Nizozemsko - Bulharsko | ONLINE | 9.7.2017 18:00 | Mistrovství Evropy U19 2016/2017 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Z mé strany je to pro dnešní den vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 2:1. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 18:12.
Je dobojováno! Bulharsko ve svém devátém vystoupení na evropském šampionátu vybojovalo první remízu. Nizozemsko se sice v 50. minutě dostalo do vedení zásluhou Kongola. Vedení jim ale dlouho nevydrželo. O čtyři minuty později dokázal vyrovnat Georgi Rusev ! Poté se Nizozemsko znovu snažilo zaútočit, ale obrana Bulharska už další gól neinkasovala. Nizozemsko se tedy v semifinále střetnou s Portugalskem.
90+3
Konec zápasu.
90+2
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Kalojan Krastev, přichází Marijan Dimitrov.
90+1
Teun Koopmeiners fauloval na polovině Bulharska jednoho ze soupeřů. Bulhaři mají čas na poslední útok.
89
V závěru dnešního utkání se bojuje hlavně se středu hrací plochy. Nikdo z hráčů se už nežene do útoku.
87
Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Javairo Dilrosun, přichází Noa Lang.
83
Střídající Justin Lonwijk se probil do zakončení, jenže jeho pokus zpoza hranice pokutového území skončil v rukavicích připraveného Naumova.
81
Žlutou kartu dostává Justin Lonwijk (Nizozemsko).
80
Devatenáctka Bulharska dosud prohrala všech osm vystoupení na evropském šampionátu. Pokud dnes udrží remízu, půjde o jejich nejlepší výsledek.
78
Javairo Dilrosun zahrával další rohový kop Nizozemska. Jeho centr přiletěl na značku pokutového kopu, kde číhal pozorný obránce.
76
Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Ferdi Kadioglu, přichází Justin Lonwijk.
75
Ivan Tilev vyrobil zcela zbytečný faul v blízkosti pokutového území a nabídl soupeři přímý kop ze zajímavé pozice.
72
Ferdi Kadioglu vyslal nadýchaný centr na malé vápno, kde vzdušnému prostoru kraloval pouze jeden z obránců.
71
Dani de Wit se zpoza hranice opřel do odraženého míče, jenže jeden z obránců jeho projektil srazil na rohový kop.
70
Nizozemci se znovu tlačí do útoku. Ferdi Kadioglu si naběhl na parádní přihrávku, ale poté se dopustil útočného faulu.
67
Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Jay-Roy Jornell Grot, přichází Che Nunnely.
67
Žlutou kartu dostává Ferdi Kadioglu (Nizozemsko).
66
Na druhé straně so do útoku hnal Navajo Bakboord. Nizozemský fotbalista se opřel do padajícího voleje, ale vůbec netrefil branku.
64
Bulharsko je po vstřelení vyrovnávací branky aktivnějším celkem. Georgi Rusev napřáhl ze střední vzdálenosti, ale utaženou placírkou netrefil branku.
59
Bulhatsko zahrávalo rohový kop. Georgi Janev vyslal vysoký centr na značku pokutového kopu, kde si pro míč došel pozorný brankář.
57
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Stanislav Ivanov, přichází Tonislav Jordanov.
55
Bulharsko právě vstřelilo branku!
Bulharsku se podařila rychlá odpověď! Nizozemsku vedení vydrželo jen pět minut. Po Janevově přihrávce se prosadil GEORGI RUSEV!
52
Dani de Wit se znovu tlačil do pokutového území, jenže při individuálním průniku si pomohl nedovoleným zákrokem.
50
Nizozemsko právě vstřelilo branku!
Nizozemsko se dostává do vedení! RODNEY KONGOLO konečně našel recept na obranu Bulharska a přesnou střelou otevřel skóre dnešního utkání!
48
Navajo Bakboord si zpracoval povedenou přihrávku na hranici pokutového území, ale Georgi Janev jej zastavil nedovoleným zákrokem.
46
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Ivajlo Najdenov, přichází Ivajlo Klimentov.
46
Začal druhý poločas.
První poločas je minulostí! Nizozemci byli v úvodní pětačtyřicetiminutovce aktivnějším celkem, ale do vedení se nedostali. Bulharská obrana zatím brání skvěle a soupeře nepouští do šancí. Bulhatsko se do útoku dostává jen ojediněle a nizozemské obraně moc problémů nedělá. Do kabin se proto odchází za bezbrankového stavu.
45+2
První poločas skončil.
45+2
Nizozemsko zahrávalo ještě jeden přímý kop. Armando Obispo se v pokutovém území dostal k zakončení, ale předtím si pomohl faulem.
45
Teun Koopmeiners fauloval Stanislava Ivanova na polovině hrací plochy a Bulhaři budou zahrávat další přímý kop.
43
Vasil Dobrev fauloval na vlastní polovině a za ostrý faul vidí z rukou hlavního arbitra žlutou kartu.
42
Javairo Dilrosun se ujal exekuce dalšího nizozemského přímého kopu. Jeho centr ale přečetl brankář Daniel Naumov, který míč ukryl do rukavic.
40
Další útočný výpad Bulharska zastavil zcela zbytečným faulem Georgi Janev. Bulharský fotbalista si ve vzduchu pomohl loktem.
38
Georgi Rusev rozehrával ojedinělý přímý kop Bulharska. Na centr bulharského fotbalisty ale nedosáhl nikdo z jeho spoluhráčů.
37
Holanďané sice hrají s míčem v blízkosti pokutového území, ale obrana Bulharska zatím pracuje na jedničku a ničí jeden útok za druhým.
35
Dani de Wit odcentroval z pravé strany, jenže hned první obránce jeho pobídku zablokoval. Nizozemci ale zůstávají u míče.
32
Jay-Roy Jornell Grot si v pokutovém území brousil zuby na povedený centr z pravé strany, jenže v souboji s obráncem si pomohl faulem.
30
Je za námi půlhodina hry a stále čekáme na úvodní branku dnešního souboje. Nizozemsko je zatím aktivnější, ale nemůže najít recept na pozornou obranu.
29
Dani de Wit má v soubojích s bulharskou obranou velké problémy. Nizozemský fotbalista se znovu provinil proti pravidlům.
27
Nizozemsko zahrávalo rohový kop. Javairo Dilrosun poslal prudký centr prudký centr na malé vápno, ale Petko Hristov byl na místě a balón odhlavičkoval.
25
Tristan Dekker to přehbal s agresivitou po jednom z centrů na hranici pokutového území. Také Bulharsko bude zahrávat přímý kop.
22
Nizozemsko si vybojovalo další rohový kop. Ferdi Kadioglu vyslal centr na malé vápno, jenže nikdo z Nizozemců se k hlavičce neprobil.
21
Navajo Bakboord se pustil do hlavičkového souboje s Vasilem Dobrevem. Nizozemský fotbalista si pomohl loktem a dopustil se faulu.
20
V posledních minutách se hraje převážně v blízkosti půlící čáry. Tempo hry diktuje Nizozemsko, ale Bulhaři se zatím skvěle brání.
17
Sám Kadioglu se ujal rozehrávky přímého kopu. Centr se mu ale vůbec nepovedla a připravený obránce zasáhl na přední tyči.
16
Nizozemci teď zařadili vyšší rychlostní stupeň. Ferdi Kadioglu vypálil ze střední vzdálenosti a bulharský brankář jeho pokus vyrazil na roh.
15
Rodney Kongolo si na hranici pokutového území převzal pěknou přihrávku a dostal se k zakončení. Daniel Naumov jeho ránu schoval do rukavic.
10
Dani de Wit své zaváhání dokázal rychle napravit. Nizozemský fotbalista zatáhl míč na polovinu soupeře, kde si pokryl míč a nechal se faulovat.
8
Dani de Wit zastavil útočné snažení Nizozemska zcela zbytečným útočným faulem. Bulharsko si na chvíli může odpočinout.
7
Nizozemci dělají soupeři svým skvělým pohybem obrovské problémy. Georgi Janev nestačil na Bakboorda a pomohl si zatažením soupeře za dres.
5
Georgi Rusev fauloval Obispa na polovině hrací plochy a za svůj ostrý zákrok vidí žlutou kartu.
4
Nizozemsko se v úvodu utkání usadilo na polovině Bulharska a snaží se najít cestičku do pokutového území.
2
Nizozemci se hned v úvodu utkání vyzkoušeli rozehrávku rohového kopu. Exekuce se ujal Kadioglu, ale na jeho centr dosáhl jen pozorný obránce.
1
Nizozemsko obstaralo výkop do dnešního utkání. Favorit dnešního souboje se ihned vydal na polovinu soupeře, ale bulharská obrana byla v úvodu pozorná.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Nizozemsko: Bijlow (C) – Bakboord, Dekker, Obispo, Carolina – de Wit, Kadioglu, Koopmeiners – R. Kongolo, Jornell Grot, Dilrosun.
Náhradníci: Paes – Zwartjens, Piroe, Lonwijk, Kemper, Nunnely, Lang.

Bulharsko: Naumov (C) – Genčev, P. Hristov, Dobrev, Ljaskov – Najdenov, Janev, Rusev – Tilev, Ivanov, Krastev.
Náhradníci: Šejtanov – Klimentov, Jordanov, Kovačev, Dimitrov, Stamatov.

Rozhodčí: Jovanović – Rexha, Buzás.
Nizozemsko

Nizozemsko je po dvou odehraných utkáních velmi blízko postupu. Nizozemci vlétli do turnaje jako velká voda a v úvodním utkání porazili silné Německo vysoko 4:1. Ve druhém střetnutí narazili Nizozemci na favorizovanou Anglii, se kterou sehráli vyrovnaný duel, ale nakonec prohráli 1:0. Pokud dnes remizují a Německo nevyhraje nad Anglií, postoupí Nizozemci do semifinále.
Bulharsko

Bulharsko vstupovalo do tohoto turnaje jako jeden z outsiderů. V úvodním utkání narazili Bulhaři na Anglii, se kterou sice sehráli vyrovnané utkání, ale nakonec padli po výsledku 2:0. Ve druhém utkání čekalo na Bulhary silné Německo, které si vylepšilo náladu po porážce s Nizozemskem a zvítězilo vysoko 3:0.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z ME hráčů do 19 let. Společně se dnes podíváme na duel mezi Nizozemskem a Bulharskem. Duel startuje v 18 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.


Články odjinud