MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Soběslav : Písek - 15. srpna 2018   18:00

0:3
(0:1)
Písek
Písek
5' Hrachovec   • 57' Voráček   • 74' M.Held
Soběslav
Kuník – Podráský (73. Žalda), Suchan (C), Maršík (58. Chotovinský), Zeman – Mazouch, Vaněk, Nohava, Kutner, Bouchal – Dvořák.
Nývlt – Hromada, Chotovinský, Wimmer, Žalda, Petrásek.
Štuk – Tesař, Hrkal.
Soběslav
360 diváků
Písek
Varyš – Benetka, Vacovský, Milec (C), Hanzlík – Petřík, J. Held, Presl, Hrachovec (83. Sigmund) – Voráček, Pinc (61. M. Held).
Hajdušek – Holý, Běloušek, Sigmund, Kulík, M. Held.

Písek po vítězství 3:0 i přes velkou snahu Soběslavi postupuje do dalšího kola.
90'
86'
Střídání v týmu TJ Spartak Soběslav: ze hřiště odchází Tomáš Mazouch, přichází Tomáš Petrásek.
85'
Žlutou kartu dostává Antonín Presl (FC Písek).
83'
Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Václav Hrachovec, přichází Jan Sigmund.
80'
Žlutou kartu dostává Václav Hrachovec (FC Písek).
74'
Písek právě vstřelil branku!
Prudká rána MARTINA HELDA zřejmě určuje postupující celek 0:3 pro Písek!
73'
Střídání v týmu TJ Spartak Soběslav: ze hřiště odchází Lukáš Podráský, přichází Vojtěch Žalda.
67'
Žlutou kartu dostává Jan Suchan (TJ Spartak Soběslav).
66'
Žlutou kartu dostává Martin Held (FC Písek).
61'
Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Dušan Pinc, přichází Martin Held.
58'
Střídání v týmu TJ Spartak Soběslav: ze hřiště odchází david Maršík, přichází Karel Chotovinský.
57'
MARTIN VORÁČEK z penalty dává na 0:2!
56'
Petřík byl faulován v pokutovém území, penalta pro Písek!
54'
Mazouch levačkou nastřeluje pouze připraveného brankáře Varyše.
48'
Voráček skvěle zakombinoval s Jakubem Heldem jehož ránu pod břevno výborně vyráží Kuník na rohový kop!
46'
Po prvním poločase vede Písek po trefě Hrachovce z úvodu utkání 1:0. Druhý poločas začne cca v 19:05 hodin.
45'
45'
Těsně před koncem poločasu mohla z nebezpečného závaru před brankou Písku skórovat i Soběslav, ale nestalo se tomu tak. Stav i nadále zůstává 0:1!
21'
Žlutou kartu dostává Lukáš Podráský (TJ Spartak Soběslav).
20'
Písečtí se trápí v koncovce také Antonín Presl nemířil přesně.
13'
A Písek zatím dokazuje svojí dominanci v tomto utkání, Aleš Hanzlík z přímého kopu, z 18 metrů těsně minul břevno domácí branky.
8'
Dušan Pinc sice dokázal přehodit lobem brankáře Kuníka zároveň však míč míjí o pár centimetrů domácí branku!
5'
první šanci Písku hned gólově využívá VÁCLAV HRACHOVEC – 0:1!
1'

TJ Spartak Soběslav: Kuník – Podráský, Suchan (C), Maršík, Zeman – Mazouch, Vaněk, Nohava, Kutner, Bouchal – Dvořák.
Náhradníci: Nývlt – Hromada, Chotovinský, Wimmer, Žalda, Petrásek.

FC Písek: Varyš – Benetka, Vacovský, Milec (C), Hanzlík – Petřík, J. Held, Presl, Hrachovec – Voráček, Pinc.
Náhradníci: Hajdušek – Holý, Běloušek, Sigmund, Kulík, M. Held.

Rozhodčí: Štuk – Tesař, Hrkal..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.