MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Strání : Kroměříž - 22. července 2017   17:30

Strání
Strání
27' Fruhauf  • 34' Jaroněk  • 89' Valenta
3:5
(2:3)
Kroměříž
Kroměříž
10' Silný   • 13' Kovář   • 24' Silný   • 63' Kovář   • 79' Matoušek
Strání
Popelka – Miklovič (30. Kolaja, 60. Vojtek), Gardian (C), Bihári, Palík, Jaroněk, Valenta, Fruhauf, Mimochodek, Silnica, Pilka.
Trenér: Zdeněk Šebesta.
Tomanec, Haloda, Bruštík, Vojtek, Kolaja.
Ogrodník – Kostelník, Poláček
Strání
375 diváků
Kroměříž
Kofroň – Matoušek (C), Budín, Krhut, Jeleček – Cupák, Blahař, Okleštěk, Kovář – Silný (71. Šmerda), Neubert. Trenér: Jaroslav Baďura.
Trochta – Šmerda, Trasoň, Stratil, Zavadil.

Byť nejhezčí trefu zaznamenal domácí celek, Kroměříž si v poklidu za výhru 5:3 došla pro postup do 2.kola MOL Cupu .
90'
89'
Strání právě vstřelilo branku!
Téměř z poloviny hřiště snižuje povedenou trefou na 3:5 VÍT VALENTA!
79'
Kroměříž právě vstřelila branku!
Kapitán hostí TOMÁŠ MATOUŠEK zvyšuje na 5:2!
71'
Dvougólové střelce Silného střídá Šmerda.
I domácí celek střídá střelce Jaroňka a nahradí ho Bruštíkem.
63'
MARIÁN KOVÁŘ přidává svůj druhý gól na 2:4!
61'
Dnešní utkání sleduje 375 diváků!
60'
Domácí opět střídají a jak je vidět na tomto postu vydrží hráči pouze 30 minut, místo Kolajy jde na hřiště Vojtek.
46'
Ačkoliv prvních 25 minut bylo v jasné režii Kroměříže vedení 3:0, domácí zabojovali a snížili stav utkání 2:3 do konce prvního poločasu. Zápas tak zůstává pořádně dramatický.
45'
38'
Jan Silný z Kroměříže obdržel žlutou kartu.
34'
Domácí za to vzali a dramatizují zápas LUKÁŠ JARONĚK snižuje již na 2:3!
30'
Petera Mikloviče nahradí Josef Kolaja.
27'
Domácí Strání se nevzdalo a snižuje za něj na 1:3 PATRIK FRUHAUF!
24'
Třetí branku hostí přidává JAN SILNÝ – 0:3!
13'
NA 2:0 zvyšuje MARIÁN KOVÁŘ.
10'
Úvodní branku JAN SILNÝ – 0:1!
1'

FC Strání: Popelka – Miklovič, Gardian (C), Bihári, Palík, Jaroněk, Valenta, Fruhauf, Mimochodek, Silnica, Pilka.
Náhradníci: Tomanec, Haloda, Bruštík, Vojtek, Kolaja.

SK HS Kroměříž: Kofroň – Matoušek (C), Budín, Krhut, Jeleček – Cupák, Blahař, Okleštěk, Kovář – Silný, Neubert. Trenér: Jaroslav Baďura.
Náhradníci: Trochta – Šmerda, Trasoň, Stratil, Zavadil.

Rozhodčí: Ogrodník – Kostelník, Poláček.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.