MOL Cup -  ONLINE PŘENOS -  Bohemians : Hlučín - 19. listopadu 2022   16:00

Bohemians
Bohemians
7' Krch  • 48' Mužík  • 51' Hůlka
3:0
(1:0)
Hlučín
Hlučín
Bohemians
Valeš – Hůlka, Křapka, Krch – Dostál (61. Vilotić), Beran, Jindřišek (C) (76. Jánoš), Nový – Květ (82. Bartek), Mužík (76. Hronek), Prekop (61. Drchal)
Soukup – Köstl
Batík – Antoníček, Líkař
Ďolíček, Praha-Vršovice
2299 diváků
Hlučín
Lapeš – Putyera , Plesník (C), Hasala, Tomšů (63. Lehnert) – Buchvaldek, Praus (70. Holzer) – Moučka (88. Levčík), Mládek, Zajíček (63. Ptáček) – Smékal (70. Šindler)
Nemček – Kocur

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost a mířím se konečně někam ohřát. Tak brzy opět na počtenou!
Osmifinále MOL Cupu a poslední duel v Ďolíčku tohoto kalendářního roku je za námi. Hlučínská pohádka je u konce, domácí Bohemians si díky pohodlné výhře 3:0 zajistili postup do další fáze poháru.

A nutno říci, že zaslouženě. Domácí byli po celý zápas aktivnějším celkem a o výhře rozhodli v úvodu druhého dějství, kdy jejich náskok zvýšili Ladislav Mužík a Lukáš Hůlka. Spokojený bude i Martin Nový, který byl podepsán pod všemi třemi brankami Bohemians.
90+1'
90+1'
Jedinečnou možnost na alespoň jeden gól zhatil špatný dotyk Putyery, který toho ale poté, co na beku oddřel celé utkání, má evidentně plné zuby.
90+1'
Jánoš rozeběhl Bartka, jeho snahy ale zhatila obrana Hlučína.
90'
Míč již drží Lapeš, Hlučín se může pokusit alespoň o čestný zásah.
90'
Drchalovu přihrávku do vápna jednoznačně srazil na roh Hasala a i když rozhodčí nejprve ukazoval na kop od branky, nakonec se opravdu bude rozehrávat od praporku.
89'
Bohemka drží míč a hosté nejeví žádný eminentní zájem napadat.
88'
Střídání v týmu FC Hlučín:
ze hřiště odchází Moučka, přichází Levčík.
88'
Bartkovu přihrávku do křídla na Hronka protečoval jeden z bránících hráčů na aut.
86'
Hronek se procpal do vápna přes Hasalu a našel kousíček za malým vápnem úplně osamoceného Bartka, jehož pokus reflexivně vyráží Lapeš na roh! Další spálená šance domácích, vzhledem k pohodlnému tříbrnakovému náskoku je ale moc mrzet nemusí.
85'
Beran si ukousl příliš velké sousto a v soboji s Putyerou přišel o míč.
84'
Jánoš se štěstím udržel míč na středu a posunul na Drchala, jeho těžké sklepnutí nedokázal zpracovat Bartek.
Dnešní utkání sleduje 2299 diváků.
83'
Ptáček si narazil s Mládkem, jeho přihrávka se ale nakonec dokutálela do autu.
82'
"Romane, zůstaň v Bohemce," skandují domácí příznivci. Je totiž dost možné, že jejich asi největší podzimní hvězda v zimní pauze změní angažmá a dnes se před svými fanoušky v zelenobílém představila naposledy.
82'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905:
ze hřiště odchází Květ, přichází Bartek.
81'
Vilotič efektní patičkou posunul míč na Hronka, který jej navedl na střed a našel ve vápně úplně volného Květa, ten ale již podruhé trefil tyč! Obrovská smůla domácího ofenzivního fotbalisty.
80'
Bohemians v poklidu kombinují na útočné polovině a relativně v pohodě kráčí za postupem do čtvrtfinále.
79'
Lapešův nákop proskákal až k Hůlkovi, ten zklidnil hru malou domů.
78'
Květův centr poslal hlavou na úroveň penalty Krch, tam si ale poradili obránci v černých dresech.
77'
Květ vybojoval míč na středu hřiště a Ptáček jej stáhl zezadu. Volný kop pro Bohemku.
76'
ze hřiště odchází Mužík, přichází Hronek,
ze hřiště odchází Jindřišek, přichází Jánoš.
75'
Mládek nasadil jesličky Beranovi, ten nakonec zblokoval přihrávku svého oponenta na aut.
74'
Zajímavý signál! Nového roh mířil na Květa, který z voleje vypálil z hranice vápna. Střela mu ale nesedla a letí vysoko nad.
74'
Beran na levé straně nevyzrál na Putyeru, ten mu merunu vypíchl za brankovou čáru.
73'
Hlučínští po nepřesné kombinaci na vlastní polovině jen odevzdali míč soupeři.
72'
Květ si ve vápně narazil s Mužíkem a zkoušel přízemním pokusem na zadní tyč navýšit domácí vedení, Lapeš ale skvěle zasáhl a míč kryje do rukavic.
72'
Holzer odvrátil Květův centr zleva jen do Plesíka, zapeklitou situaci hosté ale vyřešili.
71'
Putyera v plném sprintu odcentroval zprava, Křapka byl ale dobře postavený a odvrací směrem k Vilotičovi.
70'
ze hřiště odchází Praus, přichází Holzer,
ze hřiště odchází Smékal, přichází Šindler.
70'
Tentokráte o poznání nadějnější centr Nového odkopem odvrací Hasala
70'
A po obranném zákroku Putyerny tu máme opakování rohu.
69'
Nový překrásnou kolmicí opět vybídl ke skórování Mužíka, jeho přízemní zakončení na zadní tyč srazil na roh Lapeš!
68'
Beran se vymanil u levého rohového praporku ze sevření dvojice protihráčů a přihrál do vápna, následně reklamovali domácí po střele Mužíka hru rukou. Batík ale nechává ve hře pokračovat, penalta se kopat nebude.
67'
Na přední tyči se v solidní šanci ocitl Drchal, balon ale usměrnil jen do boční sítě.
66'
Nový vyvezl míč na útočnou polovinu a prostrčil Mužíkovi, Putyera a Hasala společnými silami odvrací na roh.
65'
Smékal si zpracoval odražený míč a levačkou napřáhl zpoza vápna, jeho pokus ale branku minul.
65'
Poté svůj pokus přes blokujícího Hůlku nepropasíroval Moučka.
65'
Vilotičova nepřesná přihrávka našla jen Putyeru.
64'
Hostující postup zastavil ofsajd, zdvihnutého praporku si ale Batík všiml s notnou prodlevou.
63'
ze hřiště odchází Zajíček, přichází Ptáček,
ze hřiště odchází Tomšů, přichází Lehnert.
63'
Tomšů to zkusil z dálky, jednalo se ale spíše o takový propagační pokus, který Valeš bez potíží zlikvidoval.
62'
Nového další cenrt od praporku mířil na první tyč, kde jej odkopl Plesník.
61'
ze hřiště odchází Prekop, přichází Drchal,
ze hřiště odchází Dostál, přichází Vilotič.
61'
Prekop záhy vybojoval další roh, nyní ale z druhé strany.
61'
Tentokráte si ale obrana s Nového centrem poradila.
60'
Nový se odhodlal k pumelici z úctyhodné vzdálenosti, ta byla ale ztečována, což rezultovalo v rohový kop. A z něj domácí dnes udeřili již dvakrát...
59'
Hosté konečně vystrčili růžky, Zajíček táhl protiútok středem hřiště a předal Moučkovi, na jehož nadějný centr jen těsně nedosáhl Smékal.
58'
Před hlučínskou svatyní to hoří. Prekop našel na zadní tyči úplně volného Květa, který ale trefil pouze levou tyč Lapešovy branky!
57'
Následně se po krátkém driblinku rozhodl odcentrovat Beran, našel ale jen Plesníka.
57'
Nádherně teď prostrčil Květ merunu na nabíhajícího Mužíka, který se ocitl sám před Lapešem, jeho zakončení zprava ale hostující brankář snad ramenem vytěsnil mimo tři tyče!
56'
Beran našel hezkou kolmicí Květa, který si následně zasekávačkou poradil s jedním z beků, jenže pak nepřesně přihrál na úroveň puntíku.
55'
Smékal udržel balon proti přesile a rozjel kombinaci, na jejímž konci byl ale nepřesný centr Moučky z pravého křídla.
54'
Po Mužíkově sklepnutí pálil Prekop, mířil ale jen doprostřed branky, kde byl připravený Lapeš.
53'
Prekop šikovně pustil skákavý míč na Mužíka, který jej zkrotil a našel na levé straně nabíhajícího Nového. Tomu centr slabší nohou ale vůbec nesedl a proletěl až na druhou stranu hřiště, kde bude vhazovat hostující tým.
52'
Zajíček si neporadil v souboji s Beranem a ač se snažil, co mu síly stačily, o kontrolu nad míčem přišel.
51'
Bohemians právě vstřelili branku!
Další branka Klokanů a opět je pod ní podepsán Martin Nový! Ten totiž překrásným rohlíkem od praporku našel přesně prostor, kam si nabíhal LUKÁŠ HŮLKA, jehož překrásná hlavička se ještě otřela o horní tyč a zapadla za bezmocného Lapeše. 3:0, dost možná je již rozhodnuto.
50'
Jindřišek přihrál do vápna Mužíkovi, jehož střílený centr srazil na rohový kop Plesník.
50'
Mládek prodloužil Lapešův výkop jen za postranní čáru.
48'
Snový vstup domácích do druhého dějství! Nový skoro až zázračně udržel míč na hrací ploše a přihrál pod sebe Prekopovi. Ten si jej pokoušel zpracovat, ale jen merunu protečoval do míst, kde čekal připravený LADISLAV MUŽÍK. Proti jeho zakočení neměl Lapeš šanci zasáhnout, stav utkání je tedy již 2:0!
47'
Dostál prostrčil do vápna na Květa, jehož kličku ale vystihl Buchvaldek. Následný centr zprava mířil na hlavu Prekopa, před ním ale zasáhl Putyera.
46'
Oba celky jsou již na hrací ploše, druhá půle začne co nevidět.
První dějství je za námi, i přes houževnatý výkon outsidera z Hlučína jsou zaslouženě ve vedení domácí. Jedenogólový náskok Klokanům zařídil rohový kop ze sedmé minuty, kdy Nového centr hlavou usměrnil do sítě Daniel Krch. Hosté nedokázali odpovědět tím, že by si vypracovali nějakou výraznější brankovou příležitost, Bohemka naopak mohla vedení zdvojnásobit ve 33. minutě, kdy ale Mužík z bezprostřední blízkosti nepropálil gólmana Lapeše.

Dokáže Hlučín překvapit prvoligového soupeře tak, jako před měsícem? Nebo si domácí dokráčí pro pohodlný postup do čtvrtfinále? To a mnohem více se dozvíme ve druhém dějství, které by mělo začít asi v 17:02.
45'
45'
Praus unikl Jindřiškovi a pasem do pravého křídla vyzval k centru Putyeru, jeho střílená pobídka do vápna ale letěla příliš blízko Valeše, který již merunu svírá v rukavicích.
44'
Mládkovi po Smékalově přiťuknutí utekl balon až k Dostálovi, toho po odkopnutí míče fauloval právě první jmenovaný.
44'
Jeho centr mířil do nebezpečného prostoru, obrana Klokanů ale ukázala, že ve vzduchu rezervy skutečně nemá.
43'
K exekuci se staví Ondřej Moučka.
43'
Zajíček se kousek od rohu šestnácky uvolnil a Jindřišek jej zezadu podrazil. Nebezpečnou standardku tak bude rozehrávat třetiligový outsider ze Slezska.
42'
Nový nedokázal zpracovat Beranovu přihrávku v plném běhu a vhazovat budou hosté.
42'
Mužíkův centr míří mimo vymezený prostor hřiště, vykopávat tak může Lapeš.
41'
Jindřišek ukázkově zapracoval směrem vzad a připravil o balon dvojici soupeřů.
40'
Za dlouhým pasem za obranu sprintoval Zajíček, Valeš byl ale vysoko postavený a míč kryje do rukavic.
39'
Moučka se dopustil kolosální chyby v rozehrávce, po níž útočili domácí. Mužík sklepl z křídla Beranovi, na jehož skákavý centr si naběhl Nový, jenže těžký kop nezvládl a merunu poslal z hranice malého čtverce na tramvajovou zastávku.
38'
Hasala si ve tvrdém souboji poradil s Prekopem, Hlučín ale míč dlouho neudržel.
38'
Buchvaldkův pas šajtlí srazil na aut dobře postavený Beran.
37'
Plesník opět ukázal dobrou hru tělem a odstavil Květa, díky čemuž mohou hrát hosté.
36'
Hasala se poté provinil faulem na Prekopa.
35'
Protiútok táhl Smékal, který rychlostně vymazal Berana na pravém křídle, jenže stříleným centrem trefil jen vracejícího se Křapku.
35'
S Nového centrem si obrana nejprve poradila, odražený míč napálil z hranice vápna Mužík jen do připraveného Lapeše.
35'
Dostálův centr zprava srazil Tomšů jen na další standardku od rohového praporku.
34'
A i tento rohový kop domácích byl velmi nebezpečný. Nejvýše se vyšplhal ve vápně Hůlka, který ale z dobré pozice usměrnil Květův centr jen nad břevno.
33'
Květ se parádní zasekávačkou za nohou uvolnil ve vápně soupeře a připravil stoprocentní šanci pro Mužíka, jeho zakončení z malého vápna ale vykopl na roh Lapeš. Tohle byla obrovská příležitost.
32'
Hlučínu nevyšla kombinace na levé straně, mezitím se po souboji se Zajíčkem s těžkostmi zvedá z trávníku Beran.
31'
Ani jeden z Moučkových centrů spoluhráče nenašel, Hlučín ale v posledních minutách hraje sympaticky a i přes roli outsidera nedává svoji kůži zadarmo.
30'
Putyera obloučkem do vápna hledal Smékala, před ním ale odkopl Beran. Následně se opět kličkou na střed a střelou prezentoval aktivní Zajíček, Valeš si ale připisuje rutinní zákrok.
29'
Tomšů nakonec zachytil jednu z přihrávek domácích a rozehrál na Smékala, po jehož sklepnutí byl faulován Mládek.
28'
Bohemka kombinuje před šestnáctkou Hlučína, defenziva hostí je ale velmi dobře zkonsolidována.
27'
Zajíček z levé strany individuálně prošel až na střed a pokoušel se ohrozit Valeše střelou ze střední vzdálenosti, mířidla si ale neseřídil ideálně a prostor mezi třemi tyčemi netrefil.
26'
Moučkův centr z hloubi pole nenašel nikoho z mužů v černém, do rukavic jej pohodlně kryje Valeš.
25'
Valešův výkop zpracoval Prekop jen k Tomšů. Následně za sebe prodloužil centr Putyery zprava Smékal, odkopem ale vysvobodil domácí Beran.
24'
Po Květově ztrátě uháněli do protiútoku hosté, Moučkovu přihrávku ale nedokázal kvalitně zpracovat Smékal.
23'
Beran narýsoval překrásnou kolmici na Květa, jeho zpětná přihrávka na hranici šestnáctky ale našla jen prostor, který kontroloval Plesník.
22'
Květův vysoký míč na roh vápna poslal Křapka hlavou jen k Lapešovi.
21'
Hůlka podnikl další útočný výlet, tentokrát jej ale již v zárodku utnul nedovoleným zákrokem Zajíček.
21'
Následně byl faulován Zajíček a Batík přiřkl míč Hlučínu.
20'
Putyerův centr zprava odvrátil hlavou Křapka a Bohemka šla do protiútoku, který ale zazdil nepřesným pasem Prekop.
19'
Mládek hledal za obranou nabíhajícího Smékala, plány hrdiny utkání s Plzní na samostatný únik ale překazila hlavička Hůlky.
18'
Květův centr zleva přeletěl Dostála na zadní tyči. Poté pronikl do vápna Beran, jeho přihrávku na střed ale vystihl Hasala.
18'
Zajíček se hnal za balonem, jenže u něj byl dříve Krch, kterého po odkopu hostující hráč nepříjemně dohrál. Sudímu tento faul neunikl.
17'
Mužík neudržel balon na hrací ploše a vhazovat tak bude ve střední třetině hostující celek.
16'
Neujal se ani následný centr Mužíka, který opět mířil na Prekopa.
16'
Prostrčení Tomšů zachytil Hůlka a vyvezl míč až na útočnou polovinu, kde hledal dobře postaveného Prekopa, jenže přihrávku přečetl Putyera.
15'
Na útočné polovině i tak zůstali, jenže Mládek si nepohlídal obrannou linii a ocitl se v postavení mimo hru.
14'
Hosté ale merunu do vápna dostat nedokázali.
14'
Krch před dotírajícím Mládkem zahrál mimo hrací plochu, Hlučn vhazuje v blízkosti pokutového území domácích.
13'
Hůlkův nákop na Prekopa se na hrací plochu nevešel, kop od branky pro Hlučín.
12'
Moučkův centr nikým netknutý proskákal vápnem a následně táhl protiútok Nový. Toho zezadu podrazil Plesník a může být rád, že sudí Batík jeho zákrok neocenil žlutou kartou.
12'
Putyera postrčil míč po křídle Zajíčkovi, tomu Krch balon vypíchl a Slezané tak budou zahrávat svůj první roh v zápase.
11'
Z něj ale Hlučín nic nevytěžil a vykopávat tak bude Valeš.
11'
Putyera se na pravé straně prosadil přes Nového a odcentroval, Křapka odvrací na aut.
10'
Květ prostrčil do vápna na nabíhajícího Jindřiška, jeho centr na dlouhou nohu ale bez problémů stahuje ze vzduchu Lapeš.
10'
Dostálovi ale pokus o jesličky nevyšel a nyní vhazuje Hlučín.
9'
Bohemka kombinuje na útočné polovině a snaží se najít okénka v defenzivě třetiligového soupeře.
7'
A od rohového praporku si domácí vypracovali první branku utkání. Centr Martina Nového našel přesně hlavu DANIELA KRCHA, který rozvlnil síť hlavičkou na zadní tyč. 1:0!
7'
Prekop si naběhl na oblouček za obranu, odstavil Hasalu a uháněl úplně sám na Lapeše. Hlučínského gólmana dokonce i obešel, jeho zakončení do úplně prázdné branky ale ukázkovým obranným zákrokem sráží na roh Tomšů!
6'
Nového pas na střed šikovně vystihl Plesník, nepřesný pas jednoho z hlučínských plejerů ale nadějný protiútok zmařil.
5'
Lapeš výkopem oslovil Putyeru, který v souboji s Novým prodloužil hlavou jen mimo hrací plochu.
5'
Květ si pokoušel obhodit Plesníka na levém křídle, ten sice neměl rychlostně navrch, tělem si ale hvězdu Bohemians pohlídal.
4'
Hasala zahrál před Prekopem raději na aut, který vhodil Dostál ihned do vápna na Mužíka. Už už to vypadalo, že domácí forvard se obtočí okolo Plesníka, k zakončení se ale nakonec nedostal.
3'
Květův druhý centr ale jen prolétl vápnem a Dostál zahrál pod tlakem až k Valešovi.
3'
Ten svým centrem na první tyč našel Prekopa, jeho patička ale trefila jen Prause a máme tu další roh.
2'
Mužík pro domácí vybojoval první rohový kop v zápase, jeho exekuce se ujme Květ.
2'
Valešův odkop přiklepl Prekop hlavou Dostálovi, po jeho odkopu hraje ale opět Hlučín.
1'
Výkopu se ujali hosté, kteří nastoupili v černobílé kombinaci a budou útočit směrem na kotel Bohemians. Domácí oblékli tradiční zelenobílou.
1'
Trojice sudích již vyvádí hlavní aktéry dnešního utkání na hrací plochu. Mimochodem, dnes se budou muset pánové Batík, Antoníček a Líkař obejít bez pomoci u videa, takže co hlavní arbitr pískne, to jednoduše bude platit, tak jako v éře předVARové.
Fanoušci Hlučína dorazili do hostujícího sektoru ve velmi slušném počtu i přes to, že jejich bydliště se nachází na samém kraji země. Příznivci mnohých ligových celků se od nich mají co učit.
Do výkopu zbývá přibližně 25 minut, na hrací ploše tak za kulisy stále ještě mírně zasněžených střech vršovických domů probíhají předzápasové rozcvičky.
Bohemians na třetiligového soupeře vyrukovali s velmi silnou sestavou, kromě Mužíka, Nového, Berana a možná Krcha jde víceméně o jedenáctku, na níž kouč Veselý sázel během podzimní části Fortuna ligy.

Hlučín pak oproti slavnému skalpu plzeňské Viktorie přesně před měsícem udělal jednu změnu v sestavě, Lehnerta nahradil Moučka.

Bohemians Praha 1905: Valeš – Hůlka, Křapka, Krch – Dostál, Beran, Jinřišek (C), Nový – Květ, Mužík, Prekop
Náhradníci: Soukup – Vilotič, Bartek, Hronek, Jánoš, Drchal, Köstl
Trenér: Jaroslav Veselý

FC Hlučín: Lapeš – Tomšů, Plesník (C), Hasala, Moučka – Buchvaldek, Praus – Putyera, Mládek, Zajíček – Smékal
Náhradníci: Nemček – Kocur, Lehnert, Holzer, Šindler, Ptáček, Levčík
Trenér: Filip Smékal

Rozhodčí: Batík – Antoníček, Líkař.
Hlavní město se sice včera a přes noc, podobně jako zbytek republiky, nevyhlo na listopad nevídanému sněžení, narozdíl od duelu Českých Budějovic s Hradcem Králové se ale tento zápas odehraje díky dobré práci těch, kteří mají u Bohemians na starosti stav hřiště. Třetiligový outsider z Hlučína tak přibližně za něco málo přes hodinku nastoupí proti favorizovaným Klokanům, základní sestavy budou známy za pár minut.
Dosavadní cesta MOL Cupem

Bohemians 1905
19. 10. Bohemians – Třinec 2:1 (21. a 71. Mužík – 5. Samiec)
21.9. Ústí nad Labem – Bohemians 0:3 (41. Drchal, 47. a 58. Květ)

FC Hlučín
19.10. Hlučín – Plzeň 3:2 (70., 77. a 90+4. Smékal – 74. Tijani, 90. Bucha)
14.9. Hlučín – Líšeň 2:0 (45. Šindler, 80. Putyera)
17.8. Bohumín – Hlučín 0:3 (2. Putyera, 28. Šindler, 67. Wolf)
30.7. Krnov – Hlučín 0:7 (9. Zajíček, 14. Buchvaldek, 25. Tomšů, 65. Smékal, 78. Wolf, 85. a 88. Ptáček)
FC Hlučín

Šok. Slezský mančaft v osmifnále domácího poháru neočekával snad vůbec nikdo, Hlučín ale kromě divizních Krnova a Bohumína dokázal vyřadit i Líšeň, která bojuje o postup do nejvyšší soutěže, a pak také úřadujícího mistra republiky Viktorii Plzeň v asi nejslavnějším utkání historie hlučínské kopané. Zaslouženě si tak vybojoval příležitost rozdat si to s dalším ligovým celkem a sami hráči, kteří mají pouze poloprofesionální smlouvy, si dost možná mohou říci o angažmá v některé z prvních dvou lig. Hlučínu se navíc daří i v MSFL, kde přezimuje na druhém místě. Porážku navíc naposledy ochutnali Slezané před čtvrt rokem, kdy ve třetím kole moravské skupiny třetí ligy podlehli Uničovu 0:3.

Zmíněný duel s Plzní měl jen a pouze jednoho hlavního protagnonistu – Dominika Smékala. Ten totiž účastníkovi letošního ročníku Ligy mistrů nasázel čistý hattrick a stal se tak na krátký čas dost možná nejskloňovanějším jménem v českém fotbalovém prostředí. Smékal byl dříve považován za obrovskou naději tuzemské kopané a působil dokonce v mládeži slavného Interu Milán, jeho rozvoj ale přibrzdila jak zranění, tak nešťastná rozhodnutí v kariéře. Po odchodu z Itálie se výrazněji neprosadil ani v Baníku, Karviné či Opavě, v Hlučíně se ale chytil. Šest branek vstřelil v MSFL a přidal navrch čtyři v poháru, čímž si zajisté řekl o pozornost celků z vyšších soutěží.

Klokani za sebou nemají vůbec špatný podzim, přezimují na sedmé příčce Fortuna ligy, což je na mužstvo, kteří mnozí experti brali jako jasného kandidáta na sestup, velmi slušný počin. Kouč Jaroslav Veselý ale vtiskl mužstvu jasnou herní tvář a v jeho systému 3-4-3 září hlavně Roman Květ.

Původním povoláním střední záložník totiž nastupuje v útočné trojce a je s devíti brankami na děleném druhém místě v tabulce nejlepších střelců ligy, navíc přidal ještě dvě asistence. Dva góly navíc přidal i v MOL Cupu a jeho výkony přilákaly výraznou pozornost tuzemské "velké trojky", dnešní duel proti Hlučínu tak dost možná bude jeho derniérou v zelenobílém dresu. Ve svých 24 letech má totiž ještě nejlepší období kariéry před sebou.
Krásnou sobotu všem fanynkám a fanouškům české kopané. V dnešním duelu osmifinále MOL Cupu vyzvou prvoligoví Bohemians 1905 před vlastními fanoušky FC Hlučín, který sice hraje až třetí nejvyšší soutěž, ale i tak po dvou vyřazení favoritů v řadě dále píše svoji fotbalovou pohádku. U sledování textového přenosu vás vítá Michal Nussbauer a přeje příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.