MOL Cup - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chlumec nad Cidlinou : Bohemians - 2. října 2019   16:00

Chlumec nad Cidlinou
1' Jarkovský  • 87' Bastin
2:1
(1:0)
Bohemians
Bohemians
74' Vodháněl
Kukal – Kopáč, Korba, J. Labík, Novotný, Prouza, Trávníček
Bohemians
Fryšták – Záviška, Keita, Nečas, Vondra, Köstl, Novák

Domácí Chlumec se tedy postaral o další senzaci v MOL Cupu. Ve třetím kole totiž porazil Bohemians a postupuje dál. Soupeř zatím znám není. Hned v 1. minutě otevřel skóre Jarkovský, na jehož trefu odpověděl v 74. minutě Vodháněl. Defenitivu postupu trefil v 87. minutě Bastin.
90+3'
90+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.
87'
Chlumec nad Cidlinou právě vstřelil branku!
Autorem branky je BASTIN.
85'
Pět minut do konce, vypadá to na prodloužení.
74'
Bohemians právě vstřelili branku!
Autorem branky je VODHÁNĚL.
71'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Ugwu, přichází Nečas.
70'
Domácí Chlumec tedy i 20 minut do konce vede na ligovou Bohemkou. Byl by to už druhý podobný zářez, protože v minulém kole MOL Cupu si Chlumec vyšlápl na Příbram.
65'
Střídání v týmu FK Chlumec nad Cidlinou: ze hřiště odchází Veselka, přichází Novotný.
55'
Střídání v týmu FK Chlumec nad Cidlinou: ze hřiště odchází Kučera, přichází Kopáč.
46'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Krch, přichází Záviška.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:01.
První poločas tedy překvapivě ovládl domácí Chlumec. Hned v úvodu se totiž prosadil Jarkovský. Náskok mohl být i větší, ale Tomáš Labík se mýlil ze značky pokutového kopu v minutě 16. Bohemians by měli přidat, tak uvidíme, co druhá půle nabídne.
45'
34'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Puškáč, přichází Keita.
20'
Domácí tak prohospodařili velkou šanci, kdy mohli vést už o dvě branky. Tým Martina Haška už by měl začít hrát, pokud tedy nestojí o ostudu.
16'
K míči se postavil Tomáš Labík, který však míč do branky neposlal.
15'
Byla nařízena penalta. Penaltu bude mít k dispozici domácí Chlumec. Obrovská příležitost pro outsidera.
3'
Domácí jsou evidentně psychicky nahoře, vstřelená branka jim hodně pomohla.
1'
Autorem branky je JARKOVSKÝ.
1'

FK Chlumec nad Cidlinou: Petr – Špidlen, Jarkovský, Havel, Žahourek – Koubek – Veselka, Čáp, Kučera, T. Labík – Bastin
Náhradníci: Kukal – Kopáč, Korba, J. Labík, Novotný, Prouza, Trávníček

Bohemians Praha 1905: Valeš – Hůlka, Krch, Pokorný – Bartek, Jindřišek, Rada, Havel – Vodháněl, Puškáč, Ugwu
Náhradníci: Fryšták – Záviška, Keita, Nečas, Vondra, Köstl, Novák.

Bohemians Praha 1905

Ligový tým z Ďolíčku je ve Fortuna lize na 11. místě. Zatím získal 12 bodů za jedenáct zápasů se skóre 14:19. Tým Martina Haška vyhrál naposledy 31.8. doma s Libercem. Od té doby přišly remízy a Karvinou a Zlínem, pak i prohra v Teplicích. Nejlepší střelec týmu je Jakub Podaný, který se trefil dvakrát a má stejný počet asistencí. Po pohárovém zápasu jede tým na Jih Čech, kde se utkají v neděli s Českými Budějovicemi. Po repre pauze pak přijde zápas doma s Opavou a na Spartě.

Poslední tři zápasy

Teplice VS. Bohemians 1:0
Bohemians VS. Zlín 2:2
Karviná VS. Bohemians 0:0

FK Chlumec nad Cidlinou

Chlumec působí v ČFL, skupina B. V letošní sezoně se týmu celkem daří. Za 8 zápasů získal 12 bodů se skóre 14:16, nejlepší střelec týmu je Tomáš Bastin, který se prosadil pětkrát. Chlumci nyní patří 8. místo. V MOL Cupu zatím porazili Libčany 3:0 a Příbram 2:1. V následujícím programu Chlumec čekají Brozany a pak Hradec B.

Pardubice B VS. Chlumec 1:3
Chlumec VS. Zápy 1:2
Živanice VS. Chlumec 1:0
Zdravím všechny fanoušky MOL Cupu, v rámci 3. kola se utkají týmy Chlumce nad Cidlinou a Bohemians.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.