MOL Cup -  ONLINE PŘENOS -  Vlašim : Olomouc - 21. září 2021   16:00

1:2
(0:1)
Olomouc
Olomouc
6' Zmrzlý   • 79' Daněk
Vlašim
Vágner – Hošek, Breda, Broukal, Rigo (88. Sogbo) – Janda, Zinhasovič, Křišťan, Višinský – Alijagič, Zlatohlávek (55. Červenka).
Surovčík – Sogbo, Jíra, Starý, Červenka.
Orel – Váňa, Slavíček
Stadion v Kollárově ulici, Vlašim
Olomouc
Stejskal – Látal (70. Chvátal), Poulolo, Beneš (70. Šíp), Jemelka – Zmrzlý, Matoušek (46. Sedlák), Breite, Daněk – GonzáleZ (56. Hála), Růsek (88. Hadaš).
Macík – Hadaš, Šíp, Uriča, Sedlák, Chvátal, Hála.

90+3'
90+3'
Žlutou kartu dostává Jemelka (SK Sigma Olomouc).
90+3'
Ještě centr na Červenku, ale ten chytá Stejskal do rukavic a dnešní zápas zřejmě skončí výhrou hostů.
90'
Nastavují se tři minuty.
90'
Hosté dohrávají závěr zápasu tam, kde potřebují – na polovině soupeře.
88'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Riho, přichází Sogbo.
88'
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Růsek, přichází Hadaš.
87'
Hosté se nikam neženou při rozehrávce rohového kopu.
84'
Vlašim se snaží dostat se kupředu, ale bohužel nyní dvakrát zhatil jejich přechod do útoku faul soupeře.
82'
Po přímém kopu Jandy nebezpečně hlavičkoval Broukal, ale tentokrát byl Stejskal u tyče dostatečně rychle!
80'
Domácí měli k dispozici rohový kop, ale bohužel z něj nedokázali nic vytěžit.
79'
Olomouc právě vstřelila branku!
Tak to je pro domácí velmi studená sprcha. KRYŠTOF DANĚK si ve vápně počkal na přihrávku a využil dostatek prostoru k přesnému zakončení.
78'
Roh se nevydařil, ale výbornou přihrávku dostal mezi obránce Marek Červenka a byl sám před Stejskalem. Domácí útočník se snažil obstřelit brankáře, ale ten dokázal míč zpomalit a následně chytit!
77'
David Broukal se snažil hlavičkovat, ale nakonec bude domácí tým kopat další roh.
75'
A ještě jednou budou domácí hrát od rohového praporku.
74'
Vlašim má k dispozici rohový kop.
72'
Nepřesný centr hostí končí v autu.
70'
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Vít Beneš, přichází Jáchym Šíp.
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Radka Látala, přichází Juraj Chvátal.
67'
Žlutou kartu dostává Ondřej Zmrzlý (SK Sigma Olomouc).
66'
Vlašim právě vstřelila branku!
Po dalším rohovém kopu se míč dostal na hlavu DAVIDA BROUKALA, který zaslouženě vyrovnává skóre dnešního zápasu!
66'
Breda nyní opět hledal Alijagiče a ten pálí z hranice vápna těsně vedle!
65'
Na druhé straně bylo veselo! Broukal hlavou poslal míč na Alijagiče, který z otočky přestřelil branku!
61'
Domácí mohli jít do rychlého brejku, ale zradila je přesnost rozehrávky.
61'
Nyní budou hosté rozehrávat rohový kop.
60'
Hála se štěstím prošel přes tři obránce a nakonec málem rozpůlil břevno domácí branky!
58'
Janda poslal do vápna krásný centr, ale Stejskal byl připraven a míč před Červenkou kryl do rukavic.
56'
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Pablo GonzáleZ, přichází Martin Hála.
54'
Zraněného Tomáše Zlatohlávka nahrazuje Marek Červenka.
53'
Zlatohlávek byl faulován Daňkem a hostující fotbalista vidí žlutou kartu.
52'
Višinský se dostal do vápna a centroval na Riga, který si však míč zpracoval rukou.
49'
Gonzálesův centr do vápna si pohlídal Vágner.
47'
Žlutou kartu dostává González (SK Sigma Olomouc).
46'
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Jakub Matoušek, přichází Jan Sedlák.
46'
45'
44'
V závěru poločasu dokázala Sigma vyrovnat hru.
42'
Zmrzlý centroval míč před bránu Vlašimi, kde byl Růsek, ale na míč nedosáhl a nemohl jej dotlačit do branky!
40'
Gonzáles vystřelil a jeho střela nakonec končí autem pro domácí.
38'
Alijagič se po dlouhém míči zjevil ve vápně a ocitl si dokonce sám před Stejskalem, ale hostující brankář doslova ukradl míč z nohy a situaci zachránil.
35'
Domácí se rohovému kopu ubránili a po chvilce vyrazili kupředu. Janda měl dva spoluhráče, kterým mohl před vápnem nahrát a zvolil si Zinhasoviče, který trefil pouze obránce.
33'
Rohový kop bude rozehrávat i hostující tým.
31'
Sigmu nyní zastavuje ofsajd.
29'
Zmrzlý se snažil zabojovat o míč, ale domácí obránci dokázali situaci vyřešit.
27'
Roh domácím moc nevyšel a kupředu se hnali hosté, ale Poulolo neprošel přes Jandu nakonec.
25'
Je tu další roh pro domácí barvy.
24'
Vlašim zamkla Sigmu na její obranné polovině....
23'
Višinský si našel míč ve vápně a vystřelil. Ke smůle domácích jeho střele scházela razance.
22'
Ve hře domácím nyní překážel pomezní sudí, který se ihned omluvil. I tak domácí zůstali u míče a celou akci zakončil nepřesnou střelou Janda.
20'
Vlašim se oklepala po gólovém šoku a nyní vybojovala další rohový kop.
17'
Hošek dostal míč od Jandy, ale místo střely volil ještě centr a to bylo špatně. Míč se dostal snadno do rukavic Stejskala.
16'
Jemelka dobře v defenzivní práci a Stejskal může vykopávat od své branky.
14'
Na druhé straně Gonzáles zakončuje těsně vedle!
13'
Na zadní tyči se dostal odražený míč k Alijagičovi, který se snažil míč procpat do sítě, ale Stejskal byl proti!
12'
Broukal vybojoval rohový kop pro svůj tým.
11'
Dlouhý míč na Alijagiče a rozehrávat mohou hosté.
8'
Gonzáles před vápnem vypálil, ale míč se točil ven z branky.
6'
Poulolo dokázal proniknout s míčem a odcentrovat přesně do vápna, kde číhal ONDŘEJ ZMRZLÝ, který i v tísni obránce dokázal dostat míč do sítě.
4'
Breite se snažil odcentrovat, ale domácím se nakonec podařilo jej odzbrojit.
3'
Olomouc aktivním presinkem přerušila rozehrávku Vlašimi a Rigo musel hrát na brankáře.
2'
Zlatohlávek se snažil hledat nabíhající spoluhráče, ale jeho pas byl moc dlouhý.
1'
Oba týmy ukončily rozcvičení a nyní se odebraly do kabin pro poslední taktické pokyny.

FC Sellier & Bellot Vlašim: Vágner – Hošek, Breda, Broukal, Rigo – Janda, Zinhasovič, Křišťan, Višinský – Alijagič, Zlatohlávek.
Náhradníci: Surovčík – Sogbo, Jíra, Starý, Červenka.

SK Sigma Olomouc: Stejskal – Látal, Poulolo, Beneš, Jemelka – Zmrzlý, Matoušek, Breite, Daněk – Gonzáles, Růsek.
Náhradníci: Macík – Hadaš, Šíp, Uriča, Sedlák, Chvátal, Hála.

Rozhodčí: Orel – Váňa, Slavíček.
Cesta Vlašimi pohárem začala v 1. kole na půdě Berouna, kde družina Martina Hyského vyhrála jednoznačně 11:0. Druhé kolo znamenalo pro Vlašim výjezd do Domažlic, kde hosté zvítězili 7:1.
FC Sellier & Bellot Vlašim patří mezi kluby, které stabilně hrají druhou nejvyšší fotbalovou soutěž. Aktuálně středočeský celek spolupracuje s pražskou Slavií, která poslala do klubu od bájné hory Blaník nejen část realizačního týmu, ale i několik hráčů. Výsledkem této spolupráce je krom postupu do 3. kola poháru i celkem slušné umístění na šestém místě tabulky FORTUNA:NÁRONDÍ LIGY po osmi odehraných zápasech.
V letošním ročníku MOL Cupu si Olomouc zahrála již ve 2. kole, kdy dokázala vyřadit SK Uničov po výhře 4:2 na jeho hřišti. „Sigma je dobrý tým, který se prezentuje slušnými výkony a pro nás je to určitě velmi zajímavá konfrontace,“ uznává kvality soupeře trenér Vlašimi Martin Hyský.
Sigma Olomouc se od roku 2017 po postupu z druhé nejvyšší soutěže opět pevně usadila mezi prvoligovou smetánkou. Rok po návratu do první ligy z toho bylo výborné 4. místo. V sezóně 2018/19 to bylo místo osmé. Rok poté jedenácté a v minulém ročníku vybojoval klub z Hané deváté místo. V aktuálně probíhajícím ročníku se tým vedený trenérem Václavem Jílkem pohybuje na šesté příčce s bilancí tři výher, tří remíz a jedné porážky.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.