MOL Cup - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ústí n/O : Žižkov - 29. srpna 2018   17:00

Ústí n/O
Ústí n/O
0:1
(0:0)
Žižkov
Žižkov
29' Mareš
Ústí n/O
Jech – Lněnička, Chleboun, Kopecký, Falta, Nikodém, Langer, Mory, Souček (C), Pazdera, Kukla
Hubálek – Smejkal, Tichý, Brabec, Smíšek, Skalický,
Pechanec – Pfeifer, Vodrážka
TJ Jiskra
880 diváků
Žižkov
Winter – Pardubský, Žežulka, Mareš, Vilotič, Beňo, Čermák, Bazal, Sintean, Trapanovski, Dočekal (C)
Konečný – Obermajer, Urbanec, Rondić, Stříž, Švejdík

90+2'
Konec zápasu. Viktoria Žižkov potvrdila roli favorita a vyhrává v Ústí nad Orlicí 1:0. Nutno podotknout, že domácí Jiskra si zejména ve druhém poločase vypracovala řadu zajímavých šancí. Díky za pozornost a přeji hezký zbytek středečního večera!
90+1'
Ústí cítí šanci a tak se dopředu vysunul obránce Chleboun.
90'
Hlavní rozhodčí nastavuje dvě minuty.
88'
Těsně před velkým vápnem byl faulován Bazal. Viktoria Žižkov bude zahrávat nebezpečnou standardní situaci.
86'
Domácí Jech si poradil se střelou Beňa.
84'
Ofsajd hostů.
83'
Bazal se objevil před brankářem domácích, střele však chyběla větší razance.
81'
Tichý se objevil v další velké šanci domácích, velká šance však ztroskotala na nepřesném zakončení.
78'
První žlutou kartu utkání dostal domácí Ondřej Skalický.
76'
V ofsajdové pasti se objevil domácí Souček.
76'
Ústí začalo bojovat a hra se více vyrovnala. Falta z malého vápna přestřelil branku Žižkova.
74'
Langer našel autem Nikodéma, ten si však šanci nevytvořil.
71'
Žižkov se snažil prokombinovat k brance ústecké Jiskry, žádný efekt to však nemělo.
69'
Velká šance domácích! Souček však z malého vápna neprostřelil skvěle chytajícího Wintera. Ústí hraje v posledních minutách velmi aktivně.
67'
Nepřesná rozehrávka Vilotiče znamená ústecký aut na útočné polovině.
65'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Kopecký, přichází Skalický.
65'
Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Žežulka, přichází Švejdík.
64'
Ústí se tlačí dopředu, bude zahrávat rohový kop.
62'
Centr našel domácího hráče, ten však hlavičkoval mimo branku.
61'
Souček byl faulován, Ústí bude zahrávat přímý kop.
58'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Pazdera, přichází Tichý.
57'
Střídající Smejkal se hned objevil v šanci, jeho střela však těsně minula Winterovu branku.
56'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Kukla, přichází Smejkal.
Utkání sleduje 880 diváků.
53'
Obrovská šance pro Ústí! Domácí Langer našel centrem volného Faltu, ten však hlavičkoval mimo branku hostí.
52'
Žižkov se postupně prokombinovala do velkého vápna domácích, žádná šance však z toho nevznikla.
51'
Rohový kop Žižkova odvrátil domácí Chleboun.
50'
Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Sintean, přichází Rondić.
48'
Ústí začalo aktivně. Střela Nikodéma zaneprázdnila hostujícího brankáře.
46'
45'
První poločas skončil. Ústecká obrana odolávala necelých třicet minut, poté napřáhl hostující Mareš, a díky tomu vedou pražané 1:0! Druhý poločas začne přibližně v 18 hodin.
41'
Žižkov se právě usadil na polovině Ústí. Žádnou šanci to však nepřineslo.
40'
Souček fauloval ve středu hřiště, Viktoria zůstane při míči.
39'
Viktoria Žižkov po vstřelené brance kontroluje hru a Ústí nepouští do žádných šancí.
38'
Trapanovski si "naťukl" míč s Čermákem, ten však dal do přihrávky moc energie. Odkop od domácí brány.
37'
Protiútok hostů zastavil faulující Langer.
35'
Jiskru gól hostů zaskočil. Žižkov v posledních minutách jednoznačně dominuje na míči.
33'
Sintean se dostal až do malého vápna, kde však nastřelil domácího obránce.
32'
Domácí Langer se tlačil do zakončení, jeho střela však byla sražená. Následující roh hostující branku neohrozil.
29'
VOJTĚCH MAREŠ překvapil domácího brankáře střelou do levé šibenice. Favorit tak vede v Ústí nad Orlicí – 1:0!
26'
Falta opět v akci, jeho střela však byla hodně nepřesná.
A Beňo opět chyboval! Ústecký Falta se sám tlačil do brány, ale zakončení bylo moc slabé.
25'
Beňo ve středu hřiště zbytečně ztratil míč, Ústí však šance nevyužilo.
23'
Viktoria Žižkov zatím hledá recept na překonání obrany Ústí nad Orlicí.
19'
S prvním rohem Žižkova si lehce poradil domácí Jech.
17'
Domácí budou vhazovat uprostřed hřiště.
15'
Falta prověřil nečekanou střelou hostujícího brankáře, který měl problém se zpracováním.
14'
Další nepřesná nahrávka Žižkova. Jech bude odkopávat od domácí brány.
12'
Kopecký faulem zastavil nebezpečný nákop Viktorie.
11'
Beňo zahrál uprostřed hřiště rukou.
10'
Žežulkova přihrávka neměla adresáta. Odkop od domácí branky.
9'
Hostující Winter neměl s první střelou domácích žádný problém.
7'
Domácí Mory byl faulován uprostřed hřiště.
7'
Nepovedený odkop domácích znamená aut hostů.
5'
Žižkovský Bazal se nečekaně sám objevil před domácí bránou. Střela se mu však nepovedla a trefila pouze domácího brankáře.
4'
Kukla se snažil odcentrovat, hostující branku však nikdo neohrozil.
Viktoria se snažila překvapit domácí obranu, ale neuspěla. Jech bude odkopávat od domácí brány.
1'
Hráči již nastupují na hřiště.
V brance hostí dojde ke kuriózní situaci. Všichni tři brankáři jsou zranění, a tak se do brány postaví trenér brankářů Václav Winter.
Dobrý den z Ústí nad Orlicí! Dnes je na programu druhé kolo MOL Cupu. Domácí Jiskra vyzve účastníka FNL Viktorii Žižkov. Žižkov se aktuálně nachází na 11. místě druhé nejvyšší soutěže. Nejlepším střelcem pražského týmu je chorvatský útočník Petar Musa, který má na kontě tři góly.
Domácí Jiskra Ústí nad Orlicí prožívá velmi povedený vstup do ČFL. Po čtyřech odehraných kolech má na kontě 9 bodů, které znamenají 4. místo v tabulce. Nejlepším střelcem ústeckého týmu je Jan Souček, autor dvou branek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.