MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Nový Jičín : Vítkovice - 14. srpna 2018   17:00

Nový Jičín
Nový Jičín
72' Opatřil
1:4
(0:2)
Vítkovice
Vítkovice
10' Súkenník   • 42' V. Cverna   • 59' Súkenník   • 90' Súkenník
Nový Jičín
Tichánek – Nippert, Kiss (84. Klepáč), Švec (C), Juříček, Macíček, Staněk (68. Urbanovský), Opatřil, Pyclík (88. Preči), Wolf, Javorek
Ognjanov – Mička, Urbanovský, Klepáč, Preči
Jan Mikyska – Stanislav Pochylý, Jiří Polák
Stadion FK Nový Jičín, Nový Jičín
350 diváků
Vítkovice
Šustr – Cverna O., Cverna V. (C), Končal, Hýbl, Súkenník, Moučka (68. Pašek), Motyčka (46. Praus), Bzirský, Holiš, Mrázek (46. Macej)
Simkanič – Praus, Pašek, Vasiljev, Macej, Celba, Mikula

Je konec. Vítkovice nakonec vyhrávají na hřišti divizního Nového Jičína vysoce 4:1 a postupují dále.
90'
Dnešní utkání sleduje 350 diváků.
90'
Vítkovice právě vstřelily branku!
Hosté ještě přidávají v poslední minutě čtvrtou branku. Autor branky je IGOR SÚKENNÍK, který tak završuje hattrick.
88'
Střídání v týmu FK Nový Jičín: ze hřiště odchází Pyclík, přichází Preči.
84'
Střídání v týmu FK Nový Jičín: ze hřiště odchází Kiss, přichází Klepáč.
72'
Nový Jičín právě vstřelil branku!
Nový Jičín dává první branku v dnešním utkání a bude chtít zdramatizovat konec zápasu. Nyní musí vstřelit ještě dvě branky. Autor branky je JOSEF OPATŘIL.
68'
Střídání v týmu FK Nový Jičín: ze hřiště odchází Staněk, přichází Urbanovský.
Střídání v týmu MFK Vítkovice: ze hřiště odchází Moučka, přichází Pašek.
59'
Pět minut po začátku druhé půle dávají Vítkovice už třetí branku! Autor branky je IGOR SÚKENNÍK.
46'
Střídání v týmu MFK Vítkovice: ze hřiště odchází Motyčka, přichází Praus.
Střídání v týmu MFK Vítkovice: ze hřiště odchází Mrázek, přichází Macej.
46'
45'
42'
Vlak Vítkovic se rozjíždí a hosté jdou do dvoubrankového vedení! Autor branky je VÁCLAV CVERNA.
10'
Vítkovice otevírají dnešní brankový účet a vedou 1:0! Autor branky je IGOR SÚKENNÍK.
1'

FK Nový Jičín: Tichánek – Nippert, Kiss, Švec (C), Juříček, Macíček, Staněk, Opatřil, Pyclík, Wolf, Javorek
Náhradníci: Ognjanov – Mička, Urbanovský, Klepáč, Preči

MFK Vítkovice: Šustr – Cverna O., Cverna V. (C), Končal, Hýbl, Súkenník, Moučka, Motyčka, Bzirský, Holiš, Mrázek
Náhradníci: Simkanič – Praus, Pašek, Vasiljev, Macej, Celba, Mikula

Rozhodčí: Jan Mikyska – Stanislav Pochylý, Jiří Polák.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.