Saúdská Arábie - Egypt | ONLINE | 25.6.2018 16:00 | MS fotbal 2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

MS fotbal -  ONLINE PŘENOS -  Saúdská Arábie : Egypt - 25. června 2018   16:00

Ukončeno
Saúdská Arábie
Saúdská Arábie
45+6' Faradž  • 90+5' Davsárí (Utajf)
2:1
(1:1)
Egypt
Egypt
22' M. Salah  (Saíd)
Saúdská Arábie
Sestavy:
Musáilim – Braík (C), Os. Havsáví, M. Havsáví, Šahrání – Bahabrí (65. Asírí), Faradž, Utajf, Mudžahví, Davsárí – Muválad (79. Šahrí).
Náhradníci:
Majúf, Uvaís – Buláihí, Harbí, Om. Havsáví, Džasím, Chaibárí, Chaíbrí, Kanú, Šahrí, Asírí, Šáhlaví.
Rozhodčí
Roldan – Guzman, De La Cruz (všichni Kolumbie)
Volgograd Arena (Volgograd)
36 823 diváků
Egypt
Sestavy:
Haddarí (C) – Fasí, Gabr, Hegází, Abdal Šáfí – Alnaní, Hamad – M. Salah, Saíd (45+7. Vardá), Trézéguet (81. Kahraba) – Muhsín (64. Sobhi).
Náhradníci:
Akramí, Šanáví – Almuhammadí, Ašraf, Hamdí, Samír, Gábir, Mursí, Kahraba, Shikabala, Sobhi, Vardá.
Přenos se aktualizuje automaticky

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pondělního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou.
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 10:6. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 7:16.
Je dobojováno. Už to vypadalo, že se oba celky ve svém posledním vystoupení na mistrovství světa rozejdou smírně, ale opak byl pravdou. V nastavené páté minutě se ještě trefil Sálim Davsárí a rozhodl tak o tom, že Saúdové odejdou jako vítězi. Egypťané pak už neměli šanci srovnat. Jak už bylo zmíněno, oba týmy se se šampionátem loučí a budou se vracet zpět do vlasti.
90+6'
Konec zápasu.
90+5'
Saúdská Arábie právě vstřelila branku!
Saúdové se ještě prosazují a rozhodují toto utkání. Dlouho se drželi v pokutovém území, kam poté na pravou stranu dostal přihrávku SÁLIM DAVSÁRÍ a z úhlu pak trefuje balón přesně k tyči – 2:1. Saúdové tak z MS neodjedou jako poslední tým ve skupině.
90+4'
Jdeme do poslední minuty zápasu a vlastně i celého vystoupení obou týmů na MS. Po závěrečném hvizdu sudího to totiž bude poslední duel, který zde v Rusku sehrají.
90+3'
Amr Vardá přetáhl centr z pravé strany, balón zamířil až na druhé straně do zámezí a u něho tak budou zpět hráči Saúdské Arábie.
90+2'
Oba celky se ještě snaží rozhodnout tento duel, ale zároveň se do bezhlavých útoků už neženou. Egypťané svou střelou neohrozili branku Arabů.
90'
Nastavovat se budou ještě čtyři minuty navíc.
89'
Usáma Havsáví byl faulován a v nefotbalové pozici se ocitl na zemi. Dostal kopačkou od Kahraby.
88'
Zápas jde do finále, Egypťané zakládají další akci, kterou táhne kdo jiný, než Mohamed Salah.
87'
Po něm se balón dostal nad břevno a následuje tak odkop od branky Egypta, který provede Ísam Haddarí.
86'
Ahmad Fasí přidržel Jásira Šahráního a poslal ho nedovoleně na zem. Za to dostává žlutou kartu a Saúdská Arábie bude mít další přímý kop.
85'
Mohamed Salah si nepohlídal své postavení, už už se dostával do samostatného úniku, jenže byl v ofsajdové pasti. Tak postrannímu sudímu neunikla.
84'
Velká šance Egypta, do které se dostal Tarik Hamad, ale jeho rána skončila na pozorném brankáři Saúdské Arábie. Nutno ovšem podotknout, že už předtím byl v jasném ofsajdu Salah.
83'
Šahráního nepovedený centr skončil až v zámezí, Egypťané tak budou zahrávat autové vhazování, po němž se pokusí projít před branku Saúdů.
82'
Mohamed Salah na opačném konci hřiště chtěl zakončovat z pravé strany, rána mu ovšem nesedla a balón končí na hráčích Saúdské Arábie.
82'
Jásir Šahrání si vyměnil míč se spoluhráčem, nakonec se k němu dostal zpět a hned vysunul na levé straně Muhannada Asírího, ten se poté blíže egyptské brance nedostal.
81'
Střídání v týmu Egypt: ze hřiště odchází Trézéguet, přichází Kahraba.
81'
Muhammad Braík zahrával ze slibné pozice další volný přímý kop, ale napálil jen připravenou zeď, která se nacházela v pokutovém území.
79'
Střídání v týmu Saúdská Arábie: ze hřiště odchází Fahád Muválad, přichází Jahjá Šahrí.
79'
Nadýchaný centr vyslal z pravé strany do pokutového území Usáma Havsáví, nabíhajícího Faradže ale neoslovil.
78'
A vybojovali další rohový kop.
78'
Po této standardní situaci nedošlo k ohrožení branky Arábie, nicméně Egypťané na balónu zůstávají i pro následující chvíle.
77'
Mohamed Salah to zkoušel na hranici pokutového území, ke střele se nedostal. Po něm ale Trézéguet ano a vybojoval rohový kop.
76'
Jásir Šahrání z výskoku zachytil hrudí další střelu Egypta a sám poté potáhl míč na polovinu soupeře.
75'
Egypťané šli do postupného útoku, v pokutovém území pak Salah uvolňoval Fasího, druhému jmenovanému ale balón odskočil.
74'
Salmán Faradž tuto standardní situaci rozehrál přímou střelou, která ale končí vysoko nad egyptskou brankou.
74'
Sálim Davsárí inkasoval ránu do kotníku od protihráče a Saúdové budou zahrávat nebezpečný volný přímý kop.
73'
Ale zpět ke hře. Sálim Davsárí byl zastaven Ahmadem Hegázím, jenž ho nepustil do zakončení před brankou Egypta. Poté se do akce vydali zase Saúdskoarabští.
72'
Dnešní duel sleduje 36 823 diváků.
71'
Diváci v hledišti se baví, nyní stadion ve Volgogradu obíhá mexická vlna.
70'
A po něm hned byl opět v akci, když zastavil další šanci Arabů. Egypťané si tak mohli notně oddechnout, neboť Saúdové měli větší tlak.
69'
Ísam Haddarí vytasil další parádní zákrok proti hlavičce Husajna Mudžahvího, když balón vytěsnil nad sebe. Saúdové budou zahrávat další rohový kop.
68'
Několik přihrávek si vyměnili hráči Egypta daleko od velkého vápna. Nakonec se dostal míč po průnikové přihrávce na Trézégueta, jeho přízemní střela nikterak saúdskoarabského brankáře neohrozila.
67'
Egypťané od vlastního brankáře mohou založit další akci a už spěchají na polovinu Saúdské Arábie.
66'
Jásir Šahrání je snad všude, nejen, že se dostává do akcí, ale nyní zablokoval nohou střelu Mohameda Salaha. A hned na to jde jeho celek opět dopředu.
65'
Střídání v týmu Saúdská Arábie: ze hřiště odchází Hattán Bahabrí, přichází Muhannad Asírí.
64'
Střídání v týmu Egypt: ze hřiště odchází Marván Muhsín, přichází Ramadán Sobhi.
64'
Po další akci Arabů skončil míč na obraně Egypta a Ísam Haddarí má další odkop k dispozici.
63'
Mohamed Salah se uvolnil na hranici ofsajdu, ovšem svou akci poté do zdárného konce nedotáhl a ani se nedostal k žádné střele.
62'
Sálim Davsárí na levé straně uvnitř pokutového území mohl jít do střely, nakonec u něho byl blíže jeden z arabských obránců, jenž míč poslal do bezpečí.
61'
Egypťané se na útočné polovině dopustili dalšího faulu a sudí tak dává balón Saúdům.
59'
Jásir Šahrání nabral na levé straně velkou rychlost. Dostal se až před velké vápno, kde ale jeho přihrávku nikdo ze spoluhráčů nepřevzal. Nakonec se ke střele dostal Fahád Muválad, jenž poslal balón příliš vysoko nad.
58'
Egypťané se opět dokázali uvolnit a z hranice velkého vápna vyslali další střelu. Jenomže tak skončila přímo na obránci Arábie Usámovi Havsávím a ten pak otáčí hru směrem k egyptské brance.
57'
Trézéguet trefil velmi těžký balón, ale branku Arábie nakonec neohrozil.
56'
Jeho nízký centr pak odklidil hlavou jeden z hráčů Saúdské Arábie a nedovolil tak soupeři žádné ohrožení Musáilimovy branky.
55'
Salah bude zahrávat volný přímý kop na pravé straně kus od velkého vápna.
54'
Hattán Bahabrí uvnitř pokutového území vyslal pořádnou dělovku. Před ním byla mírně odkrytá brána, ovšem jeho rána měla tak velkou razanci, že míč zaletěl až na tribunu za egyptskou brankou.
54'
Další zákrok si připsal Ísam Haddarí, jenž pokryl střelu Arábie a hned na to odkopl balón daleko od svého zařízení.
53'
Mohamed Salah se zadarmo dostal k míči, ten si chtěl přehodit na svou pravačku, ale na konci se ke střele vůbec nedostal.
52'
Muhammad Alnaní si všiml volného míče na hranici pokutového území a bez čekání ho odkopl pryč. K němu totiž mířil Salmán Faradž, jenž už se mohl napřahovat ke střele.
51'
Salmán Faradž upadl v pokutovém území a směrem k sudímu se pokoušel gesty k nařízení penalty. Ale o zákrok se nejednalo a v žádném případě tak sudí nemohl ukázat na značku pokutového kopu.
51'
Tarik Hamad si pomohl faulem proti unikajícímu soupeři a je pískáno. Saúdská Arábie získává balón opět na svou stranu a už se dere do útoku.
50'
Usáma Havsáví se dostával do zakončení, v poslední fázi se mu to nepovedlo a Saúdové tak odevzdávají balón Egyptu.
49'
A další akce hráčů v zeleném. Egypťané odvrátil akci mimo ohrožení své branky na rohový kop.
47'
Saúdové z pravé strany šli do další akce, tu ale dokázal pokrýt připravený Ísam Haddarí a následně pak rukou míč odehrál mezi své spoluhráče.
47'
Dlouhý nákop na Marvána Muhsína neprošel a balón se tak dostal na kopačky Hattána Bahabrího, jenž tak otáčí hru na druhou stranu.
46'
Druhou půli začínají po změně stran Egypťané s míčem na svých kopačkách a pokusí se projít na polovinu Saúdské Arábie.
46'
Začal druhý poločas.
Střely na branku: 3 – 1
První poločas utkání je za námi. Egypťany poslal do vedení ve dvaadvacáté minutě Mohamed Salah. V jednačtyřicáté minutě mohlo být vyrovnáno, ovšem Haddarí chytil nařízenou penaltu. Nakonec Saúdové kopali další pokutový kop v nastaveném čase, a ten už dokázal proměnit Salmán Faradž. Po první části hry je tak stav nerozhodný. Uvidíme, co přinese druhý poločas, který začne přibližně v 17:10.
45+7'
První poločas skončil.
45+7'
Hřiště vinou zranění opouští Abdalláh Saíd, kterého nahradí Amr Vardá.
45+6'
Saúdská Arábie právě vstřelila branku!
Tentokráte je už se strany Saúdů proměněna. Na značku pokutového kopu si balón postavil SALMÁN FARADŽ a poté s přehledem dokázal zakončit k pravé tyči z pohledu egyptského brankáře, který byl v protipohybu – 1:1. Je tedy vyrovnáno a začíná se znovu od začátku.
45+5'
Alí Gabr dostává žlutou kartu za předchozí zákrok, kterým nabídl Saúdům další penaltu.
45+5'
Je to penalta!
45+4'
Komunikace hlavního sudího mikrofonem nestačila a Roldan tak spěchá k videu, kde si celou akci sám prohlédne.
45+3'
Rozhodčí Roldan je stále v kontaktu s videorozhodčími a zatím tedy neznáme jasný verdikt.
45+2'
Další penalta pro Saúdskou Arábii. Alí Gabr přidržel Faháda Muválada a poslal ho k zemi! A opět si sudí bere pomoc u videa.
45+1'
Egypťané dohrávají v deseti hráčích, Abdalláh Saíd je stále ošetřován, nyní už za postranní čárou.
45'
Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.
45'
Další ošetření. Abdalláh Saíd si přivodil menší zranění a také u něho jsou už týmoví lékaři.
44'
Ísam Haddarí je v pořádku a hra pokračuje dále. Blíží se závěr prvního poločasu a můžeme očekávat, že sudí nějakou tu minutu navíc nastaví.
43'
Ísam Haddarí po penaltovém zákroku byl zřejmě zraněn a nyní dochází k jeho ošetření. Uvidíme, zda bude moci pokračovat ve hře.
41'
Ovšem ta nebyla proměněná. Fahád Muválad poslal balón přímo do připraveného egyptského brankáře, který balón vyrazil s odrazem o břevno. Saúdové se tak k vyrovnání nedostali.
39'
Ahmad Fasí zahrál v pokutovém území rukou a sudí nařizuje penaltu pro Saúdskou Arábii. Ještě ale celou situaci posoudí video.
38'
Sálim Davsárí byl faulován a Saúdové měli k dispozici volný přímý kop. Bylo to ale z velké vzdálenosti a po jeho zahrání k ohrožení Haddarího branky nedošlo.
37'
Salmán Faradž vyslal nebezpečnou střelu, která mířila na branku Egyptal. Ovšem Ahmad Hegází ho dokázal odvrátit na rohový kop.
37'
Hráči Saúdské Arábie se nyní utopili ve vlastních přihrávkách a míč odskočil až k jejich brankáři, který ale celou situaci vyřešil.
36'
Egypt se snažil sebrat Saúdům balón, to se nevydařilo a ti tak mohli pokračovat v dalším útočném tažení.
35'
Saúdové zakládali další akci, soupeř ovšem poslal míč za postranní lajnu a následovat tak bude autové vhazování pro hráče v zeleném.
34'
Mohamed Salah znovu zakončoval z první, jeho pokus byl sražen mimo tři tyče.
34'
Trézéguet z levé strany pokutového území poslal balón příliš vysoko. Nicméně to byla další pohledná akce na egyptské straně.
33'
Saúdové se tlačí čím dál více před egyptskou branku, rádi by ještě do konce prvního poločasu srovnali. Zatím je obrana Egypta proti.
32'
Míč se snesl do pokutového území, střela Saúdů však byla pokryta obranou Egypta. Odkop od Haddarího brány.
31'
Opět agilní Jásir Šahrání táhl akci Saúdů, ti se dostali ke střele, ale Ahmad Fasí dokázal akci soupeře odvrátit na další rohový kop pro Arábii.
30'
Po třiceti minutách hry stále vedou Egypťané o jednu branku. Před malou chvílí střílel Jásir Šahrání, jehož pěkná poziční střela končí mimo tři tyče.
29'
Abdalláh Saíd ho nezahrál špatně, ovšem nikdo z jeho spoluhráčů si na míč nedokázal doběhnout a ten si pak v pohodě přebírá Jásir Musáilim.
28'
Po faulu Mutáze Havsávího na levé straně bude Egypt zahrávat volný přímý kop ze slibné pozice.
28'
A tam poté vybojovali další autové vhazování. U balónu tak zůstanou i nadále budou moci v útoku pokračovat.
27'
Egypťané získali míč na svou stranu před Haddarím a okamžitě ho posílají zase směrem dopředu.
26'
Egypťané ožili a zadělali další problémy soupeři. Ten ale dokázal odolat a nyní už Arabové operují před Haddarího brankou.
24'
Mohamed Salah se dostal do samostatného úniku, v blízkosti branky Arábie ale jen o kousek minul. Ovšem, nakonec celá akce byla ofsajdová, takže i kdyby gól padl, neplatil by.
24'
Mohamed Salah se dostal do další akce kousek od pokutového území, ale ke střele se tentokráte nedostal.
22'
Egypt právě vstřelil branku!
Z ničeho nic se zrodila akce Egypta a rovnou je z toho úvodní branka duelu. MOHAMED SALAH dostal dalekonosnou přihrávku až před pokutové území. Jásir Musáilim si proto vyběhl hodně z branky a Salah ho zblízka špičkou kopačky přeloboval a míč doputoval za jeho záda – 0:1.
21'
Z pravé strany střílel na egyptskou branku Fahád Muválad, ale Ísam Haddarí v pádu jeho střelu chytil.
20'
Mohamed Salah se pokusil uvolnit na levé straně, jenže vystavil se ofsajdové pasti. To postrannímu sudímu nemohlo uniknout a zdvihl proto svůj praporek.
20'
Ahmad Hegází hlavou srazil míč a dobrým obranným zákrokem tak pomohl tomu, že se jeho spoluhráči mohli vydat na polovinu Saúdské Arábie.
19'
Jásir Musáilim sebral míč v pokutovém území a hned ho odkopem poslal směrem mezi své spoluhráče.
18'
Muhammad Braík střílel před Haddarím, ale znovu jeho střele chybělo více přesnosti. Na druhé straně se nepovedla další akce Mohamedu Salahovi.
17'
Znovu egyptský celek zdobila nepřesnost a Jásir Musáilim tak neměl ve svém pracovišti žádnou práci. Jeho tým se tak může v pohodě přesunout před egyptskou bránu.
16'
Abdalláh Saíd se rozeběhl na pravé straně, kde se rodila akce Egypta, jeho centr na Salaha ale sebral jeden z obránců Saúdů a ti otáčejí hru na druhou stranu.
15'
První vážnější akce na straně Saúdů. Sálim Davsárí vyslal dobrou střelu na bránu Egypta, míč ovšem skončil nad břevnem Haddarího branky.
15'
Na začátku patnácté minuty se na levé straně uvolnil Muhammad Abdal Šáfí a hned poslal centr do pokutového území na Salaha, ten ale minul balón.
14'
Hráči Saúdské Arábie mají zatím mírnou převahu i co se držení míče týče. Zatím to ale nedokázali potvrdit nějakou pohlednou akcí nebo střelou.
13'
Fahád Muválad musel přezout své kopačky a chvilku se tak nehrálo. Nyní už je ale vše v pořádku a pokračuje se dále ve hře.
13'
Ale opět se nedostali přímo do ohrožení Haddarího branky, takže obrana Egypta si získala balón na svou stranu a už s ním míří směrem dopředu.
12'
Fahád Muválad u rohového praporku bojoval o míč se soupeřem a povedlo se. Balón skončil za postranní čárou a je tu autové vhazování pro Saúdy.
11'
Už mají opět slovo hráči v zelených dresech, tedy ti arabští a zakládají další akci před velkým vápnem Egypta.
10'
Mohameda Salaha obrana Saúdů velmi dobře brání, a tak hvězda anglické ligy se zatím nedokázala dostat k nějaké střelecké šanci.
10'
Marván Muhsín založil slibnou akci na straně Egypta, míč procpal na volného spoluhráče, který ale na hranici velkého vápna zakončit nedokázal.
9'
Salmán Faradž ho zahrál a poslal balón do pokutového území, ale tam ho hlavou do bezpečí odvrátil Ahmad Hegází. Nebezpečí před Haddarím tak nehrozilo.
8'
Průnik ovšem Egypťanům nevyšel. Ti poté ztratili balón a na druhé straně se do zakončení dostal Salmán Faradž, ale obrana Egypta srazila míč na rohový kop.
7'
Ísam Haddarí opět provedl odkop od brány a poslal tak své spoluhráče hrající v bílém, znovu do útočné akce.
6'
Další nepřesnosti byly k vidění a stále si tak na nějakou pořádnou akci musíme počkat. Míč na svých kopačkách drží Saúdové. Na pravé straně se uvolnil Muhammad Braík, z pravé strany velkého vápna ale nedokázal vystřelit.
5'
Hattán Bahabrí byl vysunut mezi dvěma hráči Egypta, míč ještě potáhl na Abdalláha Utajfa, ale i pro něho to bylo příliš dlouhé. Míč tak má znovu Egypt a od své branky ho odkopne Ísam Haddarí.
4'
Zase ale k žádné střele nedošlo, Saúdové si sebrali balón a už spěchají na egyptskou polovinu.
4'
Zatím jsme neviděli žádnou střeleckou šanci ani na jedné straně. Nyní se už před branku Arábie dostávají Egypťané, celou akci po pravé straně táhne Salah.
3'
Znovu egyptskému týmu nevyšla akce na druhé straně a Saúdové jdou opět útočit.
2'
Hattán Bahabrí si nabíhal na centr svého spoluhráče, ale nakonec to nestihl. Balón doputoval za zadní čáru a následovat tak bude odkop od branky Ísama Haddarího.
2'
Ovšem hned balón ztratili a do útoku se tak poprvé vydali Saúdové. Ti už jsou na polovině Egypta, kde se snaží projít blíže Haddarího brance.
1'
Marván Muhsín se dostal až k postranní čáře, nakonec ho jeden ze Saúdů poslal do zámezí a Egypťané tak budou zahrávat autové vhazování. Zůstanou tak i nadále u míče.
1'
O výkop se postarali fotbalisté Egypta a hned se pokoušejí projít poprvé na útočnou polovinu Saúdské Arábie.
1'
Utkání právě začalo.
Oficiality duelu jsou za námi, také i tradiční focení hráčů a už nic nebrání tomu, aby utkání mohlo začít.
Ještě, než začne samotné utkání, vyslechneme si hymny obou zemí. Jako první přijde na řadu hymna Saúdské Arábie, jako druhá pak ta egyptská.
Arbitři dnešního utkání už přivádějí hráče obou celků na hrací plochu.
Rekord v týmu Egypta

Do zápasu dnes naskočí brankář Egypta Essam El-Haddarí a stane se tak nejstarším hráčem v celé historii mistrovství světa. Je mu 45 let a 5 měsíců. Essam El-Haddarí je dokonce i starší, než tři současní trenéři jiných týmů na MS. Velký respekt.
Úvodní sestavy:

Saúdská Arábie: Musáilim – Braík (C), Os. Havsáví, M. Havsáví, Šahrání – Bahabrí, Faradž, Utajf, Mudžahví, Davsárí – Muválad.
Náhradníci: Majúf, Uvaís – Buláihí, Harbí, Om. Havsáví, Džasím, Chaibárí, Chaíbrí, Kanú, Šahrí, Asírí, Šáhlaví.

Egypt: Haddarí (C) – Fasí, Gabr, Hegází, Abdal Šáfí – Alnaní, Hamad – M. Salah, Saíd, Trézéguet – Muhsín.
Náhradníci: Akramí, Šanáví – Almuhammadí, Ašraf, Hamdí, Samír, Gábir, Mursí, Kahraba, Shikabala, Sobhi, Vardá.

Rozhodčí: Roldan – Guzman, De La Cruz (všichni Kolumbie).
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou.
Vzájemná utkání

Oba celky se spolu naposledy utkaly v březnu v roce 2005 v rámci přátelského utkání. Tehdy zvítězil Egypt 1:0. Saúdové tak mají svému soupeři co vracet. A kdy jindy, než na mistrovství světa.
Egypt

Pro hráče Egypta to bude totiž úplně to samé. Také Egypťané nezískali dosud ani bod a i s největší hvězdou, Mohamedem Salahem, jenž nastoupil až do druhého zápasu díky zranění, na MS po tomto zápase končí. Nejprve hráči Egypta prohráli také těsně s Uruguayí 0:1, pak narazili na velmi dobře rozehrané domácí Rusko, které je vyprovodilo výsledkem 3:1. A právě Rusové s Uruguayí si to rozdají o prvenství ve skupině a postup do vyřazovací části tak mají samozřejmě jistý. Uvidíme, co nám dnes nabídne souboj dvou zklamaných týmů, kterým se nepodařilo probít se dále a předčasně tak šampionát opustí.

Nominace Egypta

Brankáři: Ísam Haddarí (Al Távun), Šaríf Akramí, Muhammad Šanáví (oba Al Ahlí Kákira)

Obránci: Alí Gabr, Ahmad Hegází (oba West Brom), Umar Gábir (Los Angeles), Ahmad Fasí, Ajmán Ašraf, Saad Samír (všichni Al Ahlí Káhira), Muhammad Abdal Šáfí (Al Fatá), Mahmúd Hamdi (Zamálík)

Záložníci: Ahmad Almuhammadí (Aston Villa), Sam Mursí (Wigan), Tárik Hamad (Zamálík), Mahmúd Abdal Munaím (Al Ittihád), Ramadán Subhí (Stoke), Muhammad Alnaní (Arsenal), Mahmúd Fadlallá (Al Rád), Abdalláh Saíd (Kuopio), Mahmúd Hassan (Kasimpasa), Amr Vardá (Atromitos)

Útočníci: Marván Muhsín (Al Ahlí Káhira), Muhammad Salah (Liverpool)
Saúdská Arábie

Fotbalisté Saúdské Arábie se na právě probíhajícím mistrovství světa představí divákům úplně naposledy. Po úvodním utkání, kdy prohráli vysoko 0:5 s domácím Ruskem, nestačili ani na Uruguay, se kterou padli těsně 0:1. Dosud si tak nepřipsali ani bod a i kdyby v dnešním střetnutí zvítězili, už by se nemohli posunout na postupové místo do vyřazovacích bojů. V posledním vystoupení na MS si tak budou chtít spravit chuť a nad Egyptem zvítězit. Ovšem, nečeká je jednoduchá cesta. Egypťané usilují o to samé.

Nominace Saúdské Arábie

Brankáři: Abdalláh Majúf (Al Hilál), Jásir Musáilim, Muhammad Uvaís (oba Al Ahlí Džidda)

Obránci: Mansúr Harbí, Mutáz Havsáví (oba Al Ahlí Džidda), Usáma Havsáví, Alí Buláihí, Muhammad Braík, Jásir Šahrání (všichni Al Hilál), Umar Havsáví (Al Nasr),

Záložníci: Salmán Faradž, Abdal Málik Chaíbrí, Muhammad Kanú, Abdalláh Utajf (všichni Al Hilál), Jahjá Šahrí (Leganés), Hattán Bahabrí, Abdalláh Chaibárí (oba Aš Šabáb), Husajn Mudžahví, Tajsír Džasím (oba Al Ahlí Džidda), Sálim Davsárí (Villarreal)

Útočníci: Muhammad Šáhlaví (Al Nasr), Fahád Muválad (Levante), Muhannad Asírí (Al Ahlí Džidda)
Hezké pondělní odpoledne přeji všem příznivcům kvalitního fotbalu. Mistrovství světa už je v plném proudu a dnes je na programu další porce utkání. My budeme prostřednictvím tohoto textového online přenosu sledovat duel mezi Saúdskou Arábií a Egyptem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.


Články odjinud