MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Brandýs n/L : Domažlice - 15. srpna 2020   10:15

Brandýs n/L
Brandýs n/L
60' Tokar  • 67' Tokar
2:4
(0:2)
Domažlice
Domažlice
2' Hrubý   • 35' Černý   • 55' Došlý   • 85' Došlý
Brandýs n/L
Lisa – Reichert, Baloun, Stross (56 Kaiser) – Honcharenko, Kubeš (80. Braborec), Dosoudil (56. Vostárek), Folwarczny (C), Prokop – Tokar
Janáček – Braborec, Kubín, Kaiser, Komárek, Vostárek, Zamazal
Krejsa – Švagr, Radina
225 diváků
Domažlice
Brych – Teršl, Bauer (74. Pavlík), Mužík (C), Brabec (65. Kropáček), Černý (87. Buršík), Kuhajda (65. Skopový), Rychnovský, Hrubý, Došlý, Dvořák
Růžička – Buršík, Kropáček, Skopový, Pavlík

90'
88'
Žlutou kartu dostává Braborec (FK Brandýs nad Labem).
Žlutou kartu dostává Teršl (TJ Jiskra Domažlice).
87'
Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Černý, přichází Buršík.
85'
Domažlice právě vstřelily branku!
Lisa Doslemu penaltu chytil!
Ale nakonec domácí stejně inkasují na 2:4, branku střílí PETR DOŠLÝ.
85'
Žlutou kartu dostává Komárek (FK Brandýs nad Labem).
Žlutou kartu dostává Zamazal (FK Brandýs nad Labem).
84'
Byla nařízena penalta pro Domažlice.
81'
Poslední desetiminutovku zahájili šanci Domažlice, Lisa vyrazil.
80'
Střídání v týmu FK Brandýs nad Labem: ze hřiště odchází Kubeš, přichází Braborec.
75'
Trestný kop Mužíka z dobré pozice Lisa vyrazil.
74'
Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Bauer, přichází Pavlík.
67'
Brandýs nad Labem právě vstřelil branku!
DENYS TOKAR zachoval chladnou hlavu, obešel obránce a krásně zakončil.
65'
Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Brabec, přichází Kropáček.
Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Kuhalda, přichází Skopový.
60'
Trestný kop z hranice vápna krásně zatočil do šibenice nováček v brandýském dresu DENYS TOKAR.
59'
Žlutou kartu dostává Dvořák (TJ Jiskra Domažlice).
56'
Střídání v týmu FK Brandýs nad Labem: ze hřiště odchází Stross, přichází Kaiser.
Střídání v týmu FK Brandýs nad Labem: ze hřiště odchází Dosoudil, přichází Vostárek.
55'
Pěknou kombinační akci zakončil do prázdné branky PETR DOŠLÝ.
52'
Stoprocentní gólovku teď zazdil Černý, když z metru pálil jen do Lisy.
48'
Z dálky pálil pěkně Mužík, Lisa vyrazil na roh.
Na Spořilov si po pauze našlo cestu 225 diváků.
46'
Domažlice se rychle prosadily a dá se říct, že jsou lepším týmem. Domácí také občas hrozí, ale žádný nebezpečný závar zatím ke gólu nevedl.
45'
42'
Hosté v klidu kombinují a vytvářejí si i šance. Z vápna teď mířil vedle Teršl.
42'
Žlutou kartu dostává Folwarczny (FK Brandýs nad Labem).
35'
A hosté zvyšují náskok! Z veliké šance trefili tyč, ale důrazem míč dotlačil do branky DANIEL ČERNÝ
35'
Žlutou kartu dostává Brabec (TJ Jiskra Domažlice).
30'
Půlhodina za námi a hosté jsou spokojenější o branku z úvodu zápasu. Teď mají k dispozici rohový kop.
25'
Domácí teď opět zatlačili soupeře hosty do vápna, ale zatím to k brance nevedlo.
15'
Žlutou kartu dostává Honcharenko (FK Brandýs nad Labem).
13'
Trefil pouze zeď. Standardní situaci nyní uvidíme i na druhé straně.
11'
Domácí se oklepali a tlačí zkušenějšího soupeře. Nebezpečný trestný kop zahraje Folwarczny
7'
Vzruch na obou stranách! Domácí Prokop nejprve těsně minul šibenici, na druhé straně zahrozil Černý a Lisa musel zasahovat.
2'
Odražený centr si našel MARTIN HRUBÝ a povedenou střelou o tyč posila klub z Chodska do vedení
1'
Hostující kouč Pavel Vaigl prozatím nemůže využít hvězdnou posilu Egona Vůcha, i tak do středních Čech přijel s ambicí postoupit do dalšího kola.
Domácí trenér Martin Zamazal má k dispozici kompletní kádr i s dvěma posilami z Ukrajiny a bude se snažit favorita zápasu potrápit.
Dobrý den ze stadionu Spořilov, kde se jde poprvé v letošním roce na soutěžní fotbal.

FK Brandýs nad Labem: Lisa – Reichert, Baloun, Stross – Honcharenko, Kubeš, Dosoudil, Folwarczny (C), Prokop – Tokar
Náhradníci: Janáček – Braborec, Kubín, Kaiser, Komárek, Vostárek, Zamazal

TJ Jiskra Domažlice: Brych – Teršl, Bauer, Mužík (C), Brabec, Černý, Kuhajda, Rychnovský, Hrubý, Došlý, Dvořák
Náhradníci: Růžička – Buršík, Kropáček, Skopový, Pavlík

Rozhodčí: Krejsa – Švagr, Radina.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.