MOL Cup -  ONLINE PŘENOS -  Srbice : Brozany - 3. srpna 2019   17:00

Srbice
Srbice
1' Batelka  • 90' Martykán
2:2
(1:1)

3:2 (PEN)

Brozany
Brozany
38' Obrtlík   • 60' Jakš
Srbice
Divecký – Rollinger, Egrt, Veselý
Šimeček – Plzák, Baum
Chlumec
Brozany
Raicevic – Bubeníček, Jakš, Mešič, Marič, Turek, Walter

Srbice vyhrávají tento zápas 3:2 na penalty a postupují do 1. kola MOL Cupu. Zápas se odehrál na hřišti TJ Chlumec. Trávník byl díky péči předsedy Jana Malece ve výborném stavu.
Uvidíme pokutové kopy.
120+2'
Druhé prodloužení skončilo.
120'
Dostáváme se do poslední minuty nastavení, podle všeho uvidíme pokutové kopy.
118'
Závěr druhého prodloužení se nese ve znamení celé řady nepřesností a tvrdých soubojů.
116'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, optickou převahu mají momentálně fotbalisté Brozan.
115'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Davit Hovsepyan, přichází Filip Turek.
114'
Vykopávat bude po nepřesné srbické akci brankář Lipš.
113'
Žlutou kartu dostává Denis Egrt (Sokol Srbice).
112'
Lipš, brankář Brozan, získává míč, a tak dlouhým výkopem otáčí směr hry. Na výraznější šanci zatím čekáme.
112'
Srbice rozehrávají na své polovině a rozhodně nepospíchají.
111'
Sledujeme pasáž hry, které dominují fauly z obou stran.
110'
Žlutou kartu dostává Michal Obrtlík (Sokol Brozany).
110'
Srbice se nyní ubránily tlaku soupeře, a tak mohou rozehrávat. Vinter vhazoval na své polovině.
107'
Brozany se nyní dožadovaly odpískání faulu, ale sudí nechává hru plynout.
106'
Brozany se nyní dostaly do výborné pozice, rána Matěje Waltera byla zblokvaná. Následný projektil byl nepřesný. Zacharda rozehrává.
106'
Zápas pokračuje za stavu 2:2 druhým prodloužením.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105+0'
První prodloužení skončilo.
105'
Další brozanská rána končí na tyči.
104'
Obrovskou šanci Brozan nyní měl Toni Aljinovic, jehož rána se od tyče odrazila zpět do hry, a pak dorážka byla zblokovaná.
103'
Dostáváme se do finální fáze hry v první části prodloužení. Nerozhodný stav stále trvá.
103'
Srbice faulem zastavily rychlý brejk soupeře, sudí tentokrát žlutou kartu vytahovat nebude.
101'
Brozany se dostaly do střelecké pozice, ale jeden z hráčů balon zpracovat nedokázal.
98'
Na výraznější šanci v odehrané první polovině prvního prodloužení čekáme. Hraje se hodně opatrně. Ani jeden celek nechce chybovat.
97'
Brozany se nyní propracovaly do střelecké pozice, ale zakončení bylo nejprve zblokované, a pak si pomohly útočným faulem.
94'
Lipš získal míč po zblokované střele, a tak rozehrává na své obránce. Směr hry se tedy otáčí.
94'
Hraje se hodně opatrný fotbal, ani jeden celek se nikam nežene.
92'
Brozany hrají aktivněji, vybojovaly rohový kop.
91'
Začalo prodloužení, hraje se dvakrát 15 minut. Pokud i pak bude nerozhodný stav, budou následovat pokutové kopy.
91'
Začal první poločas prodloužení.
90+3'
Druhý poločas skončil.
90+2'
Gólman Brozan nyní rozehrává od své branky.
90+1'
Nyní už probíhá nastavený čas a Brozany mají možnost volného kopu.
90'
Srbice právě vstřelily branku!
A je vyrovnáno. Gól dává JAN MARTYKÁN. Jeho trefa srovnává tento duel.
89'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhém poločase, Brozany stále drží jednobrankové těsné vedení.
88'
Akci Brozan byla zastavená sudím, hráč byl v postavení mimo hru.
87'
Slovan Brozany nyní vybojovali vhazování na své polovině, a tak se pokouší přenést hru.
86'
Hovsepyan pálil ránou z první, ale jeho projektil byl zblokovaný.
85'
Střídání v týmu Sokol Srbice: ze hřiště odchází David Bastelka, přichází Denis Egrt.
85'
Brozany se pokoušely o rychlou akci po straně, ale nezakončily.
84'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Chukvudi Chukwuma, přichází Matěj Walter.
84'
Týmu Srbic mnoho času nezbývá, a tak se poněkud více začínají objevovat chyby ve zpracování míče.
84'
Lipš nyní po nepřesné akci Srbic rozehrává od své branky a nutno poznamenat, že nikam nepospíchá.
82'
Patrik Tesař si výborně nabíhal na centr spoluhráče z volného kopu. Na míč o malý kousek nedosáhl.
82'
Obrázek hry je stále stejný, Srbice hrají aktivněji, kombinují na útočné polovině a čekají na výraznější šanci.
80'
Deset minut hry zbývá do konce druhého poločasu, Brozany stále vedou o jednu branku, ale v posledních minutách se brání tlaku soupeře.
79'
Střídání v týmu Sokol Srbice: ze hřiště odchází Jan Stibor, přichází David Veselý.
78'
Nepřesná akce Brozan znamená míč pro brankáře, který rychle rozehrává.
77'
Srbice mají po rychlé akci a zblokovaném centru k dispozici další roh. Akce postrádala přesnost.
76'
Brozany vhazují na útočné polovině, a tak se na chvíli mohou soustředit na útok. Do šance se však nedostaly.
75'
Patnáct minut hry zbývá do konce zápasu, Brozany stále vedou o jednu branku.
74'
Rohový kop pro Srbice. Centr se snesl před branku, a pak následná hlavička končí nad.
72'
Srbice se pokouší něco vymyslet na útočné polovině a vyrovnat, zatím ale obrana Brozan je pozorná.
71'
Žlutou kartu dostává Adam Švábenský (Sokol Srbice).
70'
Dvacet minut hry zbývá do konce druhého poločasu, Brozany aktuálně vedou.
68'
Momentálně se hraje zejména na polovině hrací plochy, kde probíhají souboje o míč.
67'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Petr Výborný, přichází Tomáš Bubeníček.
65'
Do velké šance se dostal Dorde Vojvodic, jehož projektil končí těsně vedle branky.
64'
Sledujeme klidnější pasáž hry.
62'
Volný kop Srbic. Míč se snesl před branku, odkud jeden z hráčů zakončoval. Míč výborně vytáhl brankář.
60'
Brozany právě vstřelily branku!
Ránu z volného kopu brankář jen vyrazil před sebe, kde byl zcela volný KAREL JAKŠ. Jeho tvrdá rána končí v brance a aktivněji hrající Brozany vedou.
58'
Jeden ze Srbických hráčů fauloval, volný kop pro Brozany.
57'
Žlutou kartu dostává Jan Martykán (Sokol Srbice).
55'
Úvodních deset minut hry ve druhém poločase patří hostujícímu celku. Ten má převahu a vytváří si šance.
54'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Bories Peréz, přichází Karel Jakš.
53'
Výborného rána končí nad brankou, vykopávat bude Zacharda od své branky.
52'
Sokol Brozany jsou nyní aktivnějším týmem, od vyrovnávající branky mají optickou převahu a více ze hry.
51'
Hloušek se dostal do výborné střelecké pozice, jeho projektil vyrazil brankář Zacharda nad branku. Rohový kop.
50'
Aljinovic centroval před branku, spoluhráč na druhé straně pokutového území minul míč.
50'
Brozany vstoupily aktivněji do druhého poločasu, Srbice se musí bránit tlaku soupeře.
48'
Další rohový kop pro Brozany. Ani tentokrát se výraznější šance nezrodila.
47'
Dominik Hloušek rozehrával rohový kop, centroval před branku, ale obrana si dokázala poradit.
46'
Utkání pokračuje druhým poločasem, výkop mají Brozany.
46'
Po prvním poločase tohoto předkola MOL Cupu platí vyrovnaný stav. Srbice se dostaly do vedení, Brozany pak neproměnily pokutový kop. Nakonec ale vyrovnat po rohovém kopu dokázaly. Zatím tedy plichta.
45+1'
45+1'
V poněkud ostřejším tempu se dohrává první poločas, míč pro Brozany.
45'
Dostáváme se do poslední minuta hry v prvním poločase.
44'
Jeden z hráčů Brozan při útočné snaze zahrál nechtěně rukou, sudí přerušuje hru a míč do hry uvede brankář Zacharda.
42'
Obrtlík centroval ze středu hrací plochy na levou stranu, ale spoluhráč na míč nedosáhl. Balon pro Srbice.
41'
Brozany momentálně rozehrávají po nepřesné akci soupeře až od své branky.
40'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, nyní hrají aktivněji Brozany.
38'
Po rohovém kopu je vyrovnáno, prosazuje se hlavičkou z pokutového území MICHAL OBRTLÍK.
37'
Brozany rozehrávají rohový kop. Centr se snesl před branku.
36'
David Batelka, autor první branky utkání, se nyní dostal do střelecké pozice. Jeho zakončení z velkého vápna kryje brankář Lipš.
35'
Hostující kapitán Radek Cibulka centroval před branku, ale obrana si s tímto pokusem dokázala poradit.
34'
Brozany se pokouší středem hrací plochy prokombinovat do střeleckých pozic, ale zatím obrana Srbic hraje zodpovědně.
30'
Půlhodina hry je pryč, Srbice vedou o jednu branku, Brozany neproměnily pokutový kop.
30'
Jeden z hráčů Brozan se dostal do střelecké pozice, ale jeho rána byla zblokovaná.
28'
Srbice měly k dispozici rohový kop, ale do šance se propracovat nedokázaly.
27'
Dorde Vojvodic (Sokol Brozany) neproměňuje pokutový kop. Jeho rána končí vysoko nad.
26'
Pokutový kop pro Brozany.
25'
Lipš se rozhodl pro dlouhou rozehrávku až na útočnou polovinu, ale jeho spoluhráči si šanci nevypracovali.
23'
Brozany rozehrávaly volný kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.
22'
Nyní měli lepší pasáž hry fotbalisté Srbic, ale ke střele na branku se propracovat nedokázali.
20'
Sledujeme klidnější pasáž hry, která je plná nepřesností. nyní jsou aktivnější Brozany, ale branku čekají. Chukwuma to vzal na sebe, jeho rána končí nad.
18'
Na polovině hrací plochy kombinovali fotbalisté Brozan, ale přišli o míč. Následně Aljinovic zakončoval z velké dálky, ale gólman vyrazil na roh. Následovaly další šance Brozan, ty byly zblokvoané.
16'
Srbice rozehrávají další rohový kop. Batelka se postará o jeho provedení. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit. Následná rána končí vysoko nad.
14'
Dominik Hloušek se jako první hráč dostal k výraznější šanci Brozan. Jeho rána mířila do středu branky, kde byl připravený Zacharda.
13'
Na polovině hrací plochy vybojoval hostující celek autové vhazování. K šanci se ale nepropracoval.
12'
Další zajímavá příležitost Srbic. Adam Švábenský zakončoval kousek před velkým vápnem, jeho rána ale končí nad.
11'
Srbický hráč si na polovině hrací plochy pomohl nedovoleně, a tak budou rozehrávat fotbalisté Brozan.
10'
Úvodních deset minut hry je pryč a zaslouženě vede tým vedený jako domácí.
8'
Brozany to zkoušely středem, ale do výraznější šance se nedostali. Míč má ve své moci brankář Zacharda.
6'
Autor první branky zápasu bude nyní rozehrávat úvodní rohový kop. Centr se snesl před branku, ale brozanský kapitán Cibulka odhlavičkoval míč.
6'
Švábenský se pokoušel nacentrovat míč před branku, ale jeho myšlenku nikdo ze spoluhráčů nepochopil.
5'
Zacharda musel nyní zasahovat, Brozany centrovaly před branku, ale k zakončení se nedostal nikdo z hráčů Brozan.
4'
Úvod zápasu patří Srbicím, které hrají aktivněji a snaží se co nejrychleji své vedení navýšit. Obrana Brozan má hodně práce.
1'
Krásná rána a aktivně hrající Srbice se dostávají do vedení, ránou ze střední vzdálenosti se prosazuje DAVID BATELKA.
1'
Stibor se jako první dostal do šance, skvěle zasáhl brankář Lipš.
1'
Utkání předkola MOL Cupu právě začalo, Brozany hrají v červeném, Srbice ve světle modrém.
1'
Hráči obou týmů jsou na hrací ploše, zápas za několik okamžiků začne.

Sokol Srbice: Zacharda – Tesař, Jelen (C), Stibor, Batelka, Koudelka, Vitner, Sidor, Martykán, Švábenský, Zigmund
Náhradníci: Divecký – Rollinger, Egrt, Veselý

Sokol Brozany: Lipš – Obrtlík, Bories Peréz, Hruštinec, Vojvodic, Výborný, Cibulka (C), Hloušek, Chukwuma, Aljinovic, Hovsepyan
Náhradníci: Raicevic – Bubeníček, Jakš, Mešič, Marič, Turek, Walter

Rozhodčí: Šimeček – Plzák, Baum.
V sobotu třetího srpna v 17:00 začne v Chlumci v areálu tělovýchovné jednoty utkání předkola tradičního letního MOL Cupu. Nastoupí proti sobě Srbice a Brozany. V minulém roce se Brozany dostaly do druhého kola, ve kterém nestačily na Chrudim 1:2, Srbice prožívají premiérovou účast v MOL Cupu.

Hraje se jen jeden zápas, odvetný duel není. Vítěz tohoto utkání předkola postoupí do prvního kola turnaje, ve kterém narazí na Králův Dvůr.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky MOL Cupu, v tomto zápase proti sobě nastoupí Sokol Srbice a Sokol Brozany.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.