MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  K. Vary : Králův Dvůr - 22. července 2017   17:00

K. Vary
K. Vary
0:3
(0:1)
Králův Dvůr
Králův Dvůr
38' Eliáš   • 76' Břížďala   • 78' Hájek
K. Vary
Chára "C" – Pěkný, Skala (87. Žitný), Vokáč, Királyi (68. Kalina), Hudec (78. Šupík), Maňák, Mestl, Psohlavec, Geňo, Staněk
Klimov – Kalina, Merkl, Šupík, Žitný
Kyncl – Plzák, Krupka
100 diváků
Králův Dvůr
Krček – Zelenka, Matas, Eliáš, Břížďala, Bouček, Balšánek "C", Kraus, Ježdík (81. Svoboda), Dochtor (57. Hájek), Hlinka
Váca – Bican, Černý, Svoboda, Hájek

Utkání končí výhrou hostujícího celku 3:0. Branky vstřelili postupně Eliáš, Břížďala a Hájek. Ode mě je to dnes vše, děkuji za sledování.
90'
87'
Střídání v týmu 1.FC Karlovy Vary: ze hřiště odchází Zdeněk Skala, přichází David Žitný.
83'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Štěpán Hlinka, přichází Jiří Černý.
82'
Na pravé straně utíkal Ondřej Šupík, shodou okolností syn mého bývalého učitele tělocviku, ten by to ale zahrál lépe. Šupík byl mnohem rychlejší, ale zbytečně si pomohl rukou.
82'
Střídající Kalina se dostal k první střele, levá placírka ale poslala balon docela vysoko, aby se dalo mluvit o ohrožení branky.
81'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Jiří Ježdík, přichází Petr Svoboda.
80'
Žlutou kartu dostává Štěpán Hlinka (FK Králův Dvůr).
78'
Králův Dvůr právě vstřelil branku!
Třetí pořádná střela a třetí branka, o postupujícím je rozhodnuto! ADAM HÁJEK si povodil obranu Karlových Varů a pohodlně zakonči.
78'
Střídání v týmu 1.FC Karlovy Vary: ze hřiště odchází Hudec, přichází Šupík.
77'
Domácí mohli rychle odpovědět, ale Geňo ve vyložené pozici, kdy měl před sebou odkrytou dálnici, nepochopitelně minul!
76'
Hosté přidávají druhou branku a máme pravděpodobně rozhodnuto! TOMÁŠ BŘÍŽĎALA se dostal za obranu, obehrál Pěkného a pohodlným menším lobem překonal i Cháru.
75'
Balšánek našel za obranou Hájka, který se ale ani pořádně nerozběhl, jelikož mu byl pískán ofsajd.
72'
Geňo si ve vápně zpracoval balon, ale byl zády k brance, a tak přenechal míč Hudcovi, ten se v chumlu hráčů blízko k brankáři nedokázal prosadit.
71'
Matas (KDV) předvedl na polovině hřiště čuňácký zákrok, za který vyfasoval žlutou kartu.
68'
Střídání v týmu 1.FC Karlovy Vary: ze hřiště odchází Királiy, přichází Kalina.
67'
Krásná akce, kdy se Királyi propracoval na středu před vápnem do dobré pozice, ale jeho střela neměla razanci.
61'
Exekuce standardky se tentokrát ujal Skala, jeho střela sice prolétla do vápna, do branky ale nezamířila.
61'
Balšánek (KDV) jako poslední obránce stáhl k zemi unikajícího Geňa, od rozhodčí vidí kupodivu všech pouze žlutou kartu.
60'
Po hodině hry mohla přijít první penalta, rozhodčí ale dle fanoušků jasný faul na domácího útočníka ve vápně neodpískal.
58'
Jeden z hostujících doslova posadil na zadke Staňka, naservíroval krásný balon před branku na Krause, ten ale z blízkosti, když měl dostatek času, trefil tyč!
57'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Dochtor, přichází Hájek.
54'
Mestl (KVA) hasil rychlou akci Králova Dvora a jelikož to nebylo zrovna čistým způsobem, tak mu rozhodčí udělil žlutou kartu.
53'
Skala utíkal po levé straně, jeho centr do vápna ale skončil rovnou v náruči hostujícího brankáře.
50'
K exekuci kopu se postavil Staněk, který sice obstřelil dobře postavenou zeď, ale branku o kousíček minul.
49'
Ve druhé poločase jsou zatím opět aktivnější domácí, teď mají k dispozici standardku, ze které mohou vyrovnat.
46'
První poločas je u konce, hosté zaslouženě vedou o jednu branku, kterou vstřelil Petr Eliáš.
45'
44'
Staněk (KVA) předvedl další tvrdý zákrok a tentokrát to už rozhodčí neřešil jen domluvou, ale vytáhl žlutou kartu.
43'
Maňák centroval a Hudec hlavičkoval, opět šel ale balon mimo branku.
Staněk si ve vzduchu pomohl loktem, z následně standardky ale hosté Cháru neohrozili.
38'
Hosté se dostávají z náhodné šance do vedení! PETR ELIÁŠ převzal na středu hřiště balon, navedl si ho před vápna a lehkou střelou k tyči rozjásal sebe a své spoluhráče!
37'
O chvilku později se k hlavičce dostal Psohlavec, z veliké blízkosti ale o obránce zamířil balon mimo hřiště.
35'
Karlovarská modla Geňo nyní mohla poslat svůj tým do vedení, zcela osamocený ve vápna ale hlavičkoval mimo branku.
30'
Hosté teď dvakrát pořádně zahrozili a brankář Chára musel předvést dva těžké zákroky.
28'
Vokáč poslal centr do vápna, jeden z hostujících hráčů balon chtěl odvrátit, místo toho jej ale málem poslal do vlastní brány, balon prošel jen těsně kolem tyče.
25'
Maňák poslal ze standardky krásný centr do vápna, hned dva jeho spoluhráči si na něj nabíhali, ale brankář Krček k němu měl přecijen o něco blíž.
23'
Poté, co měli hosté svou druhou lepší šancí a znovu neproměnili, vyhlásil rozhodčí přestávku pro občerstvení.
19'
Hostující Krasu na polovině hřiště ukořistil balon a vydal se s ním kupředu, ještě se pokosil nahrávkou najít Hlinku, k němu se ale balon nedostal.
17'
Balon se sice snesl do vápna, ani jeden z domácích se ale k němu neprobojoval v takové pozici, aby mohl zakončit.
16'
Domácí mají k dispozici první rohový kop zápasu, podaří se jim z něj vytěžit branku?
13'
Domácí opět operují na polovině svého soupeře, ten se ale dostatečně brání, Karlovy Vary se nemohou probojovat do nějakého jistějšího zakončení.
11'
Bouček se dostal za obranou k balonu, byl zcela sám, branku ale o kousíček minul. Navíc se ještě mával ofsajd, i tak to ale byla pohledná akce.
10'
Domácí jsou zatím mnohem aktivnější a i za podpory svých hooligans se stále derou kupředu.
9'
Mestl založil pěknou akci, po které se snažil za obranu vysunou svého spoluhráče Vokáč, na poslední chvíli ale zasáhl obránce Králova Dvora.
6'
Hosté se pokoušeli poslat centr do vápna, brankář Chára si ho ale opět v klidu pohlídal a ve vzduchu polapil.
6'
Maňák se po chvíli, kdy se nikdo nemohl dostat k balonu, do něj tvrdě opřel a branku jen o kousek minul.
5'
Domácí brankář Chára si připsal první zákrok poté, co bezpečně vyboxoval Krausův centr.
2'
Maňák se pokoušel probojovat do vápna, ale těsně před ním o balon přišel, hrají tak opět hosté.
1'
V první minutě si oba celky trochu pohrály s balonem, ani jeden se ale zatím kupředu neprobojoval.
1'

1.FC Karlovy Vary: Chára "C" – Pěkný, Skala, Vokáč, Királiy, Hudec, Maňák, Mestl, Psohlavec, Geňo, Staněk
Náhradníci: Klimov – Kalina, Merkl, Šupík, Žitný

FK Králův Dvůr: Krček – Zelenka, Matas, Eliáš, Břížďala, Bouček, Balšánek "C", Kraus, Ježdík, Dochtor, Hlinka
Náhradníci: Váca – Bican, Černý, Svoboda, Hájek

Rozhodčí: Kyncl – Plzák, Krupka.
Dobrý den, vítám vás u zápasu prvního kola českého poháru, ve kterém se spolu střetnou Karlovy Vary a Králův Dvůr.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.