MOL Cup - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Olympia Praha : Hr. Králové - 29. srpna 2018   17:00

Olympia Praha
2:1
(1:0)
Hr. Králové
Hr. Králové
72' Vlkanova
Čáp – Ježdík, Petryk, Broukal, J. Ježdík, Tryzna, Jiránek (K), Hadi, Dancák, Brabenec, Bassey
Kinia – Kubišta, Bužík, Bialek, Artemuk, Zubašivskij
Severýn – Blažej, Ratajová
Stadion Evžena Rošického, Praha-Strahov
Hr. Králové
Stejskal – Martan, Matoušek, Černý, Kvída, Durdević, Funda, Martinec, Pokorný, Finěk, Jukl
Ottmar – Urma, Zorvan, Vlkanova, Janoušek, Kropáček, Plašil

Před zraky Ivana Horníka nakonec uspěla Olympia proti druholigovému Hradci Králové poměrem 2:1.
90+4'
90+4'
Kropáček potrestán žlutou kartou.
90+2'
Nyní zachránila fotbalisty Olympie tyč!
90'
Přidány jsou čtyři minuty.
87'
Další závar před brankou Čápa brankou neskončil.
81'
Přímý kop domácích vyboxoval brankář Stejskal.
74'
Na rozdíl dvou branek mohl zase zvýšit Hadi, ale mířil vedle brány.
72'
Hradec Králové právě vstřelil branku!
ADAM VLKANOVA ještě přesnou hlavičkou umístil míč k tyči branky Čápa.
64'
Hosté jsou sice usazeni na útočné polovině, ale do velkých šancí se nedostávají. Mají pouze standardky.
61'
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Martan, přichází Kropáček.
60'
Ladislav Martan za ostrý zákrok u lajny dostal žlutou kartu.
58'
Olympia právě vstřelila branku!
JAKUB TRÝZNA utekl po pravé straně a prostřelil Stejskala.
55'
Do odraženého míče se za vápnem opřel Matoušek, ale mířil vysoko nad.
51'
Funda zahrával přímý kop z nadějné pozice, ale poslal ho vedle brány.
49'
Hradec Králové začal tlakem, ale do šancí se prakticky nedostává.
46'
Ve zbytku poločasu se Radotín bránil tlaku soupeře a zvládl to. Z tribun se ozývá pokřik: My chceme Hradec. Hosté toho zatím moc nepředvedli.
45'
41'
Černý rozehrál přímý kop z hranice vápna, ale mířil nad Čápovu svatyni.
40'
Černý těsně před vápnem sražený domácími zadáky, velká šance pro hosty na vyrovnání.
38'
Žlutá karta pro Kvídu, stále se žádný tlak Votroků nekoná.
35'
Po další standardce centroval do vápna Hradce Králové Petr Ježdík, ale nikoho ze spoluhráčů nenašel.
32'
Po nebezpečném centru z pravé strany se dostal k hlavičce Mohammed Hadi, ale zblízka ji namířil vedle brány.
27'
Rozhodčí Severýn nařídil nyní občerstvovací přestávku.
25'
Do brejku však uprchl Martan, hledal napříč vápnem Fiňka, ale ten zpracoval míč špatně a v ideální pozici nedokázal zakončit.
24'
Hosté jsou v kombinaci stále bezradní, teď navíc čelí rohovému kopu Pražanů.
22'
Střídání v týmu FK Olympia Radotín: ze hřiště odchází Brabenec, přichází Bužík.
15'
Domácí se ale v pohodě ubránili.
14'
Žlutá karta pro Ježdíka a nadějná standardka pro Hradec Králové.
11'
Velkou šanci na vyrovnání měl unikající Martan, ale ranou na vzdálenější tyč bránu netrefil.
Hosté se dostávají do tempa pomalu, zatím kombinačně na soupeře nevyzrají.