MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kozlovice : Znojmo - 22. srpna 2018   18:00

Kozlovice
Kozlovice
0:4
(0:3)
Znojmo
Znojmo
7' St. Hillaire   • 24' Ambrozek   • 31' Cihlář   • 80' Teplý
Kozlovice
Kadlec – Matějka, Řehák, Kyselák (54. Galetka), Chudoba, Přikryl, Nekuda (60. Mazouch), Schlehr (C), Stratil, Dostál, Pavelka
Konečný – Král, Galetka, Mazouch, Vogl
Dubravský – Horák, Lakomý
Sportovní areál Kozlovice, Přerov
786 diváků
Znojmo
Veselý – Krčík, Čereda, Cihlář (46. Mudra), Ambrozek (76. Kučera), Štrombach, St. Hillaire, Malár, Obiechina (60. Teplý), Hlůže, Šulc
Koukal – Kučera, Helísek, Mudra, Teplý, Dramé

90'
90'
Šulc ale zamířil do náruče Kadlece.
89'
Kučera před vápnem skončil na zemi, mohl za to faul domácího fotbalisty.
87'
Hra je přerušena, Chudoba zůstal ležet na zemi. Za potlesku diváků ale za pomezní lajnu odešel po svých.
87'
Štrombach se neodhodlal ke střele, Hlůže pouze vystřelil nerazantně. Kučera přesto našel Šulce, ten ale byl čistě obrán o míč.
85'
Schlber na pravé straně špatně vyhledával Matějku.
85'
Na levé straně se ale provinily faulem.
84'
Domácí hráči byli v útoku nepřesní, Čereda poté posunul na Veselého. Po jeho rozehrávce ale budou v akci pokračovat Kozlovice.
83'
Kozlovice se k první vstřelené brance nepřiblíží, byl jim odpískaný ofsajd.
82'
Mazouch z levé strany zahrával standardní situaci, hosté si ale vedli pozorně.
80'
Znojmo právě vstřelilo branku!
Je tu čtvrtý gól Znojma. Nicolas Hlůže těsně za půli elegantně našel St. Hillaireho, který nabral rychlost a dolétl až do vápna. V něm sice ideálně nedostal míč na JAKUBA TEPLÉHO, který ovšem v akrobatické pozici navýšil vedení hostů.
79'
Exekuce se ujal Hlůže. Nejprve nastřelil dobře postavenou zeď domácích, jeho druhý pokus doletěl do náruče Kadlece.
78'
Chvíli na to St. Hillaire byl faulovaný a hosté budou zahrávat standardní situaci.
77'
Hlůže po otočce našel Šulce, který se dostával do vápna. Jeden z domácích fotbalistů se ho neúspěšně chtěl faulovat. Šulce to ovšem příliš rozhodilo.
76'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Ambrozek, přichází Kučera.
75'
Domácí jsou ve druhé půli mnohem odvážnější a chvílemi dostávají soupeře do menších problémů. Chybí jim však finální přihrávka.
75'
Tyto situace ale domácímu týmu v zápase vůbec nevycházejí.
74'
Galetka se dostal k největší šanci domácích! Ambrozek ani Malár nebyli při bránění kozlovických hráčů důrazní, než se však Galetka odhodlal ke střele, Malár ho stačil zablokovat. Je tu roh.
73'
Hlůže, Teplý a Štrombach postupně dostali míč k St. Hillairemu, který ve vápně nenašel nikoho ze znojemských fotbalistů.
72'
Oba týmy byly nyní neúspěšné. Domácí zahrávali rohový kop, ten ale bez problémů získal Veselý. Znojmo poté předvedlo nepodvedený protiútok, který skončil vhazováním Kozlovic.
70'
Po tvrdé střele Štrombacha vedle tyče rozhodčí Dubravský podruhé v utkání nechal hráče se občerstvit. Ačkoliv se již zatahuje, stále v Kozlovicích panuje teplé počasí.
69'
Znojmo u míče dlouho nezůstalo, Pavelka však při centru do vápna nedokázal ideálně poslat žádnému svému spoluhráči přihrávku.
69'
Kozlovicím se nepovedla nahrávka a tak Veselý si mohl pro míč dojít na hranici vápna.
68'
Teplý na druhé straně vystřelil za vápnem, pokus ale skončil nad bránou Kadlece.
68'
Galetkovi při útočném náběhu byl odpískaný ofsajd.
67'
Schlebr přenesl míč na Pavelku, ten posunul k Matějkovi. Domácí hráč se pokoušel najít některého ze svých spoluhráčů ve vápně, nikdo v něm ale nebyl.
65'
Po další akci Kozlovic se brankář Veselý ocitl na zemi, rozhodčí domácímu útočníkovi odpískal faul.
65'
Schlebr hledal ideální prostor na střelu. Ve vápně ještě nahrál Stratilovi. jeho střela byla zablokována a Veselý tak měl snadnou práci si pro míč dojít.
64'
Centr na přední tyč Čereda hlavičkoval daleko od domácí brány.
63'
Mudra z levé strany poslal míč na zadní tyč, dobíhající Teplý se nestihl k míči dostat. Znojmo přesto bude zahrávat roh.
62'
Hlavička Štrombacha nedokázala Kadlece výrazně ohrozit.
62'
Znojmo trpělivě kombinovali, do hry se zapojila především záložní řada. St. Hillaire si nakonec obehrál protihráče a vystřelil, po zablokování tu bude roh.
60'
Střídání v týmu FK Kozlovice: ze hřiště odchází Nekuda, přichází Mazouch.
60'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Obiechina, přichází Teplý.
59'
Veselý si bez větších problémů doběhl pro míč a stáhl ho ze vzduchu.
58'
Petr Nekuda se ocitl na zemi. Hlavní rozhodčí po výhodě domácích, ze které nevznikla žádná důležitá příležitost, zpětně odpískal faul.
58'
Krčík si nic nekomplikoval a z vápna odhlavičkoval do zámezí, bude tu autové vhazování domácích.
57'
Mudra poslal míč po zemi vyběhnutému Šulcovi, ten se ale v době přihrávky nacházel v ofsajdu.
56'
Čereda na útočné polovině fauloval Galetku. Domácí se snažili rozjet rychlou akci, nakonec z toho bude vhazování Znojma těsně u brány.
55'
Jan Šulc z levé strany pěkně vyhledal Štrombacha, jeho hlavička doprostřed rány nebyla ale důrazná a ani přesná.
54'
St. Hillaire se po nákopu jednoho ze svých spoluhráčů chtěl o míč porvat v osobním souboji, ve vápně ovšem nebyl úspěšný.
54'
Střídání v týmu FK Kozlovice: ze hřiště odchází Kyselák, přichází Galetka.
53'
Čereda z vlastní poloviny našel Štrombacha, který si navedl míč na pravou nohu. Jeho málo razantní střela ale Kadlece neohrozila.
52'
Přízemní míč ale zachytil vystupující Jan Mudra. Do útoku se následně dostalo Znojmo, Pentecost Obiechina se ale ukličkoval.
52'
Z pravé strany hřiště budou zahrávat standardní situaci kapitán Martin Schlebr.
50'
Dnešnímu zápasu přihlíží 786 diváků.
49'
St. Hillaire ve vápně upadl, na místo faulu na jeho osobu ale obdržel žlutou kartu.
49'
Ambrozek centrem z vlastní poloviny našel St. Hillaireho, který se uvolnil a střílel k levé tyči. Kadlec jeho ránu vyrazil nohami.
47'
St. Hillaire byl na pravé straně hřiště faulovaný. Hosté zahrávali standardní situaci, domácí ale zvládli se výborně postavit.
46'
Zkraje druhé půle mohli domácí vstřelit první branku. David Pavelka si naběhl do vápna, jeho střela ale letěla vedle pravé tyče Veselého branky. K úspěšnosti chybělo tak dvacet centimetrů.
46'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Cihlář, přichází Mudra.
46'
Znojmo po zásluze vede nad Kozlovicemi 3:0. Rozdíl dvou lig je zatím jednoznačně znát, hostující tým většinu času tráví na domácí polovině. St. Hillaire, Ambrozek a Cihlář byli zatím jedinými střelci zápasu, branek ale v síti domácích mohlo být daleko více.
45'
Hned poté skončil první poločas.
45'
Ambrozek se chtěl prosmýknout kolem svého protihráče, byl ale jemně faulovaný.
45'
Krčík nadvakrát ubránil Chudobu. Znojmo se mohlo rychle hnát dopředu, postupný útok byl ale zastavený. Po centru z levé strany si vše pohlídal Kadlec.
44'
Cihlář obětavým skokem na přední tyči pomohl týmu se vyvarovat vážnějších problémů.
43'
Daniel Stratil se dostal ke střele, hostující obrana odvrátila na roh.
43'
Nákop Malára na své útočící spoluhráče následně nedopadl dobře.
42'
Znojmo si hlídá výsledek a v poklidu nyní kombinovalo na vlastní polovině.
41'
Chudoba třicet metrů od brány soupeře fauloval Ambrozka.
40'
Počátky akcí Stratila a Dostála nebyly úspěšné, Znojmo si bez větších problémů dokázalo poradit. Naopak z toho byl protiútok. Obiechina běžel středem, St. Hillaire se v době nahrávky ovšem nacházel v ofsajdu.
39'
Souboj "šestek" dopadl lépe pro znojemského kapitána, který nastřelil Kyseláka, který pomocí nohou dostal míč na vhazování.
38'
Potřetí v duelu se za vápnem pokusil vystřelit Kamil Chaloupka. Střela k pravé tyči v bráně neskončila, šance to však byla více jak solidní.
38'
Veselý musel řešit ošemetnou situaci, když se z levé strany hřiště dostal prudký míč po zemi. Znojemský brankář ale stihl vyběhnout včas.
37'
Jan Ambrozek nikoho ve vápně nenašel, míč nakonec putoval až do zámezí.
36'
Jan Šulc byl zezadu faulovaný, za což Ondřej Kyselák obdržel žlutou kartu.
35'
Hlůže ho o minutu později následoval přímo ze hry, ani on netrefil Kadlecovu bránu.
34'
Z rohu nebylo nic vážného, po rychlém kontru Znojma se hosté dostali k přímému kopu přibližně z dvaceti metrů, když byl faulovaný David Štrombach. Právě tento fotbalista standardní situaci rozehrál, mířil však až příliš vysoko.
32'
Kyselák se rychle po rozehrání objevil na levé straně hřiště, u vápna ale Ambrozka neobelstil. Přesto tu bude rohový kop.
31'
TOMÁŠ CIHLÁŘ posílá Znojmo do tříbrankového vedení. Kapitán týmu si ve vápně naskočil na míč a jeho hlavička k tyči byla úspěšná.
30'
Obiechina ve vápně našel St. Hillaireho, ten se při útočném snažení dotkl míče rukou. Petr Kadlec tak bude vykopávat.
28'
Domácí rozjeli útok od stoperské dvojice. Kyselák na chvíli vypomohl, Řehák poté vyslal centr k vápnu. Kozlovice sice bojovaly o zisk míče, jejich soupeř si vše ale v obranné fázi pohlídal.
27'
Stejně tak Veselý byl připravený si doběhnout pro míč a stáhnout ho do rukavic.
27'
Jan Ambrozek z poloviny hřiště provedl nákok do vápna, Kadlec si ale pro míč stačil doběhnout.
25'
Chudoba za vápnem střílel levou nohou, střela mířila nad bránu.
25'
Po gólu následovala přestávka na občerstvení.
24'
JAN AMBROZEK své zaváhání ihned napravil, po chycené penaltě se dostal k míči a střelou k levé tyči zvýšil na 2:0.
23'
Jan Ambrozek mířil po levé straně do horní poloviny, Kadlec ale byl výborný!
23'
Chudoba vhazoval na polovině hřiště, ale byl nepřesný. Znojmo se rychle dostalo do útoku, St. Hillaire skvěle našel Jana Šulce, který byl ve vápně faulovaný! Penalta!
21'
Na druhé straně se ve vápně ocitl David Štrombach, brankář Kadlec potřetí v duelu mohl děkovat nepřesnosti soupeře, střele k tyči opět chyběly jenom centimetry.
20'
Matějka se dostal k odraženému míči. Nahrál Chudobovi na pravé straně hřiště. Jeho přízemní centr prošel až na volného Kyseláka, Veselý ale stihl předvést výborný skluz.
19'
Obiechina z pravé strany odcentroval na Šulce, který se ale k míči neprodral.
18'
David Pavelka jenom nahrál protihráči na polovině hřiště. Znojmo předvedlo rychlý útok po levé straně hřiště, k výraznější hrozbě ale nezavelelo.
17'
Kyselák nejprve u levého praporku neobehrál hostujícího protihráče. Znojmo se postupně vydalo do útoku, St. Hillaire se sám před brankářem rozhodl pro nahrávku, u penaltového puntíku ale byla domácího obrana.
16'
Hlůže si z výšky zpracoval míč, střela z voleje mu ale vůbec nesedla.
15'
Kamil Chudoba je prvním úspěšným, který vystřelil na bránu soupeře. Těsně za vápnem ale nepochodil, vystřelil jen do rukavic připraveného Veselého.
14'
St. Hillaire mohl vstřelit druhou branku. Krčík vystihl vhazování domácího týmu, hlavičkoval na dvacetiletého spoluhráče. Ten snadno proplul do vápna Kozlovic, jeho přízemní prudká střela skončila patnáct čísel vedle pravé brány.
13'
Ambrozek kousek za půli hřišti a vydal se směrem k bráně soupeře, z dvaceti metrů ale střílel po zemi jen vedle pravé tyče Kadlecovy brány.
12'
Domácí se dostávali do protiútoku, Cihlář ale předvedl výborné poziční bránění.
11'
Znojmo zahrávalo rohový kop, Kadlec byl na přední tyči pozorný a stáhl si míč do rukavic.
10'
Znojmo se podruhé radovalo z branky. Obiechina před bránou našel svého spoluhráče, který krásně uklízel do brány, favoritovi ale byl odpískaný ofsajd.
9'
Adam Krčík v polovině hřiště zatáhl protihráče za dres a obdržel žlutou kartu.
8'
Domácí se okamžitě z rozehrání snažili o rychlý útok, úsilí ale bylo ukončeno před vápnem.
7'
Druholigový celek se rychle a po zásluze dostává do vedení! Nicolas Hlůže před bránou našel volného KATHONA KENROYE ST. HILLAIREHO, který uklízel do prázdné brány!
6'
Znojmo ze standardní situace nic nevytěžilo, přesto zůstává u míče.
5'
Ambrozek a St. Hillaire se fantasticky prokombinovali do vápna. První vyjmenovaný z pravé strany střílel, Řehák ale skluzem velkou hrozbu zastavil. Bude se kopat roh.
4'
Znovu u toho byl znojemský hráč s číslem šestnáct. Nyní se jednalo o větší hrozbu, opětovně ale střela vyletěla nad břevno Kozlovic.
3'
Obiechina se odhodlal ke střele za vápnem, pokus ale skončil vysoko nad.
3'
Favorit se dvakrát napravo dostal ve vápně ke střele, Krčík i St. Hillaire ale ztroskovali na pohotovém Kadlecovi.
2'
Ze zajímavé standardní situace nebylo. Do útoku se naopak hnali domácí, znojemští však byli nachystaní.
2'
Jihomoravský celek nadále v poklidu kombinoval. Do chvíle, než byl faulovaný Obiechina.
1'
Úvodní výkop obstarali fotbalisté Znojma, kteří začali rozehrávkou na vlastní polovině.
1'
Celky již vcházejí na hrací plochu, duel by měl za chvíli začít.
Oba týmy se po úvodním rozcvičení vydaly do kabin.
Dobrý den z Kozlovic. Za necelých deset minut se na hřišti divizních Kozlovic rozběhne zápas, ve kterém domácí celek vyzve druholigové Znojmo.

FK Kozlovice: Kadlec – Matějka, Řehák, Kyselák, Chudoba, Přikryl, Nekuda, Schlehr (C), Stratil, Dostál, Pavelka
Náhradníci: Konečný – Král, Galetka, Mazouch, Vogl

1. SC Znojmo FK: Veselý – Krčík, Čeredea, Cihlář, Ambrozek, Štrombach, St. Hillaire, Malár, Obiechina, Hlůže, Šulc
Náhradníci: Koukal – Kučera, Helísek, Mudra, Teplý, Dramé

Rozhodčí: Dubravský – Horák, Lakomý.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.