MOL Cup -  ONLINE PŘENOS -  Neratovice : Admira Praha - 16. července 2017   17:00

Neratovice
Neratovice
22' Ďurinda  • 66' Moravec
2:1
(1:0)
Admira Praha
71' Šulc (vl.)
Neratovice
Pospíšil – Zeman, Kalabiška, Procházka, Weiner, Havel.
Teuber – Klupák, Kyncl
Cingel – Štefan, Pavlata, Čácha, Fric.

Domácí uhájili svůj těsný náskok až do závěrečného hvizdu zkušeného sudího Teubera, a tak v příštím kole MOL Cupu přivítají třetiligový Převýšov.
90'
71'
Admira právě vstřelila branku!
Zápletka je na svět, RADEK ŠULC totiž nešťastně usměrnil míč do vlastní branky a je sníženo.
66'
Neratovice právě vstřelily branku!
Domácí už vedou o dvě branky, úspěšným střelcem byl JAKUB MORAVEC.
60'
Aktéři mají za sebou hodinu hry a stále platí těsné vedení domácího celku o jeden gól.
46'
V první půli jsme viděli solidní fotbal, oba celky si připsaly několik šancí, avšak po gólu Ďurindy domácí vedou 1:0.
45'
22'
ANDREJ ĎURINDA je prvním hráčem, který se zapsal do střelecké listiny tohoto utkání a Neratovice díky jeho trefě vedou.
1'

FK Neratovice-Byškovice: Šteiner – Šulc, Chlumecký, Ďurinda, Barták, Moravec, Chládek, Vorasický, Rejman, Kozák (C), Mihalík.
Náhradníci: Pospíšil – Zeman, Kalabiška, Procházka, Weiner, Havel.

FK Admira Praha: Žulevič – Herc, Komínek, Horák, Paťha, Šimek, Michálek, Zahálka, Majer (C), Mošna, Pelikán.
Náhradníci: Cingel – Štefan, Pavlata, Čácha, Fric.

Rozhodčí: Teuber – Klupák, Kyncl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.