MOL Cup -  ONLINE PŘENOS -  Soběslav : Sedlčany - 16. července 2017   17:00

1:3
(0:2)
Sedlčany
Sedlčany
6' Němec   • 12' Sirotek   • 51' Němec
Soběslav
Hnilička – Podráský, Marčík, Peltán, Mazouch, Neruda, Martin Dvořák.
Štuk – Kouba, Novotný
230 diváků
Sedlčany
Dřevojan – Otradovec, Krůta, J. Dvořák.

Hostující Tatran Sedlčany zdolal domácí, houževnatý celek Spartak Soběslav 3:1 a dalším kole v MOL cupu se utká s atraktivním soupeřem MAS Táborsko účastníkem FNL. Všem čtenářům přeji klidný večer.
90'
54'
Soběslav právě vstřelila branku!
dobrou orientaci v pokutovém území předvedl nejlepší střelec minulé sezóny Jihočeského kraje MARTIN DVOŘÁK a snižuje na 1:3!
53'
Dominik Němec byl blízko k hattricku, ale skvělou práci odvedl domácí kapitán Jan Boháč, který odkopl míč z brankové čáry do bezpečí!
51'
Sedlčany právě vstřelily branku!
DOMINIK NĚMEC přidává svou druhou branku, když obešel domácí brankáře Kuníka a neměl problém umístit míč do prázdné branky – 0:3!
46'
V Soběslavi vede 2:0 po prvním poločase družstvo Sedlčan, které bylo v úvodu zápasu aktivnější což potvrdilo brankami Němce a Sirotka, domácí nastřelil v 18. minutě tyč, vyrovnali hru, ale zatím bez gólového efektu.
45'
18'
Skvělý míč za obranu obdržel Jiří Šmídmajer, a tváři tvář brankářovi Glogarovi posílá míč pouze do tyče! Velká šance domácích na snížení stavu!
12'
Pohledné přečíslení hostí zakončuje přesně MAREK SIROTEK – 0:2!
6'
Hostující útočník DOMINIK NĚMEC chytrým lobem dostává do vedení Sedlčany – 0:1!
1'

TJ Spartak Soběslav: Kuník – Suchan, Boháč (C), Hromada – Chotovinský, Mazouch, Nohava, Janoušek, Žalda – Šmídmajer, Fischer. Trenér: Radek Hajič.
Náhradníci: Hnilička – Podráský, Marčík, Peltán, Mazouch, Neruda, Martin Dvořák.

TJ Tatran Sedlčany: Glogar – Řehák, Repetný, Hájek, Brotánek (C) – Kdolský, Kvěch, Michael Dvořák – Senft, Sirotek, Němec. Trenér: Ladislav Šach.
Náhradníci: Dřevojan – Otradovec, Krůta, J. Dvořák.

Rozhodčí: Štuk – Kouba, Novotný.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.