MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Stará Říše : Jihlava - 26. srpna 2020   17:30

Stará Říše
Stará Říše
56' Švarc
1:4
(0:1)
Jihlava
Jihlava
15' Červ   • 51' Smejkal   • 61' Smejkal   • 90' Štefánek
Stará Říše
Sobotka, Nehyba Roman, Kříž, Cejpek, Bulant
Černý – Podaný, Poživil
Telč
Jihlava
Pojezný, Svoboda, Klobása, Chok, Číž

Díky za pozornost a přeji hezký zbytek večera.
Máme za sebou 1. kolo MOL Cupu mezi týmy FSC Stará Říše a FC Vysočina Jihlava, které zcela jasně ovládl hostující tým. 2x se prosadil Smejkal, jednu branku pak přidaly Červ a Štefánek. Za domácí se trefil Švarc. Favorit tedy postupuje do 2. kola, pro Starou Říši cesta soutěží končí na samém začátku.
90'
Jihlava právě vstřelila branku!
ROBERT ŠTEFÁNEK se prosadil v samém závěru!
61'
Autorem branky je opět TOMÁŠ SMEJKAL.
56'
Stará Říše právě vstřelila branku!
Autorem branky je VOJTĚCH ŠVARC 1:2.
51'
Autorem branky je TOMÁŠ SMEJKAL. 0:2
46'
45'
15'
Jihlava se po čtvrthodině ujímá vedení. Trefil se LUKÁŠ ČERV. 0:1!
1'

FSC Stará Říše: Jícha (C) – Cipruš, Gnahore, Heide, Chramosta, Kvych, Nehyba Filip,, Pokorný, Svoboda, Švarc, Vacek
Náhradníci: Sobotka, Nehyba Roman, Kříž, Cejpek, Bulant

FC Vysočina Jihlava: Lancman – Vedral, Štefánek, Červ, Křišťál, Smejkal, Peřina, Tureček, Vlček, Lacko (C), Matulka
Náhradníci: Pojezný, Svoboda, Klobása, Chok, Číž

Rozhodčí: Černý – Podaný, Poživil.
FC Vysočina Jihlava

Hostující celek vstoupí do zápasu jako jasný favorit a cokoliv jiného než vítězství bude považováno za blamáž. Jihlavští nastupují v druhé nejvyšší soutěži a i letos budou jistě útočit na postup do Fortuna ligy. Kariéru ukončil dlouholetý kapitán týmu Lukáš Vaculík. V posledním neúplném ročníku FNL skončila Jihlava na šestém místě. Vloni se hostům příliš nedařilo ani v Mol Cupu, když skončili již ve třetím kole. Nutno ale dodat, že do Vysočina Arény přicestovala Sparta, které Jihlavští podlehli až po boji 1:2.
FSC Stará Říše

Tým z Vysočiny nastupuje v Moravskoslezské divizi ve skupině D. V úvodu letošního ročníku si Stará Říše připsala jednu výhru a dvě porážky a zvláště na poslední zápas nebudou domácí vzpomínat v dobrém, utrpěli totiž na vlastním hřišti debakl 0:7 proti Žďáru nad Sázavou. Naposledy se přes první kolo dostali před pěti lety, když v prvním kole vyřadili Třebíč. V posledním ročníku Mol Cupu vyřadil domácí tým Ždírec nad Doubravou(3:1 po prodl.).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.