MOL Cup -  ONLINE PŘENOS -  Štětí : V. Hamry - 3. srpna 2019   17:00

Štětí
Štětí
12' Belák  • 36' Brandejs  • 64' Pícha
3:4
(2:3)
V. Hamry
V. Hamry
3' Linka   • 22' Rudolf   • 27' Radzinevičius   • 109' M.Javůrek
Štětí
Uřídil – Neuman, Ransdorf (C), Slavíček (114. Feko), Brandejs, Mencl, Vokoun (91. Prieložný), Pícha, Belák, Slanička, Kala (77. Brůža)
Jelínek – Beruška, Brůža, Prieložný, Feko.
Vyhnanovský – Machýček, Dohnal
Hřiště SK Štětí, Štětí
158 diváků
V. Hamry
Masařík – Macháček, Černý, Košťál, Kozák (112. Javůrek P.), Vencbauer (68. Žitka), Linka (C), Krejčík, Horáček (68. Javůrek M.), Rudolf (71. Tokár), Radzinevičius
Javůrek M., Javůrek P., Žitka, Tokár, Kobachidze.

Ode mne je to odsud ze Štětí pro dnešek vše. Přeji vám hezký zbytek sobotního večera a někdy příště na počtenou!
Velká bitva je u konce. Trochu smutnější jsou domácí fotbalisté, kteří díky tomu v letošním ročníku MOL Cupu končí. Za předvedený výkon se ale stydět nemusí, bojovali až do posledního dechu a vehementně se snažili o vyrovnání. Hosté se tak mohou radovat z postupu do dalšího kola, kde narazí na druholigový tým FK Varnsdorf.
120+2'
120+1'
Ještě v nastavení Velké Hamry útočí. S křižnou střelou z levé strany si ovšem Uřídil dokázal poradit a vyrazil ji.
120'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Rudolf Slanička (SK Štětí).
120'
V poslední minutě se ještě drží u míče Štětí. Kombinací od vlastní branky se ještě pokouší dostat před Masaříka a vyrovnat hru.
118'
Velmi slibný rozběh do brejku měl po nahození míče gólmanem Adam Brůža. Jemu ale čistým skluzem zkřížil cestu jeden z bránících hráčů Velkých Hamrů. Přesto se domácí u míče udrželi a s mírným zádrhelem v rychlém náběhu pokračovali.
116'
Luboš Uřídil rozehrál nakrátko štětskou kombinaci. Domácí tým se dokázal dostat na polovinu soupeře, dokonce až těsně před vápno, ovšem tam se dostal k míči Jakub Macháček, který zvolil taktiku velmi dalekého odkopu přes půlku.
115'
Po Masaříkově odkopu se Velké Hamry stále tlačí směrem k velkému vápnu. Soupeře sice tlačí, už ale neohrožují branku příliš důrazně.
114'
Střídání v týmu SK Štětí: ze hřiště odchází Jakub Slavíček, přichází Robert Feko.
113'
Žlutou kartu dostává David Brandejs (SK Štětí).
112'
Střídání v týmu FK Velké Hamry: ze hřiště odchází Albert Kozák, přichází Petr Javůrek.
111'
Zahrozit ale mohli i domácí. Po rohovém kopu z pravé strany si ale nejvýše vyskočil gólman Masařík, který míč vyrazil před sebe.
110'
Hosté si jsou vědomi, že jeden gól ještě nemusí nic znamenat, proto se stále drží před soupeřovou brankou a Štětí ve velkém vápně velmi důrazně tlačí.
109'
Velké Hamry právě vstřelily branku!
Z následného brejku jdou hosté do vedení! Velmi rychlý přechod dokázal proměnit v gólovou trefu již z vápna důraznou střelou MATĚJ JAVŮREK.
109'
Žlutou kartu dostává Rudolf Slanička (SK Štětí).
108'
K jeho exekuci se postavil Rudolf Slanička, který ovšem trefil jej zeď stojící těsně před gólmanem Masaříkem.
107'
Velkou šanci má Štětí po držení Jakuba Píchy. Domácí tým tak může volným kopem ohrozit branku z hranice velkého vápna.
106'
Druhá půlka prodloužení byla zahájena opět držením míče hráči Velkých Hamrů. Ti sice kombinují, ovšem nemohou se dostat za středový kruh.
106'
Začalo druhé prodloužení.
První polovina prodloužení gól nepřinesla. Hra obou týmů se nesla ve velmi vyrovnaném duchu s častým přenášením akcí z jedné poloviny hřiště na druhou. Rozzuzlení tak může přinést až druhé prodloužení, případně penalty.
105+1'
První prodloužení skončilo.
104'
Ještě v poslední minutě to Štětí zkouší. Díky nedovolenému zákroku Velkých Hamrů na Píchu ve středu hřiště také mají velkou šanci na přesun.
104'
Nic velkého z něj ale nevytěžili, naopak hosté se dostali do brejku. Ten ovšem dokázal zlikvidovat Uřídil.
103'
Domácí hráči se ještě snaží o postupný průnik směrem k soupeřově svatyni.
102'
Po povedené akci Štětí, která končila jen velmi těsně nepřesnou střelou, se k míči dostaly Velké Hamry. Hostující tým se ale dostal pouze ke středu hrací plochy, kde se rozhořel litý boj o míč mezi hráči obou barev.
101'
Dnešní utkání sleduje 158 diváků.
100'
Míč patří nadále hostujícímu týmu, který tentokrát rozehrál od vlastní branky. Daleko se ale nedostal, neboť ještě před půlkou se díky nedovolenému zákroku Hamerských dostali k exekuci přímého kopu hráči domácího týmu.
98'
Velké Hamry se ale následně dostaly do brejku, z něhož vytěžili rohový kop.
97'
Štětští se stále drží role aktivnějšího týmu. Z něj se ovšem stále nemohou dostat do tak přijatelného zakončení, aby ohrozili soupeřovu branku.
96'
Žlutou kartu dostává Jakub Pícha (SK Štětí).
95'
Nedovolený zákrok Kamila Krejčíka proti Tomáši Belákovi. Domácí tým se díky tomu uchytil na míči a pokusil se o rozehrávku.
95'
Žlutou kartu dostává Albert Kozák (FK Velké Hamry).
94'
Tam domácí Štětí muselo bránit i rohový kop, přesto si nakonec s celou akcí poradilo a vyvezlo míč mimo ohrožení vlastní branky.
93'
Následně se míč dostal až před Masaříka. Ovšem tam se jej zmocnili hráči Velkých Hamrů, kteří zahájili svou další rozehrávku a z ní také protiútok k Uřídilovi.
91'
Do první půle prodloužení vstoupili o něco aktivněji hráči Velkých Hamrů, kteří se rychle dostali hluboko na soupeřovu polovinu. Těsně před rohovým praporkem ale domácím vyšel obranný zákrok, čímž se jim vyvedl návrat na polovinu hřiště.
91'
Začal první poločas prodloužení.
V druhém poločase bylo zpočátku daleko aktivnější Štětí, což vyústilo v gólovou trefu Jakuba Píchy. Domácí se posléze ještě pokusili navýšit své vedení, ovšem s přibývajícím herním časem patřila hra spíše Velkým Hamrům. Hostující tým ale získat vedení potřetí nedokázal, čímž celý zápas míří k třicetiminutovému prodloužení a případným penaltám.
90+2'
Druhý poločas skončil.
90+1'
Střídání v týmu SK Štětí: ze hřiště odchází Jiří Vokoun, přichází Jan Prieložný.
90+1'
A následně i další.
89'
Tlak Velkých Hamrů v samém závěru základní hrací doby narůstá. Hosté ze své šance vytěžili další roh.
88'
Žlutou kartu dostává Tomáš Belák (SK Štětí).
88'
Ještě na druhé straně to zkoušejí Velké Hamry z rohu. S touto akcí si ale štětská obrana poradila.
86'
Velmi slibnou akci štětského týmu z levé strany vápna rozehrál Adam Brůža. Jeho posunutí míče na Brandejse a následné na Davida Mencla se vyvíjelo velmi dobře. Menclova střela ale mířila pouze do kopaček těsně před ním stojícího bránícího hráče Velkých Hamrů.
85'
Po odkopu Luboše Uřídila, následně i faulu na Davida Brandejse má Štětí velkou šanci na usídlení se před brankou Masaříka. Přímý kop ale zpracoval hlavou jako první Jakub Macháček, který šanci Štětí přerušil.
84'
Velmi důležitý obranný skluz Rudolfa Slaničky, kterým zkřížil cestu Tomasovi Radzinevičiusovi, byť za cenu rohového kopu pro Velké Hamry.
82'
Dvěma autovými vhazováními v řadě se nejdříve dostal míč do sevření domácích hráčů, vzápětí si jej ale ukořistili hosté. Ovšem ti se tentokrát těsně před Uřídilem dlouho neudrželi.
81'
Velké Hamry se drží stále u míče. Po chvilkové šanci se ale museli vrátit opět na vlastní polovinu a zde začít další rozehrávku mezi gólmanem a stopery.
79'
Adam Brůža již nestihl míč, který mu mířil do běhu na levé straně. Ten díky tomu dojel až k Masaříkovi. Gólman Velkých Hamrů záhy rozehrál další kombinační akci svého týmu, přihrávkou na Jana Černého.
78'
Štětští se už celkem přibližovali k soupeřově brance, když na křídle ztratili míč jeho výkopem do autu. Tím pádem se rozhořel boj o něj, který ovšem nemůže najít svého vítěze.
77'
Střídání v týmu SK Štětí: ze hřiště odchází Vít Kala, přichází Adam Brůža.
76'
Velké Hamry se tím pádem dostávají k přímému kopu z velmi slibné vzdálenosti. Jeho exekuce se chopit Tomáš Radzinevičius, proti jehož střele se ale Uřidíl blýskl velmi povedeným zákrokem a vyrazil míč před sebe.
75'
Žlutou kartu dostává Vít Kala (SK Štětí).
74'
Štětští fotbalisté se dostali k další kombinaci. V prostoru mezi středním pásmem a velkým vápnem ale po autu přišli o míč, z něhož se Velké Hamry dostaly do brejku. Tuto situaci ale velmi přesně vyřešil gólman domácích Uřídil, který udržel pro svůj tým velmi nadějný stav.
72'
Po vystřídání na straně Velkých Hamrů se hostující tým také dostal do útočných příležitostí. Obrana domácího Štětí se ale drží velmi úspěšně a zvládá blokovat jakoukoliv útočnou šanci svého soupeře.
71'
Střídání v týmu FK Velké Hamry: ze hřiště odchází Jaroslav Rudolf, přichází David Tokár.
68'
Střídání v týmu FK Velké Hamry: ze hřiště odchází Vojtěch Horáček, přichází Matěj Javůrek.
Střídání v týmu FK Velké Hamry: ze hřiště odchází Filip Vencbauer, přichází Patrik Žitka.
66'
Domácí se posléze dostali k exekuci přímého kopu. Ten ovšem přes velkou skupinu hráčů obou barev poslali nad branku.
66'
Žlutou kartu dostává Jaroslav Rudolf (FK Velké Hamry).
65'
Po vstřeleném gólu narůstá štětský tlak na branku. Tomu odpovídá i narůstající tvrdost obrany Velkých Hamrů ve vápně.
64'
Štětí právě vstřelilo branku!
To, co se nepovedlo před malým okamžikem, povedlo se nyní! Štětí využívá svého delšího tlaku a přízemní prudkou střelou dokázal JAKUB PÍCHA vyrovnat.
63'
Tomu se říká střelecká smůla pro Jiřího Vokouna. Útočící hráč Štětí si napřáhl míč na hranici velkého vápna ve středu pole a prudce vypálil. Míč se ovšem odrazil o horní břevno branky Velkých Hamrů.
61'
Pavel Košťál se vložil skluzem do míče, který už si v rychlosti zpracovával Jakub Slavíček k vlastnímu brejkovému průniku na opačný konec hřiště. Přesto se nakonec míč před Masaříka dostal, ovšem už jen v rámci kombinace Velkých Hamrů.
59'
Odkop Luboše Uřídila od vlastní branky dal vzniknout boji o míč ve středu pole. První u něj sice byli hosté, domácí ale zvolili velmi těsnou obranu na tělo a vyblokovali jej pro sebe.
58'
Hned dva hráče v štětském dresu si dokázal obehrát Tomas Radzinevičius. Sám sice vystřelit nedokázal, přesto tlak Velkých Hamrů na branku postupem doby narůstá.
57'
Pokus o centr Davida Mencla srazil velmi brzy Jakub Macháček. Míč i tak mířil na brankáře, ovšem díky zásahu obránce Velkých Hamrů už nepříliš důrazně a Jan Masařík neměl příliš práce s jeho lapením.
55'
Hráči Štětí zprvu roztáhli hru přes celou délku hrací plochy. Následně se o přechod dále pokusili David Mencl ve spolupráci s Tomášem Belákem. Míč ale nakonec skončil mimo hřiště.
53'
Štětí je stále na míči o něco aktivnější. Málokdy se ovšem může vymotat přes soupeře na polovině hřiště. Ten ale pouze odkopává míče na soupeřovu polovinu a nic velkého nevymýšlí.
49'
Svou průnikovku zkusilo i Štětí. Na křídle ale skluzem poslal míč mimo hřiště Jaroslav Rudolf. Hra se tak vrátila rychle před Uřídila, od něhož Štětí zahájilo další rozehrávku.
47'
Velké Hamry jsou u míče i nadále. Stále se pokouší o obléhání velkého vápna. Štětská obrana ale velmi kouše a nepustí svého soupeře do žádné akce.
46'
Úvodní výkop druhé půle patřil fotbalistům Velkých Hamrů. Ti se velmi rychle stáhli krátce za středovou čáru a rozehráli kombinační průnikovou akci před Uřídila.
46'
První půle dnešního předkola MOL Cupu mezi Štětím a Velkými Hamry je u konce. K vidění byl oboustranně velmi ofenzivní fotbal s množstvím šancí na obou stranách. Tomu také odpovídá gólový stav, celkem bylo k vidění hned pět gólových tref. S mírnou výhodou ale do druhé půle vstupují hosté.
45+1'
44'
Slibný průnik po levém křídle měl Jaroslav Rudolf. Ten se pokusil najít centrem někoho před brankou Uřídila, ovšem tam si nikdo z jeho spoluhráčů nestihl naběhnout. Prvním u míče tak byl Jiří Ransdorf, který míč hlavou poslal mimo hřiště a umožnil tak soupeři rohový kop.
43'
Z následného brejku po Uřídilově výkopu mohli ještě zahrozit hráči domácího týmu. I tentokrát si ale se střelou poradil Jan Masařík a jeho ruce.
41'
Poslední pětiminutovku utkání zahájilo Štětí velmi aktivně na úrovni velkého vápna. Tlak na soupeře si vytvořili velký, leč nakonec Velké Hamry vše dokázaly pokrýt, navíc i převzít míč do vlastní správy.
39'
Jakub Pícha už nestihl křižný pass do volného prostoru před sebe. Místo pro sevření míče se tak otevřelo pro gólmana Masaříka, který tím pádem dostal do akce svůj tým.
38'
Vstřelení gólu štětské fotbalisty nabudilo ještě o něco více. Domácí se díky tomu drží stále u míče a snaží se s ním zabojovat o další vyrovnání.
36'
Gólová přestřelka pokračuje štětským snížením! V malém vápně se přesně otočil s míčem na kopačkách DAVID BRANDEJS, který také z první poslal míč na branku. Gólman hostí si už po míči sahal, nakonec mu však proklouzl přes rukavice a dostal se do sítě.
35'
Po autovém vhazování pozvolna Štětí rozehrává od vlastní branky.
33'
Jaroslav Rudolf dlouho sváděl souboj o míč s Jakubem Slavíčkem. Ve svém snažení byl nakonec úspěšný, načež poslal míč na křídlo Albertu Kozákovi. Ten se pokusil nacentrovat před sebe, ale našel pouze Jiřího Neumana.
31'
Jsou to ale štětští hráči, kteří se jako další dostali do střelecké příležitosti. Nic zásadního ale z ní nevytěžili, míč v obou případech skončil mimo hřiště a Masařík dvakrát v řadě vykopával.
30'
Obrana Štětí dokázala ubránit další průnikovku Velkých Hamrů. Při její rozehrávce na křídlo vypíchl Albertu Kozákovi míč Rudolf Slanička a poslal jej do autu.
28'
U míče se stále drží hostující fotbalisté. Po dlouhé kombinaci se ke střele dostal Jan Linka. Díky jeho sevření dvěma protihráči ale musel pouze zvolit pozemní nákop nepříliš velké razance. Ten Uřídil zastavil bez větších obtíží svými kopačkami.
27'
Velké Hamry navyšují své vedení! TOMÁŠ RADZINEVIČIUS si nasměroval míč zcela přesně na hranici velkého vápna a trochu prudším obloučkem ji poslal zcela přesně do středu branky za Uřídilova záda.
25'
Nakonec ale stejně byli domácí fotbalisté z poloviny soupeře vytlačeni. Naproti tomu hosté mají zcela volný prostor, v němž mohou s klidem kombinovat.
24'
Hráči Štětí to ale nechtějí nechat jen tak. Křižným průnikem se tak do náběhu před branku dostal Jiří Neuman. Proti němu si ovšem obránce Velkých Hamrů počínal nedovoleně a akci zastavil. Štětským se však i nadále daří držet se na soupeřově polovině.
22'
Hostující tým si opět bere vedení na svou stranu! Z pravé strany vyzkoušel po povedené kombinaci vypálit na Uřídila JAROSLAV RUDOLF. Gólman Štětí neměl proti jeho tvrdé střele téměř žádnou šanci, byť se míče těsně dotýkal.
19'
Střeleckou parádu na druhé straně předvedl ze střední vzdálenosti David Mencl. Proti této střele z velkého vápna se ale rovněž famózně blýskl gólman Jan Masařík, který proti míči vystrčil své natažené ruce a srazil jej tím pádem k zemi.
17'
Velmi slibnou šanci měl na svých kopačkách Jaroslav Rudolf! Po jeho vlastní exekuci rohového kopu se míč dostal zpátky k němu. Tudíž Rudolf zkusil křižmo přestřelit velkou skupinu hráčů v štětských barvách, jakožto i gólmana Uřídila. Nakonec však o malý kousek přestřelil vzdálenější tyč.
16'
Od vlastní branky zahajují Velké Hamry svou další rozehrávku. Díky nedovolenému zákroku Štětí se rychle dostaly před branku, kde si vybojovali další rohový kop.
14'
Dlouhým nákopem středem pole poslal míč před branku Jan Linka. Hamerští záhy míč poslali do vápna, kde se pokusil o znovuzískání vedení Jaroslav Rudolf, jehož střela nůžkami mířila těsně nad břevno.
13'
Další snahu Velkých Hamrů o průnik před branku Uřídila zarazil na středu pole Vít Kala. Štětští fotbalisté tak pokračují nadále ve svém tlaku, ovšem i z něj nemohou bezprostředně ohrozit předbrankový prostor.
12'
Ve Štětí je vyrovnáno! Volný prostor našel při svém křižném průniku na Masaříkovu branku TOMÁŠ BELÁK, který vysokým obloukem překopnul gólmana Velkých Hamrů a poslal míč velmi krásně pod břevno.
10'
Nepovedená přihrávka ze střední čáry na Alberta Kozáka. Dráhu letu míče zkřížil na její polovině Jakub Slavíček, jehož zákrok vrátil Štětské do hry.
9'
Jaroslav Rudolf ztratil rychlost v souboji s Jiřím Vokounem. Ofenzivní hráč Štětí tak měl příležitost celou akci Velkých Hamrů ukončit. Míč navíc posunul ke gólmanovi, který záhy přesunul hru do střední části trávníku.
8'
Domácí fotbalisté ale celou situaci dokázali ubránit a následným autovým vhazováním se sami vrátili do hry.
7'
Velkohamerští pozvolna rozehrávají na vlastní polovině a vyčkávají na vhodný moment pro napadení soupeřova obranného prostoru.
6'
Luboš Uřídil si celkem v poklidu pohlídal míč u vlastních nohou. Následně svým nákopem našel na křídle vyběhlého Davida Brandejse. Štětský křídelník se ale do zakončení nedostal, celkem brzy mu zkřížil cestu obránce Velkých Hamrů.
4'
Rozehrávka od gólmana Masaříka vzala za své po souboji, který odnesl Jaroslav Rudolf. Štětští posléze dokázali přesunout hru na pravé křídlo, leč i tam oba celky tvrdě bojují o míč.
3'
Hostující tým jde po jeho exekuci také velmi rychle do vedení! V malém vápně se po sérii nahrávek dostal k míči JAN LINKA, jehož přízemní střela na pravé straně našla volný prostor v brance Luboše Uřídila.
2'
Dlouhý nákop se na levém křídle pokusil nacentrovat na branku Jaroslav Rudolf. Znovu se ale bránění chopil Kala, z čehož hosté alespoň využili roh.
1'
Úvodní výkop patřil fotbalistům Velkých Hamrů. Ti se následně pokusili přejít přes středovou čáru, kde ovšem stál připravený Vít Kala, který míč soupeřům zblokoval a nechal tak rozhořet boj o něj na úrovni středového kruhu.
1'
Ještě před začátkem utkání bude minutou ticha uctěn nedávno zesnulý bývalý hráč Štětí Petr Preisler.

SK Štětí: Jelínek – Neuman, Ransdorf (C), Slavíček, Brandejs, Mencl, Vokoun, Pícha, Belák, Slanička, Kala.
Náhradníci: Uřídil – Beruška, Brůža, Prieložný, Feko.

FK Velké Hamry: Masařík – Macháček, Černý, Košťál, Kozák, Vencbauer, Linka (C), Krejčík, Horáček, Rudolf, Radziveničius.
Náhradníci: Javůrek M., Javůrek P., Žitka, Tokár, Kobachidze.

Rozhodčí: Vyhnanovský – Machýček, Dohnal.

Předkolo: FK Velké Hamry – Sportovní sdružení Ostrá 0:2

Účast Velkých Hamrů v poháru není tak rozsáhlá jako u Štětí. Navíc jizerský tým zatím nikdy nepřešel přes předkolo. Dosud však všechny utkání odehrál na domácí půdě, čeká je tedy nyní pohárová premiéra na venkovní půdě.

2013/14
Předkolo: SK Štětí – FK Neratovice-Byškovice 5:4 (4:0 pen.)
1. kolo: SK Štětí – ASK VT DIOSS Chomutov 1:4

2015/16
Předkolo: SK Štětí – FK Litoměřicko 1:1 (0:1 pen.)

2016/17
Předkolo: SK Štětí – FK Turnov 2:2 (4:2 pen.)
1. kolo: SK Štětí – FK Ústí nad Labem 0:6

Od sezony 1995/96 se Štětí účastnilo českého poháru devětkrát. Největších úspěchů dosáhlo v sezonach 2001/02 a 2002/03, kdy se dostal do druhého kola. Obvykle se z předkola dostane nejvýše do prvního kola.
Velké Hamry zahajují svou druhou sezonu v divizi C. Tu poslední zakončili na desátém místě se získanými 41 body po vyrovnané bilanci čtrnácti výher a čtrnácti proher. Ve svých řadách mají také již 38 letého útočníka s ligovými zkušenostmi z Kladna, Liberce a Českých Budějovic, litevského Tomáše Radzinevičiuse.
Domácí Štětí je v této sezoně divizním nováčkem. Minulý ročník v HET krajském přeboru sice skončil na čtvrtém místě, ovšem Srbice a Vilémov postup odmítli, tudíž právě Štětí se mohlo radovat z postupu výše. Do nového ročníku pak Štětí nastupuje s několika posilami z týmů z ČFL. Jedním z nich je Rudolf Slanička, který dříve oblékal dres Brozan, dalším pak David Šraga, příchozí z Litoměřicka.
Zdravím vás u předkola českého fotbalového poháru MOL Cup. O postup do dalšího kola, a tedy i utkání s druholigovým Varnsdorfem, se poperou dva divizní celky. Divizi B hraje domácí tým SK Štětí, který přivítá na svém hřišti FK Velké Hamry z divize C.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.