Pro domácí Pardubice je výsledek trochu krutý. Už se zdálo, že dojde na pokutové kopy, ale gólová hlavička Ondřejky byla proti. Hosté sice byli více na míči, ale domácí celek se jim bojovností vyrovnal. S konstatování, že do dalšího kola postupuje 11. celek Gambrinus ligy a utká se dvakrát s Mladou Boleslaví, se s vámi loučím.
Na hrací ploše probíhají děkovačky obou týmů divákům.
90
Heča byl u míče o kousek dřív než Kakrda.
90
Nastavují se dvě minuty,
89
Hosté se již snaží utkání takticky dohrát.
86
Slovácko právě vstřelilo branku! Tak to je pro domácí velká škoda. Protože právě obrácený rohový kop se snesl na hlavu VÁCLAVA ONDŘEJKY, který otočil stav na 1:2!
86
Roh pro hosty, ale celý stadion viděl, že jako poslední se míče dotkl hostující hráč.
85
Norek poslal centrovaný míč z rohu přímo do rukavic Heči.
85
Domácí vybojovali rohový kop.
83
Hra se přelévá ze strany na stranu, zdá se, že vyhrát chtějí oba celky.
81
A následně ofsajd domácích. Heča rozehrává, takže je v pořádku.
81
Heča včas vyběhl na dlouhý míč, ale při odkopu se sám trochu zranil...
80
Deset minut do konce základní hrací doby. Slovácko jde evidentně za výhrou. Střelecký pokus Valenty přes hlavu šel vedle.
78
Další standardku Slovácka odvrátil hlavou Němeček.
75
Jeřábek vyslal kolmou přihrávkou do šance právě Fuska, ale jeho střela byla slabá a nepřesná.
75
Druhá změna v celku Pardubic. Odstoupil Jan Hodas, kterého nahradil Dominik Fusek.
74
Na Valentovu přízemní střelu Čihař nedosáhl a míč skončil na tyči!
73
A trefil jen Kakrdu, od něhož se míč dostal za brankovou čáru, takže roh pro hosty. Nic jim ale nepřinesl.
73
Přímý kop pro hosty z dobré pozice. Zahrávat ho bude Valenta.
72
Hosté se dopustili útočného faulu a domácí mohou rozehrávat.
70
První změna u domácích. Odstoupil Tomáš Dostálek, kterého nahradil Martin Hundák.
68
Svatopluk Habanec na dálku seřval faulujícího Kubáně.
67
Kerbr nyní poslal centrem míč opět za domácí branku. Čihař bude rozehrávat.
66
Hosté i nadále obléhají domácí vápno, ale jejich snažení skončilo nepřesným centrem za branku.
64
Slovácko právě vstřelilo branku! Rychlá kombinační akce hostů, která trochu zaváněla ofsajdem, ale branka MILANA KERBRA platí – 1:1!
62
Druhá změna v celku hostů. Odstoupil Tomáš Rada, kterého nahradil Vlastimil Daníček.
61
Obrovská šance domácích, kdy Šejvl vysunul do brejku Hodase, ten si poradil hned s trojicí hostujících obránců, ale Heča zázračně jeho gólovou střelu vytlačil na roh.
59
Po centru Kubáně vyboxoval míč od branky Čihař, hosté ale stále na míči.
57
Krásná kombinace domácích po ose Jeřábek – Kakrda – Hodas – Jeřábek, ale tomu sebral v poslední chvíli míč z hlavy Heča.
56
Poprvé v zápase se ozvala asi dvacítka fanoušků hostí.
55
Norek míč ale poslal přesně do rukavic Heči.
54
U míče pro změnu domácí, kteří Dostálkem operují u rohového praporku. A následně přímý kop pro Pardubice od pravé lajny.
54
Na druhé straně operovali ve vápně hosté, ale domácí se ubránili.
53
Přímý kop zahrával z levé strany Jeřábek, ale poslal míč mimo dosah svých spoluhráčů.
52
Mimo branku poslal svůj střelecký pokus čerstvý Jakub Petr.
51
Hosté teď ale domácí sevřeli. Ti se zatím úspěšně brání a odkopávají míče daleko od své branky.
50
Signál Kerbra s Volešákem, ale domácí ubránili.
49
Další trestňák pro hosty.
47
Hosté do druhé půle vstoupili aktivně a vybojovali přímý kop z dobré vzdálenosti. Kerbr ho ale poslal vedle.
46
Do druhé půle hosté udělali jednu změnu, když Marka Havlíka vystřídal Jakub Petr.
46
45
V dobré pozici se ocitl Havlík, ale jeho střelu zablokoval Norek.
44
Po centru Reinberka hlavičkoval slabě a mimo branku Kerbr.
41
Hosté si vytvořili tlak v domácím vápně, ale poslední střela Kerbra šla mimo branku.
40
Domácí obojživelník Lukáš Rešetár se uvolnil ve vápně a jeho technická střela jen těsně minula Hečovu branku.
39
Zpoza vápna po zemi vystřelil Rada a Čihař vyrazil na roh. A ten vzápětí Čihař vyrazil do brejku na Dostálka, který však nepřesnou finální přihrávkou akci zkazil.
37
Další střelecký pokus Reinberka byl ztečován a skončil u Čihaře.
36
Po akci a příhře Reinberka před branku se hosté dostali do ofsajdu.
36
Centr Mezlíka skončil v rukavicích domácího náhradního gólmana Čihaře.
33
Hosté nyní chtěli penaltu po nastřelení Norka, ale sudí Příhoda ani nehnul brvou. Domácím v té chvíli chyběl na hřišti ošetřovaný Hodas.
31
Domácí celek kombinací opět překonal obranu Slovácka, ale praporek asistenta celou akci zastavil.
30
Útočné snažení hostů skončilo opět na domácích obráncích.
29
A další brejk Pardubic zakončil nepřesnou střelou nabíhající Norek.
29
Útočný faul Hodase zastavil domácí útok. Hosté rozehrávají.
28
Po rohovém kopu pálil mimo branku Rada.
27
Po centru Valenty uklidil míč kolenem na roh Přibyl.
25
Následný Jeřábkův centrovaný míč z přímého kopu skončil v rukavicích Heči.
24
Za držení unikajícího Hodase viděl první žlutou kartu zápasu hostující obránce Tomáš Košút.
20
Dvacet minut za námi. Zatím se hraje v režii hostů, ale domácí hrozí z brejků, jako nyní Hodas, který se dostal sám před Heču, ale ten míč vyrazil a zmákl i dorážku Řezníčka.
16
Hostující Radek Mezlík otřel svoji dělovku o břevno domácí branky!
15
První šance hostů, ale hlavičku Havlíka po centru z pravé strany gólman Čihař chytil.
11
Hra se nyní trochu uklidnila, ale přelévá se z jedné strany na druhou.
8
Slovácko pochopitelně přidalo a drží míč na polovině domácích.
6
Pardubice právě vstřelily branku! Tak to bylo rychlé. Podruhé se pardubičtí dostali na polovinu soupeře, když míč zatáhl po levé straně Hodas a jeho centr před branku se dostal k volnému TOMÁŠI KAKRDOVI, který prostřelil po zemi Heču – 1:0!
2
První dvě standardky zahrávali hosté, ale domácí se ubránili. Nejprve odhlavičkoval Jeřábek, poté Němeček.

FK Pardubice: Čihař – Přibyl, Šejvl, Němeček, Norek – Dostálek, Řezníček, Jeřábek, Rešetár – T. Kakrda, Hodas. Trenéři: Dujsík, Krejčí.
Náhradníci: Frydrych, Vencl, Pospíšil, Kudrna, Fousek, Fusek, Hundák.

1. FC Slovácko: Heča – Reinberk, Mezlík, Košút, Kubáň – Volešák, Rada, Havlík, Kerbr – Valenta, Ondřejka.
Náhradníci: Fryšták, Daníček, Martan, Petr, Haša, ŠImko, Trávník.

Rozhodčí: Příhoda – Vaňkát, Kubr.
1
Ve 3. kole Poháru České pošty se utkají druholigové Pardubice a prvoligové 1.FC Slovácko.
Pardubičtí postupně vyhráli 0:1 v Náchodě a stejným výsledkem 0:1 i na půdě dalšího divizního celku Sokola Jablonec nad Jizerou.
Slovácko hrálo zatím jen jednou a vyhrálo v Břeclavi 0:3.
Vítěz tohoto duelu půjde na postupujícího ze zápasu Hlučín – Mladá Boleslav.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.