MOL Cup - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sokolov : Bohemians - 25. srpna 2021   17:00

Sokolov
Sokolov
0:6
(0:2)
Bohemians
Bohemians
9' Fulnek   • 35' Novák   • 51' Novák   • 60' Köstl   • 75' Květ   • 85' Fulnek
Sokolov
Štrunc – Hajdo, Krlička, Neudert (78. Strmiska), Čermuš (60. Stockner), Řezáč, Kovář (C) (46. Blažek), Kolář, Olah, Šulc (60. Kýček), Bílek (43. Fišer)
Fiala – Stan, Blažek, Stockner, Fišer, Kýček, Strmiska
Hocek – Hrabovský, Volf
Stadion B. Němcové
696 diváků
Bohemians
Lé Giang – Jindřišek (C) (75. Lehovec), Bartek (75. Levin), Koubek, Novák (78. Hronek), Krch, Květ (75. Vacek), Fulnek, Köstl, Nový, Chramosta (63. Necid)
Bačkovský – Lehovec, Levin, Hronek, Vondra, Vacek, Necid

Dnešní utkání sledovalo 696 diváků.
90'
85'
Bohemians právě vstřelili branku!
Nakonec ještě před koncem zápasu upevňuje stav na 6:0 a podruhé se dnes prosazuje JAN FULNEK, který šel sám na brankáře a zakončil nekompromisně k pravé tyči.
78'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Novák, přichází Hronek.
Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Neudert, přichází Strmiska.
75'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Jindřišek, přichází Lehovec.
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Bartek, přichází Levin.
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Květ, přichází Vacek.
75'
Další branku ještě přidává také ROMAN KVĚT a je to už 5:0 pro pražský celek z Ďolíčku.
63'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Chramosta, přichází Necid.
60'
Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Šulc, přichází Kýček.
Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Čermuš, přichází Stockner.
60'
A je to už 4:0! Po centru Květa z rohového kopu se dostal do zakončení DANIEL KÖSTL a jeho přízemní pumelice skončila v bráně.
51'
Krátce po začátku druhé půle je to už o tři branky po gólu VOJTĚCHA NOVÁKA.
46'
Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Kovář, přichází Blažek.
46'
45'
43'
Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Bílek, přichází Fišer.
35'
A je to 2:0 pro hosty! VOJTĚCH NOVÁK se dostal k dorážce po střele Koubka a překonal gólmana Štrunce.
25'
Chramosta z pravé strany našel Nováka, ovšem tento mladá záložník Klokanů vystřelil z voleje těsně mimo bránu Sokolova!
9'
JAKUB FULNEK si poradil ve velké šanci tváří v tvář brankáři Štruncovi a posílá klokany do vedení 1:0.
3'
Hned v úvodu zápasu se dostal ke střele uvnitř šestnáctky po centru Roman Květ, ale jeho pokus skvěle vyrazil Štrunc na rohový kop!
1'

FK Baník Sokolov: Štrunc – Hajdo, Krlička, Neudert, Čermuš, Řezáč, Kovář (C), Kolář, Olah, Šulc, Bílek
Náhradníci: Fiala – Stan, Blažek, Stockner, Fišer, Kýček, Strmiska

Bohemians Praha 1905: Lé Giang – Jindřišek (C), Bartek, Koubek, Novák, Krch, Květ, Fulnek, Köstl, Nový, Chramosta
Náhradníci: Bačkovský – Lehovec, Levin, Hronek, Vondra, Vacek, Necid

Rozhodčí: Hocek – Hrabovský, Volf.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.