MOL Cup -  ONLINE PŘENOS -  Příbram : Teplice - 18. října 2022   17:00

0:3
(0:1)
Teplice
Teplice
10' Kučera   • 47' Mareček   • 52' Křišťan
Příbram
Smrkovský – Čejka (53. Surmaj, 81. Hájek), Fišl, Sakala, Musil (53. Čermák), Petrák (74. Anih), Osmančík, Wágner (C), Dudl, Jeřábek, Zeronik (74. Švestka).
Babka – Vokřínek
Michael Kvítek. Asistenti: Jiří Kříž, Alexandr Černoevič
Na Litavce, Příbram
Teplice
Grigar (C) – Hybš (51. Shejbal), Vondrášek, Knapík – Kodad, Křišťan (73. Čičovský), Hyčka, Mareček, Kučera (65. Jukl) – Žák (74. Procházka), Gning (65. Vachoušek).
Mucha

Teplice odčinily ligovou porážku s Českými Budějovice, když ve třetím kole MOL Cupu porazily domácí Příbram rozdílem třídy. O góly severočechů se dnes postupně postarali Tomáš Kučera a po přestávce slepenými góly Lukáš Mareček s Jakubem Křišťanem. Konečný výsledek tohoto duelu Na Litavce. Příbram 0 Teplice 3.
90+1'
90'
Tak přece jen v poslední minutě duelu něco kloudného. Teplice se teď dostaly na ose hřiště ke střele z obrovské dálky, která podle toho také dopadla a zamířila vysoko.
89'
V prvním poločase nebyla nastavena ani jedna minuta. Uvidíme, zda bude něco nastaveno nad rámec celého zápasu. Sice se hodně střídalo, ale výsledek je daný.
87'
Oba týmy už rezignovaly na nějaké ofenzivní snažení a závěr zápasu moc pohledný není. Příbram má sice o trochu více ze hry, ovšem žádné šance nepřichází.
85'
Příbram rozehrávala v dnešním zápase sedm rohových kopů, zatímco Teplice dokonce dvanáct. Celkem tedy devatenáct rohových kopů, což se jen tak nevidí.
83'
Teplice měly v závěru zápasu výhodu volného přímého kopu, následná střela ale zamířila nad bránu a Václav Smrkovský si mohl oddechnout.
81'
Střídání v týmu FK Viagem Příbram:
ze hřiště odchází David Surmaj, přichází Pavel Hájek.
80'
Příbram prohrává deset minut před koncem zápasu rozdílem třídy a fanoušci Teplic radostně skandují. Na Litavce se žádné překvapení asi konat nebude.
78'
Po vystřídáních na obou stranách se tempo zápasu opět zvedlo. Střídající Emmanuel Anih se ale na levém křídle do žádné příležitosti nedostal a na opačné straně neuspěli ani u pravého rohového praporku hosté.
74'
ze hřiště odchází Adam Petrák, přichází Emmanuel Anih.
74'
ze hřiště odchází Jakub Zeronik, přichází Patrik Švestka.
74'
ze hřiště odchází Filip Žák, přichází Dominik Procházka.
73'
Střídání v týmu FK Teplice:
ze hřiště odchází Jakub Křišťan, přichází Adam Čičovský.
71'
A další šance hostí. Teplice se dostaly po rohu ke střele na vzdálenější pravé tyči brány, Václav Smrkovský se ale včas přesunul a míč vyrazil!
70'
Jako bych to zakřikl. Filip Žák si naběhl na levé straně šestnáctky na kolmou přihrávku a z úhlu napřáhl k prudké přízemní střele, kterou vybíhající Václav Smrkovský hrudí vyrazil na rohový kop! Z ničeho nic šance hráčů Teplic.
68'
Opravdu je škoda, že Teplice po přestávce daly rychle dva góly, protože od té doby přestaly trochu hrát a tempo zápasu už není ani zdaleka tak vysoké jako předtím.
67'
Abdallah Gning těsně před vystřídáním spěchal za dlouhou kolmou přihrávkou a ostře sestřelil jednoho z domácích obránců Příbrami, žluté kartě ovšem unikl.
65'
ze hřiště odchází Tomáš Kučera, přichází Robert Jukl.
65'
ze hřiště odchází Abdallah Gning, přichází Tadeáš Vachoušek.
63'
Příbram po poslední příležitosti ožila a přišla táhlá přízemní střela z obrovské dálky, kterou Tomáš Grigar vytáhl mimo, a následoval roh!
62'
Střídající Marcel Čermák obstaral na levém křídle autové vhazování a hned vzápětí se ocitl na levé straně šestnáctky v slibné šanci, jeden z jeho spoluhráčů ale mířil po zpětné přihrávce vedle!
61'
Středočeši poslali dopředu dlouhý kolmý pas, v pokutovém území Teplic byl ale osamocený brankář Tomáš Grigar, který míč bez problému stáhl ze vzduchu.
60'
Abdallah Gning vystihl před zraky střídaček nepřesnou přihrávku Příbrami a u postranní čáry si chtěl obhodit míč kolem protihráče, ten ho ale odvrátil do zámezí.
58'
Příbram mohou mrzet neproměněné šance z úvodu zápasu, protože kdyby alespoň nějakou proměnila, utkání by se mohlo vyvíjet jiným směrem a bylo by zajímavější.
57'
Dnes se sice hraje na hodně těžkém a podmáčeném terénu, to ale neomlouvá vstup Příbrami do druhého poločasu.
55'
Ze druhého poločasu je odehráno necelých deset minut a Příbram už to bude mít hodně složité poté, co krátce po přestávce inkasovala dva slepené góly.
53'
ze hřiště odchází Felix Čejka, přichází David Surmaj,
ze hřiště odchází Lukáš Musil, přichází Marcel Čermák.
52'
Teplice právě vstřelily branku! Abdallah Gning sice v prvním poločase neproměnil velkou šanci, nyní ale poslal do šestnáctky střílený centr, po kterém se dostal k odraženému míči JAKUB KŘIŠŤAN a nekompromisně ho napálil pod víko!
51'
ze hřiště odchází Matěj Hybš, přichází Jan Shejbal.
50'
Lukáš Musil byl zřejmě hráčem, který mohl na hranici šestnáctky vypálit, jenže volání tamních fanoušků nevyslyšel a po zasekávačce o míč přišel. Chtělo by to střílet.
47'
Teplice právě vstřelily branku! Benson Sakala udělal v obraně obrovskou chybu v rozehrávce, když míč namazal přímo na kopačku LUKÁŠE MAREČKA, který poté přízemní střelou zpoza šestnáctky zamířil ke vzdálenější pravé tyči!
46'
Na Litavce začal druhý poločas, do kterého vstupují v lepší pozici Teplice, kterou vedou zásluhou gólu Tomáš Kučery. Příbram měla šance, ale žádnou neproměnila.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:01.
Teplice měly skvělý vstup do utkání, když se již v desáté minutě ujaly vedení zásluhou výstavní trefy Tomáše Kučery. Příbram mohla rychle odpovědět, hosty ale zachránil včasným výběhem a skvělým zákrokem Tomáš Grigar. Skóre po prvním poločase. Příbram 0 Teplice 1.
45+1'
45'
Teplice rozehrály na levé straně hřiště svůj 11. rohový kop v zápase a na vzdálenější pravé tyči se vyšplhal jeden z hostů hodně vysoko, míč ale pouze lízl za sebe.
44'
Severočeši se usadili v závěru prvního poločasu na polovině svého soupeře a vypadá to, že tam se také úvodních pětačtyřicet minut zápasu dohraje.
43'
Filip Žák se ocital na hranici malého vápna po propadnutém centru z pravé strany v obrovské šanci, místo zakončení ovšem přišel jeho útočný faul a odkop od brány.
40'
Tomáš Wágner se dral po centru z rohového kopu Příbrami do zakončení a nepříjemně se srazil s vybíhajícím Tomášem Grigarem, penalta se ovšem nepískala.
38'
Matěj Hybš rozjel v obraně nádhernou kombinační akci Teplic a po centru z pravé strany mohla přijít gólová střela, to by ovšem nesměla zpoza vápna zamířit vysoko nad.
37'
Utkání Na Litavce sice není bohaté na góly, ale na šance a rohové kopy ano. Posuďte sami. Příbram zahrávala jen jeden rohový kop, Teplice už jich ale mají na kontě deset.
36'
Václav Smrkovský předvedl hodně nejistý výběh z brány a po odkopnutí míče za postranní čáru se svým spoluhráčům gestem omluvil. Teplice znovu u míče.
35'
A znovu Ladislav Kodad, který tentokrát rozjel rychlý protiútok, a spoluhráč mu chtěl míč narazit do běhu, bohužel pro hosty ale Příbram akci zastavila faulem.
34'
Ladislav Kodad doběhl na levém křídle míč a měl spoustu času na to, aby přesně a nebezpečně odcentroval, místo toho ale trefil prvního hráče domácího týmu.
32'
Vypadalo to, že půjde Viagem po dlouhém kolmém pasu za obranu sám na bránu, Tomáš Grigar ovšem jistil situaci dalekým výběhem z brány. Pouze odkop od brány.
30'
Problémem domácího týmu z Příbrami je, že když už se dostane k šestnáctce soupeře, netroufne si na střelu zpoza vápna a útok vyzní do ztracena.
29'
Tým z hornického města si musí na gól počkat, protože následná rána skončila pouze na teplické zdi. Stále 0:1.
28'
Příbram dostala Teplice pod tlak a v blízkosti šestnáctky vybojovala volný přímý kop. Domácí fotbalisté mají jedinečnou možnost vyrovnat stav dnešního utkání.
26'
Abdallah Gning běžel na ose hřiště sám na bránu a na pravé straně šestnáctky napřáhl ke střele, která byla tečována a zamířila těsně nad bránu!
25'
Václav Smrkovský předvedl v bráně domácího týmu hodně riskantní rozehrávku a po malé domů si dal hodně záležet, aby míč odkopl co nejdále do hřiště.
24'
Utkání má obrovské tempo a hra se přelévá z jedné strany na druhou, ovšem s tím rozdílem, že uvnitř a okolo šestnáctky jsou nebezpečné pouze Teplice.
22'
Fanoušci Příbrami si žádali, aby šel Tomáš Wágner sám na bránu, jenže jejich prosby nebyly vyslyšeny a Teplice naopak mohly vyrazit do protiútoku. Pouze mohly.
21'
Příbram opět hodně hořela, jeden z obránců ale přispěchal s fantastickým a čistým skluzem, po kterém byla následná střela hostí sražena na rohový kop.
19'
Tomáš Grigar jako by se v bráně nudil a vydal se na hranici šestnáctky. Příbram ovšem v úvodu zápasu ukázala, že dokáže být dopředu hodně nebezpečná.
18'
Následoval rohový kop s číslem 6. Tentokrát však centr hostí žádné nebezpečí nepřinesl a Václav Smrkovský si mohl postavit míč na místo, aby ho odkopl od brány.
17'
Teplice rozehrály svůj pátý rohový kop v zápase a do šestnáctky opět mířil nebezpečný centr, domácí fotbalisté ho ale dokázali na hranici malého vápna odvrátit.
16'
Ze zápasu uběhlo úvodních patnáct minut a Teplice vedou Na Litavce 1:0 poté, co se v desáté minutě zápasu prosadil nádhernou střelou Tomáš Kučera.
14'
Příbram odpověděla hlavičkou po centru ze standardní situace, která zamířila přímo do rukavic připraveného brankáře Tomáše Grigara.
13'
Do pokutového území Viagemu létal během posledních okamžiků jeden centr ze druhým, vzápětí ovšem žádná šance Teplic nepřišla. Domácí se ubránili.
12'
Severočeši rozehrávali na levé straně hřiště další rohový kop a tentokrát po něm přišel pohotový volej zpoza šestnáctky, který byl sražen na další rohový kop.
10'
Teplice právě vstřelily branku! Benson Sakala se zamotal do vlastních kliček a z protiútoku Teplic resultoval rohový kop, po kterém se dostal k míči TOMÁŠ KUČERA a poté nádhernou střelou z levé strany šestnáctky vymetl přesně levý horní roh!
9'
Úvod utkání nabídl několik šancí na obou stranách, které jsou dobrým příslibem do následujících minut zápasu. Zejména potom pro fanoušky na tribunách.
7'
Příbram rozehrála rohový kop a po kolmém pasu do šestnáctky přišlo další zakončení tváří v tvář brankářovi, tentokrát ovšem bylo zbytečné kvůli ofsajdu.
5'
Také Příbram měla obrovskou šanci, když se na levé straně vápna dvakrát dostal do zakončení jeden z domácích hráčů, Tomáš Grigar ho ale nejprve po rychlém výběhu z brány vychytal, zatímco následnou dorážkou zablokoval jeden ze spoluhráčů! Zatím to vypadá na zajímavý zápas.
3'
Severočeši se dostali po centru z pravého křídla několikrát do zakončení, zpětná hlavička nadělala velké zmatky, zatímco tečovaná přízemní střela zpoza šestnáctky mířila do protipohybu brankáře, Václav Smrkovský ji ale dokázal nohama vyrazit na rohový kop!
2'
Felix Čejka chtěl zrychlit hru kolmou přihrávkou na jednoho ze svých spoluhráčů v útoku, jenže jeho míč byl příliš prudký a skončil na kopačce jednoho z obránců.
1'
Teplice právě obstaraly výkop dnešního zápasu a okamžitě poslaly směrem kupředu dlouhý nákop, po kterém zůstaly u míče a mohly pokračovat v útočné snaze.
1'

FK Viagem Příbram: Smrkovský – Čejka, Fišl, Sakala, Musil, Petrák, Osmančík, Wágner (C), Dudl, Jeřábek, Zeronik.
Náhradníci: Babka – Vokřínek, Čermák, Švestka, Anih, Hájek, Surmaj.
Trenér: Marek Nikl

FK Teplice: Grigar (C) – Hybš, Vondrášek, Knapík – Kodad, Křišťan, Hyčka, Mareček, Kučera – Žák, Gning.
Náhradníci: Mucha – Jukl, Čičovský, Shejbal, Procházka, Vachoušek.
Trenér: Jiří Jarošík

Rozhodčí: Michael Kvítek. Asistenti: Jiří Kříž, Alexandr Černoevič.
Fotbalisté domácí Příbrami naposledy prohráli 6. srpna s Chrudimí a v současné době jsou již dvanáct zápasů v řadě neporaženi. Domácí tým od Litavky čeká již v úterý večer pohárové utkání proti prvoligovým Teplicím, které se budou snažit odčinit víkendovou porážku s Českými Budějovicemi. Severočeši byli sice herně lepší, jenže Dynamo jim uštědřilo lekci z produktivity, když prakticky ze dvou střel vstřelilo dva góly a odvezlo si tak tři body.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.