To je ode mě vše, děkuji Vám za pozornost, na shledanou.
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 2:4. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:16.
Německo tedy bude muset napravit sovu reputaci v posledním zápase ve skupině a to proti Vanuatu, kde by se mohli i střelecky chytnout, ale nepředbíhejme. Německo bude muset každopádně bodovat, pokud bude chtít v turnaji postoupit dále.

Mexiko si to rozdá s Venezuelou, která první dva zápasy vyhrála a nyní má skóre (9:0), takže se dá očekávat zajímavý souboj. Venezuela má postup již jistý a v tomto souboji bude otázka, zda to bude z prvního či z druhého místa.
Je tu konec a překvapivě jsme se branky ani ve druhém poločase nedočkali. Proč překvapivě? Protože šancí na vstřelení branky bylo hodně. Obecně jsme sledovali vyrovnanou hru od obou stran a Mexiko určitě bod bere všemi deseti, nicméně Němci vypadají zklamaně, neboť ve svém prvním zápase prohráli a navíc ještě na šampionátu nevstřelili branku!
90+4
90+3
Na polovině hřiště bude vhazovat Mayorga a ten s tím nespěchá. Pro Mexiko je bod určitě výhrou, za to pro Němce, kteří v úvodním zápase prohráli nikoliv.
90+2
Zatím to vypadá, že nikoliv, míč se pohybuje mimo šestnáctky.
90
Ještě tři minuty se budou hrát a uvidíme, zda se některému týmu podaří v závěru prosadit.
89
Dlouhý míč na hranici šestnáctky sbírá brankář a nakonec to vypadá, že se oba týmy rozejdou smírně.
88
Německo se dopustilo faulu na polovině soupeře a Mexiko bude rozehrávat.
87
Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Uriel Antuna, přichází Kevin Lara.
86
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Fabian Reese, přichází Jonas Arweiler.
84
Další polo střela se nevešla mezi tři tyče.
83
Vypadá to, že Německo zahajuje závěrečný tlak, nyní má více míč na svých kopačkách a kombinuje s ním na polovině soupeře.
82
Romero opět bezchybný, Ochs zpracoval centrovaný míč v pokutovém území, Cortes Ochse neubránil a ten vystřelil. Romero však nedovolil, aby míč skončil v brance.
80
Ale ani jejich pokus nevedl k ohrožení branky Romera.
79
Ani z tohoto však nebude branka a na tu stále čekáme. Z pohledu nabídnutých šancí během zápasu již mohlo minimálně pět branek padnout. Nicméně na šance se nehraje. Nyní budou mít šanci Němci, kteří budou ze standardní situace posílat míč do pokutového území.
78
Serdar se pronesl a Mexiko mohlo zahrát svou standardní situaci, ve které vybojovali další ve formě rohového kopu.
77
Mexiko je již připraveno zahrát svou standardní situaci, ale čeká se, až bude na nosítkách odnesen Serdar, který má nejspíše nějaké svalové zranění.
76
Žlutou kartu dostává Phil Neumann (Německo).
75
/tok Mexika nepřinesl nic, míč skončil v zázemí a Brodersen jej bude odkopávat od své branky.
74
Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Kevin Magaña, přichází Diego Aguilar.
74
Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Ronaldo Cisneros, přichází Claudio Zamudio.
73
Hráči si nyní na polovině hřiště vůbec nerozuměli a zahrávají míč do autu a Německo bude vhazovat.
72
Mírně aktivnější je nyní celek Mexika, které se více dostává do střeleckých možností, i když nejsou gólové.
71
Zhruba dvacet minut zbývá dokonce zápasu, ve kterém může rozhodnout jediná chybička.
70
Soupeř zahrál dlouhý míč na levou stranu, ale tudy to nepůjde. Z následného protiútoku střílel Lopez, Brodersen jeho střelu doprostřed hřiště dobře viděl a chytá míč.
69
Mexiko se dopustilo útočného faulu a nyní se musí stáhnout dozadu a čekat zda soupeř s něčím přijde.
67
Obrany obou mužstev dnes nehrají špatně a navíc oba brankáři zatím chytají velmi dobře. Tudíž jedna branka může rozhodnout zápas.
66
Za chvíli přijde čas, kdy menší zaváhání může znamenat potenciální vítězství jednoho či druhého týmu.
65
Do pěkné šance se dostal Schad, kterému se podařilo vystřelit i přes bránícího Álvareze, Romero připraven. Ten byl pak připraven i proti další střele a stále drží tedy bezbrankový stav.
64
Po delší odmlce se Němci dostali ke střele a Romero předvedl další parádní zákrok, když chytá střelu Serdara.
63
Centr Lopeze odhlavičkovali na přední tyči obránci Německa a nebezpečí ze strany Mexika je prozatím zažehnáno.
62
Naopak Mexičané hýří aktivitou a vybojovali si další rohový kop.
61
Německá reprezentace je jakoby bez nápadu směrem dopředu, snaží se to řešit dlouhými míči, ale tudy cesta nevede.
60
Postupem času jakoby se nám hra zpomalovala a již to není tak rychlé jako v poločase prvním. Další pokus o útok se Němcům nepodařil, neboť pomezní rozhodčí signalizuje ofsajdové postavení.
59
Cortes vhazoval míč na polovině soupeře, ale hodně nepřesně a Němci mají míč.
57
Na hřišti probíhá ošetřování hráče Německa.
56
Nyní Němci nebyli vůbec jistí v obraně. Ani brankář Brodersen, který nezachytil centrovaný míč, který se již kutálel do branky, ale nakonec to obránci Německa zvládli a odkopávají jej do bezpečí.
54
Antuna vystřelil a jeho střelecký pokus neletěl vůbec špatně. Škoda, tohle by byla pěkná branka, pokud by mířila správně mezi tři tyče.
53
Centr odražen, následná střela ze střední vzdálenosti končí vysoko nad bránou Německa.
52
Mayorga dostal přihrávku a měl před sebou hodně volného prostoru, nakonec centruje na pravou stranu, ale Schad zahrává míč a rohový kop.
51
Německo má nyní problém s přechodem do útoku, Mexiko dobře brání.
50
Lopez centruje a Álvarez hlavičkuje mimo tři tyče. Při jeho hlavičkovém pokusu obdržel nechtěnou facku od Torunarigha, avšak vypadá to, že bude v pořádku a může se pokračovat ve hře.
49
Nyní se dopustil faulu Ananou a Mexiko bude zahrávat zajímavou standardní situaci.
48
Úvod druhého poločasu připomíná úvod toho prvního, kdy Německo drží míč a Mexiko vyčkává.
47
Centrovaný míč z pravé strany od Reeseho skončil mimo bránu a Romero bude odkopávat od své svatyně.
46
Druhý poločas začne přibližně v 14:03 .
Ve které již nedošlo k ničemu zásadnímu. Po prvním poločase máme tedy stav bezbrankový. Pokud oba týmy budou pokračovat ve své hře i v poločase druhém, branky se určitě dočkáme, neboť v průběhu prvního poločasu si oba týmy dokázaly tvořit šance, které zaváněly brankovou příležitostí.
45+1
45
Reese nyní zastavuje akci Mexika faulem na polovině hřiště. Nastavuje se jedna minuta navíc.
44
Opět se hraje. Míč drží Němci, ale v uctivé vzdálenosti od branky soupeře.
42
Opět bude probíhat ošetřování, kdy se srazili dva hráči, konkrétně Álvarez a Ochs.
41
Na úvodní branku stále čekáme, nicméně šancí na ni již bylo hodně. Oba brankáři zatím předvádí jisté zákroky.
40
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Maximilian Mittelstädt, přichází Frederic Ananou.
39
Po souboji byl zraněn Mittelstädt a probíhá jeho ošetřování.
38
Žlutou kartu dostává Manuel Mayorga (Mexiko).
37
Další rohový kop již nepřinesl ohrožení branky Brodersena.
36
A byla z toho gólová šance. Brodersen se nyní ukázal. Centrovaný míč skončil na zadní tyči, odkud jej zpět do vápna posílal Agüayo a jeho spoluhráč Álvarez dobře hlavičkoval, avšak Brodersen vyráží nad bránu.
35
Centrovaný míč obránci Německa vyráží na rohový kop a Mexiko bude mít další šanci ohrozit bránu soupeře.
34
Antuna je faulován a Mexiko bude zahrávat standardní situaci.
33
Německo již mělo branku na dosah, avšak střela Schada končí o metr vedle pravé tyče.
32
Tentokrát si hráči v bílých dresech nerozuměli a míč končí v zázemí. Romero bude rozehrávat.
31
Po půl hodině hry nám na ukazateli skóre svítí dvě nuly. Nicméně je otázka času, kdy se jeden či druhý soupeř prosadí, neboť oba týmy se sympaticky snaží útočit.
30
Brodersen musel opět být pozorný při stříleném centru před jeho branku.
28
Reese ve vzdušném souboji fauluje a moc se mu to nezamlouvá, rozhodčí mu důrazně říká, že si nepřeje žádné protesty.
27
Velkou chybu v obraně nyní udělal Agüayo, který napálil nejbližšího stojícího hráče Německa, od kterého se míč odrazil a další hráč Německa toho využil a ihned vystřelil. Míč letí nad bránu.
26
Německo stále drží míč a kombinuje s ním na polovině hřiště.
25
Conde se velmi dobře uvolnil s míčem na levé straně hřiště a přihrával přesnou přihrávku na střed pokutového území. Avšak Serdar nenačasoval správně střelu a netrefil míč, škoda.
25
Dlouhý míč chytá Brodersen a ten rozehrává na své spoluhráče.
24
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Matthias Bader, přichází Dominik Schad.
23
Ani jim se nedaří něco kloudného vymyslet a Německo bude poprvé střídat.
22
Nebude, Mexičané se dobře ubránili a ihned soupeři odebírají míč a snaží se oni prosadit směrem do útoku.
21
Vhazování Německa na útočné polovině, bude z toho nějaká šance?
20
Hra obou týmů je nyní vyrovnaná a oba soupeři se snaží ihned po zisku míče útočit.
19
Za dlouhým míčem pospíchal hráč Mexika, ale Brodersen přečetl dobře hru a včas vyběhl a odklízí míč do bezpečí.
17
Žlutou kartu dostává Maximilian Mittelstädt (Německo).
17
Mexiko dokázalo hodně dobře vyrovnat hru a počáteční tlak Němců je pryč.
16
Němci nakonec ztrácí míč na polovině soupeře dopředu mohli jít Mexičané, kteří zatáhli míč na pravou stranu hřiště, ale to bylo vše a dopředu mohou opět Němci.
14
Na druhé straně došlo k faulu a Ochs posílal centr na hranici šestnáctky, ale z této standardní situace nedokázali Němci ohrozit bránu soupeře.
13
A byla z toho nebezpečná situace. K centrovanému míči se dostal Agüayo a ten hlavičkou prověřil připravenost brankáře Brodersena, který jeho hlavičku vyráží!
13
Opět rohový kop, tentokrát na straně Mexika.
12
Po centru získal míč Mittelstädt, který se ho snažil vrátit zpět před branku, ale byl ubráněn.
11
Z útočné akce vytěžilo Německo třetí rohový kop...
10
Rohového kopu se ujal Antuna a jeho centrovaný míč vyráží Brodersen jistým zákrokem. Navíc se píská, nejspíše nedovolený zákrok a Němci mohou v klidu rozehrát.
9
Mexiko poprvé na útočné polovině a dostali se až před branku. Je z toho jejich první rohový kop.
8
Němci stále drží míč a snaží se dostat přes dobře bránící blok Mexika.
7
Mexiko zatím vyčkává co předvede soupeř a do útoku se ještě nedostali.
6
Němci zahrávali standardní situaci, hráč to vzal na sebe a Romero opět musí na zem, aby danou přízemní střelu k levé tyči eliminoval. Avšak střela neměla razanci a Romero neměl příliš těžký zákrok.
5
Sám o sobě byl rohový kop neškodný, avšak následně se dostal ke střele z pravé strany Conde a Romero si připisuje zákrok, když likviduje jeho přízemní střelu.
4
Němci od úvodních minut tlačí na svého soupeře a odměnou je jim další rohový kop.
3
Němci zahrávali svůj první rohový kop a míč vyrazil Romero.
2
Snaha Němců se probít do útoku, ale přes zhuštěný střed hřiště to nešlo.
1
Úvodní rozehrávky se ujalo Mexiko, Němci jejich přechod do útoku zastavují faulem.
1

Mexiko: Romero – Mayorga, Agüayo, E. Álvarez, Cortés – Magaña, López, Cervantes (C), Antuna – Cisneros, Aguirre.
Náhradníci: Joel García, F. Hernández – Aguilar, Esquivel, Lara, U. Torres, Vázquez, Venegas, Yrizar, Zamudio.

Německo: Brodersen – Neumann, Bader, Gimber (C) – Torunarigha, Fechner, Serdar, Mittelstädt – Ochs, Reese, Conde.
Náhradníci: Moritz, Reimann – Ananou, Arweiler, Badu, Horn, Iyoha, Knöll, Neuhaus, Schad..
Ve skupině B pokračuje druhé kolo zápasů.

Mexiko ve svém prvním zápase na turnaji uspělo, když 3:2 zvítězilo nad reprezentací z Vanuatu. Neznámý tým z Oceánie hodně překvapil reprezentaci Mexika. Mexiko již po poločase vedlo 2:0 a zdálo se, že směřuje k povinnému vítězství. Avšak Vanuatu dokázalo během deseti minut vyrovnat stav utkání a již vypadalo, že budou brát bod za remízu. Alvarez však zachránil svůj tým a gólem v 94. minutě zápasu, zajistil tři body.

Soupeř Mexika, Německo, musí v dnešním zápase odčinit porážku 0:2 s Venezuelou. Němci s ní překvapivě padli 0:2, kdy dokázali Venezuelané, ve druhém poločase, během tří minut vstřelit dvě branky. Němci na tohle nedokázali odpovědět a ihned na úvod šampionátu zakusili porážku.

Oba týmy se spolu utkaly, avšak je to již poměrně velká historie. A to v roce 1981, kdy tehdy Německo zvítězilo 1:0.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.