MOL Cup -  ONLINE PŘENOS -  Brumov : Strání - 28. července 2019   17:00

0:4
(0:2)
Strání
Strání
20' Michalec   • 26' Lorenc   • 80' Bruštík   • 85' Čaňo
Brumov
Smolík – Kolouch, Mokrička, Kubiš, Chovanec (66. Bůbela), Beno (56. Novák), Juřica (C), Fojtík (66. Habanec), Křivánek, Vlček, Štrbák.
Vaculík, Habanec, Novák, Bůbela
David Poláček – Adam Mikulášek a Radek Novák
Stadion Brumov
250 diváků
Strání
Popelka – Gardian (C), Holík, Lorenc, Kolaja – Palík (73. Janků), Hruboš, Fruhauf, Silnica – Michalec (76. Bruštík), Ondřejka.
Čubík – Bruštík, Janků, V. Čaňo, O. Čaňo

Zápas je u konce! Brumov nakonec prohrává se Strání 0:4 a do další fáze poháru se nepodívá. Strání bylo po celý zápas lepším celkem, vytvářelo si šance a po zásluze postupují dále. Brumov hrál ve druhém poločase v menší křeči a nedařilo se jim dostat do pořádnějších zakončení. Strání se ve druhém kole utká s druholigovým Prostějovem!
90+4'
90+1'
"Co pískáš v***!" Fruhaufovi zbytečně bouchly saze a oprávněně vidí žlutou kartu.
89'
Hruboš se snažil ve vápně hlavičkovat centr, ale míč byl o trošku vyšší než potřeboval.
88'
Rozehrávka na krátko, nicméně k zakončení domácích nedošlo.
87'
Roh pro Brumov, dokáže vstřelit alespoň čestný zásah?
85'
Strání právě vstřelilo branku!
Brumov v posledních minutách výrazně v defenzívě propadá a po dobrém zákroku Smolíka, se obráncům nepodařilo dostat míč z vápna. Nakonec se trefuje, nedávno střídající, VOJTĚCH ČAŇO.
84'
Střídání v týmu FC Strání: ze hřiště odchází Silnica, přichází V. Čaňo.
82'
Střílený centr na branku nakonec končí v rukavicích Popelky.
81'
Křivánek si navedl míč z levé strany a těsně před šestnáctkou byl faulován. Následovat bude zajímavá standardní situace.
80'
Nyní po dalším rychlém útoku Strání už míč končí v brance. Autorem branky je MICHAL BRUŠTÍK.
79'
Dobrý centr v podání Brumova, ale Habanec nedokázal tečovat míč do banky. Následoval rychlý brejk soupeře po levé straně, Smolík nyní vychytal střelu hráče Strání.
78'
Kubiš si výborně obehrál soupeře na levé straně a směřoval přihrávku před branku. Bohužel pro něj, trefil obránce.
77'
Juřicův centr z levé strany se snažil hlavičkovat Křivánek, ale vůbec mu hlavička nesedla.
76'
Střídání v týmu FC Strání: ze hřiště odchází Michalec, přichází Bruštík.
76'
Strání nyní operuje na polovině Brunova a ten se nemůže dostat s míčem z vlastní půlky.
75'
Centr přímo na branku a Smolík opět nebyl jistý ve svém zákroku. Nakonec vše pro domácí dobře dopadlo.
74'
Po faulu Brumova bude Strání zahrávat standardní situaci.
74'
Utkání přihlíží dohromady 250 diváků!
73'
Střídání v týmu FC Strání: ze hřiště odchází Palík, přichází Janků.
71'
Smolík nedokázal udržet míč a ten propadl za ním a moc nechybělo, aby se dokutálel k pravé tyčce do branky!
70'
Dvacet minut do konce zápasu, což je ještě dostatek času k vyrovnání. Avšak to by museli domácí výrazně přidat.
69'
Juřica opět zahrál dlouhý aut do šestnáctky, kde však nedokázal nikdo z jeho spoluhráčů zakončit hlavičkou.
68'
Bůbela si seběhl pro míč a rozehrál na obránce. Nakonec byl zezadu faulován a Brumov bude rozehrávat z vlastní poloviny.
66'
Střídání v týmu FC Brumov: ze hřiště odchází Fojtík, přichází Habanec.
Střídání v týmu FC Brumov: ze hřiště odchází Chovanec, přichází Bůbela.
65'
Juřica si na středu hřiště pomohl rukou a je mu pískán faul.
63'
Po rohovém kopu propadl míč do vápna, po menší trmě vrmě se míč dostává mimo pokutové území soupeře.
62'
Juřica hodil dlouhý aut do vápna Strání. Míč se po odrazu hostujícího hráče dostal na roh.
61'
Brumov sráží časté chyby v rozehrávce na středu hrací plochy a poměrně snadno přichází o míče.
60'
Po hodině hry vede Strání o dvě branky. Brumov se ve druhé půli nedokáže dostat do žádné šance či zakončení.
58'
Fruhauf centroval z pravé strany, ale hodně nepřesně. Těsně před odehráním míče podklouzl na mokrém trávníku a to bylo příčinou špatného centru.
57'
Smolík vyběhl daleko ze své branky a hodně riskantně nyní odehrál míč do autu.
56'
Střídání v týmu FC Strání: ze hřiště odchází Beno, přichází Novák.
52'
Michalec si obešel soupeře na pravé straně a dobrou střílenou přihrávkou se pokoušel oslovit nabíhající spoluhráče ve vápně Brumova.
51'
Strání nyní dobře vykombinovalo tuto útočnou akci, střela z levé strany nakonec jde mimo branku, ale pěkný fotbalový moment.
50'
Míč na náhodu nyní zahrál Brumov. Popelka jej chytá do rukavic a rozehrává výkopem za polovinu hrací plochy.
49'
Brumov vyslal přímou střelu ze standardní situace a jednoduchá práce pro Popelku.
48'
Hráč Strání výborně potáhl míč podél levé lajny, následně přišlo zakončení z vápna a jasná branka z toho není! Míč končí nad brankou!
47'
Druhý poločas začal, Brumov se ihned pokoušel o útočnou akci, nicméně k zakončení se nedostal.
46'
První poločas nám nabídl šance na obou stranách. Více si jich vypracovali hosté, kteří dvě dokázali přetavit ve dvě branky. Brumov se snažil o zkorigování skóre, ale nedokáže se dostat do přesnějšího zakončení.
45'
43'
Strání se dostalo k další nebezpečné střele, stav skóre se nemění.
42'
Hruboš se pokoušel doběhnout míč, ale ten nakonec končí v rukavicích brankáře Smolíka.
41'
Brumov a jejich další útok, opět byl míč přetažený.
40'
Rohový kop přinesl poměrně dobrý centr, ale střela z hranice šestnáctky pozdravila některé auto na parkovišti.
39'
Žlutou kartu dostává Silnica (FC Strání).
39'
Strání podniklo útok po pravé straně, hráč nedokázal odcentrovat míč a Mokrička jej vyváží z vápna.
38'
Michalec nabral rychlost, ale nakonec nepředběhl obránce Brumova.
37'
Holík se téměř dostával do zakončení, v rozhodující chvíli mu uniká míč z kopačky.
35'
Mokrička raději přihrál míč na svého brankáře a ten rozehrává vysoký míč na střed hrací plochy.
34'
Brumov se následně nadechl k protiútoku, nakonec však nedokázal vykombinovat akci do zdárného zakončení.
33'
...nejvíce do vzduchu vyskočil Juřica, který odhlavičkoval centr soupeře.
32'
Roh pro Strání...
32'
...první centr byl odvrácen. Brumov ihned vracel míč do vápna. Míč létal vzduchem, nakonec mohl jeden z hráčů Brumova doklepávat míč do branky, ale nedokázal trefit míč.
31'
Brumov se trochu zvedl a v krátké době si vybojoval další roh...
30'
Křivánek zabojoval, ale s míčem se nedostal podél pravé lajny. Nakonec autové vhazování pro Brumov.
29'
Brumov zahrával rohový kop, ze kterého se mu nepodařilo nic zásadního vytěžit.
27'
Strání se ihned zase tlačí do vápna soupeře, který je momentálně zaskočen dvou gólovým vedením soupeře.
26'
Avšak další akce hostů už končí brankou! Autorem branky je MATĚJ LORENC.
25'
Dobrá další střela hostů, která nakonec nekončí další brankou Strání.
23'
Strání nebezpečně operovalo ve vápně soupeře, jejich akce nakonec končí ofsajdem.
22'
Střela z nouze v podání domácího hráče končí hodně mimo branku Strání.
20'
Zdánlivě ztracený míč nakonec končí v síti Brumova. JAN MICHALEC napřáhl ze střední vzdálenosti. Smolík byl hodně vyběhnutý z branky a míč končí za jeho zády v brance!
19'
Dlouhý aut do vápna, Strání si poradilo s touto situací a nepustila soupeře do šance.
18'
Hra se nám trochu více rozhýbala, k vidění byly dvě velké šance hostů a jedna dobrá střela v podání domácích.
16'
Smolík musel ven z pokutového území a před hostujícím hráčem odkopává míč do autu.
15'
Pěkný průnik hostů, Michalec ve vápně skvělou přihrávkou oslovil Hruboše (nedávno hráč hrající za Uherský Brod) a ten míří nad branku!
14'
Tu si hráči rozehráli na krátko, následovalo zakončení, které však nemířilo mezi tři tyče branky Strání.
13'
Fojtík byl faulován při pokusu hlavičkovat vysoký míč a bude následovat standardní situace domácího celku.
12'
Chovanec se dostal k míči a dobrá přízemní střela končí těsně vedle levé tyče! První vážnější šance Brumova.
10'
Další roh Strání byl už nebezpečnější. Míč propadl do vápna, o střelu se snažil Michalec, ale netrefuje míč.
9'
Dobrý centr do vápna, který odvrací obránce svou hlavičkou.
8'
Střela byla sražená na rohový kop...
8'
Faul domácích a bude následovat standardní situace Strání.
7'
Michalec táhl útok po levé straně, ale obránce domácích skvěle zastavil jeho pokus o průnik do vápna. Následoval rychlý protiútok Brumova, centr z levé strany odvrací obránce Strání.
5'
Začátek utkání je opatrný od obou stran a spíše se nám hraje na polovině hrací plochy.
4'
Žlutou kartu dostává Chovanec (FC Brumov).
3'
Popelka si pohlídal dlouhý míč a rozehrává na své spoluhráče.
1'
Palík se dostal k první střele na branku, Smolík vyrazil míč před sebe, následně se o míč postarala defenzíva Brumova.
1'
Dlouhý centr do šestnáctky nenašel nikoho z domácích hráčů.
1'
Před utkáním zde zuřila bouřka, nyní však přestává pršet, tak snad budou ideální fotbalové podmínky.Trávník mají hráči rozhodně zalitý.

FC Brumov: Smolík – Kolouch, Mokřička, Kubiš, Chovanec, Beno, Juřica (C), Fojtík, Křivánek, Vlček, Štrbák.
Náhradníci: Vaculík, Habanec, Novák, Bůbela

FC Strání: Popelka – Gardian (C), Holík, Lorenc, Kolaja – Palík, Hruboš, Fruhauf, Silnica – Michalec, Ondřejka.
Náhradníci: Čubík – Bruštík, Janků, V. Čaňo, O. Čaňo

Rozhodčí: David Poláček – Adam Mikulášek a Radek Novák.

FC Brumov
Brumov hrál ještě v uplynulé sezóně Zlínský krajský přebor. Po sezóně obsadil třetí pozici a z prvního místa postupovaly do divize Skaštice. Avšak mužstvo nedalekého SK Spartaku Hulín se odhlásilo z divize. Na uvolněné místo dostaly nabídku Luhačovice, které skončily v tabulce druhé. Ty však tuto možnost odmítly a nabídka přešla na třetí Brumov, který po krátké a rychlém rozhodování nabídku přijal a v následném ročníku se bude v Brumově kopat divize E.

FC Strání
Strání je naopak účastníkem divizního fotbalu. Ve své divizi D obsadilo Strání střed tabulky na desátém místě se ziskem 36 bodů. Proti Brumovu bude Strání mírným favoritem, avšak pro Brumov budou hrát hlavní roli fanoušci, kteří by si v teplém letním dni mohli udělat cestu na stadion.
Již je jisté, že postupující celek se v dalším kole utká s Prostějovem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.