MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  HFK Olomouc : Rosice - 11. srpna 2020   17:30

HFK Olomouc
HFK Olomouc
0:2
(0:0)
Rosice
Rosice
64' Sedláček   • 73' Černý
HFK Olomouc
Machalický – Spurný, Buček, Červenka (70. Henkl), Krejčí, Forch, Krumpolc, Novotný (76. Němec), Bernatík (70. Filípek), Kotůlek, Stoklasa (65. Svrčina)
Kubica, Vyskočil, Filípek, Němec, Svrčina, Henkl
Zaoral – Pospíšil P., Pospíšil M.
Stadion 1. HFK Olomouc, Olomouc-Holice, ul. Staškova. Kapacita: 2.900 míst.
155 diváků
Rosice
Juran – Zezula, Minárčik (67. Praks), Kršák, Novák (78. Blažík), Kugler, Koláčný (77. Selinger), Černý, Malata (67. Vítámvás), Drbal, Sedláček (67. Dobrovodský)
Zádrapa, Selinger, Praks, Vítámvás, Dobrovodský, Blažík, Fabuš

S konstatováním, že do druhého kola postupují hráči FC Slovan Rosice se s Vámi loučí a přejí hezký zbytek večera.
90+1'
89'
Červenou kartu dostává David Furch (1. HFK Olomouc).
79'
Žlutou kartu dostává Tadeáš Spurný (1. HFK Olomouc).
78'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Novák, přichází Blažík.
77'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Koláčný, přichází Selinger.
76'
Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Novotný, přichází Němec.
73'
Žlutou kartu dostává Jakub Černý (FC Slovan Rosice).
73'
Rosice právě vstřelily branku!
Autorem branky je JAKUB ČERNÝ.
70'
Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Červenka, přichází Filípek.
Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Bernatík, přichází Henkl.
67'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Minárčik, přichází Praks.
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Malata, přichází Vítámvás.
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Sedláček, přichází Dobrovodský.
65'
Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Stoklasa, přichází Svrčina.
64'
Autorem branky je ERIK SEDLÁČEK.
60'
Máme už za sebou 60 minut zápasu a zatím stále čekáme na gól. Hra se nám už vyrovnala a domácí jsou mírně lepší.
54'
Žlutou kartu dostává Petr Krumpolc (1. HFK Olomouc).
46'
V prvním poločase jsme branku neviděli. Aktivnější byli hostující hráči.
45+1'
35'
Žlutou kartu dostává Petr Malata (FC Slovan Rosice).
34'
Žlutou kartu dostává Ondřej Buček (1. HFK Olomouc).
25'
Máme za sebou 25 minut hry, ve kterých jsme zatím gol neviděli. Více aktivnější jsou hostující hráči FC Slovan Rosice.
1'

1. HFK Olomouc: Machalický – Spurný, Buček, Červenka, Krejčí, Forch, Krumpolc, Novotný, Bernatík, Kotůlek, Stoklasa
Náhradníci: Kubica, Vyskočil, Filípek, Němec, Svrčina, Henkl

FC Slovan Rosice: Juran – Zezula, Minárčik, Kršák, Novák, Kugler, Koláčný, Černý, Malata, Drbal, Sedláček
Náhradníci: Zádrapa, Selinger, Praks, Vítámvás, Dobrovodský, Blažík, Fabuš

Rozhodčí: Zaoral – Pospíšil P., Pospíšil M..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30. Z utkání budeme přenášet změny stavu.