Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Polsko : Mexiko - 13. listopadu 2017   20:45

Polsko
Polsko
0:1
(0:1)
Mexiko
Mexiko
13' Jimenéz
Polsko
Szczęsny (C) – Jędrzejczyk (46. Wszołek), Cionek, Jach – Kędziora, Linetty (62. Wolski), Mączyński, Rybus (83. Kurzawa) – Zieliński, Makuszewski (76. Błaszczykowski) – Świerczok (71. Stępiński).
Drachta – Brandner, Rigler
Mexiko
Corona – Layún, Salcedo (46. Araujo), Ayala (46. Montes), Moreno (63. Vela), Gallardo – D. Reyes, J. dos Santos (74. Govea), Guardado (C) – Aquino (46. Lozano), Jiménez (46. Peralta).

Z mé strany je to pro dnešní den vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Dobrou noc!
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 5:3. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 14:10.
Je konec! Polsko nezvládlo domácí utkání s Mexikem a soupeři podlehlo těsně 0:1! Mexiko vlétlo do utkání mnohem aktivněji a už ve 13. minutě se zásluhou Jimenéze ujalo vedení! Poláci se sice po celou dobu utkání snažili vyrovnat, jenže v první půli zahodil obrovskou šanci Zielinski, jehož rána prosvištěla nad břevnem! Po přestávce hrozil Linetty, jenže ani on netrefil branku. V největší šanci Polska se však ocitl Rybus, ale Corona jeho střelu na přední tyč vykopl na rohový kop!
90+3'
90+2'
Kurzawa chtěl urychlit akci Polska prudkou přihrávkou po levé straně. Layůn jeho úmysl přečetl, získal balón pro Mexiko a vyvezl jej na polovinu soupeře.
90+1'
Nastavují se tři minuty.
90'
V samotném závěru utkání poslali domácí fotbalisté do pokutového území dva nepříjemné centry. Mexická obrana si dokázala poradit. Uvidíme, kolik se bude nastavovat.
89'
Mexičané operovali s balónem v blízkosti rohového praporku. Carlos Vela však vymyslel nepřesnou přihrávku a Kurzawa vybojoval míč pro Poláky.
88'
Polsko zahrávalo přímý kop ze zajímavé pozice. Do pokutového území přiletěl nadýchaný centr na malé vápno, jenže Corona si s přehledem došel pro míč.
87'
Wolski dlouho otálel s rozehrávkou na polovině Mexika a nakonec musel zahrát malou domů. Výkon domácích se vůbec nelíbí polskému trenérovi.
86'
Domácí fotbalisté zbytečně ztrácejí míč v blízkosti pokutového území a Mexiko zatím hraje bez větších problémů. Polsko se na zisk míče naopak nadře.
85'
Vela se středem hrací plochy snažil prodrat do pokutového území, jenže obránce Cionek mu na jeho hranici vystavil stopku. Polsko však potřebuje hrát na opačné straně.
84'
Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Rybus, přichází Kurzawa.
83'
Layůn odcentroval na hranici pokutového území, odkud se do míče položil Guardado, jehož pokus z voleje minul polskou branku o dobré tři metry.
82'
Mexiko uklidňuje hru kombinací na vlastní polovině hřiště. Nikdo v bílém dresu rozehrávku mexických obránců neatakuje.
81'
Mexiko zahrávalo další rohový kop. Na malém vápně se Peralta pokoušel o zakončení patičkou, jenže důrazný obránce Cionek jeho pokus srazil do bezpečí.
80'
Guardado našel zpětnou přihrávkou volného Peraltu, který si míč navedl na levačku a přízemní střelou jen těsně minul vzdálenější tyč polské branky!
79'
Hostující obránce si poradil s napadajícím Zielinskim a pomohl si malou domů. Mexiko v posledních minutách nepouští soupeře do blízkosti pokutového území.
78'
Mexičané vybojovali rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, odkud balón vyboxoval do bezpečí brankář Szczesny.
77'
Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Makuszewski, přichází Błaszczykowski.
76'
Carlos Vela nedosáhl na prudkou přihrávku mezi obránce Polska a domácí zadáci mohou znovu uklidnit hru. Na stadionu nyní panuje bouřlivá atmosféra.
75'
Polsko zahrávalo další rohový kop. Zielinski se z hranice pokutového území opřel do odraženého míče, jenže jeho ránu zablokoval jeden z obránců.
74'
Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází dos Santos, přichází Govea.
73'
Cionek odvrátil další vysokou přihrávku před branku domácí reprezentace. Polský stoper dnes hraje opravdu povedené utkání a svému brankáři usnadňuje práci.
72'
Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Swierczok, přichází Stępiński.
71'
Polská defenzíva si poradila s vysokou přihrávkou na hranici pokutového území. Cionek předskočil hostujícího útočníka a poslal míč do rukavic Szczesneho.
70'
Guardado prokázal ve středu hrací plochy svůj přehled o hře. Mexický kapitán uklidnil hru a poté přenesl míč na pravé křídlo, kde číhal Carlos Vela.
69'
Zielinski se otočil na hranici pokutového území a po kontaktu s obráncem se poroučel k zemi. Hlavní rozhodčí však k nevoli polských příznivců nechal pokračovat ve hře.
68'
Guardado vymyslel vysoký centr na malé vápno, kam si pro míč bez větších problémů došel Szczesny. Domácí brankář se pokusil urychlit rozehrávku, ale míč pouze odevzdal soupeři.
67'
Vela uvolnil přihrávkou na pravou stranu Layůna, který ihned centroval do pokutového území. Obránci Polska se poté nedomluvili a Mexiko získalo rohový kop.
66'
Szczesny musel odkopnout míč před napadajícím dos Santosem. Domácí brankář hledal Rybuse, jenže k míči se dostal Wolski, jehož ránu zastavil obránce.
65'
Carlos Vela se ihned po svém příchodu na hrací plochu zapojil to útoku. Nováček na hřišti si míč navedl na levačku, jenže ze záklonu vypálil vysoko nad břevno.
64'
Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Moreno, přichází Vela.
63'
Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Linetty, přichází Wolski.
62'
Corona skvěle čte hru! Mexický brankář podruhé v krátkém časovém úseku vystartoval za hranice pokutového území a odkopl míč na polovinu soupeře.
61'
Hra je přerušena! Domácí fotbalista Makuszewski zůstává po kontaktu s jedním z obránců Mexika ležet na polovině hrací plochy a drží se za stehno.
60'
Corona tentokrát raději vystartoval ven z branky a zakopl míč daleko na tribunu. Polsko však po přestávce zvýšilo svou aktivitu a snaží se útočit.
59'
Polsko následně zahrávalo rohový kop. Do pokutového území přiletěl ještě jeden centr, jenže Swierczok nemohl zakončovat, jelikož stál v ofsajdu.
58'
Další velká šance Polska! Rybus si naběhl na přihrávku do pokutového území, přes Layůna se dostal do zakončení, ale Corona nohou zastavil jeho zakončení na přední tyč!
57'
Linetty dostal zpětnou přihrávku a pohotově se snažil uvolnit Swierczoka. Domácí útočník úmysl svého spoluhráče vůbec nepochopil a jeho přihrávku schoval Corona do rukavic.
56'
Peralta se snažil udržet míč v blízkosti rohového praporku. Poláci nakonec balón odkopli, nicméně zadáci Mexika na své polovině opět uklidnili hru.
55'
Mexiko zahrávalo rohový kop. Hostující kapitán Guardado vymyslel prudký centr na přední tyč, kde se do zakončení tlačil Moreno, jež si pomohl útočným faulem.
54'
Layůn vhazoval na pravé straně hrací plochy. Mexičané se dokázali vykombinovat z těžké pozice a bleskově přenesli hru na opačnou stranu.
53'
Další akci Mexika zastavuje zdvižený praporek! Své postavení si nepohlídal dos Santos, který se zapomněl za hranicí ofsajdu. Polsko bude rozehrávat.
52'
Po delší době se do útoku vrhlo také Mexiko. Layůn dostal prudkou přihrávku na pravou stranu hrací plochy, jenže následnou rozehrávkou odevzdal míč soupeři.
51'
Obrovská šance domácích! Po rozehrávce rohového kopu se do míče opřel Linetty, jehož parádní skákavá střela jen těsně minula vzdálenější tyč mexické branky!
50'
Rybus prošel podél postranní čáry až k rohovému praporku, odkud se pokusil odcentrovat, jenže Moreno jeho centr srazil na rohový kop.
49'
Polsko se nyní hnalo do otevřené obrany Mexika. Defenzíva hostů se ale bleskově stačila srovnat a obránce Moreno zablokoval střelu z hranice pokutového území.
48'
Layůn tentokrát stačil bleskově rozehrát a napadající soupeř jej ostrým skluzem poslal k zemi. Mexiko může rozjet další postupný útok z vlastní poloviny.
47'
Mexiko pokračuje po přestávce v kombinaci ve středu hrací plochy. Layůn vybojoval odražený míč na pravé straně a Swierczok jej poslal k zemi.
46'
Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Jedrzejczyk, přichází Wszolek.
Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Jimenéz, přichází Peralta.
Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Salcedo, přichází Araújo.
Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Ayala, přichází Montes.
Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Aquino, přichází Lozano.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější hostující Mexičané. Mexiko vstoupilo do utkání velmi aktivně a ve 13. minutě poslal hosty do vedení Raul Jimenéz! Poté se hosté soustředili na hlídání svého náskoku a Polsko se dostalo do hry. V největší šance domácích se objevil Zielinski, jehož rána prosvištěla nad břevnem hostující branky. Do šaten se proto odchází za stavu 0:1.
45'
45'
Rybus nezachytil mexickou rozehrávku po pravé straně hrací plochy a míč propadl až do pokutového území. Szczesny Polákům pomohl s rozehrávkou.
44'
Raul Jimenéz číhal za obranou Polska na odražený míč. Balón se jeho směrem skutečně odrazil, nicméně pozorný obránce Cionek hlavou zabránil nebezpečí.
43'
Mexiko už chce dohrát první poločas ve vedení. Hosté nadále pokračují v kombinaci na polovině hrací plochy a nikam se neženou. Poláci soupeřovu rozehrávku neatakují.
42'
Až nyní se Polsko po dlouhé době dočkalo zakončení. Swierczok vybojoval odražený míč, připravil si jej ke střele a pravačkou prověřil pozornost mexického brankáře.
41'
Szczesny musel poněkolikáté v utkání spěchat s odkopem z pokutového území. Tentokrát poslal pobídku na pravou stranu, kde Kedziora balón pouze prodloužil do autu.
40'
Layůn měl moře času a volného prostoru na pravé straně hrací plochy. Nikdo v zeleném dresu se mu ale pohybem nepřihlásil o míč a Layůn raději rozehrál na obránce.
39'
Kedziora nyní zabojoval na vlastní poloviny a včasným skluzem obral o balón statického Guardada. Domácí by ale potřebovali hrát na opačné straně hrací plochy.
38'
Jedrzejczyk se nyní pustil do potyčky s Aquinem. Hostující útočník se dožadoval vhazování pro Mexiko, jenže rozhodčí byl opačného názoru, což mu dal polský obránce důrazně najevo.
37'
Polsko v posledních minutách přeci jen zvýšilo svou aktivitu. Domácí fotbalisté nyní hrají častěji s míčem na kopačkách a číhají na skulinku v obraně soupeře.
36'
Aquino si krásně zpracoval vysokou přihrávku na levou stranu a pokusil se odcentrovat na zadní tyč, kam si nabíhal dos Santos. Před druhým jmenovaným zasáhl Jach.
35'
Další útok Polska zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si nyní nepohlídal Zielinski. Ofsajd! Mexiko bude rozehrávat.
34'
Szczesny měl velké problémy s napadajícím Aquinem. Domácí brankář nakonec nakopl míč na pravou stranu hrací plochy, kde Poláci získali vhazování.
33'
Zielinski se po rychlém protiútoku Polska dostal k odraženému míči a ze značky pokutového kopu napřáhl ke střele. Z těžké pozice však zamířil nad břevno!
32'
Gallardo si pohybem řekl o přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže spoluhráč mu poslal příliš prudkou pobídku, kterou už Gallardo nedostihl na hrací ploše.
31'
Mexičané znovu kombinují na vlastní polovině. Raul Jimenéz si nabíhal na vysokou přihrávku na hranici pokutového území, ale Cionek mu nedal šanci na úspěch.
30'
Je za námi úvodní půlhodina hry! Domácí Polsko se sice snaží, ale zatím má obrovské problémy s vysokým napadáním soupeře. Mexičané zatím hrají skvěle.
29'
Mexiko zahrávalo rohový kop. Jeho exekuce se ujal Guardado, jehož přihrávku přetavil ve střelu dos Santos, ale Reyes patičkou nenasměroval jeho pokus na branku.
28'
Reyes si zpracoval vysokou přihrávku na polovinu Polska, jenže v těžké pozici už nedokázal přesně přihrát. Rozběhnutý Layůn jeho pobídku nedostihl.
27'
Gallardo si poněkolikáté v utkání skvěle pokryl míč tělem a Kedziora mu jej špičkou kopačky vypíchl pouze do zámezí. Mexičané tak mohou nadále útočit.
26'
Aquino znovu skvěle dotíral na poněkud statickou rozehrávku stoperů Polska. Cionek dokonce musel hodně riskovat, aby nepřišel o balón.
25'
Layůn dostal prostor na pravé straně hřiště a ihned odcentroval do pokutového území. Vysoký stoper Cionek však míč vyhlavičkoval ven ze šestnáctky.
24'
Kedziora se na levé straně hrací plochy dostal do svízelné situace. Na polského hráče dotíral Guardado a Kedziora z otočky zakopl míč do zámezí.
23'
Zadáci Mexika znovu uklidňují hru na vlastní polovině hřiště. Gallardo mohl postupovat vpřed, ale znovu se rozhodl pro zpětnou přihrávku na zadáky.
22'
Gallardo si na levé straně nepokryl míč v blízkosti postranní čáry a Kedziora následně vyvezl balón na polovinu Mexika. Hosté přesto získali vhazování.
21'
Exekuce přímého kopu se ujal Zielinski. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, odkud jej Mexičané odkopli za hranici pokutového území, jenže Linetty přestřelil branku.
20'
Layůn na pravé straně nezachytil Rybusův přechod do pokutového území a rozběhnutého soupeře zastavil nedovoleným zákrokem. Polsko bude zahrávat přímý kop.
19'
Zielinski poslal prudkou přihrávku do pokutového území. Za míčem sprintoval Kedziora, jenže pozorný obránce Moreno pohlídal cestu míče do zámezí.
18'
Po dlouhé době se Mexiko muselo bránit. Před branku totiž přiletěl vysoký centr z levé strany hřiště, ale důrazný obránce Ayala jej hlavou dopravil do bezpečí.
17'
Mexiko nadále pokračuje v aktivní hře. Dos Santos dostal přihrávku do běhu, jenže míč mu uskočil daleko od nohy a Maczynski mu balón odkopl do zámezí.
16'
Gallardo se dlouho chystal na rozehrávku podél levé postranní čáry. Zielinski se k němu bleskově přemístil, ale Gallardo vybojoval alespoň vhazování.
15'
Layůn si na pravé straně hrací plochy dal tělo do souboje s Rybusem a nechal se faulovat. Mexiko tak bude rozehrávat z vlastní poloviny.
13'
Mexiko právě vstřelilo branku!
Mexiko se ujímá vedení! Hosté přetavili svůj aktivní vstup do utkání ve vedoucí branku! Aquino prošel z levé strany do pokutového území, kde sice přišel o míč, ale RAUL JIMENÉZ se opřel do odraženého balónu a uklidil jej pod břevno!
12'
Mexičané díky skvělému napadání na polovině Polska získali míč a Maczynski se dopustil nedovoleného zákroku. Hosté mohou pokračovat v postupné kombinaci.
11'
Mexiko bleskově vybojovalo míč zpátky na své kopačky a hosté se znovu snaží o přechod do pokutového území soupeře. Moreno však otálí s rozehrávkou.
10'
Aquino obdržel pěknou přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže mexický útočník se zapomněl za posledním obráncem a ocitl se v ofsajdové pasti.
9'
Do kombinace Polska se nyní zapojil také domácí brankář. Szczesny nakopl míč na polovinu hrací plochy, kde v hlavičkovém souboji uspěl Guardado.
8'
Exekuce přímého kopu se ujal Linetty, který zkusil štěstí levačkou. Jeho pokus mířil na přední tyč, kde byl brankář Corona včas a s přehledem vyrazil míč na rohový kop.
7'
Zielinski upadl po souboji s Morenem na levé straně pokutového území. Polsko tak bude zahrávat přímý kop z blízkosti pokutového území. Do šestnáctky už míří všichni hlavičkáři.
6'
Mexičané se prodrali do prvního zakončení. Na vysoký centr z pravé strany hrací plochy si naskočil Raúl Jimenéz, jehož hlavička mířila do míst, kde byl brankář.
5'
Guardado si špatně zpracoval prudkou přihrávku na polovinu Polska, jenže Kedziora jej špatně načasovaným skluzem poslal k zemi. Mexiko může pokračovat ve hře.
4'
Gallardo diriguje rozehrávku Mexika na jeho polovině. Hostující obránci si nyní vyměňují krátké přihrávky a nepouštějí k míči nikoho v bílém dresu.
3'
Mexiko hraje v úvodu utkání velmi aktivně. Hostující celek se opět usadil na polovině Polska, jenže Guardado se nedokázal otočit kolem Kedziory a raději vrátil míč obráncům.
2'
Dos Santos si nedokázal zpracovat prudkou přihrávku na pravou stranu hrací plochy a míč mu uskočil do zámezí. Polsko bude vhazovat a může se poprvé vydat do útoku.
1'
Mexičané obstarali výkop do dnešního utkání. Hosté se ihned vydali do útoku, jenže Jimenéz byl faulován. Hosté však rychle rozehráli a mohou pokračovat ve hře.
1'
Ještě před úvodním výkopem zazní hymny obou zemí.
Obě reprezentace už nastupují na trávník. Domácí Polsko bude hrát v bílém, zatímco Mexičané přijeli v zelených dresech.

Polsko: Szczesny – Jedrzejczyk, Cionek, Jach – Kedziora, Linetty, Maczynski, Rybus – Zielinski, Swierczok, Makuszewski
Náhradníci: Skorupski, Fabiański – Bereszyński, Góralski, Błaszczykowski, Wszołek, Wolski, Kądzior, Frankowski, Kurzawa, Stępiński, Wilczek.

Mexiko: Corona – Layůn, Salcedo, Ayala, Moreno, Gallardo – dos Santos, Reyes, Guardado – Aquino, Jimenéz
Náhradníci: Cota, Ochoa – Araujo, Lozano, Vela, Peralta, G. dos Santos, Govea, Antuna, Montes, Damm

Rozhodčí: Drachta – Brandner, Rigler.
Polsko

Také Polsko bude žít v létě příštího roku fotbalem. Poláci rovněž opanovali svou kvalifikační skupinu a skončili s pětibodovým náskokem na druhé Dánsko. Před dnešním duelem Polsko hostilo ve Varšavě Uruguay, jenže se zrodila pouze bezbranková remíza. Polsko tentokrát neposílil Robert Lewandowski, naopak trenér dává šanci širokému kádru.
Mexiko

Tradiční účastník mistrovství světa s přehledem opanoval kvalikační skupinu a v Rusku nebude chybět. V nominaci Mexika na dnešní utkání nechybí Chicharito, Guardado nebo Herrera. Před dnešním utkáním navíc Mexičané odehráli zápas v Belgii, kde ukopali remízu 3:3.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování přátelského utkání mezi Polskem a Mexikem. Výkop je stanoven na 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.