První osmifinálový zápas končí. Dlouhou dobu jsme sledovali taktickou bitvu, kterou nakonec rozhodl gól v prodloužení. Po rohovém kopu se prosadil Yangel Herrera, stalo se tak ve 108. minutě. Díky jeho brance vyhrává Venezuela 1:0 nad Japonskem a pokračuje v turnaji dál. Naopak šampionát pro Japonsko končí.
120+3
Střídání v týmu Venezuela: ze hřiště odchází Ronaldo Peña, přichází Jan Hurtado.
120+3
Už se pravděpodobně nic nestane, Venezuela tento zápas vyhraje.
120+2
Mnoho šancí nyní k vidění není, v poklidném tempu se zápas dohrává, Japonsko nemá prostor pro vyrovnání.
120+1
Nastavovat se budou tři minuty nad rámec.
120
Poslední minuta hry, Venezuela už vyhlíží konec zápasu.
120
Střídání v týmu Venezuela: ze hřiště odchází Sergio Córdova, přichází Samuel Sosa.
118
Dvě minuty hry zbývají do konce zápasu, Venezuela vede o jednu branku a má namířeno k postupu do další fáze turnaje.
117
Takticky hraje Venezuela velmi dobře, snaží se držet hru co nejdál od vlastní braky, nikam se nežene.
116
Konec nastaveného času se velmi rychle blíží a každá nepřesná přihrávka Japonska zmenšuje jeho šance na vyrovnání.
115
Tým vedený jako domácí se nyní dopustil faulu, a tak bude na útočné polovině rozehrávat volný kop Japonsko. Kejta Endo centroval před branku a nechybělo mnoho a bylo vyrovnáno. Ronaldo Chacón na poslední chvíli zastavil přihrávku na zcela volného hráče.
114
Ronaldo Chacón to zkoušel z velké dálky, jeho rána ale neměla nárok na úspěch. Míč končí vysoko mimo branku.
113
Střídání v týmu Venezuela: ze hřiště odchází Yeferson Soteldo, přichází Luis Ruiz.
112
Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Juto Iwasaki, přichází Kyosuke Tagawa.
111
Ricu Doan se dostal do zakončení, ale poskakující míč nedokázal přesněji trefit, a tak míč končí mimo hrací plochu. Následuje odkop od branky.
110
Deset minut mají fotbalisté Japonska na vyrovnání, zatím se jen velmi těžko dostávají do střeleckých pozic.
108
Venezuela právě vstřelila branku!
Venezuela měla k dispozici rohový kop. Ronaldo Lucena centroval před branku, kde byl zcela volný YANGEL HERRERA, který hlavou usměrnil míč do sítě. První gól na šampionátu pro Herreru nemohl přijít v lepší moment. Venezuela vede 1:0 a je blízko k postupu do čtvrtfinále.
107
Volný kop nyní budou rozehrávat fotbalisté Venezuely. První ránu i následnou dorážku zablokovala obrana.
106
Začalo druhé prodloužení.
105+0
První prodloužení skončilo.
105
Probíhá poslední minuta první poloviny nastavení.
104
Rohový kop má k dispozici Japonsko, následná rána končí mimo branku.
102
Ricu Doan se z ničeho nic dostal do střelecké pozice, ale jeho rána končí vysoko nad. Zdá se, že do pokutových kopů se nechce ani jednomu týmu.
101
V nastaveném čase je jednoznačně aktivnější tým Venezuely, do vyložené šance se ale Jihoamerický tým probojovat nemůže.
100
Ronaldo Chacón se dostal do výborné pozice, ale poskakující míč nedokázal přesněji trefit.
99
Tým vedený jako domácí se dostal do střelecké pozice, ale rána končí mimo branku. Šest minut zbývá do konce první poloviny nastavení.
98
Venezuela hraje aktivněji, pokouší se vstřelit branku, ale obrana je pozorná. Další akci svého celku vedl Yeferson Soteldo, který ale pálil mimo branku.
97
Střídání v týmu Venezuela: ze hřiště odchází Adalberto Peñaranda, přichází Ronaldo Chacón.
94
Ronaldo Lucena rozehrával volný kop, zkoušel najít Sergia Córdovu lépe postaveného, ale míč hlavičkou netečoval.
93
Japonský brankář uvede míč do hry, sledujeme klidnější pasáž hry, nikdo nechce chybovat a darovat tak soupeři velkou šanci.
92
Venezuela nedokázala svou aktivitu v základní hrací době proměnit, a tak uvidíme nastavení.
91
Začal první poločas prodloužení.
90+2
Druhý poločas skončil.
90+2
Japonsko rozehrávalo rohový kop, ale následná rána končí mimo branku. Více už toho neuvidíme ve druhém poločase.
90+1
Dvě minuty se budou nastavovat nad rámec.
90
Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
88
Japonský Ricu Doan vedl akci svého celku, ale do zakončení se on ani jeho spoluhráči nedostali.
87
Vypadá to, že tým Venezuely bude střídat, několik hráčů se rozcvičuje.
85
Sergio Córdova se zkoušel probojovat do zakončení, ale jeho pokus byl zablokovaný obráncem Japonska.
83
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek nechce chybovat. sledujeme takticky vedený závěr zápasu.
81
Hra je přerušena, neboť jeden z hráčů Venezuely hrál rukou, míč tak mají fotbalisté Japonska, který se nikam neženou a hrají takticky.
80
Dostáváme se do poslední desetiminutovky druhého poločasu, více ze hry má Venezuela, která se pokouší co nejrychleji skórovat.
79
Volný kop rozehrával tým vedený jako domácí. K hlavičce se na hranici pokutového území dostal Adalberto Peñaranda, ale jeho pokus nebyl nejpovedenější.
78
Žlutou kartu dostává Ko Itakura (Japonsko).
77
Obrovská šance Ronalda Peñy končí, neboť byl v postavení mimo hru.
76
Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Mizuki Ičimaru, přichází Ko Itakura.
74
Jihoamerický celek se nyní pokouší hrát co nejaktivněji, snaží se vstřelit vedoucí branku. Ryosuke Kodžima je zatím ale pozorný.
72
Yangel Herrera zkoušel poslat míč ke vzdálenější tyči, ale jeho pokus nebyl nejpřesnější.
72
Venezuela má nyní více ze hry, dvacet minut nás dělí od konce druhého poločasu a pokouší se vstřelit vedoucí branku.
71
Na druhé straně se Japonsko dostalo do zakončení. Kejta Endo ale nedokázal těžkou přihrávku od spoluhráče přesněji trefit.
70
Do další střelecké pozice se probojoval záložník Yangel Herrera, ale minul branku o pořádný kus.
69
Žlutou kartu dostává Ricu Doan (Japonsko).
68
Sergio Córdova velmi dobře vypálil, ale jeho pokus zastavil výborně brankář Ryosuke Kodžima.
65
Yangel Herrera hlavičkoval po rohovém kopu dobře, ale jeho pokus nebyl dostatečně přesný. Následně bude odkopávat od své branky japonský brankář.
64
Venezuela hraje aktivně, obránce So Fudžitani odehrál míč do autu, následovat bude rohový kop Jihoamerického celku.
63
Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Akito Takagi, přichází Takefusa Kubo. Na hřiště se nyní dostal Kubo, kterému je patnáct let, jedná se o talent japonského fotbalu.
61
Yangel Herrera čekal na přihrávku před brankou, ale míč se k němu nedostal. Venezuela nyní zatlačila soupeře hlouběji v obranné polovině.
60
Šedesát minut hry je minulostí, na gól stále čekáme. Šance jsou k vidění na obou stranách, ale fotbalisté mají problémy s jejich proměněním.
59
Venezuela má nyní míč pod kontrolou, nikam se nežene, pokouší se něco vymyslet, zatím ale marně. Zadní řady Japonska fungují dobře.
58
Japonsko nemělo volný prostor pro kombinaci, a tak míč vrací až ke svému brankáři.
57
Akito Takagi se z ničeho nic dostal do výborné střelecké pozice, měl na kopačce první braku zápasu, ale jeho pokus skvěle zastavil brankář Wuilker Faríñez.
55
Hraje se spíše na polovině hrací plochy. Proti prvnímu poločasu sledujeme klidnější fotbal, ani jeden celek se nikam nežene.
54
Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Kodži Mijoši, přichází Kejta Endo.
53
Ryosuke Kodžima uvede míč do hry dlouhým odkopem od své branky. Venezuela se totiž dopustila útočného faulu.
51
Ještě jednou se míč vrací až k brankáři Ryosukeovi Kodžimovi, který nadvakrát rozehrál.
51
Venezuela předvedla bleskovou akci, na jejímž konci byl Ronald Hernández. Jeho rána ale končí v autu, a tak uvidíme odkop od branky.
50
Mnoho šancí momentálně k vidění není. Na hrací ploše zůstává ležet Yangel Herrera, který ukazuje, že byl atakovaný loktem.
47
Yangel Herrera vedl akci svého celku, ale do střelecké pozice se přes dobré čtení hry obránců nedostal.
46
Zápas, ve kterém stále čekáme na úvodní branku, pokračuje druhým poločasem.
46
Poločasové statistiky
Střely mimo branku 6:6
Střely na branku 1:0
Držení míče 45 % : 55 %
Po prvním poločase platí bezbrankový stav, i když jsme několik šancí na obou stranách viděli. Jsem hodně zvědavý, jaký styl hry uvidíme ve druhé polovině zápasu.
45+1
45
Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, zda se bude nějaký čas nastavovat.
43
Sergio Córdova nedokázal doběhnout příliš dlouhou přihrávku od spoluhráče, míč končí v zámezí. Rozehraje jej od své branky Ryosuke Kodžima.
42
Venezuela se nastěhovala před branku soupeře. Zatím ale předvádí zadní řady Japonska zodpovědný výkon.
40
Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu, na úvodní branku čekáme, byť šance k vidění jsou.
39
Akito Takagi se dostal k ráně z první, ale jeho pokus končí mimo branku. Následně míč do hry uvede brankář Wuilker Faríñez.
38
So Fudžitani vedl Japonskou akci, ale následně si dokázala Jihoamerická obrana poradit jen za cenu autového vhazování.
37
Optickou převahu má nyní Venezuela, která se ale nemůže probojovat do střelecké pozice.
35
Nyní se hraje spíše na polovině hrací plochy, kde probíhá většina soubojů o míč.
33
Juto Iwasaki se dostal znovu do zajímavé střelecké pozice, ale jeho hlavička končí malý kousek nad brankou. Nechybělo mnoho.
31
Po úvodním tlaku se Venezuela musí nyní soustředit také na defenzivu. Japonsko má ve svém kádru hráče, kterým k zakončení stačí minimum prostoru.
30
Půlhodiny hry je minulostí, zatím největší šanci mělo Japonsko, ale nejprve trefilo břevno, a pak byla dorážka nepřesná.
29
Volný přímý kop rozehrávalo Japonsko. Kodži Mijoši vypálil výborně, trefil horní tyč, od které se míč odrazil do míst, kde byl Juto Iwasaki. Jeho dorážka končí mimo branku.
27
Další rohový kop pro Venezuelu, která je aktivnější, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře. Následně ale přišla o míč, a tak musel ze své branky vyběhnout Wuilker Faríñez, který balon odkopl.
25
Mnoho vyložených šancí nyní k vidění není.
24
Ronaldo Lucena centroval před branku, ale jeho pokus vyboxoval Ryosuke Kodžima do bezpečné vzdálenosti.
22
I Japonsko vyrazilo do útočné akce, Juto Iwasaki pálilmimo branku.
20
Ronald Hernández se probojoval do zakončení, ale jeho rána končí mimo branku. Nechybělo mnoho a Venezuela se dostala do jednobrankového vedení.
19
Jihoamerický tým zlepšil hru, zrychlil přihrávky a najednou má obrana Japonska velké problémy s bráněním. Ryosuke Kodžima si na nedostatek práce naříkat nemůže.
19
Ronaldo Lucena uvedl míč do hry od rohového praporku. Míč skončil přesně na hlavě Yangela Herrery, který nedokázal přesněji usměrnit. Odkop od braky bude následovat.
18
Ronald Hernández se dostal do střelecké pozice, ale jeho pokus na vzdálenější tyč obrana tak tak vyrazila mimo branku. Následovat bude rohový kop.
17
José Hernández se dostal do zajímavé pozice, ale jeho centr na lépe postaveného spoluhráče zablokovala obrana.
16
Volný kop pro Venezuelu. Tým vedený jako domácí má zatím převahu, ale nemůže se výrazněji prosadit před japonskou brankou.
15
Ryosuke Kodžima dostal pozdrav z velké dálky, autorem střely byl Sergio Córdova.
15
Wuilker Faríñez se zapojuje do rozehrávky svého týmu. Venezuela těžko hledá cestu, kterou by mohla vést útočné akce.
13
Ronaldo Peña vyhrál osobní souboj s protihráčem, a tak mohla akce Venezuely pokračovat. Následně ale tým vedený jako domácí o míč přišel.
11
Kodži Mijoši na druhé straně vypálil z předbrankového prostoru, jeho rána končí nějaký metr a půl nad brankou.
10
Adalberto Peñaranda centroval na spoluhráče, ale brankář Ryosuke Kodžima se pro míč natáhl, a tak neměl zasáhnout.
10
Yeferson Soteldo se dostal ke střele, ale jeho pokus byl zablokovaný obráncem, akce Venezuely tak končí.
9
Mnoho šancí k vidění není, hraje se zejména na polovině hrací plochy.
7
Sergio Córdova zůstává ležet na hrací ploše, Dajki Sugioka jej tvrdě sestřelil, dostal míčem do hlavy. Venezuelský hráč je sice otřesený, ale ve hře bude pokračovat.
6
Adalberto Peñaranda po pěkné samostatné akci se dostal až před branku. Jeho rána na bližší tyč se neujala, následovat tak bude odkop od branky, který provede Ryosuke Kodžima.
5
Yangel Herrera se probojoval do zajímavé střelecké pozice, ale jeho zakončení postrádalo přesnost a důraz.
4
Sledujeme klidnější úvod zápasu, ani jeden celek se do šancí nežene.
3
Akito Takagi byl faulovaný na půlce, rozehrávat tak bude tým Japonska.
2
Sergio Córdova centroval do předbrankového prostoru, ale jeho spoluhráč byl obsazený obráncem, a tak se k zakončení nedostal.
1
Teruki Hara byl tvrdě atakován na polovině hrací plochy, následně se ale ukázalo, že je v pořádku a ve hře bude pokračovat.
1

Venezuela: Faríñez – Velásquez, Ferraresi, J. Hernández, Peñaranda – Y. Herrera, Peña, Soteldo, Lucena – Córdova, R. Hernández.
Náhradníci: Graterol, R. Sánchez – Quero, Makoun, Chacón, Hurtado, H. García, Sosa, Mejías, Ruiz.

Japonsko: Kodžima – Fudžitani, Tomijasu, Doan, Mijoši – Nakajama, Iwasaki, Sugioka, Hara – Ičimaru, Takagi.
Náhradníci: Hatano, Jamaguči – Itakura, Hacuse, Ogawa, Sakaj, Endo, Tagawa, Funaki, Kubo..
Favoritem zápasu je tým vedený jako domácí.
Venezuela vyhrála skupinu B, ze tří zápasů má plný počet bodů, skóre 10:0. Japonsko skončilo ve skupině D třetí, jeden zápas vyhrálo, jeden prohrálo a jeden remizovalo.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního mládežnického fotbalu. V tomto zápase osmifinále MS do dvaceti let proti sobě nastoupí Venezuela a Japonsko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.