MOL Cup - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uničov : Zlín - 28. srpna 2019   17:00

1:4
(0:2)
Zlín
Zlín
32' Železník   • 45' Slaměna   • 49' Tchanturishvili   • 80' Džafič
Uničov
Uvízl – Svoboda, Vichta, Komenda, Seibert, Vasiljev, Karyzel
Vojkovský – Mojžíš, Bureš. DFA: Peřina
632 diváků
Zlín
Šiška – Bačo, Džafič, Poznar, Kolář, Fantiš

90+2'
90+1'
Volný přímý kop Uničova skončil centrem v rukavicích Rakovana.
90'
Dobře si vyběhl Rakovan a tváří v tvář zneškodnil pokus Strnada.
89'
Druhý poločas bude nastaven o 2 minuty.
89'
Střelu doprostřed brány Rakovan chytil.
88'
Přihrávka na Vichtu skončila na domácí střídačce.
86'
Rakovan byl u míče dříve než nabíhající Komenda.
84'
Hlavička Purzitidise jen udržela Rakovana v tempu.
84'
Zákrok na Ambrozka vyhodnotil rozhodčí jako čistý a domácí získali jen rohový kop.
83'
Centrovaný míč si sebral ze vzduchu Kalina.
81'
Přihrávku na nabíhajícího Strnada zachytil zlínský hráč.
80'
Zlín právě vstřelil branku!

Křižnou střelou k pravé tyči se prosadil ADNAN DŽAFIČ.
79'
Útok Uničova skončil zblokovaným centrem Můčky.
76'
Domácí chybu v rozehrávce nedokázal potrestat čerstvý Fantiš v situaci 2 na 1, když ho dokázal ubránit vracející se hráč.
75'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Železník, přichází Fantiš.
72'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Podio, přichází Džafič.
70'
Proti nákopu Zlína si vyběhl Kalina, získal míč a navíc byl faulován.
70'
Další odmávaný ofsajd Uničova.
69'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Slaměna, přichází Poznar.
68'
Gól Uničova na 2:3 neplatí kvůli ofsajdu.
67'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Macháček, přichází Svoboda.
67'
Dnešní utkání sleduje 632 platících diváků.
65'
Uničov právě vstřelil branku!

Akci 2 na 1 zakončil střelou do odkryté brány PATRIK STRNAD.
62'
Přízemní centr odvrátili hosté do autu.
56'
Ambrozek dostal přihrávku do vápna, ale zakončil vedle brány.
49'

VAKHTANG TCHANTURISHVILI překonal Kalinu a zvyšuje už na 3:0.
46'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Krč, přichází Komenda.
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Hapal, přichází Vichta.
46'
45'
45'

Povedený přímák PATRIKA SLAMĚNY znamená gól do šatny na 2:0.
45'
Žlutou kartu dostává Roman Bala (SK Uničov).
43'
Průniková přihrávka do vápna nenašla nikoho z domácí hráčů.
42'
Slaměna se při útočení nacházel v ofsajdu.
41'
Kombinační akci zakončili domácí střelou do Rakovana, následuje roh.
37'
Domácí faulovali a Zlín získal volný přímý kop.
37'
Štiplavou střelu doprostřed brány vyrazil Kalina nad břevno.
34'
Dvojice hostující hráčů nedoskočila na půlící čáře míč a následně Zlín fauloval.
33'
Střelu Slaměny zblokoval domácí obránce na roh.
32'

Favorizovaný Zlín se dočkal branky, kterou vstřelil LUKÁŠ ŽELEZNÍK.
30'
Střela Hlinky byla nepovedená a mířila spíš k rohovému praporku než na bránu.
30'
Můčka tvrdě, ale čistě ubránil u postranní čáry hráče Zlína.
28'
Centr z pravé strany byl příliš dlouhý a nenašel nikoho z domácích hráčů.
27'
Tchanturishvili dostal šanci na reparát, ale v složité pozici trefil jen Kalinu.
25'
Železník z otočky trefil jen bránícího hráče.
24'
Tchanturishvili se ocitl před odkrytou bránou, ale nepochopitelně se do ní z malého vápna netrefil.
22'
Zakončení Zlína hlavou skončila vysoko nad bránou.
20'
Nadějný útok Uničova pokazil nepřesným zpracováním Strnad.
19'
Faul Bači se obešel bez karty, ale domácí kapitán dostal slovní napomenutí.
18'
Purzitidis čistě odzbrojil zlínského hráče, o kterého pak ještě Bala poslal míč do autu.
17'
Po rohu nakrátko zakončil Zlín do břevna.
16'
Zlín nedokázal zakončit centr, ale získal alespoň roh.
15'
Nepřesnost ve středu hřiště mohla přijít hosty draho. Komenda se zmocnil míče a viděl, že je Rakovan z brány, střela z více jak 40 metrů mířila do brány, ale Rakovan se stihl včas vrátit.
14'
Dlouho padající centr zakončil nikým nepokrytý Tchanturishvili z první vedle brány.
13'
K Maškovi se přihrávka do vápna nedostala, odkopl ji domácí hráč.
12'
První střela na Kalinu neměla razanci a domácí brankář si připisuje první zákrok.
10'
Míč směřující do vápna odhlavičkoval Hapal a následně odkopl Koutek.
9'
První velká šance zápasu, rohový kop zakončil Uničov těsně nad břevno.
8'
První rohový kop v zápase bude mít Uničov.
7'
Uničov vybojoval autové vhazování na útočné polovině.
6'
Podio zazdil útok Zlína zpětnou přihrávkou do autu.
4'
Centr Zlína nezakončil Železník a míč jen proletěl vápnem.
3'
Centr odvrátil zlínský hráč.
2'
Uničov vstoupil do zápasu nebojácně a získal volný přímý kop po faulu na Ambrozka.
2'
Přihrávka na Hapala byla moc dlouhá a skončila v autu.
1'
Macháček neprostřelil z hranice vápna zlínský dvojblok.
1'
Výkop měl Zlín hrající zleva doprava.
1'
-1'
Hráči už nastupují na trávník. Uničov v tradiční modré, Zlín dnes zvolil bílo-černé dresy.

SK Uničov: Kalina – Purzitidis, Bala, Můčka, Koutek – Ambrozek, Bača (K), Macháček – Strnad, Krč, Hapal
Náhradníci: Uvízl – Svoboda, Vichta, Komenda, Seibert, Vasiljev, Karyzel

FC Fastav Zlín: Rakovan – Hnaníček, Buchta, Hlinka, Bartošák, Jiráček (K), Tchanturishvili, Mašek, Podio, Slaměna, Železník
Náhradníci: Šiška – Bačo, Džafič, Poznar, Kolář, Fantiš

Rozhodčí: Vojkovský – Mojžíš, Bureš. DFA: Peřina.
Uničov zatím prochází sezonou bez porážky. V MSFL 3x vyhrál a 1x remizoval. Naposledy vyhrál 2:1 v Kroměříži, která minulou sezonu útočila na postup do 2. ligy. V 1. kole poháru otočil zápas v Rýmařově a vyhrál 3:2. Uničov se utká tuto sezonu se Zlínem podruhé, v 1. kole porazil jeho B tým 4:2.
Po 7 ligových kolech je Zlín na 11. místě s bilancí 3 výher a 4 porážek. Poslední ligový zápas se mu ale vůbec nepovedl, když prohrál doma 1:4 s Karvinou a navíc dohrával bez vyloučeného Azackého. V 1. kole poháru měl jakožto prvoligový tým volno.
Zlín hraje 1. ligu od sezony 2014/15, předtím se pohyboval mezi 1. a 2. ligou. Jednoznačně nejlepší sezonu zažil klub v sezoně 2016/17, kdy skončil 6. v lize a vyhrál domácí pohár. Jedinou branku vstřelil ve finále proti Opavě Roberto Bartolomeo, dnes hrající v Brně. Následně Zlín uspěl i v československém superpoháru, když porazil Slovan Bratislava. Zápas skončil po 90 minutách 1:1 a Zlín vyhrál na penalty 6:5. Díky výhře v domácím poháru si Zlín zajistil účast ve skupině Evropské ligy, kde skončil se dvěma body na posledním 4. místě. Předtím si Zlín v Evropě zahrál v letech 2004 a 2005 pohár Intertoto. V roce 2004 vyhrál na půdě Atletica Madrid 2:0, ale kvůli domácí prohře 2:4 vypadl.
Po Baníku Ostrava čeká Uničov ve 2. kole Mol cupu znovu prvoligový soupeř, tentokrát přijede FC Fastav Zlín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.