začátek! po zblokované přihrávce do vápna se k odraženému míči na šestnáctce dostal BAKTIJOR ZAJNUTDINOV a střelou na bližší tyč překonal golmana.
8'
Další faul na středu hřiště, tentokráte ho vyrobil hráč Maďarska Bese.
6'
A právě po rohovém kopu vidíme první gól, k centru se dostal ROMAN MURTAZAJEV a hlavou překonal brankáře Maďarska.
5'
Vidíme první rohový kop, který zahrává po rychlém brejku Kazachstán.
3'
Po faulu na Dzsudzsaka Elek zahrával zajímavý centr do vápna hostů, avšak jeden z hostujících obránců dobře odhlavičkoval tenhle centr.
1'
Hráči Kazachstánu si neporozuměli v rozehrávce a následně ve středu hřiště faulovali. Maďarsko má volný přímý kop.
1'

Maďarsko: Gulácsi – Bese, Fiola, Otigba, Botka – Ugrai, Kleinheisler, Elek, Dzsudzsák – Nikolić, Shalai
Náhradníci: Dibusz, Lovrencsics, Böde, Eppel, Hangya, Stieber, Varga, Pintér, Németh Kovácsik, Nagy, Pátkai, Szabó, Guzmics, Lang

Kazachstán: Erič – Malyj, Postnikov, Šomko, Bejsbekov – Kuat, Islamchan, Zajnutdinov – Sejdachmet, Murtzajev, Knižničenko
Náhradníci: Tungyšbajev, Sujumbajev, Achmetov, Mokin, Mirošničenko, Alip, Plotnikov, Pertšuk, Paragulov.
Vzájemné zápasy

07.06.2014 Maďarsko vs Kazachstán 3:0 – PŘÁTELSKÝ ZÁPAS
Maďarsko

Maďarsko se probojovalo na EURO 2016 a dostalo se až do osmifinále. V něm Madaři narazili na Belgii, se kterou po výsledku 0:4 vypadli a turnaj pro ně skončil. V kvalifikační skupině B o mistrosvtví světa, které se bude konat v Rusku, se Maďarsko umístilo na třetím místě a ze skupiny nepostoupilo. Maďaři získali v tabulce třináct bodů za čtyři výhry jednu remízu a pět proher.
Kazachstán

Kazachstán skončil ve kvalifikační skupině E o mistrovství světa na posledním místě se třemi body. Z deseti zápasů nevyhrál ani jednou a jen třikrát dokázal vybojovat remízu. Za zmínku ale stojí hned úvodní kvalifikační zápas, kdy fotbalisté Kazachstánu doma překvapili Polsko, se kterým dokázali uhrát remízu 2:2 a to i přes to, že po poločase prohrávali 0:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky fotbalu! Dnes se hraje mnoho mezinárodních přátelských zápasů a my se v našem online přenosu zaměříme na utkání Maďarsko – Kazachstán. Utkání startuje v 19:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.