MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kladno : K. Vary - 15. srpna 2018   18:00

Kladno
Kladno
61' Holub  • 81' Čížek
2:0
(0:0)
K. Vary
K. Vary
Kladno
Tesař – Richter, Suchý F., Hanzlík, Borák, Pechr, Abrham (46. Bartoš), Čížek, Tóth (72. Růžička), Holub (C) (72. V. Procházka), Šíma
Vokoun – Bartoš, Nesládek, Růžička, Procházka T., Krsek, Procházka V.
Řeháček – Mrkáček, Horáček
Stadion Františka Kloze
100 diváků
K. Vary
Šampalík – Skala, Samek, Pěkný (C), Němec, Vyleta, Šmídl (80. Hudec), Suchý M., Novotný (46. Maňák), Frána (46. Shorný), Mandula
Shorný, Hudec, Maňák, Mestl, Chára

Kladno dnes podalo velice dobrý výkon, díky kterému postupuje do druhého kola MOL Cupu. Domácí si za celý zápas vytvořili daleko více šancí, avšak ani Karlovy Vary nepředvedly vůbec špatný výkon. Hosté sice drželi míč častěji na kopačkách, avšak na fantastického Tesaře si dnes nepřišli.
90+0'
81'
Kladno právě vstřelilo branku!
Domácí celek se dostává do dvoubrankového vedení, prosazuje se z přímého kopu DAVID ČÍŽEK.
80'
Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Šmídl, přichází Hudec.
80'
Je tu další rána pro Karlovy Vary. Čížek se totiž natlačil před dvojici protihráčů, avšak Vyleta, coby poslední bránící hráč fauloval. Hlavní sudí okamžitě vytasil červenou kartu.
73'
Žlutou kartu dostává Tomáš Borák (SK Kladno).
72'
Střídání v týmu SK Kladno: ze hřiště odchází Holub, přichází Procházka.
Střídání v týmu SK Kladno: ze hřiště odchází Tóth, přichází Růžička.
69'
Velkou šanci měl nyní hostující celek. Výborně vypálil Shorný, jehož rána končí na břevně.
67'
Žlutou kartu dostává Štěpán Hanzlík (SK Kladno).
61'
Je tu úvodní branka zápasu! K exekuci pokutového kopu se postavil ANTONÍN HOLUB, který zamířil doprostřed branky. Šampalík se ze svého pohledu vydal na levou stranu.
60'
Žlutou kartu dostává Zdeněk Skala (FC Slavia Karlovy Vary).
60'
Tak pozor! Hostující Skala fauloval v pokutovém území jednoho z protihráčů, domácí tak budou zahrávat penaltu.
46'
Střídání v týmu SK Kladno: ze hřiště odchází Abrham, přichází Bartoš.
Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Frána, přichází Shorný.
Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Novotný, přichází Maňák.
46'
Oba celky si v prvním poločase dokázaly vypracovat dobré šance. Hosté to hodně zkouší vzduchem, ale domácí obrana je zatím pozorná. Kladno se ve 20. minutě dožadovalo pokutového kopu, ale sudí měl zcela opačný názor.
45+0'
1'

SK Kladno: Tesař – Richter, Suchý F., Hanzlík, Borák, Pechr, Abrham, Čížek, Tóth, Holub (C), Šíma
Náhradníci: Vokoun – Bartoš, Nesládek, Růžička, Procházka T., Krsek, Procházka V.

FC Slavia Karlovy Vary: Šampalík – Skala, Samek, Pěkný (C), Němec, Vyleta, Šmídl, Suchý M., Novotný, Frána, Mandula
Náhradníci: Shorný, Hudec, Maňák, Mestl, Chára

Rozhodčí: Řeháček – Mrkáček, Horáček.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! MOL Cup má na programu další zápasy, v dnešním utkání se proti sobě představí SK Kladno a FC Slavia Karlovy Vary. Mírným favoritem tohoto zápasu budou Karlovy Vary, které se nacházejí ve třetí lize. Kladenští fotbalisté se už dlouhou dobu trápí v divizi, případný postup do vyšší soutěže je tak v nedohlednu. Z dnešního utkání Vám nabídneme změny stavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.