MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Rakovník : Sokolov - 15. srpna 2018   18:00

Rakovník
Rakovník
0:4
(0:1)
Sokolov
Sokolov
19' O. Ševčík   • 48' A. Ševčík   • 70' Voleský   • 82' Hlavatý
Rakovník
Hejcman, Holub, Vukliševič, Besta, Spal, Čech, M. Krupička.
Lerch – Flimmel, Petřík
460 diváků
Sokolov
Belaň, Beránek, Vávra, Body, Voleský, Ruml.

Sokolov zvítězil rozdílem čtyř branek a potvrdil tak roli favorita. Téměř pětistovka diváků si však domů nese pěkný fotbalový zážitek.
90'
90'
Žlutou kartu dostává Sklenka (SK Rakovník).
82'
Sokolov právě vstřelil branku!

Druholigový celek navyšuje rozdíl ve skóre už na čtyřbrankový, tentokrát se do sítě bezmocného Zacha trefil MICHAL HLAVATÝ.
70'

Střídající PATRIK VOLESKÝ zvýšil na rozdíl tří branek a Sokolov s klidem kraluje tomuto utkání.
68'
Žlutou kartu dostává Tvrz (SK Rakovník).
58'
V rozmezí pár minut mohli hosté navýšit své vedení, avšak dva samostatné výpady vyřešil výbornými zákroky brankář Zach.
54'
Žlutou kartu dostává Severin (SK Rakovník).
48'

Po centru do vápna Rakovníka si cestu k hlavičce proklestil ADAM ŠEVČÍK a zvyšuje vedení favorizovaného Baníku na 2:0.
46'
Favorit prokazuje svou kvalitu, vytvořil si zhruba tři až čtyři velmi dobré příležitosti, leč jeho poločasové vedení je velmi hubené – v poměru 1:0.
45'
28'
Hostující celek si udržuje územní převahu a nyní dokonce nastřelil tyčku rakovnické branky!
19'

Baník se ujal vedení gólem ONDŘEJE ŠEVČÍKA, který po centru do vápna domácích využil nepřehledné situace a prostřelil gólmana Zacha.
1'

SK Rakovník: Zach – Hamouz, Sklenka, Pucholt, Červený, Severin, Tvrz, Kalaš, J. Krupička, Schwendt, Duchoň.
Náhradníci: Hejcman, Holub, Vukliševič, Besta, Spal, Čech, M. Krupička.

FK Baník Sokolov: Dvořák I – Mišun, Machek, Glaser, Kosak, Štípek, Mejdr, Dvořák II, A. Ševčík, O. Ševčík, Hlavatý.
Náhradníci: Belaň, Beránek, Vávra, Body, Voleský, Ruml.

Rozhodčí: Lerch – Flimmel, Petřík.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.