MOL Cup -  ONLINE PŘENOS -  Strání : Otrokovice - 29. července 2018   17:00

1:5
(0:1)
Otrokovice
Otrokovice
42' Mlýnek   • 48' Bahounek   • 59' Mlýnek   • 66' Mlýnek   • 82' Silnica (vl.)
M. Hladík, J. Červenka, P. Červenka, Jelínek

Do prvního kola, zejména zásluhou povedené druhé půle, postupuje hostující tým, tedy FC Viktoria Otrokovice.
90+1'
82'
Otrokovice právě vstřelily branku!
Pátá branka v síti domácího týmu byla vlastní. Smolaře tohoto okamžiku se stal PETR SILNICA.
66'
O postupujícím máme patrně rozhodnuto. TOMÁŠ MLÝNEK zkompletoval hattrick a zvýšil náskok otrokovického týmu již na tříbrankový.
59'
Ve druhém poločasu se nám s brankami doslova roztrhl pytel. Na Palíkovo snížení otrokovičtí hráči velice brzy odpověděli. Podruhé v zápase se trefil TOMÁŠ MLÝNEK.
51'
Strání právě vstřelilo branku!
Zápas se nám dramatizuje, MICHAEL PALÍK totiž dokázal snížit. Trefil se z přímého kopu do pravé horní šibenice.
48'
Druhý poločas začal tak, jak ten první skončil, tedy gólem v domácí síti. Úspěšným střelcem se stal ADAM BAHOUNEK.
46'
45+1'
42'
Otrokovice, které vede bývalý český fotbalový reprezentant Michal Hubník, se v závěru prvního poločasu ujímají vedení, když TOMÁŠ MLÝNEK proměnil pokutový kop.
1'

FC Strání: A. Popelka – Gardian, Lorenc, Durec, Palík, Ševčík, Fruhauf, Mimochodek, Silnica, O. Čaňo, Pilka

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Malý, Zábojník, Juráň, Šohaj, Behan, Jasenský, Bahounek, Kiška, J. Hladík, Mlýnek

Rozhodčí: Ogrodník – Liška, Koláček.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.