MOL Cup -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Liberec - 28. února 2024   17:00

Zlín
Zlín
11' Schánělec  • 91' Janetzký
2:1
(1:0)
Liberec
Liberec
83' Pourzitidis
Zlín
S. Dostál – Holík (68. Vukadinović), Černín, Didiba, Bartošák – Nombil, Janetzký (113. Pidro) – Fantiš (C) (89. Simerský), Slončík (75. Bužek), Načkebia (75. Cedidla) – Schánělec (68. Ikugar).
Bachůrek.
Zaoral – Nádvorník, Antoníček
Stadion Letná, Zlín
2466 diváků
Liberec
Vliegen – Pourzitidis, Prebsl (61. Tupta), Mikula (C) – Preisler, Žambůrek, Doumbia, Ghali (71. Penner) – Višinský (76. Rabušic), Horský – Kulenović (61. Varfolomejev).
Hasalík – Fukala, Chaluš.

To je z dnešního zápasu vše, děkujeme Vám za pozornost.
120+1'
120'
Liberec teď měl několik šancí skórovat, jejich střelecké pokusy však byly nepřesné.
119'
Rabušic vyslal centr do šestnáctky domácích, tam se k míči dostal Pourzitidis, který zakončil těsně nad bránu Zlína.
117'
Na míči jsou teď domácí, kteří kombinují na polovině Liberce, ale nedaří se jim vniknout do jejich pokutového území.
115'
Žlutou kartu viděl zlínský hráč Pidro.
114'
Nicolas Penner vystřelil z dálky na bránu domácích, ta ale mířila příliš vysoko.
113'
Střídání v týmu FC Zlín:
ze hřiště odchází Jakub Janetzký, přichází Selmir Pidro.
112'
Nombil vyslal přihrávkou do běhu Ikugara, který se však dopustil útočného faulu.
110'
Jan Mikula se ocitl ve velké šanci, kdy mohl hlavičkou skórovat. Jeho střela střela se odrazila od jednoho z domácích hráčů.
109'
Vukadinovic za jeho nedovolený zákrok viděl od hlavního sudího žlutou kartu.
108'
Na míči aktuálně Liberečtí, kteří se snaží kombinacemi dostat do šestnáctky soupeře. Jedna taková jejich akce skončila zdviženým praporkem asistentem rozhodčího kvůli ofsajdu.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105+1'
První poločas prodloužení skončil.
105'
Útočného faulu se dopustil Matěj Chaluš a je za to potrestán žlutou kartou.
104'
Dopředu se snaží dostat domácí, když jeden z jejich hráčů vyslal míč na Vukadinovice, tomu však míč stihl vykopnout liberecký obránce.
102'
Asistent rozhodčího signalizoval ofsajd, ve kterém se ocitl domácí Cedidla.
101'
Hra je teď přerušena, na zemi zůstal ležet Nombil.
99'
Tupta vystřelil z dálky na bránu domácích, jeho střela mířila na zadní tyč, kterou těsně minula. Odkop od brány pro Zlín.
98'
Aktuálně na míči Liberec, který se snaží pomocí kombinací přiblížit k bráně soupeře.
95'
Druhou žlutou kartu a zároveň tedy i červenou uviděl od rozhodčího Dominik Simerský který při souboji u šestnáctky hostů šlápl na jednoho z libereckých hráčů.
94'
Hra se celkem uklidnila, na míči jsou domácí, kteří kombinují převážně na své polovině.
91'
Zlín právě vstřelil branku!
Martin Cedidla vyslal krásný míč do vápna hostů, který hlavičkoval Simerský na JAKUBA JANETZKÉHO, který umístil míč hlavičkou do brány soupeře. Asistence: Simerský
91'
Začal první poločas prodloužení.
90+6'
Druhý poločas skončil.
90+5'
Hra je přerušena, na zemi leží dva hráči obou celků po jejich střetu.
90+4'
Zlínský celek se pokoušel dostat do šestnáctky soupeře, ale k žádné větší šanci se nedostal.
90+2'
Bartošákův centr si našel Dominik Simerský, který hlavičkoval těsně nad bránu hostů.
90'
Žlutou kartu viděl Dominik Simerský za nebezpečný zákrok na jednoho z liberecký hráčů.
89'
ze hřiště odchází Antonín Fantiš, přichází Dominik Simerský.
87'
Tak teď se k zakončení dostal jeden z libereckých hráčů a míč prošel těsně kolem pravé tyče Dostálovy brány.
Dnešní utkání sleduje 2466 diváků.
86'
Zlínský celek se pokoušel dostat k zakončení uvnitř pokutového území hostů, nakonec se k míči dostal Cedidla, avšak jeho střela mířila vedle.
83'
Liberec právě vstřelil branku!
MARIOS POURZITIDIS je autorem srovnávací branky, kdy v pokutovém území domácího týmu hlavičkoval na zadní tyč a brankář Dostal zde neměl šanci míč chytit.
83'
Stanislav Dostál musel zasahovat a vyrazil míč těsně nad břevnem, kdy na něho mířila hlavička jednoho z hráčů Liberce.
82'
Hlavní arbitr dnešního utkání dopískl faul, ve kterém se provinil jeden z hráčů Zlína. Liberečtí budou rozehrávat přímý volný kop poměrně z velké vzdálenosti.
79'
Didiba teď fauloval hostujícího hráče poblíž postranní čáry, rozehrávat budou hosté.
78'
Penner rozehrál nepřesně rohový kop, který si nenašel ani jeden z jeho spoluhráčů.
76'
Střídání v týmu FC Slovan Liberec:
ze hřiště odchází Denis Višinský, přichází Michael Rabušic.
76'
Marios Pourzitidis zastavil útočnou akci Zlínských, když fauloval Ikugara.
75'
ze hřiště odchází Zviad Načkebia, přichází Martin Cedidla,
ze hřiště odchází Tom Slončík, přichází Alexandr Bužek.
74'
Zviad Načkebia se dostal ke střele z poměrně velké vzdálenosti, jeho střela šla však příliš vedle.
72'
K zakončeni v pokutovém území domácích se dostal Tupta, následně asistent rozhodčího signalizoval ofsajd.
71'
ze hřiště odchází Ahmad Ghali, přichází Nicolas Penner.
69'
Denis Višinský přihrával do pokutového území domácích z pravé strany, tam si míč našel Tupta, který trefil přímo Stanislava Dostála.
68'
ze hřiště odchází Tomáš Schánělec, přichází Kenneth Ikugar,
ze hřiště odchází Libor Holík, přichází Vukadin Vukadinović.
68'
Liberec se dostali k zakončení, celou akci vyhodnotil asistent rozhodčího jako ofsajd.
67'
Na míči jsou aktuálně Liberečtí, kteří se snaží dostat do soupeřovy šestnáctky. To se jim však příliš nedaří.
64'
Hra teď byla přerušena, když VAR zkoumali možnou penaltu kvůli ruce jednoho z hráčů Liberce. Nakonec rozhodčí signalizoval ofsajd zlínských hráčů. Rozehrávat bude Vliegen.
61'
ze hřiště odchází Filip Prebsl, přichází Ľubomír Tupta,
ze hřiště odchází Luka Kulenović, přichází Ivan Varfolomejev.
60'
Dominik Preisler zkusil vystřelit z velké dálky až za šestnáctkou, jeho pokus však mířil vysoko nad bránu Ševců.
59'
Tomáš Schánělec dostal žlutou kartu za zákrok na jednoho z libereckých hráčů na polovině hřiště.
56'
Jakub Černín přerušil akci Libereckých u postranní čáry, kdy strčil do protihráče rukou. Asisten rozhodčího ihned signalizoval tento přestupek.
55'
Cletus Nombil obdržel žlutou kartu za nebezpečný zákrok na hostujícího hráče na polovině hřiště.
54'
Poblíž pravé postranní čáry zhruba na polovině hřiště byl faulován Slončík, rozehrávat budou domácí.
51'
Zviad Načkebia vyslal přihrávkou do běhu rozběhnutého Holíka, který vystřelil, Vliegen však míč vyrazil pryč.
50'
Obrovská šance domácích, kdy v pokutovém území hostů hlavičkoval Janetzký na Slončíka a ten hlavičkoval na bránu Liberce. Vliegen míč vyrazil na roh.
49'
Višinský teď dojel souboj u postranní čáry poblíž střídaček a na zemi se ocitl domácí Bartošák. Rozhodčí ihned odpískal nedovolený zákrok.
47'
Denis Višinský si navedl míč až skoro k bráně domácích, jeho přihrávka pod sebe však byla zblokována.
46'
Po rohovém kopu hostujících se k hlavičce dostal jeden z jejich hráčů, ta ale nebyla příliš přesná.
46'
Hráči nastupují na trávník, takže druhý poločas začne za okamžik.
45+1'
45'
Doumbia obrdžel okamžitou červenou kartu, když úmýslně nakopl zlínského hráče po odpískáném zákroku na Slončíka. Liberečtí tak budou zápas dohrávat v deseti.
44'
Načkebia se pokusil odcentrovat míč do pokutového území hostů, míč se ale odrazil od jednoho obránce Liberce
42'
Do menší šance se dostali Liberečtí, kdy jeden z jejich hráčů zkoušel odcentrovat míč do šestnáctky domácích, míč však chytil Stanislav Dostál.
39'
Ahmad Ghali obdržel přihrávku do běhu od svého spoluhráče, běžel s míčem po pravé straně hřiště, ašak obrana domácích si se situací poradila a vše skončilo útočným faulem Liberce.
37'
Žambůrek fauloval zlínského hráče poblíž postranní čáry a rozhodčí následně udělil ŽK. Přímý volný kop pro domácí.
36'
Holík si navedl míč z pravé strany směrem do středu hřiště, odcentroval míč do šestnáctky soupeře, tam si však s míčem poradila obrana Liberce.
Denis Višinský prověřil jeho tvrdou střelou Stanislava Dostála, který míč vyrazil pryč a nakonec to bude odkop od brány domácích.
34'
Ve velké šanci se ocitl Zviad Načkebia, který vystřelil z dálky na bránu a trefil pravou tyč, následně se míč odrazil k jeho spoluhráči, asisten rozhodčího však signalizoval ofsajd.
32'
Akci domácích teď výborně rozběhl Zviad Načkebia, který přihrál do běhu na levou stranu Slončíkovi, jeho centr však zblokovala obrana Liberce.
29'
Hra se teď uklidnila a na míči jsou aktuálně domácí, kterým se ale nedaří dostat na polovinu soupeře.
26'
Joss Didiba urazil velký kus cesty s míčem, kdy ho přerušil až liberecký hráč u postranní čáry poblíž šestnáctky hostů. Přestupek signalizoval asistent rozhodčího.
24'
Načkebia si navedl míč do středu hřiště, pokusil se vystřelit na bránu hostů, jeho střelu však zblokoval hostující obránce.
23'
K hlavičce se teď dostal liberecký útočník, ale míč prošel těsně kolem levé tyče Stanislava Dostála.
22'
Hlavní arbitr dnešního utkání teď dopískl faul na polovině Liberce, kdy se provinil Jakub Černín.
21'
Jeden z hráčů Liberce zastavil útočnou akci domácích, kdy zezadu podrazil Libora Holíka.
20'
Libor Holík se dopustil přestupku zhruba u střídaček na polovině hřiště.
18'
Cletus Nombil vyslal krásnou přihrávku do běhu Tomáši Schánělcovi, jehož střele zabránil jeden z hostujících obránců.
17'
Preisler rozehrával přímý volný kop z levé strany hřiště, jeho střela však mířila přímo na Stanislava Dostála, který s přehledem míč chytil.
16'
Tomáš Schánělec se teď dopustil útočného faulu poblíž soupeřovy šestnáctky, rozehrávat tedy budou hosté.
15'
Zviad Načkebia se ocitl v ofsajdu, a tak ihned asistent rozhodčího zvedl praporek.
13'
Na míči se aktuálně nachází Liberečtí, kterým se ale nedaří dostat na soupeřovu polovinu.
11'
Jakub Černín krásně přihrál volnému TOMÁŠI SCHÁNĚLCOVI, který si míč zpracoval a krásně obestřelil hostujícího brankáře. Asistence: Černín
8'
Filip Horský se ocitl v šanci skórovat, ale vše vyřešila s přehledem obrana Zlína.
6'
Jakub Janetzký si navedl míč ke středu hriště a zruba od hranice pokutového území vystřelil na bránu hostů, tam však stál dobře připravený Vliegen.
4'
Tomáš Schánělec pronikl až do šestnáctky soupeře, tam však byla skvěle připravená obrana Liberce.
3'
Libor Holík se ocitl v ofsajdu po přihrávce do běhu po pravé straně.
2'
Na zemi se ocitl Joss Didiba, kterého fauloval jeden z hráčů Liberce poblíž postranní čáry.
1'
Výkop obstarali hráči Zlína, kteří se hned snažili dostat kupředu. Celé akci zabránila obrana hostů.
1'
Domácí dnes budou hrát ve žlutomodrých dresech, hostující pak v modrých.
Hezké středeční odpoledne všem příznivcům fotbalu. Dnes máme na programu čtvrtfinále MOL Cupu, kde se proti sobě utkají celky FC Zlín a FC Slovan Liberec. Utkání začne již za pár minut.

FC Zlín: S. Dostál – Didiba, Slončík, Načkebia, Fantiš (C) – Černín, Bartošák – Schánělec, Holík, Janetzký – Nombil.
Náhradníci: Bachůrek – Simerský, Pidro, Cedidla, Bužek, Vukadinović, Ikugar.

FC Slovan Liberec: Vliegen – Mikula (C), Višinský, Horský – Doumbia, Preisler, Ghali, Kulenović – Žambůrek, Prebsl, Pourzitidis.
Náhradníci: Hasalík – Rabušic, Varfolomejev, Tupta, Penner, Fukala, Chaluš.

FC Slovan Liberec

Liberci nyní ve Fortuna lize patří 7. místo, kdy mají stejný počet bodů jako Mladá Boleslav a na pátý Baník ztrácí pouhé 2 body. Měli za sebou celkem povedenou přípravu a na začátku jarní části sezóny doma porazili Olomouc 2:0. Následně se Liberec vydal na pražskou Spartu, kde prohráli 2:1, a poté je čekalo severské derby s Jabloncem, kde jsme mohli vidět gólovou přestřelku 3:3. V MOL Cupu Liberečtí přešli přes Kladno a Mladou Boleslav.
FC Zlín

Zlín se aktuálně ve Fortuna lize nachází na 14. místě, když mají na poslední Karvinou náskok pouhé 2 body. Můžeme zatím říci, že Zlín po zimní pauze nevydá vůbec špatně. Sice nejprve prohráli v Teplicích 2:1, ale následně odehráli dvě skvělá utkání, když doma remizovali s pražskou Slavií 1:1, a poté vyhráli derby se Slováckem 2:1. Zlínské ševce pak čekal výjezd do Plzně, se kterou prohráli 3:0. Co se týče MOL Cupu, tak tam Zlín přešel přes soupeře jako Lanžhot, Uničov či Baník Ostrava, což bylo jistě pro mnohé velký překvapením.
Zdravím všechny fotbalové příznivce. Dnes máme na programu čtvrtfinále MOL Cupu, kde se proti sobě utkají Zlín a Liberec. Začátek zápasu je plánován na 17:00, takže si na tento čas rozhodně nic neplánujte. Pojďme se nyní podívat na menší představení obou celků.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.