Mistrovství Evropy ve fotbale - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ukrajina : Makedonie - 17. června 2021   15:00

Ukrajina
Ukrajina
29' Jarmolenko (O. Karavajev) • 34' Jaremčuk (Jarmolenko)
2:1
(2:0)
Makedonie
Makedonie
57' Alioski
Ukrajina
Buščan – O. Karavajev, Zabarnyj, Matvijenko, Mykolenko – Stěpaněnko – Jarmolenko (C) (70. Cygankov), Šaparenko (78. Sydorčuk), Zinčenko, Malinovskyj (90+2. Sobol) – Jaremčuk (70. Besedin).
Rapallini (ARG) – Belatti (ARG), Bonfá (ARG)
Arena Națională (Bukurešť)
10001 diváků
Makedonie
Dimitrievski – S. Ristovski, D. Velkovski (85. Tričkovski), Musliu – Nikolov (46. Trajkovski), A. Ademi (85. Ristevski), Spirovski (46. Čurlinov), Alioski – E. Bardhi (77. Avramovski) – Pandev (C), Elmas.

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Ukrajiny, která svého soupeře porazila poměrem 2:1. Do druhého poločasu lépe vstoupila Severní Makedonie, která hrála naprosto odlišně, než tomu bylo v prvním dějství. Po zhruba čtvrt hodině si Severní Makedonie vybojovala penaltu, kterou sice Ezgjan Alioski neproměnil, avšak poté se postaral o úspěšnou dorážku. Najednou byla zápletka na světě, Ukrajina totiž vedla o jedinou branku a do konce zápasu zbývalo hodně času. Ukrajinská reprezentace si ovšem deset minut před koncem zápasu vybojovala penaltu, díky které se mohla uklidnit dvoubrankovým vedením. Pokutový kop ovšem nedokázal zužitkovat Ruslan Malinovskyj, přesto si Ukrajina těsné vedení dokázala pohlídat.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 6:5. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 8:8.
90+5'
90+4'
V závěru zápasu měl vyrovnávací branku na kopačce Trajkovski, který nabral míč na pravou nohu, avšak přesto mířil vedle zadní tyče.
90+3'
Do konce tohoto zápasu nezbývá zrovna moc času, vypadá to na výhru Ukrajiny, která svého soupeře drží daleko od pokutového území.
90+2'
Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Ruslan Malinovskyj, přichází Eduard Sobol.
90+2'
Rozehrávka rohového kopu nakonec přinesla kroucený centr od Alioskiho. Na hranici malého vápna zasahoval Matvijenko, posléze si útočným faulem pomohl Avramovski.
90+1'
Rohový kop po obranném zákroku Zabarnyho.
90'
Nastavují se čtyři minuty.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, stále to je o jednu branku a Ukrajina to bude mít ještě nesmírně složité.
88'
Za pokutovým územím se dostal do palebné pozice Malinovskyj, kterému rána levou nohou vůbec nevyšla a Dimitrievski tak nemusel vůbec zasahovat.
87'
Před malým momentem se jako poslední dotkl míče obránce Musliu, od kterého šel ven z hrací plochy a soupeř si tak vybojoval další autové vhazování.
85'
Střídání v týmu Severní Makedonie: ze hřiště odchází Arijan Ademi, přichází Kire Ristevski.
Střídání v týmu Severní Makedonie: ze hřiště odchází Darko Velkovski, přichází Ivan Tričkovski.
84'
To jsou věci, ani druhá penalta tohoto zápasu není zužitkována! K rozehrávce se postavil Ruslan Malinovskyj, který mířil k levé tyči, kde ho ovšem Dimitrievski vychytal.
83'
Žlutou kartu dostává Daniel Avramovski (Severní Makedonie).
83'
Avramovski skutečně střelu zablokoval rukou, penalta pro Ukrajinu!
83'
Argentinský sudí se nyní běží podívat k videu, ve hře je totiž případná hra rukou v pokutovém území Severní Makedonie.
82'
Po nedovoleném zákroku zahrávala Ukrajina další standardní situaci. Pochopitelně se k ní postavil Malinovskyj, který trefil pozorného hráče ve zdi.
81'
Před námi máme poslední desetiminutovku, která by mohla přinést ještě zajímavou podívanou. Ukrajina stále vede o jednu branku, což je dost ošemetné.
79'
Ukrajina vhazovala hned dvakrát po sobě, což jí pochopitelně vyhovuje. Ve druhém případě pod sebe zkoušel sklepnout míč Besedin, který našel pouze soupeře.
78'
Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Mykola Šaparenko, přichází Serhij Sydorčuk.
77'
Střídání v týmu Severní Makedonie: ze hřiště odchází Enis Bardhi, přichází Daniel Avramovski.
77'
Vysoko na útočnou polovinu se s míčem dostal také obránce Zabarnyj. Ten do rozehrávky zapojil Karavajeva, který mu ovšem v tísni balón raději vracel.
76'
Zády k brance následně operoval Besedin, kterému se povedlo vymodlit si nedovolený zákrok a jeho celek tak bude rozehrávat další standardní situaci.
75'
Ukrajina se po dlouhé době dostala do slušné šance! Malinovskyj z jedničky přeposlal nahrávku do pokutového území, kde se nacházel Cygankov. Ten levačkou mířil čtyři metry vedle.
73'
Znovu se o rozehrávku od své branky postaral Dimitrievski, který se pokoušel na opačné straně oslovit Alioskiho, před kterým zasahoval zadák Karavajev.
72'
Do volného prostoru se poté dostal střídající Besedin, který se v souboji jeden na jednoho nedostal před Velkovskiho, přesto se jednalo o další ofsajd.
71'
Do konce zápasu zbývá už jen poslední dvacetiminutovka. Severní Makedonie je v posledních minutách aktivnější a Ukrajina si pořádně koleduje...
70'
Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Andrij Jarmolenko, přichází Viktor Cygankov.
Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Roman Jaremčuk, přichází Arťom Besedin.
69'
Severní Makedonie se přesto s míčem zdržela u pokutového území soupeře. Bardhimu nahrávka nevyšla, posléze hodně nepříjemně zakončoval Trajkovski.
68'
Příliš trnitou cestu kupředu měl Trajkovski, kterému se alespoň povedlo vybojovat autové vhazování z levé strany, ke kterému se postavil zadák Musliu.
67'
Po ztrátě míče měl hodně prostoru kolem sebe Zinčenko, který ovšem nahrávku mezi obránce hodně uspěchal a navíc se mu nepovedlo najít Jarmolenka.
66'
Karavajev ještě odehrál míč před brankovou čárou a povedlo se mu pod sebou oslovit Malinovskyho. Jeho ránu pravou nohou zlikvidoval brankář, který se poté dostal do kolize s protihráčem.
65'
Severní Makedonie se po rychlé rozehrávce natlačila s míčem na opačnou polovinu hrací plochy. Elmas navíc na pravém křídle dokázal jednat s Ristovskim.
64'
Do protiútoku se následně dostal Bardhi, který ovšem svému spoluhráči nahrával na paty, což dokázal využít dotírající Jaremčuk.
63'
Ristovski se na své oblíbené pravé straně dostal k centrované nabídce, díky které našel prvního protihráče. Ukrajina je ale nyní celkem zbytečně pasivní.
62'
Je za námi hodina hry, která nám zatím nabídla tři přesné zásahy. Ukrajina se najednou musí strachovat, nadějné dvoubrankové vedení je fuč, nyní je tu vedení o jednu trefu.
61'
Na řadu přišla další standardní situace, kterou si také v tomto případě vzal na starost technicky velmi dobře vybavený Malinovskyj, který našel hlavu soupeře.
59'
Žlutou kartu dostává Darko Velkovski (Severní Makedonie).
59'
Sledovali jsme rozehrávku v podání Ademiho, kterému se povedlo roztáhnout hru do volného prostoru. Po následné nahrávce se daleko nedostal Pandev.
58'
Máme tu pořádnou zápletku. Severní Makedonie vstoupila do druhého poločasu nesmírně aktivně, po zásluze se prosadila a nyní je to pouze o jednu branku.
57'
Makedonie právě vstřelila branku!
Severní Makedonie se poprvé prosazuje! Ezgjan Alioski to zkoušel zakončením k pravé tyči, kam se sice vydal Buščan, který vyrážel pouze před sebe, kde byl s dorážkou úspěšný právě EZGJAN ALIOSKI.
57'
Ezgjan Alioski (Severní Makedonie) neproměňuje pokutový kop.
56'
Po střetu v pokutovém území byl faulován Pandev, je tu penalta!
56'
Málem bylo sníženo! Stejně jako byl Honza málem králem. K technickému zakončení se před malým momentem dostal Trajkovski, který trefil horní brankovou konstrukci.
55'
Alioski se posléze pokoušel překvapit obranu soupeře centrem k hranici pokutového území, kde ovšem zodpovědně zasahoval pozorný obránce Matvijenko.
54'
Po pravém křídle si to namířil obránce Karavajev, kterému se ovšem nepovedlo dostihnout míč na hrací ploše a vhazování se tak ujme protihráč.
52'
Následoval rohový kop, který sice nepřinesl nic nebezpečného, avšak poté se k dalšímu centru dostal Zinčenko, po jehož nabídce hlavičkoval doprostřed Zabarnyj.
52'
Následovala standardní situace pro Ukrajinu. K rozehrávce se nakonec postavil Malionovskyj, jehož přímé zakončení přineslo ohrožení pro Dimitrievskiho.
51'
Sice hodně prostoru měl Elmas, jenomže makedonský forvard si spletl poloviny hrací plochy a mířil na tu vlastní. Elmas následně rozmotal nohy a příště zřejmě vypálí opačným směrem.
50'
Mezi smečku hladových protihráčů se nyní dostal Šaparenko, který nakonec skončil po souboji na zemi a do akce se znovu dostává lékařský personál.
49'
Severní Makedonie zahrávala rohový kop nakrátko. Nakonec do pokutového území přeci jenom přiletěl centr, který se snesl daleko vedle branky Ukrajiny.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu vyložená šance! V pokutovém území převzal nahrávku Ademi, který si našel prostor k zakončení, jenomže Buščan ho zlikvidoval.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzala na starost Ukrajina, která bude pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Střídání v týmu Severní Makedonie: ze hřiště odchází Stefan Spirovski, přichází Darko Čurlinov.
Střídání v týmu Severní Makedonie: ze hřiště odchází Boban Nikolov, přichází Aleksandar Trajkovski.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nepřinesl vůbec špatnou podívanou. Nakonec jsme se dočkali dvou branek, o tu první se po necelé třetině hry postaral ukrajinský forvard Andrij Jarmolenko, který nejprve selhal ve vyložené šanci, načež své zaváhání napravil po následném rohovém kopu. Ukrajina byla směrem dopředu i nadále aktivnější a o pár minutek později se pro změnu prosadil Roman Jaremčuk, který v úniku vyzrál na makedonského brankáře. Severní Makedonie tak musí dohnat dvoubrankovou ztrátu.
45+1'
45'
Nastavuje se minuta.
44'
Konec prvního poločasu je za dveřmi. V posledních minutách sledujeme hodně nepřesností, nyní od své branky rozehrává Dimitrievski.
43'
Šaparenko doslova skočil po "souboji" s protihráčem a vyfasoval žlutou za simulaci.
42'
Znovu se s míčem mohl pomazlit brankář Buščan, který to ani v tomto případě nezkoušel odkopem na druhou stranu, nýbrž hledal kolegu Matvijenka.
41'
Co chybělo! Ukrajina dokázala zachytit protiútok soupeře a najednou se do palebné pozice dostal Karavajev, s jehož tečovanou ránou si Dimitrievski poradil.
40'
Severní Makedonie se radovala z kontaktní branky, jenomže ta platit nemůže. Pandev o pár centimetrů nenačasoval náběh za obranu, jeho trefa tak kvůli ofsajdu platit nemůže.
39'
Ukrajině se tentokráte směrem dopředu moc nedařilo a klid na rozehrávku tak měl brankář Dimitrievski, kterému se rovněž povedlo rozehrát nakrátko po zemi.
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
38'
Buščan se tak po delší době setkal s míčem, který okamžitě rozehrával nakrátko po zemi na levou stranu, kde má hodně prostoru kolem sebe Mykolenko.
37'
Pandev načasoval nahrávku k hranici pokutového území, kde se mu nabízel Bardhi. Tomu se převzetí míče moc nepovedlo a bude se pouze odkopávat.
36'
Situace se posuzovala opravdu jen chvíli, o ofsajdové postavení se skutečně nejednalo a Severní Makedonie najednou prohrává o dva přesné zásahy.
34'
Ukrajina právě vstřelila branku!
A je tu druhá ukrajinská trefa! Makedonská obrana si totiž nepohlídala náběh ROMANA JAREMČUKA, který tak pelášil sám na branku. Ukrajinský útočník to zkoušel přízemním zakončením na přední tyč, s čímž Dimitrievski moc nepočítal. Ve hře byl ofsajd, jenomže Jaremčuk dokonalým způsobem načasoval svůj náběh za obranu.
34'
S míčem operoval Šaparenko, který poměrně dlouho hledal vhodného adresáta nahrávky. Nakonec zpětnou přihrávkou dokázal najít kopačku Matvijenka.
33'
Nakonec se nejedná o nic dramaticky vážného, Jarmolenko odkulhal za postranní lajnu, kde bude po chvíli připraven zpět k nástupu na hrací plochu.
32'
Před malým momentem skončil po souboji na zemi právě Jarmolenko, který byl po odehrání míče dohrán. Poprvé se do akce dostává lékařský personál.
31'
Na první branku jsme tak čekali necelou třetinu hry, nakonec se z vedení raduje favorizovaná Ukrajina, která se tak touto trefou může lehce uklidnit.
29'
Po následném rohovém kopu tu máme úvodní branku zápasu! Ukrajina si totiž vybojovala rohový kop z levé strany, který plachtil směrem na přední tyč. Tam se povedlo Karavajevovi patičkou prodloužit míč na zadní konstrukci, kde se na dlouhou nohu dokázal prosadit ANDRIJ JARMOLENKO.
29'
K hranici pokutového území se dostal Malinovskyj, kterému se povedlo načasovat nahrávku na Jarmolenka. Druhý jmenovaný trefil vyběhnuvšího brankáře.
28'
Kombinace pokračovala. Na dlouhou nohu to poté měl Zinčenko, kterému se nakonec povedlo prodloužit míč, Jaremčuk navíc spolupracoval se Šaparenkem.
27'
Následovalo další autové vhazování, které si kousek od rohového praporku vzal na starost obránce Alioski. Jeho nabídka ovšem doputovala na hlavu soupeře.
26'
Po chybné nahrávce míč ukořistil Bardhi, kterému se povedlo velice přesně přenést hru na pravou stranu, kde si Nikoliv nevěřil na přesilu protihráčů.
25'
S míčem se na útočnou polovinu dokázal prodrat Stěpaněnko, kterému na pomoc přispěchal kolega Zinčenko. Severní Makedonie nyní spíše vyčkává.
24'
Hráči v červeném kompletu se nyní přeci jenom usadili na druhé straně, kde ovšem přišel o míč Ademi. Ukrajina se tak dostává do rychlého protiútoku.
23'
Severní Makedonie ani tentokráte nedokázala proniknout na opačnou polovinu a čistým způsobem se tak k míči dostal Matvijenko, jenž ho vyvezl kupředu.
22'
Hlavní sudí ponechal ukrajinské reprezentaci výhodu. To přineslo centr do pokutového území, načež se do úhlu dostal Karavajev. Jeho zpětná nahrávka ale nikoho nenašla.
21'
Je za námi úvodní dvacetiminutovka tohoto zápasu, která nám zatím branku nepřinesla. Ihned od úvodních minut sledujeme celkem ofenzivní podívanou.
20'
Na hranici pokutového území se ještě dokázal natáhnout po míči Mykolenko, který ho ovšem odehrál vysoko nad branku a bude se odkopávat.
19'
Daleko k míči měl poté Zinčenko, který se tak k němu vůbec nedostal. Na druhou stranu se pro změnu dostával Pandev, jehož nahrávku zablokoval Zabarnyj.
17'
Po autovém vhazování se k míči dostal středopolař Spirovski, po jehož zpětné nahrávce zkoušel vysokým pasem přenést hru Velkovski. Po krátké kombinaci navíc zakončoval Elmas, který tečoval míč vedle pravé tyče.
16'
Severní Makedonie se nastěhovala k hranici opačného pokutového území, kde hned dvakrát zakončovala. Nejprve Bardhi trefil protihráče, posléze mířil daleko vedle Nikolov.
15'
Na útočnou polovinu se s míčem na kopačce dokázal dostat Šaparenko, který zkoušel roztáhnout hru na pravou stranu, kde na nahrávku nedostal Jarmolenko.
14'
V ofsajdovém postavení se posléze nacházel útočník Jaremčuk, jeho následné počínání tak bylo naprosto zbytečné.
13'
U středového kruhu se s míčem dokázal otočit kolem své osy Spirovski, kterému se pro kombinaci nabídl aktivně hrající Alisoki, jenž lehce zabrzdil akci.
12'
Jaremčuk pláchl obraně soupeře, jenomže místo zakončení zbytečně nahrával do tandemu na spoluhráče, jenomže ve skluzu na poslední chvíli zakročil Ristovski.
12'
Ukrajina pokračovala v kombinaci na vlastní polovině, načež jsme sledovali vysoký pas směřující na Jarmolenka, před kterým zodpovědně zasahoval Musliu.
11'
Nahrávka na útočnou polovinu, kde si pro nahrávku seběhl Pandev. S ním si ovšem dokázal poradit obránce Matvijenko, jenž odehrál míč do zámezí.
10'
Ani druhý rohový kop Ukrajiny se neujal, na zadní tyči v tísni tečoval vedle branky Jarmolenko.
9'
Následoval první rohový kop tohoto zápasu, který rozehrával Šaparaneko. Jeho centr na přední tyč nadělal menší zmatek, který dokázal odehrát do bezpečí Elmas. Po vhazování jsme se dočkali prvního zakončení směrem do branky, Malinovskyj prověřil Dimitrievskiho.
8'
Ukrajinská reprezentace pokračovala v kombinaci, do které se navíc zapojil také obránce Zabarnyj, kterému se posléze ve volném prostoru nabídl Zinčenko.
7'
Nahrávka na levou stranu lehce zahnala Mykolenka, který měl na případnou centrovanou nabídku málo času, a proto ještě pod sebou hledal Matvijenka.
6'
Do pokutového území přiletěl poměrně zajímavý centr, nicméně ven z branky se vydal brankář Dimietrievski. Tomu se povedlo vyboxovat míč, odražený předmět poté napálil vysoko nad Šaparenko.
5'
Malinovskyj kopačkou hodně vysoko zasáhl soupeře do obličeje a sledovali jsme tak první faul.
5'
Ukrajina pracovala s míčem u středového kruhu. Do menších problémů se dostal záložník Zinčenko, jehož pas na Malinovskyho dokázal zastavit zadák Ristovski.
4'
Alioski to měl u postranní lajny hodně složité, míč se nakonec celým objemem dostal ven z hrací plochy a autového vhazování se tak ujme Karavajev.
3'
Hned v úvodu tohoto zápasu jsme sledovali nedovolený zákrok. Po souboji se na zemi objevil Pandev, Severní Makedonie rozehrála pasem na Nikolova.
2'
Hlavní sudí tohoto zápasu poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost hráči Severní Makedonie, kteří budou hrát zprava doleva.
1'

Ukrajina: Buščan – O. Karavajev, Zabarnyj, Matvijenko, Mykolenko – Stěpaněnko – Jarmolenko (C), Šaparenko, Zinčenko, Malinovskyj – Jaremčuk.
Náhradníci: Pjatov, Trubin – Besedin, Dovbyk, Tymčyk, Cygankov, Marlos, Sudakov, Sobol, Sydorčuk, Kryvcov, Makarenko.

Severní Makedonie: Dimitrievski – S. Ristovski, D. Velkovski, Musliu – Nikolov, A. Ademi, Spirovski, Alioski – E. Bardhi – Pandev (C), Elmas.
Náhradníci: Šiškovski, Jankov – Avramovski, Bejtulaj, Ristevski, M. Ristovski, Kostadinov, Hasani, Čurlinov, Trajkovski, Tričkovski, Radeski.

Rozhodčí: Rapallini (ARG) – Belatti (ARG), Bonfá (ARG).
Ukrajina

Favoritem tohoto zápasu bude reprezentace Ukrajiny, která se na EURO dostala z prvního místa své kvalifikační skupiny. Ukrajinci během osmi duelů dokázali nasbírat dvacet bodů, přičemž ani jednou neprohráli. Náskok na druhé Portugalsko činil tři body, nicméně i Portugalci se z druhé postupové pozice dostali na turnaj. Ukrajina měla ve své kvalifikační skupině vůbec nejlepší obranu, z osmi duelů totiž inkasovala pouze ve čtyřech případech. Ani Ukrajina nevstoupila do EURA zrovna ideálně. V souboji s domácím Nizozemskem sice uhrála bezbrankový první poločas, jenomže v úvodu toho druhého v rozmezí šesti minut hned dvakrát inkasovala. Nizozemsko tak mělo nakročeno ke třem bodům, avšak pasivní pasáž utkání nabídla pro změnu dvě rychlé branky Ukrajiny. Ta se o vyrovnání postarala zhruba deset minut před koncem řádné hrací doby, nicméně o pět minut později vystřelil Nizozemsku výhru 3:2 Denzel Dumfries.

Nominace Ukrajiny:

Brankáři:
Georgij Buščan (Dynamo Kyjev), Andrij Pjatov, Anatolij Trubin (oba Šachtar Doněck),

Obránci: Eduard Sobol (FC Bruggy), Ilja Zabarnyj, Vitalij Mykolenko, Olexandr Karavajev, Olexandr Tymčyk, Denys Popov (všichni Dynamo Kyjev), Serhij Kryvcov, Mykola Matvijenko (oba Šachtar Doněck),

Záložníci:
Serhij Sydorčuk, Mykola Šaparenko, Viktor Cygankov (všichni Dynamo Kyjev), Marlos, Taras Stěpaněnko, Georgij Sudakov (všichni Šachtar Doněck), Andrij Jarmolenko (West Ham), Ruslan Malinovskij (Atalanta Bergamo), Evhen Makarenko (Kortrijk), Olexandr Zinčenko (Manchester City), Roman Bezus (Gent), Olexandr Zubkov (Ferencváros),

Útočníci: Roman Jaremčuk (Gent), Arťom Besedin (Dynamo Kyjev), Arťom Dovbyk (Dněpropetrovsk)
Severní Makedonie

Reprezentace Severní Makedonie je velkým překvapením na tomto turnaji, její účast moc lidí nepřepokládalo. Severní Makedonie se ovšem na EURO probojovala skrze baráž, v jehož semifinále nejprve narazila na Kosovo. Severní Makedonie ovšem na domácím stadionu dokázala vyhrát výsledkem 2:1, což znamenalo, že na vysněné mistrovství Evropy zbývá poslední krůček. Tím byla nevyzpytatelná Gruzie, která měla výhodu domácího prostředí. Urputný boj o postup nakonec přinesl jedinou branku, kterou krátce po změně stran vstřelil velezkušený Goran Panděv, který tak svou reprezentaci vyslal směr EURO. Severní Makedonii má za sebou úvodní duel na turnaji, ve kterém se utkala s favorizovaným Rakouskem. To se sice dostalo do vedení, nicméně díky šťastné brance se Makedonii povedlo srovnat krok. Rakušané dlouhou dobu dobývali pevnou makedonskou obranu, tu se podruhé povedlo prolomit zhruba deset minut před koncem řádné hrací doby, načež v samotném závěru uzavřel na konečných 3:1 Marko Arnautović.

Nominace Severní Makedonie:

Brankáři:
Stole Dimitrievski (Vallecano), Damjan Šiškovski (Doxa), Riste Jankov (Rabotnički Skopje).

Obránci: Visar Musliu (Székesféhérvár), Egzon Bejtulai (Tetovo), Kire Ristevski (Ujpest), Gjoko Zajkov (Charleroi), Darko Velkovski (Rijeka), Ezgjan Alioski (Leeds), Stefan Ristovski (Dinamo Záhřeb).

Záložníci: Arijan Ademi (Dinamo Záhřeb), Enis Bardhi (Levante), Stefan Spirovski, Ivan Tričkovski (oba AEK Larnaka), Boban Nikolov (Lecce), Tichomir Kostadinov (Ružomberok), Ferchan Chasani (Partizani Tirana), Elif Elmas (Neapol), Daniel Avramovski (Kayserispor), Darko Čurlinov (Stuttgart), Marjan Radeski (Akademija Panděv), Alexandar Trajkovski (Mallorca).

Útočníci: Goran Panděv (FC Janov), Vlatko Stojanovski (Chambly), Krste Velkoski (FK Sarajevo), Milan Ristovski (Trnava).
Hezký den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Mistrovství Evropy má na programu další hrací den, my budeme společně sledovat souboj mezi Ukrajinou a Severní Makedonií.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.