Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Norsko : Austrálie - 23. března 2018   18:00

Norsko
Norsko
37' Kamara  • 49' Reginiussen  • 59' Kamara  • 90+1' Kamara
4:1
(1:1)
Austrálie
Austrálie
20' Irvine
Norsko
Jarstein- Meling, Ajer, Reginiussen, Elabdellaoui- Johansen, Midstjo (78.Odegaard), Henriksen- Johnsen- Kamara, M.Elyounoussi (89.Fossum)
Austrálie
Ryan- Milligan, Wright (52.Šušnjar), Degenek- Mooy, Jedinak- Behich (62. Luongo), Nabbout (67. Jurič), Irvine (63.Rogič), Petratos (74. Kruse)- Leckie (87. Rukavytsya)

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou.
Sledovali jsme parádní přátelské utkání, které skončilo jasnou výhrou Norska nad Australií 4:1. Hvězdou utkání byl Ola Kamara, který dokázal vstřelit hattrick, za domácí se ještě trefil Reginiussen. Za Austrálii se prosadil Irvine, který vstřelil první branku v utkání.
90+3'
90+1'
Norsko právě vstřelilo branku!
Autorem branky je OLA KAMARA, který parádním střelou k pravé tyči potvrzuje dnešní skvělý výkon, který ozdobil pěkným hattrickem. Dneska to je jednoznačně nejlepší hráč utkání.
90'
Rozhodčí se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.
89'
Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází M. Elyounoussi, přichází Fosum.
88'
Nepřesná přihrávka Luonga končí za brankovou čarou. Jarstein bude odkopávat od brány.
87'
Střídání v týmu Austrálie: ze hřiště odchází Leckie, přichází Rukavytsya.
86'
Jsou připravené další střídání.
85'
MIllgan vybojoval aut.
84'
Skvělý Jarstein si došel pro volný míč, Kruse neměl nárok na získání míče.
83'
Norové kombinují na své polovině hřiště a užívají si pohodlné vedení.
82'
Johsen vystřelil, jenže tragicky míjí bránu Ryana.
81'
Hra je v posledních minutách hodně uvolněná. O výsledku je rozhodnuto, navíc v přátelském utkání, kde není žádná motivace.
80'
Austrálie je na míči, nicméně domácí to naprosto kontrolují.
79'
Odegaard ihned vybojoval na svou osobu volný přímý kop.
78'
Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Midtsjo, přichází Odegaard.
77'
Austrálie ovšem z volného přímého kopu opět nic nevypracovala.
76'
Žlutou kartu dostává Johansen (Norsko).
75'
Útočným faulem se provinil hostující Šušnjar, který se vydal na svou útočnou třetinu hřiště.
74'
Střídání v týmu Austrálie: ze hřiště odchází Petratos, přichází Kruse.
73'
Ten nepřinesl nic zajímavého. Johansen je u míče.
72'
Volný přímý kop pro národní tým Austrálie.
71'
Nepřesná přihrávka Henriksena končí za brankovou čarou.
70'
Domácí trenér Lagerback bude za pár sekund poprvé v utkání střídat.
69'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Šušnjar.
68'
Rohový kop pro domácí Norsko.
67'
Střídání v týmu Austrálie: ze hřiště odchází Nabbout, přichází Jurič.
66'
O dalekonosnou střelu se pokusil slavný Leckie, jenže jeho spoluhráč z Berlína Jarstein měl jednoduchou práci.
65'
Norové hrají v druhém poločase skvěle a nepouští hosty k nějakým šancím.
64'
Australané pomalu proměňují svůj tým, již udělali tři změny.
63'
Střídání v týmu Austrálie: ze hřiště odchází Irvine, přichází Rogič.
62'
Střídání v týmu Austrálie: ze hřiště odchází Behich, přichází Luongo.
61'
Australané v druhé půli nezvládají téměř nic. Norové jsou na jiném levelu.
60'
PO hodině utkání vedou Norové 3:1 díky parádnímu představení v druhé půli.
59'
Autorem branky je OLA KAMARA, který dostal další parádní přihrávku. Vystřelil z hranice vápna a trefil přesně levý dolní roh Ryanovy brány.
58'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Degenek.
57'
Rohový kop pro domácí mužstvo.
56'
Nastala hluchá část, kdy proběhly několik chybných přihrávek.
55'
Hostující trenér van Marwijk bude poprvé v utkání střídat.
54'
Útočným faulem se provinil Mooy.
53'
Henriksen brilantně odebral míč Petratosovi.
52'
Střídání v týmu Austrálie: ze hřiště odchází Wright, přichází Šušnjar.
51'
Leckie se hnal do rychlého brejku, nicméně včas zasáhl Meling.
50'
Domácí jsou aktivnější a v druhé půli jsou jednoznačně lepší.
49'
Autorem branky je TORE REGINIUSSEN, který hlavičkou posílá domácí národní tým do vedení.
48'
Volný přímý kop pro Nory.
47'
Ke střele se dostal agilní Kamara, nicméně Ryan má další zákrok.
Překvapivě to vypadá, že druhý poločas začal bez žádného střídání.
46'
Sledovali jsme první poločas mezi Norskem a Austrálií, které skončilo remízou 1:1. První branku vstřelil v 20.minutě Irvine po krásné hlavičce, jenže v 37.minutě vyrovnal Kamara, kterému nahrál do prázdné branky tahoun Norska Elyounoussi. Co nabídne druhý poločas?
Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.
45+1'
45'
Rozhodčí se rozhodl, že nastaví minutu nad rámec základní hrací doby.
44'
Reginiussen přehlavičkoval Irvineho, který se podruhé v utkání zatím neprosadí.
43'
Stále si přihrávají hráči z nejmenšího kontinentu na světě.
42'
Austrálie je u míče, jenže nic z toho není.
41'
Útočným faulem na Melinga se provinil Nabbout.
40'
Ke střele se dostal Elyounoussi, jenže jeho rána jde vysoko nad. Naštěstí, že na tribuně nebyli žádní fanoušci, jinak by je míč nepěkně trefil.
39'
U míče je domácí národní tým, který je po vstřelené brance živější.
38'
Norové z ničeho dali branku, kterou vstřelil asi nejlepší domácí hráč na hřišti.
37'
Autorem branky je OLA KAMARA, který bez problémů doklepl do prázdné brány skvělou přihrávku od Elyounoussiho, který obešel tři hráče a poté skvěle přihrál.
36'
Dnešní bitva je hlavně bitvou, která nese název boj o polovinu hřiště
35'
Elabdellaoui se prezentoval dalším obranným zákrokem.
34'
Henriksen nedával pozor a z toho těžil Leckie, který obléká dres Herthy Berlín.
33'
Hostující kapitán Jedinak zkušeně odpravil míč do bezpečí.
32'
Rohový kop pro domácí národní mužstvo.
31'
K další střele se dostal domácí Kamara, jenže jeho střelecká puška dnes není ideální.
30'
Po prvních třiceti minutách stále vede Austrálie 0:1.
29'
Stadion v Oslu je poloprázdný, navíc žádné větší fandění také nejsem schopný nalézt.
28'
Domácí kombinují na své polovině hřiště, kde čekají na chybu soupeře.
27'
Norsko zhuštilo prostor, získalo míč, jenže poté udělali to stejné hosté a získali míč zpět.
26'
Do ofsajdového postavení se dostal domácí Kamara.
25'
Oba trenéři už dali rozcvičovat náhradníky. Nejspíš nás čeká v druhém poločase úplně jiný zápas, protože se obě sestavy rapidně změní.
24'
Domácí dělají obrovské chyby v rozehrávce.
23'
Domácí mužstvo vedené trenérem Lagerbeckem, který vedl zázrak z Islandu, napadalo, nicméně Austrálie si s tím poradila.
22'
Norové jsou jak opařeni, po inkasované brance dělají jednu chybu za druhou.
21'
U míče jsou hosté, kteří napadali domácí, kteří ihned udělali chybu.
20'
Austrálie právě vstřelila branku!
Autorem branky je JACKSON IRVINE, který si krásně naskočil na milimetrově přesný míč a otevírá skóre dnešního utkání!
19'
Rohový kop pro Austrálii.
18'
Nepřesnou přihrávku vyslal domácí Midstjo, Wright bude vhazovat.
17'
Elabdellaoui dokázal ukončit rychlý brejk hostů.
16'
Od desáté minuty jsou lepším týmem domácí, nicméně hosté s velkým štěstím drží stále bezbrankový stav.
15'
Johnsen dostal přihrávku od Kamary, jenže ve stoprocentní šanci trefil pouze Ryana!
14'
Austrálie drží míč na svých kopačkách, Norsko to ovšem bez problémů kontroluje.
13'
Elyounoussi si krásně povodil Behicha, jenže poté selhal na Degenkovi.
12'
Norsko krouží kolem pokutového území Austrálie.
11'
Ke střele se dostal domácí Kamara, jenže jeho střela jde přesně do míst, kde stojí připravený Ryan.
10'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Wright.
9'
8'
U míče je sice Austrálie, jenže zatím daleko od brány Jarsteina.
7'
Benich důvtipným pohybem udržel míč na svých kopačkách.
6'
Nedovoleným zákrokem se prezentoval domácí stoper Ajer.
5'
Úvod utkání je zatím opatrný, nicméně vidíme mnoho ztrát na polovině hřiště.
4'
Norové se ovšem moc daleko nedostali, u míče jsou opět žlutí.
3'
Degenek vyslal dlouhý míč na Leckieho, jenže u něho byl Ajer, který byl ve vzdušném souboji lepší.
2'
U míče jsou hráči z kontinentu protinožců.
1'
Norsko obléklo červené dresy, Austrálie žluté.
1'

Norsko: Jarstein- Meling, Ajer, Reginiussen, Elabdellaoui- Johansen, Midsto, Henriksen- Johnsen- Kamara, M.Elyounoussi
Náhradníci: Grytebust, Nyland- Selnaes, Gulbrandsen, Svensson, T.Elyounoussi, Linnes, Daehli, Nordtveit, Rosted, Fossum, Odegaard

Austrálie: Ryan- Milligan, Wright, Degenek- Mooy, Jedinak- Behich, Nabbout, Irvine, Petratos- Leckie
Náhradníci: Jones, Vukovič- Šušnjar, Brillante, Risdon, Meredith, Luongo, Rukavytsya, Jurič, Rogič, Cahill, Kruse.
V dnešním přátelské zápase se proti sobě utkají Norsko a Austrálie. Norsko z psoeldních pěti zápasů vyhrálo dvakrát a třikrát zažilo hořkost porážky, naposledy proti Slovensko uprostřed listopadu v rovněž přátelském zápase. Austrálie zažívá naopak poměrně dobré období, protože dokázala vyhrát tři z posledních pěti utkání a už pětkrát po sobě neprohrálo, připsala si totiž další dvě remízy. Zápas byl měl být hodně vyrovnaný, ale přece jen je mírným favoritem Norsko.