MOL Cup - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Táborsko : Teplice - 19. září 2017   16:00

Táborsko
Táborsko
13' Štohanzl  • 62' Musiol  • 65' Musiol
3:4
(1:2)
Teplice
Teplice
33' Kučera   • 45' Jeřábek   • 49' Král   • 52' Rezek
Táborsko
Toma – Navrátil, Hell, Klusák, Prošek (83. Mysliveček) – M. Kučera – Nešický, Štohanzl, Blecha (73. Mršič), Kopřiva (58. Vozihnoj) – Musiol.
Zadražil – Škarda, Peterka, Vozihnoj, Mysliveček, Bong Won Che, Mršič.
Houdek – Kotalík, Kožár
Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor
957 diváků
Teplice
Diviš – Urma, Šušnjar, Vondrášek, Jeřábek – Fillo, Rezek (60. Trubač), Král, Hyčka, T. Kučera – Vaněček.
Grigar – Dressler, Šup, Haljeta, Žitný, Trubač, Vošahlík.

Teplice po velké přestřelce nakonec vítězí v Táboře 4:3 a radují se z postupu do osmifinále. V domácím dresu se dvakrát trefil druhý nejlepší střelec FNL Zbyněk Musiol. Diváci si užili pohledný zápas plný šancí a pěkných branek. To je z centra Tábora vše, loučí se Josef Janda.
90+2'
90+2'
Táborsko se dostalo na teplickou polovinu.
90+2'
Roh pro Teplice, první diváci opouštějí stadion.
90+1'
Boj o míč u rohového praporku Táborska.
90'
Rozhodčí nastaví 2 minuty.
90'
Aut pro Táborsko, které rozjede zřejmě jednu z posledních akcí.
90'
U míče hosté, kteří nepouštějí Táborsko na svou polovinu.
87'
Mršič zahrál roh přímo tragicky a pohrdl další šancí.
85'
Další snaha o vyrovnání začíná u Tomovy branky.
83'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Prošek, přichází Mysliveček.
83'
Mršič obelstil na levé straně obránce a hezky našel na středu Nešického. Jeho rána končí kousek nad teplickým břevnem.
82'
Kučera nasadil Vaněčkovi jesle a vysloužil si obdiv tribuny. Ještě více by domácí fanoušky určitě potěšil gól do teplické branky.
Dnešní utkání sleduje 957 diváků.
79'
Martin Kučera přizvednul roh a lehce škrtnutý míč jen o kousek minul tyč teplické branky.
77'
Teplice znovu zatápějí v šestnáctce, domácí obrana však zatím ke střele nikoho nepustila.
75'
Tepličtí krásně protáhli Tomu z trestňáku, tohle však domácí gólman zvládá.
73'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Blecha, přichází Mršič.
73'
Centr ničí hlavu nenašel pořádně a následuje kop od táborské branky.
72'
Nebezpečná pozice jen několik metrů před domácím vápnem. Po faulu rozehrají hosté zajímavou akci.
70'
Domácí mohutně povzbuzuje publikum a Táborsko se snaží opět něco vymyslet.
67'
Hned po gólu mířil k tyči Štohanzl a mohl vyrovnat. Diviš skvěle vyškrábnul, Blechu už o kousek hosté k zakončení nepustili. Teplice polevily a domácí se chytili příležitosti a stále živí proti favoritovi naději.
65'
Táborsko právě vstřelilo branku!
Kanonáda pokračuje! Rychlou a velmi pohlednou akci předvedlo Táborsko svým příznivcům. Nešický poslal pas doleva na Blechu, jehož svižný přízemní centr uklidil do branky za pomoci tyče ZBYNĚK MUSIOL. Táborsko – Teplice 3:4.
62'
Táborsko se přece jen prosadilo. Po centru zleva naskočil volný ZBYNĚK MUSIOL a nedal Divišovi šanci. Táborsko – Teplice 2:4.
61'
U míče Táborsko, zatím však směrem dopředu bez nápadu.
60'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Rezek, přichází Trubač.
58'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Kopřiva, přichází Vozihnoj.
55'
Žlutou kartu dostává za faul Jakub Navrátil (FC MAS Táborsko).
52'
Teplice právě vstřelily branku!
Táborsko je v troskách. Další branku Teplic přidává v klidu JAN REZEK a vypadá to, že je definitivně o osudu utkání rozhodnuto. Táborsko – Teplice 1:4.
51'
Toma předvedl další skvělý zákrok proti Filovi.
49'
Než se diváci rozkoukali, jdou Teplice do dvoubrankového vedení. ALEX KRÁL měl dost volnosti a poslal po zemi pozdrav k Tomově tyči.
47'
U míče jsou hosté a kontrolují hru.
46'
V první půli viděli fanoušci pěkný fotbal. Domácí se dostali do vedení, aktivnější soupeř ovšem dokázal otočit. Teplice tak vedou v Táboře 2:1.
45'
45'
Po přesně kopnutém rohovém kopu se k hlavičce dostal MICHAL JEŘÁBEK a míč skončil u Tomovy tyče. Velká škoda pro domácí, kteří poslední akci první půle nedokázali ubránit. Po vstřelené brance už rozhodčí nenechal ani Táborské rozehrát, poločas končí vítězstvím Teplic 2:1.
45'
Král se hezky prokličkoval přes několik hráčů, chyběla jen přihrávka do ohně. Roh pro hosty.
44'
Zmatek před teplickou brankou vyřešil Diviš.
42'
Další nebezpečí se před Tomou nekoná, kop od domácí branky.
41'
Rychlý průnik Teplických po pravém křídle končí rohem.
40'
Pokus Teplic končí hodně vysoko nad Tomovou brankou.
38'
Poslední minuty patří Táborsku, zatím se však k zakončení nedostává.
36'
K nadějné hlavičce se dostal po centru Musiol, jehož trknutí o zem vytáhnul Diviš na roh jen s vypětím všech sil. Hodně nebezečná standardka odstartovala potlesk diváků.
36'
Domácí vybojovali zajímavou standardku, kterou rozehraje Štohanzl.
35'
Teplice i nadále útočí, tentokrát už ne tak nebezpečně.
33'
Další rychlou akci už Táborsko neubránilo. Jan Rezek nahrál do pěkné pozice TOMÁŠI KUČEROVI, jehož rána k tyči přesnost nepostrádala. Toma neměl na prudkou ránu nárok. Táborsko – Teplice 1:1.
32'
Hyčka už míč ve hřišti nestihl, přesto jeho přízemní centr Toma lapil.
31'
Musiol po souboji s protihráčem skončil na zemi a rozhodčí nic nepíská, což rozlítilo celou tribunu.
28'
Táborsko může být chvíli v klidu, právě je s míčem na teplické polovině.
26'
Urmův centr domácí z vápna odhlavičkovali a se zakončením doprostřed branky neměl Toma problém.
24'
Další gólovka Teplic! Proti Hyčkovi vyběhl Toma, ale situaci úplně dobře neodhadl. Do jeho kličky pak vstoupil skluzem Prošek a vytlačil jeho ránu nad branku. Štěstí pro domácí.
22'
Vaněček zakončil pěknou kombinaci hostů a zblízka napálil míč jen do Tomy. Brankář Táborska drží svůj tým skvělými zákroky, teď si Tepličtí s domácími hodně pohráli.
18'
Kolmice za domácí obranu na Táborsko neplatí, gólman Toma vše dokáže zatím přešíst. U míče je znovu jako první.
14'
Teplice se hned pustily do útočení, domácí defenziva je však pozorná.
13'
Proškův centr před branku našel JANA ŠTOHANZLA, jehož teč patičkou se jako dlouhá svíce snesla za tyč. Nádherý moment a Táborsko vede nad Teplicemi 1:0. Diviš byl bezmocný.
10'
Urma se rozhodl zakončit obléhání táborského vápna. Jeho střela však byla hodně nepřesná. Míč mu sjel z nohy a skončil vysoko nad brankou.
9'
Kučera zahrál roh nakrátko, vzápětí ale domácí o míč přišli.
6'
Další nebezpečný centr prolétl před Divišovou brankou. K zakončení Táborsku příliš nechybí.
4'
Hyčka se dostal k nebezpečné hlavičce a Toma výborným zákrokem vytlačil míč z branky. Tutovka v podání Teplic tak skončila jen rohem.
3'
Do útoku už se vrhli hosté a kombinují před vápnem Táborska.
1'
Domácí zahrozili hned z první akce, kdy po levém křídle pláchnul Blecha. Centru na Štohanzla moc nechybělo. Tepličtí v úvodu trochu zaspali.
1'
Týmy už jsou připravené na zahájení.

FC MAS Táborsko: Toma – Navrátil, Hell, Klusák, Prošek – M. Kučera – Nešický, Štohanzl, Blecha, Kopřiva – Musiol.
Náhradníci: Zadražil – Škarda, Peterka, Vozihnoj, Mysliveček, Bong Won Che, Mršič.

FK Teplice: Diviš – Urma, Šušnjar, Vondrášek, Jeřábek – Fillo, Rezek, Král, Hyčka, T. Kučera – Vaněček.
Náhradníci: Grigar – Dressler, Šup, Haljeta, Žitný, Trubač, Vošahlík.

Rozhodčí: Houdek – Kotalík, Kožár.
Táborsko prošlo do třetího kola přes první utkání v Sedlčanech, kde triumfovalo 5:0. Poté zvítězilo v Králově Dvoře 2:1. Žlutomodří naopak odehráli jen jedno utkání, když zvítězili na půdě Vltavínu 3:2.
Pro Teplice bude postup v Táboře povinností. Účastník nejvyšší soutěže v ní ale venku letos ještě nevyhrál. V posledním ligovém utkání navíc doma Teplice jen remizovaly 0:0 s Bohemians. Právě remízy jsou nejčastějším výsledkem obou soupeřů. Dočkají se nerozhodného stavu po 90 minutách fanoušci i tentokrát? To se příznivci fotbalu dozví krátce před 18. hodinou, kdy týmy, které hrají ve své soutěži v dolní polovině tabulky, budou mít klání 3. kola MOL Cupu za sebou.
Táborsko prožívá úspěšné období. Dva poslední domácí zápasy vyhrálo, v sobotu dokonce během čtyř minut otočilo nepříznivý stav na 2:1. Vítěznou branku vstřelil druhý nejlepší střelec FNL Zbyněk Musiol, který se dvou zápasů krátce po sobě nebojí. „Říká se, že po vítězném zápase se regeneruje lépe než po prohraném. Myslím, že by únava být znát neměla, máme tři dny na odpočinek,“ prohlásil po vítězném sobotním zápase útočník Táborska, který věří v postup.
Pro domácí druholigové Táborsko je pohárový souboj s prvoligovými Teplicemi mimořádnou událostí. „Pro nás je to velký fotbalový svátek, na který se moc těšíme,“ prohlásil trenér Táborska Roman Nádvorník už v sobotu po mistrovském utkání proti Ústí nad Labem. Jak vidno, v Táboře se na svého nejlepšího soupeře v letošní sezoně velmi těší.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.