MOL Cup -  ONLINE PŘENOS -  Č. Kostelec : Dvůr Králové - 16. července 2017   17:00

Č. Kostelec
Martínek, Hundák, Runkas, Poláček, Hála, Nývlt.
Raplík – Novotný, Lavrenčíková
455 diváků
J. Vaníček – Tauchman, Macháček, Podolník, Hák, Mertlík.

Velice pikantní bude příští duel 1. kola MOL Cupu pro Karla Havlíčka. Předseda klubu TJ Červený Kostelec a zároveň jeho hráč je totiž současně trenér druholigového FC Hradec Králové a právě tyto dva mančafty se spolu příští víkend utkají! Bude to opravdu zajímavá podívaná a už se na ni na východě Čech jistě velmi těší.
V Červeném Kostelci panuje obrovská euforie, účastník krajského přeboru totiž v pohárovém předkole vyřadil favorizovanější Dvůr Králové a příští víkend se čeká opravdová lahůdka – do Červeného Kostelce totiž přijede samotný FC Hradec Králové, loni ještě prvoligový účastník.
Střílení penalt začíná.
Pro diváky velmi hodnotný zážitek, neboť aktéři předvedli kvalitní fotbal, k čemuž přispěli svým výkonem i přesní rozhodčí.
120'
Druhé prodloužení skončilo.
119'
V samém závěru měl Červený Kostelec další z řady ložených šancí, ale k domácí smůle se jim ji ani tu nepodařilo proměnit.
112'
Už to pomalu začíná vypadat, že o postupujícím do 1. kola budou muset rozhodnout až kopy z pokutové značky, neboť je až neuvěřitelné, že ani sto dvanáct minut branku nepřineslo.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105'
První prodloužení skončilo.
100'
Na obou týmech je už vidět značná únava, o to více se útočí. Šance se střídají před oběma brankami, jen gól ne a ne padnout.
91'
Začal první poločas prodloužení.
V řádné hrací době diváci v Červeném Kostelci gól neviděli, i když bylo rozhodně na co koukat.
90'
Druhý poločas skončil.
75'
V Červeném Kostelci se stále hraje velmi pěkný fotbal, leč koření v podobě gólů chybí. Na východočeský duel se přišli podívat i přední představitelé Královéhradeckého krajského fotbalového svazu – Václav Andrejs (předseda KFS) a Ladislav Brož (sekretář KFS).
50'
Nepříjemnou zprávou je zranění hostujícího Tomáše Pichy, který v souboji utržil tržnou ránu na čele. Jinak se ovšem hraje pohledné utkání, které sleduje početné obecenstvo, ostatně jak je prý v Červeném Kostelci zvykem.
46'
45'
43'
V držení míče mají dle hospodáře TJ Červený Kostelec pana Beneše navrch hosté v poměru 60 / 40 %. Na šance však vedou domácí 3:0. To nejdůležitější – góly však chybí.
23'
I když má hostující Dvůr Králové mírnou herní převahu, na šance vede domácí Kostelec, který neproměnil už dvě své velké "loženky."
1'

TJ Červený Kostelec: Kobos (C) – Kováčik, Vejman, Koval, Štelzig, Srkal, Bárta, Barták, Petrů, Petr, Hlava.
Náhradníci: Martínek, Hundák, Runkas, Poláček, Hála, Nývlt.

TJ Dvůr Králové nad Labem: Finke – Hruška, Kruliš (C), Picha, Dvořák, Rejl, Poděbradský, Tomeš, Vitebský, O. Vaníček, Ujec.
Náhradníci: J. Vaníček – Tauchman, Macháček, Podolník, Hák, Mertlík.

Rozhodčí: Raplík – Novotný, Lavrenčíková.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.