MOL Cup - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Mar. Lázně : Plzeň - 12. října 2023   16:00

Ukončeno
Mar. Lázně
Mar. Lázně
0:10
(0:3)
Plzeň
Plzeň
10' Sýkora   • 31' Vydra   • 35' Traoré   • 56' Vydra   • 63' Vydra   • 66' Vlkanova   • 70' Traoré   • 74' Traoré   • 81' Kopic   • 89' Kopic  
Mar. Lázně
Sestavy:
Hinterholzinger – Šimek, Dvořák, Cinkanić, Brož (61. Renza), Štůla, D. Skopový (46. Hošek), Pěček (61. Buršík), Drahorád (C), Kapolka (53. Peška), Holub (53. M. Skopový).
Náhradníci:
Gembický – Řezáč.
Rozhodčí
Ulrich – Vyhnanovský, Hádek
Areál Viktoria Mariánské Lázně
2 721 diváků
Plzeň
Sestavy:
Tvrdoň – Řezník (C), Hranáč, Jemelka, Holík – Mosquera (70. Cadu), Traoré, Vlkanova (70. Šulc), Sýkora (70. Bucha) – Kliment (70. Chorý), Vydra (75. Kopic).
Náhradníci:
Sváček.
Přenos se aktualizuje automaticky

Plzeňská Viktoria potvrdila ve 3. kole MOL Cupu roli obrovského favorita, Mariánským Lázním nadělila na jejich vlastním hřišti desítku.

Od úvodních minut bylo jasné, že rozdíl ve kvalitě mezi oběma týmy je obrovský. Mariánské Lázně nicméně vzdorovaly statečně a do kabin šly „pouze“ s tříbrankovým mankem. Postupem času však domácím hráčům viditelně docházely síly a prvoligový celek přidával jeden gól za druhým, až nakonec v závěru dovršil desítku svým druhým gólem v utkání střídající Jan Kopic.

Ve 4. kole Viktorii Plzeň čeká o poznání těžší oříšek, zavítá totiž na půdu olomoucké Sigmy.
90'
Konec zápasu.
89'
Plzeň právě vstřelila branku!
Padla desítka! Po přízemní nahrávce od levé lajny Chorý patičkou zakončoval do gólmana, načež se míč odrazil k JANU KOPICOVI a ten snadno dorážel do prázdné brány.
88'
Na pravém křídle Jan Kopic dlouho otálel, aby nakonec nastřelil Pavla Šulce, jemuž se nepovedlo míč nasměrovat mezi tři tyče.
87'
Ibrahima Traoré vymyslel zajímavý oblouček na Pavla Šulce, jenž naslepo sklepával pod sebe, Jan Dvořák odkopával do bezpečí.
86'
Cadu se rozhodl neriskovat v přehuštěném prostoru, zvedl hlavu a vysokým zpětným pasem zapojil do kombinace stopera Robina Hranáče.
85'
Přestože měl Jan Kopic dostatek prostoru na střelu, tak mu nevyšla vůbec dobře, balón nasměroval o kus vedle levé části brankové konstrukce.
84'
Libor Holík centroval do vnitra pokutového území, kde hledal Tomáše Chorého, Jan Dvořák před ním odvracel na rohový kop.
83'
Pavel Šulc viděl za obranou Pavla Buchu, který podle všeho pouštěl míč k brankáři, protože měl dojem, že se nachází v ofsajdu.
81'
Plzeň právě vstřelila branku!
Po parádní narážečce mezi Šulcem a Buchou si první jmenovaný vylámal zuby na brankáři, nicméně odražený balón získal JAN KOPIC, připravil si míč na pravačku a skrze Hinterholzingera propasíroval míč do sítě.
80'
Dobrou práci odvedl směrem dozadu Václav Jemelka, jenž zakřižoval sprintujícího soka a pod tlakem si pomohl přihrávkou Tvrdoňovi.
79'
Znovu Libor Holík, který povedeným obloučkem našel Ibrahimu Traorého, sklepnutí zpět doprava až k Šulcovi přes Šimka nedoputovalo.
78'
Ofenzivu podpořil Libor Holík, který centroval od pravé lajny do vnitra vápna, kde Jan Dvořák nepustil ke střele Tomáše Chorého.
77'
Ještě na útočné polovině fauloval Cadu, nedovoleným způsobem si počínal proti domácímu kapitánovi Michalu Drahorádovi.
76'
Štěstí středem vyzkoušel Martin Buršík. Bez podpory spoluhráčů se příliš daleko nedostal, stopku mu čistým zákrokem vystavil Robin Hranáč.
75'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň:
ze hřiště odchází Matěj Vydra, přichází Jan Kopic.
74'
Plzeň právě vstřelila branku!
Další plzeňský hattrick! Cadu vyprodukoval z levé strany parádní centr šajtlí přesně do nohy IBRAHIMY TRAORÉHO, záložní z Pobřeží Slonoviny nastavil pravačku a balón bez problémů nasměroval k pravé tyčce.
73'
Chvilku strávil na trávníku Tomáš Chorý a už se mohl zapsat mezi střelce utkání, hlavičkou o zem ovšem nechal vyniknout Hinterholzingera, který předvedl parádní zákrok rukou.
70'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň:
ze hřiště odchází Jhon Mosquera, přichází Cadu.
70'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň:
ze hřiště odchází Adam Vlkanova, přichází Pavel Šulc.
70'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň:
ze hřiště odchází Jan Sýkora, přichází Pavel Bucha.
70'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň:
ze hřiště odchází Jan Kliment, přichází Tomáš Chorý.
70'
Plzeň právě vstřelila branku!
Rozdíl ve skóre čítá už sedm gólů. Parádní, skoro až exhibici připomínající akce, kdy Vlkanovův přetažený balón Holík ve skluzu sklepl pod sebe na Klimenta, následoval pas na Vydru, útočník ještě celou akci vyšperkoval periferní přihrávku do středu na IBRAHIMU TRAORÉHO a středopolař zkušeně přeloboval padajícího brankáře.
69'
Příliš daleko se s míčem u kopaček Filip Renza nedostal, navíc mu po dohrání akce pomezní zvedl praporek na znamení ofsajdu.
68'
Adam Vlkanova z levého křídla volil střílený centr, ten proletěl nad hlavami ve vápně přítomných fotbalistů až mimo hrací plochu.
66'
Plzeň právě vstřelila branku!
Demolice divizního mužstva pokračuje. Sýkora si uvnitř velkého vápna dovolil velkou parádičku, když patičkou posunul míč pro ADAMA VLKANOVU, který si potáhl balón po pravé ruce a křižnou střelou přes Dvořáka proměnil Hinterholzingera do role diváka.
65'
Adam Vlkanova prováhal ideální moment k centru. Nakonec se nechal doběhnout Šimkem, právě toho ve snaze o centr nastřelil.
63'
Plzeň právě vstřelila branku!
Máme tu hattrick! Středopolař Traoré vyslal parádní průnikový pas mezi dva protihráče na MATĚJE VYDRU a útočník si při zakončení počínal jako správný kanonýr, tváří v tvář gólmanovi mířil nechytatelně k levé tyči.
61'
Střídání v týmu FC Viktoria Mariánské Lázně:
ze hřiště odchází Dominik Pěček, přichází Martin Buršík.
61'
Střídání v týmu FC Viktoria Mariánské Lázně:
ze hřiště odchází Marek Brož, přichází Filip Renza.
61'
Přehuštěným středem Jan Kliment neuspěl. Faulem oceněným žlutým kartónkem jej zastavil domácí kapitán Michal Drahorád.
60'
Protože neměl komu nahrát, tak se Dominik Pěček rozhodl vypálit nártem z dvaceti metrů, balón proskákal o kus vedle pravé části brankové konstrukce.
59'
Při těžkém zpracování si Jan Sýkora neporadil dle povolených pravidel. Pomohl si rukou, což pozornosti arbitra Ulricha neuniklo.
58'
Vysokou rychlost vyvinul po pravé lajně Ibrahima Traoré. V plném sprintu centroval do středu velkého vápna, vzdušnému prostoru kraloval Marek Štůla.
56'
Plzeň právě vstřelila branku!
Obrovský favorit střetnutí disponuje už čtyřbrankovým náskokem. Vlkanova zleva zvládl přes Drahoráda odcentrovat po zemi pod sebe na MATĚJE VYDRU, za dobře umístěným přízemním pokusem k levé tyčce se Hinterholzinger natahoval bez úspěchu.
55'
Jeden na jednoho si věřil středopolař Ibrahima Traoré. Dobře na kličku počkal Dan Cinkanić a hrací předmět získal pro sebe.
53'
Střídání v týmu FC Viktoria Mariánské Lázně:
ze hřiště odchází Martin Kapolka, přichází Miroslav Peška.
53'
Střídání v týmu FC Viktoria Mariánské Lázně:
ze hřiště odchází Petr Holub, přichází Marek Skopový.
53'
Domácí fotbalista Martin Kapolka je ošetřován a zdá se, že v zápase už pokračovat nebude, na střídačce se připravují hned dva čerství hráči ve žlutých dresech.
52'
Martin Kapolka po střetu s kolumbijským protihráčem zůstal ležet v bolestech na trávníku, jeden z plzeňských fotbalistů balón sportovně zakopl.
51'
Domácí vyzkoušeli štěstí kombinačně. Nakonec Jan Hošek hledal dlouhým pasem Martina Kapolku, jehož Mosquera odstavil tělem.
50'
Ze střední vzdálenosti natáhl k prudké střele Jan Sýkora. Filip Hinterholzinger zasahovat nemusel, míč proletěl vedle pravé tyče.
49'
Znovu v akci Jhon Mosquera. Kolumbijec si věřil individuálně a proháčkoval se až do vápna, zde mu kličku do středu vypíchl Dvořák.
48'
Po centru Mosquery zleva se nejvýše do vzduchu vyšplhal Adam Vlkanova, zakončení k zadní, pravé tyči Hinterholzinger zvládl vyškrábnout mimo tři tyče.
47'
Zatímco hostující trenér do sestavy nestáhl, tak domácí kouč jednu změnu udělal, místo Daniela Skopového na trávník nastoupil Jan Hošek.
46'
Střídání v týmu FC Viktoria Mariánské Lázně:
ze hřiště odchází Daniel Skopový, přichází Jan Hošek.
46'
Začal druhý poločas.
Druhý poločas začne přibližně v 17:03.
První poločas zápasu 3. kola MOL Cupu mezi Mariánskými Lázněmi a Viktorií Plzeň probíhal dle očekávaného scénáře. Prvoligový účastník je výrazně aktivnější a vybudoval si už tříbrankový náskok. Skóre střetnutí otevřel v 10. minutě Jan Sýkora proměněnou penaltou, na listině střelců posléze spoluhráče doplnili Matěj Vydra a Ibrahima Traoré. Druhý poločas se bude dohrávat spíše z povinnosti, jen těžko můžeme očekávat drama.
45'
První poločas skončil.
44'
Prvoligový tým v závěru úvodního dějství kontroluje balón kolem poloviny hřiště a nikam už se přehnaně nežene, v poklidu hlídá tříbrankový náskok.
43'
Individuálně si věřil Daniel Skopový, ale sám proti třem neměl moc šancí na úspěch, Robin Hranáč soupeře zastavil čistým způsobem.
42'
Dvořák bude v pořádku a favorit mohl zahrávat roh. Jan Sýkora našel svým centrem spoluhráče, tvrdá rána z voleje zamířila nad břevno.
41'
Jhon Mosquera se uvolnil kolem Šimka, načež ostrým centrem trefil Jana Dvořáka do slabin, arbitr Ulrich po nařízení rohového kopu pro Plzeň pozdržel jeho rozehrávku.
40'
V obležení dvou protihráčů se Matěj Vydra pokusil prostrčit hrací předmět k nohám Jana Klimenta, dobrý obranný zákrok předvedl Marek Štůla.
39'
Vysoký balón zleva do pokutového území měl oči. Daniel Skopový ovšem vyskočil pozdě a přes Václava Jemelku se neprosadil.
38'
Odražený balón si těsně za velkým vápnem našel Jan Dvořák, početný houf těl před Tvrdoňovou bránou ovšem nepropálil.
37'
Protiútok Mariánských Lázní zastavil taktickým faulem Jan Sýkora, nedovoleným způsobem si počínal proti Martinu Šimkovi.
35'
Plzeň právě vstřelila branku!
Evidujeme třetí gól v síti domácího outsidera. Vlkanova se uvolnil na levém křídle a pasem pod sebe vybídl ke skórování IBRAHIMU TRAORÉHO, proti střele z první a z bezprostřední blízkosti byl Hinterholzinger bezmocný.
34'
Středem hřiště nabral vysokou rychlost Ibrahima Traoré. Osobního strážce se zbavil, poté mu nevyšel oblouček na Matěje Vydru.
33'
Střílený centr do vnitra vápna si našel Jan Kliment, po rychlém zpracování z kroku střílel do dobře postaveného Brože.
31'
Plzeň právě vstřelila branku!
Koubkova družina podle všeho senzaci nepřipustí, vede už o dva branky. Pravou stranou naběhl do vápna Kliment, proti vyběhnuvšímu brankáři nestřílel a chytře nahrával doleva MATĚJI VYDROVI, jenž nastavil nohu a bez problémů trefil prázdnou bránu.
30'
Plzeň vyzkoušela štěstí vzduchem. S centrem z pravé lajny si nicméně defenziva Mariánských Lázní poradila bez větších problémů.
29'
Pohybem si řekl o balón za obranu Matěj Vydra, avšak přihrávka byla příliš dlouhá, na hrací předmět nedosáhl ani ve skluzu.
28'
Z velké vzdálenosti vypálil domácí kapitán Michal Drahorád. Rána mu nesedla ideálně, míč proskákal vedle pravé části brankové konstrukce.
27'
Nepovedený útok Mariánských Lázní středem hřiště. Ovšem přihrávka na Daniela Skopového byla příliš dlouhá, míč získal Václav Jemelka.
26'
Znovu vysoký míč zprava, který tentokráte našel Jana Klimenta, jeho slabá hlavička doputovala o pár čísel vedle levé tyče.
25'
Centr z pravého křídla mířil na hlavu Jana Klimenta, mimo jeho dosah zvedl hrací předmět domácí zadák Dan Cinkanić.
24'
Přihrávku doprava obdržel Adam Vlkanova, který musel střílet z důvodu vyběhnuvšího gólmana, míč nasměroval těsně vedle pravé tyče.
23'
Pod tlakem Jan Dvořák odkopával až k Mariánu Tvrdoňovi, ten po rychlém zpracování zapojil do hry Václava Jemelku.
22'
Hosté přesunuli kombinaci na útočnou polovinu. Dopředu se ale tolik neženou, jako kdyby jim jednobrankový náskok stačil.
21'
S centrem od levé lajny neměl Marián Tvrdoň žádné problémy. Balón totiž mířil přímo na něj, s přehledem ho sebral do rukavic.
20'
Hosté vyzkoušeli zajímavý signál z rohového kopu. Matěj Vydra odcouval od protihráčů, rybičkou zakončoval jenom do dobře postaveného konkurenta.
19'
Robin Hranáč vyslal dopředu Matěje Vydru, proti němuž překvapivě vystartoval domácí gólman a měl velké štěstí, že útočníkovi byl odmáván ofsajd.
18'
Ofenzivní složku mužstva podpořil Ibrahima Traoré, jenž z levé strany šestnáctky přihrál pod sebe na Matěje Vydru, jehož střelu Filip Hinterholzinger vyrazil výborným zákrokem pravou nohou.
17'
Zpoza velkého pokutového území natáhl ke střele pravačkou Jan Sýkora, balón se vznesl vysoko nad horní tyčku domácí brány.
16'
Tvrdě, ale v duchu pravidel si v blízkosti vlastního pokutového území počínal Jan Sýkora, ve skluzu totiž nejprve trefil míč, až potom Štůlu.
15'
Ibrahima Traoré zkoušel průnikovou přihrávku pravou stranou na Jana Sýkoru, Dominik Pěček se přihrávce postavil do cesty a získal míč pro sebe.
14'
Martin Šimek si kolem dvojice konkurentů vytvořil prostor, od lajny však centroval přímo do rukavic připraveného Tvrdoně.
13'
Dlouhý nákop doleva si perfektně zpracoval na prsa Kolumbijec Jhon Mosquera, posléze mu nevyšla klička na Martina Šimka.
12'
Michal Drahorád povedeným obloučkem našel do vápna naběhnuvšího Martina Kapolku, ten vypálil pravačkou z voleje vedle pravé tyče.
10'
Plzeň právě vstřelila branku!
Exekuci pokutového kopu si vzal na starosti JAN SÝKORA a poradil si s velkým přehledem, když levou placírkou zakončoval ze svého pohledu do pravého horního rohu, brankář Hinterholzinger si vybral druhou polovinu.
9'
Bude se kopat penalta! Na levé straně šestnáctky udělal Jhon Mosquera kličku Martinu Šimkovi, který soka ukázkově podrazil. Nebylo co řešit.
8'
S centrem do vnitra pokutového území si favorit poradil bez problémů, vzdušnému prostoru kraloval stoper Robin Hranáč.
7'
Z pravého křídla centroval Daniel Skopový. Václav Jemelka si nebyl úplně jistý, do autu odkopával za cenu rohového kopu.
6'
Plzeňská Viktoria okamžitě otočila hru. Ibrahima Traoré vyzkoušel dlouhý nákop za defenzivní linii, Jan Kliment se za míčem vůbec nerozběhl.
5'
Po pravé lajně postupoval do příležitosti Dvořák. Dokázal se obtočit kolem Vlkanovy, centr poté nasměroval do země nikoho.
4'
Středem postupoval kapitán Mariánských Lázní Drahorád. Ani on se příliš daleko nedostal, stopku mu vystavil Václav Jemelka.
3'
Prvoligový favorit hned zaútočil. Jhon Mosquera si hledal střeleckou pozici, pravačkou ovšem trefil pouze prvního clonícího Šimka.
2'
Domácí vstoupili do utkání v tradičních žlutých dresech. Fotbalisté plzeňské Viktorie oblékli pro pohárové střetnutí dresy barvy červeno-modré.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

FC Viktoria Mariánské Lázně: Hinterholzinger – Šimek, Dvořák, Cinkanić, Brož, Štůla, D. Skopový, Pěček, Drahorád (C), Kapolka, Holub.
Náhradníci: Gembický – Renza, Řezáč, Peška, M. Skopový, Buršík, Hošek.
Trenér: Aleš Zach

FC Viktoria Plzeň: Tvrdoň – Řezník (C), Hranáč, Jemelka, Holík – Mosquera, Traoré, Vlkanova, Sýkora – Kliment, Vydra.
Náhradníci: Sváček – Kopic, Chorý, Bucha, Cadu, Šulc.
Trenér: Miroslav Koubek

Rozhodčí: Ulrich – Vyhnanovský, Hádek.
FC Viktoria Plzeň

Plzeňská Viktoria může být s dosavadním průběhem sezóny spokojená. Co se týče ligové scény, tak tam sice nestačí pražským „S“, odehrála o jedno utkání méně, přičemž na druhou Slavii ztrácí bodů pět. Ještě lépe se Koubkové družině daří v Evropské konferenční lize, když po dvou zápasech mají na kontě plný počet šesti bodů, zdolala kosovské Ballkani i kazachstánskou Astanu. O víkendu Západočeši po povedeném obratu pokořili těsně 3:2 Jablonec.
FC Viktoria Mariánské Lázně

Divizní Mariánské Lázně zažijí fotbalový svátek, přivítají na domácím hřišti jeden z nejlepších českých týmů. A do utkání nastoupí ve velmi dobré formě, protože v Divizi A zatím v deseti střetnutích prohrály pouze v tom prvním s pražskou Aritmou, od té doby ztratily pouze čtyři body za dvě remízy a na čele soutěže disponují dvoubodovým náskokem právě na Aritmu. V doposud posledním střetnutí svěřenci trenéra Zacha porazili 3:1 Příbram B. V rámci MOL Cupu zatím Mariánské Lázně vyřadily 5:4 po prodloužení Březovou, 4:0 Karlovy Vary a 1:0 Petřín Plzeň.
Všem fanynkám a fanouškům fotbalu přeju krásné čtvrteční odpoledne. Vítám vás při sledování 3. kola MOL Cupu, u zápasu mezi Mariánskými Lázněmi a plzeňskou Viktorií.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.


Články odjinud