MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hořovicko : Štěchovice - 22. července 2017   17:00

Hořovicko
Hořovicko
61' Bělohlávek
1:4
(0:1)
Štěchovice
Štěchovice
31' Batka   • 64' Batka   • 67' Batka   • 88' Štědronský
Hořovicko

Herco – Kuchař (76. Šíma), Graf, Klimeš, Nademlejnský, Pelikán (54. Štajner), Šubert (K), Mojdl, Bělohlávek, Mach (46. Smetana), Hlídek.

Trenér: Jaroslav Kuchař.

Hejcman – Křikava, Štajner, Smetana, Šíma.
Duchoň – Machýček, Starý.
Městský stadion Štěchovice
170 diváků
Štěchovice

Soukup – Švejda (K), Busta, Kučera, Pavlík – Sulík (70. Šum), Jakobovský, Volešák, Košata – Hřebeček (46. Maruš) – Batka (76. Štědronský).

Trenér: Zbyněk Busta.

Vašák – Štědronský, Šum, Maruš.

Dnešní zápas je u konce a dle očekávání postupují Štěchovice. Hosté byli i ve druhém poločase lepší, ale na chvíli se dokázalo domácí Hořovicko radovat z nerozhodného stavu 1:1. Zápas vyšel především Lukáši Batkovi, který se prosadil třikrát. Do druhého kola tedy postupují Štěchovice. Pro dnešek je to z Hořovic vše, já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek víkendu.
90'
Ze střední vzdálenosti mohl Graf zmírnit prohru, ale zamířil do tyče. Každopádně to byl velmi dobrý pokus!
88'
Štěchovice právě vstřelily branku!

Hosté navyšují své vedení. Košatovu nabídku přetavil ve čtvrtý gól Matěj Štědronský – 1:4!
86'
Švejda se musel mít na pozoru při hlavičkové malé domů, jelikož dotíral Bělohlávek, Soukup nakonec nemusel ani zasahovat a uklidil balon do rukavic.
82'
Centr Pavlíka zpracoval Volešák pro Maruše, jehož zakončení zamířilo mimo bránu.
80'
Hra nám pomalu ztratila tempo, hosté se příliš dopředu neženou a spíše nyní kazí lehké přihrávky. Velmi mladá sestava domácích se k většímu odporu nezmáhá.
76'
Střídání v týmu FK Hořovicko: ze hřiště odchází Kuchař, přichází Šíma.
Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Batka, přichází Štědronský.
75'
Zbývají nám sice poslední minuty zápasu, i tak ale rozhodčí nechává hráčům krátkou občerstvovací pauzu.
74'
Štěchovický Batka je dnes k nezastavení, opět se hlásil o přihrávku, kterou od Košaty získal, ale minul bránu.
74'
Nademlejnský zajímavou malou domů nabídl šanci Batkovi, před kterým zasáhl Herco.
70'
Střídání v týmu FK Hořovicko: ze hřiště odchází Sulík, přichází Šum.
70'
Batka mohl přidat čtvrtou trefu! Nejprve zakončení Sulíka Herco vyrazil, poté Batka minul bránu!
69'
Bělohlávek mohl opět pozlobit soupeře, nyní se s ním ale stihl Busta vrátit a ubránit celou situaci tak, že Soukup vůbec nemusel zasahovat.
67'

Hattrick na scéně! Volešákův přesný centr zakončil jemnou hlavičkou LUKÁŠ BATKA – 1:3!
64'

Poměrně brzo se Štěchovice vracejí do vedení, domácí fanoušky zřetelně velmi rozzlobil uznaný gól LUKÁŠE BATKY, který propasíroval balon za záda Herca – 1:2!
61'
Hořovicko právě vstřelilo branku!

Domácí Hořovicko se sice ve druhém poločase pouze brání, ale nyní využilo nepozornosti obránců soupeře a osamocený ONDŘEJ BĚLOHLÁVEK zakončil svůj nájezd za záda Soukupa – 1:1!
58'
Dalšího centru Košaty nyní využil Volešák, ale zamířil z otočky nad břevno.
55'
Rychlý brejk sice Košata zastavil, následně se vykoupil skvělým centrem na Sulíka, který hlavičkovým zakončením trefil Herca!
54'
Střídání v týmu FK Hořovicko: ze hřiště odchází Pelikán, přichází Štajner.
50'
Kučerova přihrávka zamířila na kopačky Sulíka, který těsně minul bránu Hořovicka.
47'
Úvodní minuty nám zatím nenabídly větší akci, domácí tým zahodil rohový kop, hosté se naopak ocitli v ofsajdovém postavení.
46'
Střídání v týmu FK Hořovicko: ze hřiště odchází Hřebeček, přichází Maruš.
Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Mach, přichází Smetana.
46'
Je za námi první poločas a výsledek zatím odpovídá proběhnuté hře. Domácí hráči si vytvořili pár šancí, ale Štěchovice jsou dnes zatím viditelně lepším týmem. Zatím vstřelily jeden gól a zápas je tedy otevřený na obě strany. Druhý poločas odstartuje v cca 18:05.
45+2'
45+1'
Volešák přiťukl balon Batkovi, který si vytvořil střeleckou pozici, ale na Herca vyslal slabší střelu.
43'
Dobře myšlenou přihrávku Nademlejnského mohl přetavit ve vyrovnání Bělohlávek, ale nestihl se dostat k balonu dříve než gólman Soukup.
40'
Hřebeček i s velkým štěstím udržel balon ve hře a vyslal centr do vápna, tam úřadoval Sulík, ale těsně minul.
39'
Přímý kop Volešáka mířil k tyči, včas zasáhl domácí gólman Herco.
38'
Žlutou kartu dostává Hlídek (FK Hořovicko).
37'
Mírně diskutabilní mohl být souboj Pavlíka s Klimešem, první jmenovaný ale zřejmě nehrál proti pravidlům a penalta se nekoná.
33'
Bezprostředně po vstřeleném gólu zde máme krátkou pauzu na občerstvení.
31'

Tak přeci jen se Štěchovice dostávají do vedení! Hřebeček se ujal exekuce rohového kopu, při které ještě před rozehráním upadl, ale dokázal poté vyslat centr, který po krátkém a nepřehledném souboji poslal mezi tři tyče LUKÁŠ BATKA – 0:1!
29'
Nyní musel být Herco pozorný při šanci Sulíka, před kterým včas sebral balon.
27'
Jakobovský skvěle našel Batku a ten se ocitl sám před Hercem, jehož skvělý zákrok zabránil změně skóre!
22'
Zakončit se pokusil ze střední vzdálenosti i Hřebeček, který řádně protáhl Herca.
21'
Tísněný Sulík se dokázal dostat k zakončení po centru Košaty, ale neuspěl. Následný rohový kop nepřinesl ve vápně Herca výraznější vzruch.
15'
Hořovicko promarnilo obrovskou šanci. Standardky se ujal Nademlejnský a jemným obloučkem našel na malém vápně osamoceného Bělohlávka, který přestřelil bránu!
13'
Pelikánův centr po krátké kombinaci zamířil poněkud nepřesně směrem do Soukupova vápna, žádný z domácích hráčů neměl šanci k zakončení.
12'
Další zakončení nyní po na krátko rozehraném rohovém kopu, ocitl se v něm po centru Hřebečka stoper Busta.
11'
Štěchovice dokázaly vstřelit první gól zápasu, když z přímého kopu Volešáka zakončil Batka. Radost hostí ukončil až odpískaný ofsajd zakončujícího hráče.
10'
Sulíkův tvrdý centr srazil Košata směrem k bráně, včas ale zakročil Hlídek.
9'
Nadějně pronikal Klimeš do vápna Štěchovic, dostal se k centru, bohužel pro domácí dokázal Sulík balon odrazit mimo hlavní nebezpečí.
8'
Rychlá rozehrávka autu a Štěchovice opět zahrozily, tentokráte Batka svou hlavičkou spíše připravil pozici Košatovi, ten se ale k zakončení nedostal.
3'
Chybu Nademlejnského v rozehrávce využil Hřebeček a vyslal centr do vápna. Do prvního zakončení se tak dostal Batka, ale jeho hlavička nebyla příliš přesná.
1'
Těsně před výkopem ještě došlo ke změně na domácí straně. Při rozcvičce zraněného Měchurku nahradil Hlídek.
-4'
V Hořovicích je vše připraveno na výkop zápasu, nyní čekáme na hráče obou mužstev, kteří v nejbližších okamžicích přijdou v doprovodu rozhodčích.

FK Hořovicko:

Herco – Kuchař, Graf, Klimeš, Nademlejnský, Pelikán, Šubert (K), Mojdl, Bělohlávek, Mach, Hlídek.

Náhradníci: Hejcman – Křikava, Štajner, Smetana, Šíma.

FK TJ Štěchovice:

Soukup – Švejda (K), Busta, Kučera, Pavlík – Sulík, Jakobovský, Volešák, Košata – Hřebeček – Batka.

Náhradníci: Vašák – Štědronský, Šum, Maruš.

Rozhodčí: Duchoň – Machýček, Starý..
Vítám Vás u online přenosu ze zápasu prvního kola Mol Cupu, ve kterém budeme konkrétně sledovat zápas mezi divizním Hořovickem a třetiligovými Štěchovicemi. Dnešní zápas má výkop v 17:00.

Favoritem by dnes měly být Štěchovice. Zástupce vyšší soutěže by neměl mít se soupeřem velké problémy. Nicméně rozdíl mezi kluby není až tak velký a tak by to dnes neměla být jednostranná záležitost.

Štěchovice mají na Hořovicko vzpomínky z minulé sezony, kdy se se soupeřem utkaly dvakrát. V obou případech vyhrály. Na domácí půdě vyhrály vysoko 4:0, v odvětě pak 3:2. Během přípravy zatím odehrál tým trenéra Busty dva zápasy, jeden úspěšný a jeden neúspěšný.

Hořovicko se po sestupu začalo soustředit na větší propojení s mládeží a ke zkušené kostře týmu přidalo několik mladých hráčů, kteří mají velkou šanci prosadit se nejen v divizi. Zda to je správná cesta a Hořovicko se po roce vrátí zpět do ČFL, či bude hrát o první místo, to zatím nelze jasně říci. Za sebou už má i předkolo, které odehrálo proti SK Rakovník s výsledkem 1:0.