MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavičín : Val. Meziříčí - 15. srpna 2018   17:30

Slavičín
Slavičín
67' P. Švach
1:0
(0:0)
Val. Meziříčí
Slavičín
Kuja – Fojtík, Kocián, Horáček (60. Šťastný), P. Švach (C), Zvoníček (84. L. Šebák), Mezírka, Kalus, Vaculík (70. Fojtů), Žůrek, T. Švach
Vypušťák – Bartoš, O. Šebák, Fojtů, L. Šebák, Šmotek, Šťastný
Škrobák – Liška, Kostelník
Stadion Slavičín
250 diváků
Michut (C) – Černý, Gajdušek (60. Žilinský), Pěnička, Furmánek (66. Výmola), Pop, Michálek, Gold, Bartozel, Vrána (80. Gajdoš), Pospíšil
Pobořil – Koleček, Žilinský, Výmola, Gajdoš

Jeden gól nakonec Slavičínu stačil. Divizní domácí tak dokázali před 250 diváky vyřadit třetiligového soupeře a postupují do druhého kola. To se bude teprve losovat, takže jakého soupeře přivítají, není známo. Mělo by však jít o profesionální tým.
90'
84'
Střídání v týmu FC TVD Slavičín: ze hřiště odchází Zvoníček, přichází L. Šebák.
80'
Žlutou kartu dostává Pěnička (TJ Valašské Meziříčí).
80'
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Vrána, přichází Gajdoš.
70'
Střídání v týmu FC TVD Slavičín: ze hřiště odchází Vaculík, přichází Fojtů.
67'
Slavičín právě vstřelil branku!
Domácí se ve druhém poločase ujímají vedení! Jako správný kapitán se o to postaral PETR ŠVACH a Slavičín má do druhého kola blíže.
66'
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Furmánek, přichází Výmola.
60'
Střídání v týmu FC TVD Slavičín: ze hřiště odchází Horáček, přichází Šťastný.
60'
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Gajdušek, přichází Žilinský.
53'
Žlutou kartu dostává Gold (TJ Valašské Meziříčí).
51'
Žlutou kartu dostává T. Švach (FC TVD Slavičín).
46'
45'
1'

FC TVD Slavičín: Kuja – Fojtík, Kocián, Horáček, P. Švach (C), Zvoníček, Mezírka, Kalus, Vaculík, Žůrek, T. Švach
Náhradníci: Vypušťák – Bartoš, O. Šebák, Fojtů, L. Šebák, Šmotek, Šťastný

TJ Valašské Meziříčí: Michut (C) – Černý, Gajdušek, Pěnička, Furmánek, Pop, Michálek, Gold, Bartozel, Vrána, Pospíšil
Náhradníci: Pobořil – Koleček, Žilinský, Výmola, Gajdoš

Rozhodčí: Škrobák – Liška, Kostelník.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.