MOL Cup -  ONLINE PŘENOS -  Petřín Plzeň : Hostouň - 3. srpna 2019   10:30

1:2
(0:1)
Hostouň
Hostouň
26' Vojtěšek   • 62' Mařík
Hrabačka – Gavrylovskyj, Šulc (67. Koudele), Klich, Vinkler, Vohrna (67, Kordík), Lávička, Zoubek, Bednář (C), Trojovský, Demeter (83. Štefl).
Suchý – Šimáně, Kordík, Koudele, Nademlejnský, Štefl.
Nehasil – Talpáš, Jati.
Plzeň, Slovany
100 diváků
Hostouň
Czehowsky – Borák, Dosoudil, Trapp, Vašák, Zahranyčnyj (60. Kabele), Vojtěšek (52. Mařík), Marek (C), Kolmistr, Gajecký, Hájek (75. Laušman).
Kudrna – Krupička, Mařík, Křižka, Kabele, Laušman.

Děkujeme za pozornost, mějte se fajn.
Dnešní utkání sledovalo 100 diváků.
Petřín započne své učinkování v divizi A v sobotu, kdy od 10:15 odehraje domácí utkání s Hvězdou Cheb.
Pro Hostouň začne Česká fotbalová liga příští neděli, kdy doma přivítá v souboji nováčků Motorlet Praha v rámci skupiny A.
Sokol Hostouň tak postupuje z předkola MOL Cupu do prvního kola, kde se střetne se Slavií Karlovy Vary.
Diviznímu Petřínu chyběl gól, aby si vynutil prodloužení. Hostouň byla povětšinu zápasu lepším týmem. Vypracovala si podstatně více šancí. V době, kdy to vypadalo na poklidný závěr duelu snížil Gavrylovskyj a domácí cítili možnost na srovnání. Ke konci ještě brankáři Czehowskymu vypadl balón a Dosoudil vše zachraňoval v malém vápně. Nicméně vyrovnat se už domácím nepovedlo
90+2'
90+2'
Sokol se ubránil centru na zadní tyč.
90+2'
Roh zprava, poslední šance pro domácí. Hrabačka jde do vápna.
90+1'
Bednář nahrál Koudelemu na pravou stranu, jeho centr srazil obránce na přední tyči do autu.
90'
Proti otevřené obraně Petřína získal Laušman roh z pravé strany a hosté budou šetřit čas.
90'
Gajecký převzal nahrávku na levou stranu, ale Hrabačka včas vyběhl a Gajecký neměl čas na přehození brankáře soupeře.
89'
Centr Koudeleho na přední tyč odvrátila obrana. Trojovský poté nakopl míč do rukou Czehowskyho.
89'
Roh zprava proti hostům. Hrabačka je na půli, nikoliv ve vápně.
88'
Trenér Vodrážka nabádal domácí k presinku. Czehowsky poslal rozehrávku na prsa Bednáře. Ten poté našel Štefla, jehož centr přes Dosoudila propadl šestnáctkou.
87'
Kolmistr si naběhl na levou stranu, udělal kličku obránci, ale jeho zakončení z hrany šestnáctky postrádalo přesnost.
86'
Czehowskymu vypadl balón na zadní tyč a při zakončení z velkého úhlu zastoupil Dosoudil nohou svého brankáře v malém vápně.
85'
Domácí se dočkali odpískání faulu na Štefla na pravé straně, standardku vezme Bednář.
84'
Petřín Plzeň právě vstřelil branku!
Bude to ještě zajímavé! Lávička odvedl vynikající práci, když obral o balón Gajeckého na středu. Přihrál na pravou stranu. Následně přiletěl do vápna centr, který se odrazil od obránce přímo na hlavu LEONIDA GAVRYLOVSKÉHO a ten hlavou před prázdnou brankou nezaváhal. 1:2.
83'
Střídání v týmu SK Petřín Plzeň: ze hřiště odchází Demeter, přichází Štefl.
82'
Laušman to myslel dobře pasem na levou stranu na Gajeckého, který se odpoutal od Vinklera, ale Hrabačka si počkal na balón u bližší tyče.
81'
Vašák neprošel na levé straně přes Koudeleho, kope se roh po pravé ruce Hrabačky.
80'
Hosté byli pod tlakem při rozehře, ale dokázali vše vyřešit, nahrávku na levou stranu nezpracoval Gajecký a Hrabačka vyběhem daleko z branky odkopl míč do bezpečí.
79'
Vašák posunul míč na pravou stranu vápna Maříkovi, který se zbavil beka, ale sraženou střelu na přední tyč schoval Hrabačka do rukavic.
78'
Nejprve udělal Demeter kličku Dosoudilovi na pravé straně. Ten uhýbal rukama a sdělil tím, že se soupeře vůbec nedotkl a že se o faul nejednalo. Následně to byl Bednář, kdo fauloval právě Dosoudila.
78'
Míč rozhodčího. Hrát bude Petřín z levé strany.
77'
Laušman byl zdvojený a docela to schytal od domácích hráčů. Naštěstí je vše v pořádku a ani ošetření není zapotřebí.
76'
Střídající Laušman se na levé straně dral do zakončení. Hrabačka vyběhl na hranici vápna a byl pískaný faul hostů.
75'
Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Hájek, přichází Laušman.
74'
Laušman půjde na hřiště a hosté budou potřetí střídat.
73'
Demeter prošel přes prvního hráče. Dosoudil jej stínoval. V době, kdy mělo dojít na souboj se stoperem hostů, tak Demetera zdvojil Kabele se spoluhráčem a to znamenalo konec útoku Petřína.
72'
Hosté kombinují na pravé straně.
71'
Demeter se vrátil do hry a domácí jsou opět v jedenácti. Každopádně na první pohled to nevypadalo vůbec ideálně. Hned si plácl s Dosoudilem. Dosoudil se (opět) ujišťoval, jestli je Demeter v pořádku a rozhodně mu není zdravotní stav domácího hráče lhostejný.
70'
Je to Demeter, kterému musí zákonitě téct krev z úst, protože prostor okolo pusy drží kapesníkem. Je v předkolonu za lajnou před svou střídačkou.
70'
Dosoudil se hned ujišťuje, jestli je jeho protihráč v pořádku.
69'
Hostující Dosoudil dostává za faul na jednoho z domácích hráčů před střídačkou Petřína žlutou kartu a s fotbalistou plzeňského celku to vypadá hodně špatně.
68'
Gajecký dal najevo, že si myslí, že v ofsajdu nebyl.
67'
Střídání v týmu SK Petřín Plzeň: ze hřiště odchází Šulc, přichází Koudele.
Střídání v týmu SK Petřín Plzeň: ze hřiště odchází Vohrna, přichází Kordík.
66'
Kolmistrovi se povedla narážečka na levé straně a poslal balón na střed vápna, kde spoluhráč pustil míč zaměrně rozběhnutému Markovi, jenž ve velké šanci přestřelil bránu.
66'
Radek Dosoudil se nyní dal do zajímavé diskuse s domácí lavičkou. Ale těžko říci, kde byl problém.
65'
Balón přeskočil kopačku Šulce na levé straně a ten si dost možná přivodil zranění. Hned signalizoval cosi k domácí střídačce. Každopádně hostům byl i tak odmávaný ofsajd.
64'
Vohrna presoval na středu proti Dosoudilovi bez úspěchu. Při útoku po pravé straně zasáhl ve skluzu Trojovský.
62'
Hostouň právě vstřelila branku!
Hosté odcentrovali z levé strany. Odražený míč vyslal z hranice vápna střídající STANISLAV MAŘÍK na Hrabačku a ten s jeho sraženým pokusem do dolní části branky nemohl vůbec nic dělat.
62'
Vašaka fauloval u lajny Klich a hosté rozehráli nakrátko, načež odpískal hlavní rozhodčí nedovolený zákrok Demetera ve středovém kruhu.
61'
Gajecký měl vyloženou šanci. Hlavou z výskoku mířil k levé tyči, ale k ní skočil vynikající Hrabačka vyrazil míč rukama.
60'
Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Zahranyčnyj, přichází Kabele.
59'
Mařík našel Zahranyčného na pravé straně, na přední tyč běžel Hájek, ale toho ubránil jeden z domácích hráčů.
58'
Hrabačka vykopl míč středem na nohu Dosoudila, ale jeho narážečku s Borákem překazil Lávička.
58'
Hosté kombinují na polovině hřiště.
57'
Trojovský hrál pod sebe s Hrabačkou. Posléze jsme viděli pas na pravou stranu, odkud Zoubek nakopl míč na pravé křídlo. Přízemní centr však chytil Czehowsky do rukavic.
56'
Bednář byl na pravé straně v ofsajdu.
56'
Host sáhnou ke druhému střídání, do hry půjde Kabele.
55'
Dosoudil se zorientoval ve vápně a u pravé tyče poslal míč do ohně, který domácí dokázali odvrátit na další roh.
54'
Vašák zůstal volný v levé části vápna a tlačil míč mezi pravou rukou a tělem brankáře Hrabačky, který zasáhl. Následovat bude roh.
53'
Před domácím celkem se rýsovala zajímavá šance. Nahrávku z pravé strany zpracovla na středu Gavrylovskyj a běžel sám na brankáře do tutové příležitosti, jenže pomezní sudí postřehl ofsajd.
52'
Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Vojtěšek, přichází Mařík.
52'
Nebude to dlouho trvat a na plac půjde hostující Mařík.
51'
Zajímavá šance hostů. Kolmistr na levé straně už přehodil vybíhajícího Hrabačku, ale balón i tak skončil vedle přední tyče. Domácí trenér Vodrážka se marně dožadoval odmávání ofsajdu.
50'
Czehowsky se nohama zapojil do hry. Hosté posléze krátce útočili po pravé straně. Balón ztratili.
49'
Petřín se nedostal ke střele. Obrana hostů vystoupila a následně byl pískaný faul Boráka na polovině hřiště.
49'
Ten rozehrál Lávička a po odvrácení míče si stejnou standardku ještě zopakuje.
48'
Vohrna trefil zakončení ze středu nečistě, Demeter poté získal roh z pravé strany.
48'
Centr Marka odvrátila domácí obrana. Následně přišel faul Bednáře (opět) na Dosoudila.
47'
Dosoudil byl faulovaný na levé straně. Hosté rozehrají standardní situaci na píšťalu.
46'
Zahranyčnyj poslal centr z pravé strany za branku Petřína.
46'
Druhý poločas rozehráli hosté. Ani jeden z trenérů nesáhl ke střídání.
46'
Rozhodčí už zapískal. Hosté jsou připraveni na trávníku.
Druhý poločas začne přibližně v 11:34.
Hlavní rozhodčí Nehasil nenastavil ani minutu v prvním poločase. Hosté jsou aktivnější, drží podstatně balón více na svých kopačkách. Vedou 1:0. Zákrok na Dosoudila těsně před vápnem vyvolal celkem emoce. Následně se trefil Vojtěšek k přední tyči. Petřín si vypracoval největší šanci, když Gavrylovyskyj z levé strany těsně minul zadní tyč. Utkání probíhá zatím bez výraznějších emocí.
45'
45'
Po centru přes dva hráče ve zdi hlavičkoval Dosoudil ze středu vápna mimo tři tyče.
45'
Gavrylovskyj fauloval z levé strany Zahranyčného, přímý kop pro Marka.
44'
Vohrna si vyměnil míč se spoluhráčem na pravé straně a nahrál Demeterovi, tomu v šestnáctce nevyšla klička na střed vápna.
43'
Kombinace hostů skončila zakončením Vojtěška z osy hřiště nad branku Hrabačky.
42'
Bednář trefil nahrávku na středu nečistě a hosté začínají protiútok u Trappa na půli.
41'
Zoubek kryl tělem rozběhnutého Hájka, ten pouštěl balón na hranici vápna do rukavic Hrabačky.
40'
Nákop Zahranyčného zprava na střed na Hájka pokryla obrana, odražený balón poslal Kolmistr z levé strany do beka.
39'
Trojovský ztratil balón. Vojtěškovi se poté na středu povedla klička, ale nahrávka na pravou stranu na Zahranyčného šla do ofsajdu.
38'
Domácí postupují nad branku soupeře.
37'
Zahranyčnyj centroval z pravé strany na druhou tyč, kde hosté sklepli míč přes beka na nohu Hájka a ten zblízka minul levou tyčku.
36'
Czehowsky nebyl zrovna jistý při rozehře a presující Demeter jej na hranici malého vápna dostal pod tlak. Hostující brankář i tak odkopl míč do zámezí.
35'
Dosoudil zakončoval z levé strany ze střední vzdálenosti nad domácí branku.
35'
Hosté drží míč na polovině hřiště, nyní jej převzal Borák.
34'
Na hranici středového kruhu se pískal faul domácích.
33'
Gavrylovskyj měl jednoznačně největší domácí šanci v zápase! Při centru z pravé strany si seběhl před obránce na zadní tyč a zakončil těsně do protipohybu brankáře vedle pravé konstrukce ze svého pohledu!
32'
Trapp přihrál na pravou stranu, kde se mu rozeběhl Borák, ale jeho centr pouze propadl vápnem.
31'
Kvůli držení ve středovém kruhu zapsali domácí na konto svůj nedovolený zákrok.
30'
Při výkopu Hrabačky na levou stranu pískl sudí Nehasil faul na Zoubka, s tím hosté moc nesouhlasili.
30'
Marek naservíroval míč na pravou stranu a střílený balón Zahranyčného skončil o fous vedle zadní tyče.
29'
Zahranyčnyj rozeběhl Hájka na pravé straně, ale ten si nepřišel na prvního obránce.
28'
Kolmistr si pomohl faulem na pravé straně. Czehowsky ještě zdaleka nemusí stavět zeď.
26'
MARTIN VOJTĚŠEK se trefil z přímého kopu těsně za vápnem Petřína z pravé strany k přední tyči. K té skákal Hrabačka, ale na balón nedosáhl. 0:1.
25'
Dosoudil zasažený do nohy těsně před vápnem a je z toho standardka proti domácím. Některým lidem na stadionu se to moc nelíbí.
24'
Dvě loženky v krátkém sledu! Nejprve zakončení hlavou z levé strany vyrazil Hrabačka. Poté se poradil i se střelou z jedničky z bezprostřední blízkosti a z tribun sklidil zasloužený potlesk!
23'
Někteří diváci se dožadovali faulu na Vohrnu ve středovém kruhu, rozhodčí nechal hru plynout a hosté tak kombinují.
22'
Na zadní tyči se domácí ubránili. Hrabačka poté vykopl na hlavu Zoubka ve vápně, ten mu míč vrátil do koše, což je věc, kterou používal například gólman Olympiakosu proti Plzni. I tohle nová pravidla od této sezony dovolují.
21'
Hlavní rozhodčí Nehasil vysvětlil hostům, že od nové sezony nemůžou hráči útočícího mužstva při přímém kopu stát ve zdi. Musí být minimálně metr od ní. Následné zakončení Vojtěška k první tyči srazila obrana na roh.
20'
Trestný kop z pravé strany proti domácí brance a pozice to není špatná. Zatím jsou u míče dva hráči hostů.
19'
Gavrolvyskij si pokryl na zadní tyči Zahranyčného, dovolil si proti němu kličku při rozehře. Zahranyčnyj mu o pár sekund později balón zpět.
18'
Trapp se tlačil do zakončení, ale ve vápně domácích se píská proti Sokolu. Rozehrává Hrabačka.
18'
Začínající požár uhasil Zoubek z pozice pravého beka a ve skluzu umístil míč za svou branku na roh. Jinak by šel útočící hráč sám na brankáře Hrabačku.
17'
Trojovský poslal dlouhý pas na pravou stranu na Zahranyčného hlavou do rukou Hrabačky.
16'
Nepřesný pas na pravou stranu přes bránícího Gavrylovského na Zahranyčného končí v zámezí, vhazuje domácí celek.
15'
V sestavě domácích muselo dojít ke změně těsně před výkopem. Místo Šiáněho hraje nakonec v základu Trojovský. Za chybu se omlouváme.
14'
Vohrna byl důrazný proti Vašakovi, posléze byl pískaný faul domácích ve vápně soupeře.
13'
Trojovský posunul míč na levou stranu Demeterovi, proti němu šel vystupující bek, následuje roh.
12'
Marek centroval na delší tyč, následně zakončil Borák z levé strany. Při odraženém balónu ve vápně byl hostům mávaný ofsajd.
11'
Gavrylovyskyj držel Zahranyčného na pravé straně a hosté kopou zkrácený roh.
10'
První loženka zápasu! Sokol kopal roh zleva na přední tyč prodloužil osamocený Trapp hlavou o centimetry vedle vzdálenější konstrukce!
10'
Centr z levé strany uklidila domácí obrana na roh.
9'
Vojtěšek udělal chybu , ale hosté zastavili na pravé straně Vohrnu. Rozehrává tak nohama Czehowsky.
8'
Vojtěšek se na středu nabídl brankáři. Trapp pot roztáhl hru na levou stranu, ale centr skončil na hlavě obránce domácích.
7'
Vohrna přihrával na pravou stranu do běhu Demeterovi, který fauloval zezadu v blízkosti hostujícího vápna.
6'
Vohrna se stáhl na vlastní polovinu. Následně putoval míč na levou stranu ke Gavrylovskému, ale ten si před bekem ukopl balón do autu.
5'
Po rohu Marka vystoupila domácí obrana proti Zahranyčnému a nepovolila další míč do ohně. Vše se obešlo bez zákroku Hrabačky.
4'
Při centru z levé strany přes Šulce komunikoval Hrabačka na delší tyči s obráncem, který poslal míč na roh.
3'
Na zadní tyči byli dva hráči Petřína, ale zakončení levačkou zablokovala obrana soupeře. Kontr začal Zahranyčnyj.
2'
Gavrylovskyj zpracoval křižný míč na levém křídle, prošel přes Boráka do vápna, kde jej dostoupil Trapp a odehrál balón na roh.
1'
Vohrna sebral míč Vojteškovi, ale následovala domácí ztráta na polovině hřiště.
1'
Rozehrávkou Vohrny začal zápas, Petřín útočí z pravé strany.
1'
Trojice rozhodčích v černém přivádí obě mužstva na hrací plochu.
Kapitánskou pásku Petřína opět navlékl Petr Bednář, který se před dvěma lety podílel na zisku bronzové medaile v barvách druholigových futsalistů Jeriga Plzeň. Poté už přepnul zcela na fotbal.
Andrij Zahranyčnyj přišel do Sokola z Olympie Radotín. Vladimír Kolmistr hrával Českou fotbalovou ligu za Litoměřice, které třetí nejvyšší soutěž v letošní sezoně nepřihlásily, protože ji nedokázaly celou finančně pokrýt.
V sestavě Petřína chybí Petr Bendl, který je ve slovenské Žilině. V základu hostů neschází brankář Czehowsky, jenž kdysi chytal za juniorku Dukly Praha v dnes již rozpadlé Juniorské lize.

SK Petřín Plzeň: Hrabačka – Gavrylovskyj, Šulc, Klich, Vinkler, Vohrna, Lávička, Zoubek, Bednář (C), Šimáně, Demeter.
Náhradníci: Suchý – Trojovský, Kordík, Koudele, Nademlejnský, Štefl.

TJ Sokol Hostouň: Czehowsky – Borák, Dosoudil, Trapp, Vašák, Zahranyčnyj, Vojtěšek, Marek (C), Kolmistr, Gajecký, Hájek.
Náhradníci: Kudrna – Krupička, Mařík, Křižka, Kabele, Laušman.

Rozhodčí: Nehasil – Talpáš, Jati.
Nominace Petřína na zápas
Suchý, Hrabačka – Zoubek, Šulc, Vinkler, Trojovský, Klich, Koudele, Kordík, Lávička, Bednář, Demeter, Vohrna, Šimáně, Gavrylovskyj, Štefl.
V případě remízy by následovalo prodloužení 2 x 15 minut (pochopitelně bez možnosti zlatého gólu). Poté by přišel na řadu penaltový rozstřel. Předkolo se nehraje dvojzápasem doma – venku. Zkrátka dnes se musí rozhodnout o postupujícím.
Vítěz tohoto střetnutí půjde v dalším kole na Slavii Karlovy Vary, loňského nováčka České fotbalové ligy.
Hostouň poprvé ve své historii postoupila do České fotbalové ligy (třetí nejvyšší česká soutěž). V loňské sezoně postavila mužstvo okolo osmatřicetiletého kapitána a kladenského odchovance Tomáše Marka. Hosté mají na své soupisce rozhodně zaímavá jména. Petr Trapp byl na startu úspěšné plzeňské éry, kdy Viktoria zažila zatím třikrát postup do základní skupiny Ligy mistrů. Stoper Radek Dosoudil nastupoval dříve za Mladou Boleslav. Před šesti lety jej fauloval kamerunský útočník Sparty Léonard Kweuke a Dosoudil utrpěl zlomeninu holenní kosti. Kweuke tehdy vyfasoval od disciplinární komise nejvyšší možný trest, tj. dvanáct zápasů.
Plzeňský Petřín se opět po roce vrátil do divize A, když vyhrál krajský přebor (pátou nejvyšší českou soutěž). Stejně tak triumfoval Petřín v krajském poháru, když ve finále zdolal Rokycany. Nejlepším střelcem mužstva Radka Vodrážky v uplynulé sezoně byl útočník Marek Vohrna, který se prosadil čtyřiadvacetkrát. Následuje jej Zdeněk Šimáně s osmnácti góly. Domácí jsou dnes outsiderem. Již zmiňovaný kouč Vodrážka bere účast v českém poháru jako odměnu.
Delegace
Hlavní rozhodčí = Lukáš Nehasil
První asistent = Petr Talpáš
Druhý asistent = David Jati
Hezký den, vítejte u textové reportáže ze zápasu předkola MOL Cupu, ve kterém se střetnou SK Petřín Plzeň a TJ Sokol Hostouň. Začínáme v 10:30. Utkáním vás provede Vít Muzikář.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.