MOL Cup - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Petřkovice : Brno - 28. srpna 2019   17:00

Petřkovice
Petřkovice
63' Neumann  • 76' Szotkowski  • 79' Adamík
3:4
(0:2)
Brno
Brno
17' Šumbera   • 45' Šumbera   • 74' Pázler   • 105' Pázler
Petřkovice
Lapeš – Dziuba, Tomšů (71. Szotkowski), Sporysz, Tobiáš (63. Moučka), Plesník, Tilkeridis (46. Neumann), Mládek, Adamík (100. Baranek), Strakoš, Honiš
Buček, Moučka, Neumann, Baranek, Mišinský, Szotkowski
Antoníček – Macrineanu, Richtár
Petřkovice-tráva
671 diváků
Brno
Halouska – Sukup, Kryštůfek, Pavlík, Šumbera, Bartolomeu (76. Pachlopník), Sedlák, Bariš, Vintr (56. Fousek), Magera (91. Štepanovský), Přichystal (63. Pázler)
Floder, Černín, Štepanovský, Pachlopník, Fousek, Pázler, Šural

120'
Žlutou kartu dostává Dziuba (FC Odra Petřkovice).
118'
Aut pro domácí, z kterého ale nezahrozili.
118'
Pachlopník motal soupeře, ale o míč přišel. kontr domácích a centr Moučky kryje Halouska.
118'
Bariš zkoušel zaskočit Lapeše, ten ale stihl doběhnout do brány zpět a míč lapil.
117'
Domácí mobilizují síly, brejk ale na půlce zastaven.
117'
Brno kombinuje na útočné polovině.
116'
Pázler znovu útočil na hattrick, Lapeš nohou bravurně vyrazil.
116'
Fousek prišel do vápna a vybojoval roh.
115'
Pázler se nerprobil přes obránce, ale vybojoval alespoň aut.
114'
Neumann se přece jen dostal ke střele, obtočil se kolem obránce, ale míří o necelý metr nad!
113'
Sedlák střílí prudce, ovšem nad bránu.
112'
Na hřišti to nám začíná jiskřit.
111'
Štepaovský našel Fouska, ten zpětnou přihrávkou trefil obránce.
111'
Štěpanovský našel fouska, ten zpětnou přihrávkou trefil obránce domácích.
109'
Štepanovský se na pravé straně neprobil do vápna.
108'
Fousek do brejku, hledal Pachlopníka, Sporysz se stihl vrátit.
107'
Faul i na druhé straně a hrát může Odra.
107'
Kryštůfek po rohu střílí nad bránu.
106'
Pázler hlavičkuje pod břevno, hatricku zamezil výborný Lapeš.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105'
První prodloužení skončilo.
105'
Brno právě vstřelilo branku!
Štepanovský a Pachlopník se dostali do brejku, první nahrává a JAN PÁZLER tvrdě do šibenice poslal Brno do vedení v závěru prvního prodloužení.
105'
Fousek fauluje a ještě jedna standardka v první části prodloužení.
104'
Sukupův nepřesný odkop znamená aut pro odru v závěru prvního prodloužení.
104'
Narážečka hostům nevyšla. Štěpanovskému scházel krok.
104'
Pázler míč jen lízl a míč míří vedle
103'
Pachlopník v tísni neprostrčil míč na Štepanovského, následně vybojoval faul na půlce.
102'
Neumann nedosáhl na centr po rychlém brejku. U míče opět Brno, které je v prodloužení aktivnější.
100'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Adamík, přichází Baranek.
100'
Sukup nedostihl míč na hrací ploše a je to odkop od brány Odry.
99'
Šumberův centr hledal Pázlera, ten těsně nedosáhl.
98'
Fousek vidí za faul u vápna žlutou kartu a domácí tak mohou rozehrávat z vlastní poloviny.
98'
Pachlopník dostal přihrávku na paty, následně ale Zbrojovka znovu vybojovala míč.
97'
Neumann zkusil přímou střelu, hodně nad.
96'
Odra opět čelí spolupráci Štěpanovského s Pázlerem.
96'
Šumera nahrával do vápna, Lapeš v pádu kryje.
95'
Kryštůfek si faulem vysloužil žlutou kartu a návdavkem je tu zajímavá standardní situace pro domácí hráče.
95'
Sedlák faulován na útočné polovině!
94'
Pázler našel po kličce Štěpanovského, ten v dobré pozici přestřelil!
94'
Přihrávka na Štěpanovského neprošla,
92'
Protiútok Odry v klidu sbírá Halouska.
91'
místo magery štepanovský, zbrojovka využila doplnkové střídání
91'
Pachlopník se neprobil do vápna, útočit může Odra.
91'
Začal první poločas prodloužení.
90'
Druhý poločas skončil.
90'
Odkop Soukupa končí v autu.
90'
Lapeš musel z brány a hlavou odehrál míč před Pázlerem.
90'
Magera glavičkuje jen do náruče Lapeše.
89'
Domací centrují do vápna, Halouska pohledem kontroloval a následně rozehrává.
89'
Magera vyhrál hlavičku pro Pázlra, toho následně odzbrojil Sporysz.
88'
Faul na půlce, je z toho útočný faul pro Odru.
88'
Po šumberově přihrávce střílí vedle brány Bariš.
87'
Centr Odry z levé strany končí hodně mimo.
86'
Pázler si ve vápně taktéž pomohl útočným faulem a čas se krátí pro oba týmy.
85'
Posledních pět minut zahajuje Halouska odkopem od brány.
84'
Po rohu Halouska vyráží hlavičku Adamíka, následnou nepřehlednou situaci Zbrojovka ustála a vše končí útočným faulem.
84'
Halouska se ke vší smůle srazil s Pavlíkem, je z toho roh pro Odru. oba aktéři jsou v pořádku.
83'
Pázler si naběhl za obranu, udělal kličku gólmanovi, v tu chvíli ale už byl praporek nahoře. ofsajd.
82'
Kryštůfek se vydal na výlet a probil se do vápna, 82 minuta ale rozuzlení nepřinesla, Lapeš centr stáhl do své náruče.
81'
Pavlíkův nákop sbírá gólman, posledních deset minut, které nemusí být konečné.
79'
Petřkovice právě vstřelily branku!
Máme vyrovnáno! Po chybě hostující obrany se prosazuje ONDŘEJ ADAMÍK.
76'
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Bartolomeu, přichází Pachlopník.
76'
Autorem branky je MAREK SZOTKOWSKI, který se prosazuje po přelobávání Halousky.
74'
Fousek centruje z pravé strany a ve vápně se prosazuje JÁN PÁZLER.
73'
Po faulu na Mageru nenechal rozhodčí výhodu a brno rozehrává ze středového kruhu
72'
Fousek tvrdě pálí, gólman jen vyrazil, následný závar obrana Odry ustála, byla to nebezpečná situace.
71'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Tomšů, přichází Szotkowski.
69'
Sukup fauloval a je to míč pro domácí
69'
Pavlík odvrací na aut.
68'
Neumannovu ránu vyráží Halouska na roh. Domácí po snížení hodně ožili.
67'
Střídající Neumann opět větrá obranu brna, jeho tečovaná rána po předchozím zákroku Halousky končí na břevně.
67'
Magera prodloužil na Pázlera, Lapeš byl o vteřinu rychleji u míče a uklidnil tak hru.
63'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Tobiáš, přichází Moučka.
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Přichystal, přichází Pázler.
63'
Autorem branky z pokutového kopu je MAREK NEUMANN.
62'
Žlutou kartu dostává Šumbera (FC Zbrojovka Brno).
62'
Penalta pro domácí! Neumann faulován ve vápně!
61'
Po delší době potlesk pro domácí, jedna zablokovaná střela a následně pálí po zemi Tobiáš, ale slabou ránu halouska kryje
60'
Po autu odry odkopává Kryštůfek na Přichystala, ten je nakonec ustrážen.
59'
Dziuba se blýskl efektní kličkou ala Zidane, následně ale ke své smůle o míč přišel.
59'
Pro ten si došel Lapeš.
58'
Bartolomeu po Sukupově hlavičce pláchl a centroval, prudkou ránu Šumbery vyrazil gólman a je tu roh.
58'
Odře nevyšel poikus o rychlý kontr a hrát může Kryštůfek.
57'
Rychlá akce Brna, Přichystalovi ale trochu odskočil míč a bartolomeu na něj nedosáhl.
57'
Bartolomeu to zkusil, ale svou ránu z minulého kola nezopakoval a přestřelil.
56'
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Vintr, přichází Fousek.
56'
Žlutou kartu dostává Plesník (FC Odra Petřkovice).
55'
Faulovaný Přichystal, míč pro Brno.
53'
Přichystal si Zracoval míč za obranu zbytečně, je to ofsajd.
52'
Prudká rána Bariše končí mimo tyče.
51'
Sedlák vyslal Šumberu, ten ale dlouho čekal a následný centr domácí ustrážili.
51'
Série minisoubojů, Odra následně v zajímavé možnosti, Adamík ale tísněn a hlavičkoval nad bránu.
50'
Dlouhý míč propadl k Halouskovi, bohužel pro odru jej domácí útočník nezasáhl a gólman míč kryje.
49'
Nyní míč vybojovala Odra, svou akci možná až překombinovala. Tobiáš místo střely ještě nahrál a nebyl zrovna přesný.
48'
Brňané kombinují na vlastní polovině.
47'
Gólman Lapeš si pro dlouhý aut raději šel, aby předešel problémům.
46'
Před Přichystalem odvrací hlavou domácí obránce, aut pro hosty.
46'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Tilkeridis, přichází Neumann.
46'
45'
45'
Bartolomeu centroval, obrana domácích odvrátila jen na ŠIMONA ŠUMBERU a ten prostřelil druhým gólem Lapeše
44'
Vintrův centr prolétl vápnem neškodně, rozehrává Lapeš.
44'
Faul na Mageru a je z toho tak standardka pro Brno.
43'
Lapeš vyběhl a lapil míč před vintrem.
42'
Přichystal v obležení dvou protihráčů, následně faulován a u míče zůstává Brno.
41'
Domácí se přiopravili o míč špatnou rozehrou, Bariš toho ale nedokázal využít a byl odzrbojen.
40'
Šumbera musel rychle zoátky, domácí neustále hrozí rychlými míči za obranu.
39'
Po centru do vápna hlavičkuje jeden z domácích hodně nepřesně, nicméně opět je za to sympaticky odměněn potleskem.
39'
Přichystal vyhrál souboj a prodloužil míč, jeho spoluhráči ale nereagovali patřičně a je z toho ztráta.
38'
Bartolomeu si pomophl útočným faulem a rozehrává Odra.
38'
Vintr se roháčkoval do vápna, v poslední chvíli mu míč ukopl jeden z domácích hráčů.
36'
Magera ustrážen jen za cenu dalšího rohu.
36'
Sedlák se neodhodlal ke střele a do hry vyzval Vintra, ten vybojoval aut.
36'
Lapeš musí prudký centr vyboxovat do bezpečí.
36'
Hosté vybojovali rohový kop.
36'
Zbrojovka skoro minutu kombinuje a snaží se proniknout přes obranný val domácích.
35'
Tlak Zbrojovky v těchto minutých minutách opravdu polevil a Odra toho zkouší využít. Halouska sbírá dlouhý míč do vápna.
33'
Další nadějný brejk pro Odru, ovšem Kryštůfek se nenechal obelstít a nechal míč dojít do zámezí. odkop od brány.
32'
Z uctivé vzdálenosti pálí jeden z domácích, Halouska je připraven a kryje.
32'
Petřkovice se chvíly usadily před vápnem, vše řeší odkopem Pavlík.
30'
Bariš opět dobře vynojoval míč, Šumberův centr ovšem postrával přesné zacílení.
29'
Vintr si zkomplikoval život nepřesnou rozehrávku, vše hasí spolehlivě Bariš.
29'
A pozor, brejk domácích musel zažehnat vyběhnuvší Halouska.
29'
Obléhání brány Petřkovic, Bartolomeova střela zblokována.
27'
Složitý signál končí centrem Šumbery, poté hlavičkovaná ve vápně, ale i tuto situaci domácí ustáli.
28'
Kryštůfek vystihl rozehrávku domácích a hnal se do brejku, fauloval jej Honiš a je to další žlutá karta.
26'
Magera opět poválen ve vápně, což se mu příliš nelíbí. Je z tohopouze aut pro Zbrojovku z podobné pozice, ze které padla branka.
26'
Bariš na Šumberu, jeho polovysoký centr se v pádu snažil trefit tísněný a na hraně pravidel strážený Magera. Petřkovice to dokázali ustát.
25'
Vintr zkusil štěstí z velké dálky, bránu polovysokou ránou minul.
24'
Odražený míč napálil Adamík hodně nad bránu, i tak si ale vysloužil potlesk tribun.
23'
Žlutou kartu dostává Sedlák (FC Zbrojovka Brno).
22'
Bariš nahrál Šumberovi, ten z první nahrává před bránu. Přichystal pálí ale z ofsajdu.
20'
Žlutou kartu dostává Mládek (FC Odra Petřkovice).
17'
Sukupův dlouhý aut Magera hlavičkuje do břevna, ŠIMON ŠUMBERA už však do sítě.
16'
Ten se bude opakovat. Rozhodčímu se něco nezdálo.
16'
Brno vybojovalo rohový kop.
12'
Jeden z domácích hráčů teď použil Mageru jako sloup a doslova po jeho zádech vyšlphal k hlavičce, posléze ale hraje opět Brno.
12'
Standardka pro domácí, Tobiášův centr odvrací pavlík hlavou.
12'
Dobrý Halouskův odkop našel Bartolomea, další postup ale hatí praporek pomezního – ofsajd.
11'
Vintr hledal Mageru, do přihrávky vložil nohu domácí hráč.
11'
Tilkeridis si odstrčil Šumberu a pronikl do vápna, sudí nechal pokračovat ve hře a Halouska musel nohou vykopnout míč na roh, bylo to hodně z úhlu a těžko říct, jestli šlo o střelu, nebo nahrávku na spoluhráče.
8'
Centr na Vintra o metřík delší, než by měl být, gólman u něj byl dříve.
7'
Bart přiťukl hlavou míč Přichystalovi, ten z úhlu pálí mimo bránu.
5'
Šumbera poslal dlouhý aut do výpna, Přichystal ale nedokázal zakončit.
5'
Přichystal zabojoval a v páté minutě získal míč pro své barvy.
4'
Nepřesný odkop domácího gólmana dal šanci Brnu, Bartolomeu ale míč na hrací ploše nedostihl.
3'
Na polovině soupeře se na chvilku usazují i domácí, kteří vybojovali aut.
1'
První útok Brna po spolipráci na levé straně, míč ale končí v zázemí. Bude z toho pouze odkop od brány Petřkovic.
1'

FC Odra Petřkovice: Lapeš – Dziuba, Tomšů, Sporysz, Tobiáš, Plesník, Tilkeridis, Mládek, Adamík, Strakoš, Honiš
Náhradníci: Buček, Moučka, Neumann, Baranek, Mišinský, Szotkowski

FC Zbrojovka Brno: Halouska – Sukup, Kryštůfek, Pavlík, Šumbera, Bartolomeu, Sedlák, Bariš, Vintr, Magera, Přichystal
Náhradníci: Floder, Černín, Štepanovský, Pachlopník, Fousek, Pázler, Šural

Rozhodčí: Antoníček – Macrineanu, Richtár.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.