Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Rusko : Španělsko - 14. listopadu 2017   19:45

Rusko
Rusko
41' Smolov  • 51' Mirančuk  • 70' Smolov
3:3
(1:2)
Španělsko
Španělsko
9' Alba   • 35' Ramos   • 54' Ramos
Rusko
Lunev – Kudryjašov (75. Raush), Džikia, Smolnikov – Vasin, Kuzjavev (62. Erochin), Žirkov (82. Kombarov), Dzagojev (62. Kokorin) – Glušakov, Al. Mirančuk (67. An. Mirančuk) – Smolov
Rocchi (Itálie)
Krestovsky Stadium, Petrohrad
Španělsko
de Gea – Nacho, Ramos (58. Vitolo), Piqué, Alba (46. Moreno) – Iniesta (46. Illarramendi), Busquets (58. Silva), Alcântara (60. Saúl) – Suso (46. Callejón), Rodrigo, Asensio

To bude z mé strany všechno. Já se pro dnešní večer s vámi loučím a u dalšího přenosu se na vás budu těšit. Přeji příjemný zbytek večera.
Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 2:0. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 16:9.
Máme tady konec zápasu. Rusko přes výborný výkon ve druhém poločase dokázalo uhrát se Španělskem nerozhodný výsledek 3:3. Tento zápas měl dvougólové střelce na každé straně. Na té ruské to byl ruský snajpr Fedor Smolov a na té druhé zase stoper Sergio Ramos, který se dvakrát trefil z penalty.
90+3'
90+2'
Rusko už nemá možnost střídání, do branky musí někdo z hráčů. Volba padá na Glušakova, který tento zápas dochytá do konce.
90+1'
Rozhodčí zápasu nastavil tři minuty nad rámec základní hrací dobu.
90'
Nepříjemná srážka domácího brankáře s Rodrigem. Hra je přerušena, oba hráči zůstávají na trávníku.
87'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Smolnikov, přichází Kutepov.
86'
Smolov mohl završit gólový hattrick, ale právě De Gea byl proti. Skvělý zákrok tohoto španělského brankáře.
85'
Dnešní zápas se nám blíží ke svému konci. Skončí tento zápas remízou nebo někdo převáží misky vah na svou stranu.
84'
Dlouhý nákop na Smolova pokryl Piqué, který poté roztáhnul hru do levé strany na volného spoluhráče.
82'
Španělsko opět přebírá otěže tohoto zápasu a tlačí na ruskou obranu, která zatím pod velkým tlakem drží.
82'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Žirkov, přichází Kombarov.
80'
Máme před sebou posledních deset minut tohoto zápasu. Na světelné tabuli svítí nerozhodný stav.
77'
Na řadě je La Roja, který svou akci zakládá až u svých stoperů, kteří posunuli míč na Illarru. Ten ho posléze ztratil.
76'
Rusové vystřídali a už se chystá další střídání. Sborná chce tento zápas ovládnout a vyhrát.
75'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Kudryjašov, přichází Raush.
75'
Rusové uklidňují hru a čekají na nějaký vhodný moment k útoku. Španělsko se zatáhlo ke své brance.
74'
La Roja zůstává zaskočená, Rusko zatím v této chvíli hraje lépe a tlačí se za finálním vedením.
73'
Moreno čekal, čekal až z toho byla nepřesná přihrávka na Silvu, který ani dlouhou nohou nedokázal míč zpracovat.
71'
De Gea musel zasáhnout proti pokusu Žirkova, který chtěl hlavičkou přelobovat tohoto brankáře.
70'
Rusko právě vstřelilo branku!
Domácí tým podruhé v tomto zápase vyrovnává a vyrovnání to bylo nádherné. FEDOR SMOLOV se na hranici vápna opřel do míče a nechytatelně poslal míč pod břevno. De Gea byl bez šance – 3:3. Asistence: Aleksandr Kokorin.
70'
Rusko má dvacet minut na vyrovnání. Určitě nás čeká zajímavá koncovka tohoto přátelského střetnutí.
69'
Piqué byl pod velkým tlakem, ale dokázal konstruktivně rozehrát na volného spoluhráče.
68'
Žlutou kartu dostává Vitolo (Španělsko).
68'
Nacho se odhodlal k mohutnému sólu, které zakončil nepřesnou přihrávkou na Rodriga. Ten dnes nehraje dobrý zápas.
67'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Al. Mirančuk, přichází An. Mirančuk.
66'
La Roja vede, nikde tedy nemusí spěchat. U postranní čáry se chystá další ruské střídání.
65'
Ruský tým se nedokáže dostat k míči, ani přes jejich vysunutý presink na útočné polovině.
64'
Silva adresoval nepřesnou přihrávku, která končí až u domácího brankáře, který vzápětí vrací míč zpět do útoku.
63'
Kousek chybělo Rodrigovi, který mohl trestat chybu v domácí obraně. Rusko vysouvá svou hru na soupeřovu polovinu.
62'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Dzagojev, přichází Kokorin.
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Kuzjavev, přichází Erochin.
60'
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Alcântara, přichází Saúl.
60'
I ruský trenér neváhá a za malou chvíli pošle nové hráče na trávník.
59'
Rusko je nadále zaskočeno třetím španělský gólem a zatím nic kvalitního dopředu nepředvedlo.
58'
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Ramos, přichází Vitolo.
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Busquets, přichází Silva.
57'
Španělský trenér přichystal další střídání. Uvidíme, kdo si v tomto chladném večeru na stadionu Petrohradu zahraje.
56'
Asensio v jednom momentu ztratil rovnováhu, ale míč udržel a dokonce vybojoval faul.
55'
Vyrovnaný stav nevydržel moc dlouho. Uvidíme, co nám tentokrát ukáže ruská sborná na polovině svého soupeře.
54'
Španělsko právě vstřelilo branku!
I ke druhé španělské penaltě se postavil SERGIO RAMOS a ani v tuto chvíli se nemýlil. Španělsko jde opět do vedení – 2:3.
53'
Byla odpískaná penalta pro Španělsko.
52'
Vasin doslova přebrousil kotníky Callejóna. Španělsko bude zahrávat standardní situaci.
51'
Španělsko přestalo hrát s pocitem, že míč je mimo hru. Toho využil ALEXEJ MIRANČUK, který z bezprostřední blízkosti doklepnul míč za záda španělského brankáře – 2:2.
51'
Asensio měl míč ve své kontrole, viděl rozběhnutého Rodriga, kterému nedokázal adresovat jednoduchou přihrávku do běhu.
50'
La Roja ve druhém poločase změnila své rozestavení. Ve druhé půli hraje na tři obránce (Nacho, Ramos, Piqué).
49'
Španělsko drží i nadále míč ve své moci. Rusko se v nové části hry ještě nedotknulo míče.
48'
Vasin vystihnul přihrávku na rozběhnutého Morena, La Roja bude kousek za polovinou hřiště vhazovat.
47'
Druhý poločas začíná tam, kde začal ten první. Španělsko je na míči a postupnou kombinací se přibližuje na dostřel.
46'
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Iniesta, přichází Illarramendi.
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Alba, přichází Moreno.
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Suso, přichází Callejón.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:51.
První poločas je za námi. Španělsko se dostalo na začátku do vedení zásluhou Alby, který se prosadil hlavičkou. O dvougólové vedení se ve 35. minutě postaral Ramos. Jenže to nebylo v prvním poločase všechno. Rusko se dokázalo zvednout a zásluhou Smolova snížilo na rozdíl jediné branky. O zábavu rozhodně není nouze a já vás tímto zvu na druhý poločas.
45+2'
45+1'
Ani jeden tým nechce v závěru riskovat, proto se poločas dohrává v poklidném tempu.
45'
První poločas se prodlouží o pouhou minutu.
45'
Smolov se úplnou náhodou dostal k míči, jenže jeho střela byla skvěle zblokována jedním ze stoperů.
44'
Na trávníku se ocitnul Asensio, ale i tento faul se obejde bez žlutého potrestání.
43'
Alba dostal zřejmě nafackováno od protihráče, hra ovšem pokračuje a tento levý bek se musí vrátit na svou pozici.
41'
Domácí celek vložil všechny síly do útoku a to se také vyplatilo. FEDOR SMOLOV se nejlépe zorientoval v pokutovém území a nechytatelnou střelou k levé tyči překonal de Geu v brance Španělsko – 1:2. Asistence: Alexej Mirančuk.
41'
Na druhé straně byl opět v šanci Glušakov, ale ani napodruhé nepřekonal skvělého obránce Albu.
40'
Nákop na Rodriga byl příliš rychlý a nečekaný. Pro míč si doběhnul ruský brankář, který rychle rozehrál.
39'
Rodrigo narazil míč pro dvojici Thiago-Suso, ale ani jeden k míči se nedostal. Džikia se dostal k míči a snaží se ho taky vyvézt.
38'
První poločas se nám blíží ke svému konci. Španělsko zatím potvrzuje roli favorita a v Petrohradu vede.
37'
Španělsko stále drží míč na svých kopačkách, momentálně má přes 60% držení míče.
36'
Rusko by rádo do konce poločasu alespoň snížilo, ale to se stále nedaří. Španělský celek hraje zatím o třídu výš.
35'
K exekuci penalty se netradičně postavil SERGIO RAMOS, který svou šancí nepohrdnul a zvýšil na rozdíl dvou branek – 0:2.
34'
Byla odpískána penalta pro Španělsko!
33'
Iniesta se pokusil o centr, ale ten zblokován k Susovi. Ten přihrál Nachovi, který ve finální fázi podklouznul.
32'
Žirkov nastřelil ruku Piquého, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. U míče je opět Španělsko.
30'
Ramos se postavil k exekuci přímého kopu, ale ani ten nedokázal obstřelit zeď. Španělsko bude rozehrávat roh.
29'
Glušakov byl ve slibné příležitosti, ale Alba jeho střelu parádně zablokoval. To bylo na poslední chvíli.
28'
Nacho se snažil dlouhým autem oslovit Rodriga, ale ten byl skvěle pokryt. Neprosadil se ani Thiago. Následovat bude odkop od branky.
27'
Iniesta se pročaroval k faulu uprostřed hřiště. La Roja se postupně přibližuje na dostřel ruské branky.
26'
Jenže centr nevyšel podle představ, Rusko se dokázalo ubránit a míč odkopnulo.
25'
Tentokrát se Rusko dopustilo faulo, v tuto chvíli má slibnou příležitost Španělsko.
24'
Asensio se dostal k míči, ale neměl kudy. Ruská obrana byla dobře zformovaná, proto volí přihrávku zpět.
23'
První poločas se nám přesunul do své druhé části. Španělsko svou typickou hrou drží míč a vede v Petrohradě nad Ruskem 1:0.
22'
Suso tak dlouho váhal až svou přihrávku pokazil. U míče je Žirkov, který si také míče neužil. Nacho ukázal vynikající a hlavně čisté odebrání balonu.
21'
Dzagojev dostal míč za hostující obranu, ale nemohl hrát kvůli možnému odpískání ofsajdového postavení.
20'
Glušakov dostal nabito, ale jeho střela zůstala pouze na španělské zdi, kterou si dobře postavil brankář De Gea.
19'
Smolov vybojoval zajímavou standardní situaci pro svůj celek. Uvidíme, co z toho Rusko vytěží.
18'
Žlutou kartu dostává Busquets (Španělsko).
18'
Alba neuspěl proti přesile hráčů, Lunev si postaví míč na malé vápno a bude odkopávat.
17'
Iniesta se uprostřed hřiště dopustil faulu, který byl odpískán. Rozhodčí ukazuje proti španělské brance.
16'
Série dvou rohových kopů nepřineslo větší vzrušení, stav utkání je i nadále stejný.
15'
Od Ramose jde míč na Piquého a zase zpátky. Poté se k míči dostal Nacho, který vybojoval rohový kop.
14'
Rusko opět po kratší době u míče, ale jejich akce končí ihned vzápětí, po nepřesné přihrávce Kuzjaveva.
13'
Obraz hry se nemění, Španělsko u míče a nikde se výrazně nežene. Tohle je jejich typická hra.
12'
Rodrigo se dostal do slibné šance, ale ruský brankář si tentokrát připsal pohotový zákrok.
11'
Španělsko drží míč na svých kopačkách a kombinuje po celé šířce hřiště. Rusko spíše vyčkává na své zatím dobré brejky.
9'
První větší španělská akce končí úvodní brankou tohoto utkání. Nejmenší hráč dnešního zápasu, JORDI ALBA si naskočil na centr z levé strany od Marca Asensia a nedal ruskému brankáři šanci zasáhnout – 0:1. Asistence: Marco Asensio.
9'
Smolov dostal ideální pas za hostující obranu, ale jen tak tak na tento míč nedosáhnul. De Gea bude odkopávat od své branky.
8'
Asensio oslovil svou přihrávkou Susa, který nabíhal z druhé volny. Tento záložník AC Milán se prezentoval velmi slabou střelou.
7'
Rusové začali velice aktivně. Žirkov sice špatně nacentroval, ale k odraženému míči se dostal Glušakov. Ten se nebál vystřelit.
6'
Aleksej Mirančuk se po kontaktu s Piquém ocitnul na trávníku, ani tato věc nebyla odpískána.
5'
Další nabídka pro Rodriga, tentokrát od Susa. Ani tato přihrávka nebyla přesná.
4'
Na druhé straně se blýsknul Dzagojev, který upadnul v pokutovém území. Rocchi ovšem zůstal klidný a tento teatrální pád neodpískal.
3'
Thiago se snažil o rychlý přesun míče do přední části hřiště, kde byl Rodrigo. Tento útočník byl skvěle pokryt.
2'
Španělsko se zhostilo úvodního výkopu a patřila jim úvodní akce v zápase, ta nevyšla podle jejich představ.
1'

Rusko: Lunev – Kudryjašov, Džikia, Smolnikov – Vasin, Kuzjavev, Žirkov, Dzagojev – Glušakov, Al. Mirančuk – Smolov
Náhradníci: Akinfejev – Neustädter, Fernandes, Kutepov, An. Mirančuk, Raush, Zabolotny, Erochin, Gabulov, Kokorin, Kombarov, Poloz

Španělsko: de Gea – Nacho, Ramos, Piqué, Alba – Iniesta, Busquets, Alcântara – Suso, Rodrigo, Asensio
Náhradníci: Kepa, Reina – Vitolo, Bartra, Morata, Callejón, Saúl, Aspas, Odriozola, Illarramendi, Silva, Moreno, Alberto

Španělsko – Itálie 3:0
Rusko odehrálo v sobotu velmi dobrý zápas proti Argentině, ovšem toto utkání mělo pro ruský výběr hořký konec. O vítězství hostí rozhodnul v 86. minutě Agüero. Naopak La Roja jede na vítězné vlně, výběr trenéra Lopeteguiho neprohrál už 15 zápasů. Jejich poslední soupeř Kostarika, dostala v sobotu na Rosaledě pětigólový příděl.
Hezký den, poslední letošní reprezentační přestávka končí. V tomto on-line přenosu se podíváme na zápas Ruska, které na svém hřišti přivítá výběr Španělska. Oba týmy uvidíme příští rok na MS, Rusko bude tento turnaj hostit a Španělsko se na tento turnaj kvalifikovalo přes kvalifikaci.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:45.