MOL Cup -  ONLINE PŘENOS -  Ostrov : Rakovník - 4. srpna 2018   17:00

0:2
(0:1)
Rakovník
Rakovník
33' Sklenka   • 77' Krupička
Kýzl, Šindler, Červený, Krupička, Holub, Tvrz M., Hejcman

Hosté ve druhém poločase přidali druhou branku a vítězství si už pohlídali, nic na tom nezměnila ani červená karta. Rakovník tak postupuje, Ostrov končí již v předkole.
90+4'
90+3'
Střídání v týmu SK Rakovník: ze hřiště odchází Jan Severin, přichází Jan Červený.
90+1'
Střídání v týmu SK Rakovník: ze hřiště odchází Zdeněk Schwendt, přichází David Holub.
90'
Rozhodčí nastavuje 4 minuty.
89'
Ze středu hřiště pálil Pachta, hostující brankář ale na balon v pohodě dosáhl.
87'
Jakmile hosté můžou, zůstávají ležet na hřišti a tahají čas co to jde.
85'
Domácí se stále nevzdávají, hraje se prakticky jen na jednu branku.
82'
Žlutou kartu dostává Tomáš Bahleda (FK Ostrov).
81'
Ostrý a nebezpečný skluz Jiřího Razíma, za ošklivý zákrok vidí hned červenou kartu!
77'
Rakovník právě vstřelil branku!
Hosté se dostali do akce a je z toho gól! Po čtyřech minutách na hřišti se prosazuje z rychlého úniku střelou na bližší tyč MARTIN KRUPIČKA!
Dnešní utkání sleduje 250 skvělých diváků!
73'
Střídání v týmu SK Rakovník: ze hřiště odchází Tomáš Pucholt, přichází Martin Krupička.
71'
Po faulu na Bahledu kopali domácí standardku, ujal se toho sám faulovaný, braku zase ko nějaký metr netrefil.
68'
Střídání v týmu FK Ostrov: ze hřiště odchází Michal Kobera, přichází Jindřich Pachta.
66'
Bahleda v malém vápně naskočil na prudký centr, hlavičkoval ale kousek mimo branku.
64'
Žlutou kartu dostává Petr Klaus (FK Ostrov).
63'
Ostrovští ostřelují branku hostů ze všech stran, žádný balon se ale nemůže ujmout.
61'
Domácí hráči už se po rohu radovali z branky, míč se však od břevna odrazil jen na čáru a ven z branky!
58'
Domácí fanoušci jsou často nespokojeni s výroky rozhodčího, nutno podotknout, že nějaké rozporuplné zákroky neodpískal.
57'
Razím hledal v brejku před brankou Schwendta, ten měl ale k balonu hodně daleko.
55'
Vrba od rohového praporku prošel do vápna, našel ve druhé vlně Jankovského, jeho střela z první ale neměla gólové parametry.
53'
Razím zahrával standardku, nejprve trefil zeď, poté pálil mimo branku.
50'
Po rohovém kopu se dostal k hlavičce Bahleda, brankář Zach ale na čáře dokázal balon vyrazit.
49'
Ve vápně se dostával k balonu Severin, dokázal si ho alenjen zpracovat, střela už nepřišla.
46'
Domácí byli na začátku podstatně lepší, hostům ale stačila jedna střela, aby se dostali do vedení. Domácí jsou aktivní a očividně i šikovní, uvidíme, co přinese druhá půle.
45'
43'
Ostrov dvakrát zahrozil, ani jednou však míč neatakoval branku.
39'
Málem bylo srovnáno! Vondráček hlavičkoval z malého vápna, na lajně ale výborně zastavil míč Radek Zach.
37'
Ostrov začíná stále vice chybovat, hostům tak stačí k vybojování balonu málo.
33'
První střela Rakovníka na branku a je z toho hned gól! JAKUB SKLENKA na hranici vápna zachytil balon a obloukem ho poslal do branky, Süttö byl bez šance.
31'
V akci znovu Bahleda! Na hranici vápna ukořistil balon, zakončení vzal na sebe, ani tentokrát ale nemířil mezi tři týče.
29'
Bahleda si ve vápně naskočil na vysoký balon, jeho hlavička mířila však mimo branku.
26'
Dušek před vápnem přiťukl balon Tolarovi, ten v pádu trefuje tyč!
24'
Poslední minuty hry jsou podstatně klidnější, ani jeden z týmů se nikam nežene.
21'
Hosté po dlouhé době zaútočili, velké ohrožení branky z toho ale nebylo.
19'
Domácí už se po akci Duška radovali z branky, nakonec ale radost ukončil pomezní sudí, ofsajd.
18'
Severin se následně propracoval k další střele, brankář Süttö ale v pohodě chytá.
17'
Do hry se zapojil také domácí brankář, střelu zpoza vápna vyrazil na roh.
16'
Hraje se nyní převážně na středu hřiště, Ostrov drží balon, hosté ale výborně napadají.
14'
Michal Kobera opět napřáhl m pořádné ráně, byla to opravdu dělovka, ani tentokrát ale nemířila do branky.
11'
Další útočná akce domácích končí taktéž jen střelou mimo branku. Ostrov je zatím aktivnější, přesnost střelby ale není jeho nejlepší kamarádka.
10'
Lukáš Jankovský to zkusil střelou z dálky, dobrých 30 metrů, branku ale netrefil.
8'
Dušek byl tvrdě sestřelen Tvrzem, z následné standardky pálí domácí jen mimo.
7'
Hoste napadali až příliš horlivě, a tak je jim odpískán faul.
6'
Další útočná akce domácího celku končí jen balonem mimo hřiště.
5'
Duchoň si ve vzdušném souboji pomohl rukama, balon tak po hvizdu rozhodčího připadá domácím.
4'
Na středu získal balon Kobera, jeho střela levačkou ale nebyla z kategorie přesných.
3'
Ostrov zahrával rohový kop, k balonu se jako první dostal ale hostující brankář a vybojoval ho.
1'
Hned na úvod velká šance domácích! Středem zavezl balon Dušek, posunul jej doleva na Matouška. Ten pote poslal pěkný centr před branku, Bahleda ale z jasné šance minul!
1'
Hráči se již pomalu loudají na hřiště, zápas za chvíli začne. Par minut nám trávník zkrápěl déšť, hra po zemi tak alespoň bude zajímavější.

FK Ostrov: Sütto – Janda, Klaus, Jankovský, Matoušek, Dušek, Kobera, Bahleda, Vrba, Vondráček (K), Tolar
Náhradníci: Pachta, Liška, Horvát, Kostka, Timko

SK Rakovník: Zach – Besta, Razím, Hamouz, Čech, Sklenka, Pucholt, Severin (K), Tvrz P., Schwendt, Duchoň
Náhradníci: Kýzl, Šindler, Červený, Krupička, Holub, Tvrz M., Hejcman

Rozhodčí: Teuber – Kyncl, Plzák.
Dobrý den, vítám vas o online přenosu ze zápasu mezi FK Ostrov a SK Rakovník. Duel, který odstartuje v 17 hodin, je součástí předkola MOL Cupu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.