MS U20 -  ONLINE PŘENOS -  Argentina : Mali - 4. června 2019   20:30

Argentina
Argentina
49' Gaich  • 91' A. Diaby(vl.)
2:2
(0:0)

4:5 (PEN)

Mali
Mali
67' A. Diaby  (H. Dramé) • 120+1' Konté  (S: Koïta)
Argentina
Roffo – Mura, Pérez (C), Medina, Ortega – Moreno (93. Sosa), Vera – Barco (117. Chancalay), Maroni (59. De la Vega), Álvarez (87. Urzi) – Gaich.
Guerrero – Hernández, Martínez (všichni Mexiko)
Stadion Bielsko-Biala
Mali
Y. Koïta – Fofana (86. Samake), D. Diarra, A. Diaby, Kanouté (C), Konan (116. Konté) – Diakite (108. M. Traoré), S. Sissoko, H. Dramé – S: Koïta, Koné (73. B. Traoré).

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 7:11. Rohy: 11:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:19.
Panečku, to byl zápas! Druhý poločas nám totiž přinesl hned dvě branky, přičemž toto utkání dospělo do prodloužení. Do něj lépe vstoupila Argentina, která hned v první minutě dokázala vzít vedení na vlastní stranu. S reprezentací Mali to nevypadalo vůbec dobře, avšak přeci jenom dnes podruhé srovnala krok, a sice v první minutě nastaveného času druhého prodloužení. Aby toho nebylo málo, tak na řadu přišel penaltový rozstřel, ve kterém se jako jediný nedokázal prosadit argentinský Chancalay. Argentina se tak s tímto turnajem překvapivě loučí.
Senzace je na světě! K nejdůležitější penaltě se postavil Sissoko, který mířil velice přesně k levé tyči.
Vera ještě drží svůj celek ve hře o postup, brankář soupeře nedokázal odhadnout stranu.
Diabymu samotná exekuce trvala celkem dlouho, avšak následně poslal Roffa na druhou stranu.
Sosa byl v tuto chvíli pod velkým tlakem, což na sobě nedal znát. Naopak svůj pokus poslal přesně doprostřed branky.
Na opačné straně se k exekuci postavil Koita, jehož zakončení opět směřovalo na levou stranu, přičemž Roffo šel k druhé tyči.
Dnes velmi dobře hrající Gaich vsadil na razanci a také přesnost, Koita se vydal k opačné konstrukci.
Traoré si zvolil hodně pomalý rozběh, avšak jeho zakončení letělo přesně nad brankáře Roffa.
Chancalay to rovněž zkoušel na levou stranu, avšak Koita předvedl skvělý zákrok.
Na opačné straně to zkoušel Dramé, který pro změnu mířil velice přesně do šibenice.
Jako první se k penaltě postavil kapitán Pérez, jehož zakončení směřovalo přesně k tyči.
Střílení penalt začíná.
Druhé prodloužení nám nakonec nabídlo vyrovnávací branku v podání hráčů Mali, následovat tak bude penaltový rozstřel.
120+3'
Druhé prodloužení skončilo.
120+3'
Argentina chybovala v rozehrávce, soupeř toho ale nedokázal využít.
120+3'
Žlutou kartu dostává Francisco Ortega (Argentina).
120+2'
Najednou se dost možná dočkáme penaltového rozstřelu. Na další branku už nezbývá zrovna moc času, Argentina ihned nakopává míč.
120+1'
Mali právě vstřelilo branku!
To je neskutečné, Mali totiž opět srovnává krok! Argentina zaspala bránění volného kopu, naopak soupeř ho rozehrál urychleně. Přihrávka směřovala na BOUBACARA KONTÉHO, jehož rána pravou nohou doskákala až za brankáře Roffa.
119'
Do konce zápasu nezbývá moc času. Mali se navíc nemůže dostat do žádného kloudného náporu, Argentina totiž hraje přesně tak, jak jí to vyhovuje.
117'
Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Ezequiel Barco, přichází Tomás Chancalay.
116'
Střídání v týmu Mali: ze hřiště odchází Arnaud Konan, přichází Boubacar Konté.
116'
Žlutou kartu dostává Ezequiel Barco (Argentina).
116'
Urzi to zkoušel hodně drzým průnikem, při kterém se dokonce dostal do zakončení. Koita musel na zem, míč se mu podařilo vyrazit na roh.
114'
Pérez to zkoušel dalekonosným odkopem na druhou stranu, kde se ale Sosa nedokázal prosadit. Na opačné straně si podobně počínal také Traoré.
113'
Roffo se zdá být v pořádku, může se tak pokračovat ve hře. Bude se pokračovat odkopem, avšak od branky, kterou dnes střeží Koita.
112'
Máme tady vůbec první žlutou kartu tohoto zápasu, hlavní sudí to sečetl Konanovi, který je prvním viníkem utkání.
111'
Na opačné straně se do vzduchu dostával Urzi, který si navíc počínal až příliš agresivně. Mezitím Roffa zastihly křeče, sudí přerušil hru.
110'
Na pořadu dne byla standardní situace pro Mali. Z levé strany se o rozehrávku postaral Dramé, jehož nepovedená rána nebyla nebezpečná.
108'
Střídání v týmu Mali: ze hřiště odchází Ousmane Diakite, přichází Mamadou Traoré.
107'
Odstartovalo nám druhé prodloužení, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali hráči Mali, kteří budou pro změnu hrát zprava doleva.
106'
Začalo druhé prodloužení.
Argentina vstoupila do prodloužení ukázkovým způsobem, hned první akce přinesla vedoucí branku. To ovšem znamená, že Mali bude muset dotahovat jednobrankové manko.
105+1'
První prodloužení skončilo.
105'
První prodlouženo bylo nastaven o jednu minutu.
103'
Po delší době přišel na řadu nedovolený zákrok, o který se zapříčinil Sosa. Hlavní sudí pískl do své píšťalky, Mali okamžitě rozehrálo.
102'
Ve středu hrací plochy se nacházel Traoré, který se pokoušel najít Koitu, avšak tento záměr přečetl Medina, jenž odpálil míč do bezpečí.
101'
Hodně nepovedenou přihrávkou se prezentoval Konan, jehož nabídka doplachtila ven z hrací plochy. Soupeř tak bude moci vhazovat.
99'
Gaich si naváděl míč k pokutovému území, kde se nakonec dostal do zakončení. Kostrbatá rána skončila až u brankáře Koity.
97'
De la Vega si potáhl míč mezi dvojici protihráčů, z čehož pochopitelně pramenil nedovolený zákrok. Argentina rozehrávala dozadu.
96'
Roffo se tak mohl postavit k odkopu, se kterým si celkem dlouho zahrával. Jeho výkop nakonec plachtil na Urziho, jenž se nedostal kolem Konana.
95'
Medina si u vlastního pokutového území počínal ukázkově, při snaze o odkop totiž trefil napadajícího protihráče, od kterého se míč odrazil do zámezí.
93'
Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Aníbal Moreno, přichází Santiago Sosa.
92'
V tuto chvíli to bude pro Mali nesmírně složité, opět totiž prohrává o jednu branku. I tak do konce zápasu zbývá ještě hodně času na vyrovnání.
91'
Argentina právě vstřelila branku!
Tak to bylo skutečně hodně rychlé! Argentina se totiž ihned po rozehrávce dostala k centru do pokutového území, kde byl připravený talentovaný Barco, jehož rána se ještě otřela o tělo ABDOULAYE DIABYHO, od kterého se míč odrazil za brankáře Koitu.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Druhý poločas nakonec nabídl dvě branky, přičemž po jedné na obou stranách. To znamená, že se bude prodlužovat.
90+5'
Druhý poločas skončil.
90+4'
Gaich se nyní dokázal natlačit k hlavičkovému pokusu, který směřoval kousek vedle.
90+4'
Koncovka utkání nám přináší celkem poklidnou podívanou, oba celky se připravují na prodloužení.
90+3'
Urzi je z nejhoršího venku, může se tak pokračovat ve hře. Barcova standardka nakonec nenašla žádného z hráčů.
90+2'
Momentálně se nehraje, neboť na zeleném pažitu skončil v bolestech Urzi. Na hrací plochu se okamžitě vydal lékařský personál.
90'
Druhý poločas bude nastaven o pět minut.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, zřejmě se bude prodlužovat. Ještě ale můžeme počítat s nastavením.
87'
Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Julián Álvarez, přichází Agustín Urzi.
86'
Střídání v týmu Mali: ze hřiště odchází Babou Fofana, přichází Mamadou Samake.
85'
Na pořadu dne byl rohový kop, který pro změnu málem našel hlavu urostlého Diarry. To se nepovedlo, avšak protiútok Argentiny zastavil soupeř.
84'
Rychlý protiútok Mali nakonec na sebe vzal Koita, který se dostal až do palebné pozice, odkud pořádně protáhl brankáře Roffa.
83'
Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut, stav je i nadále nerozhodný. Dost možná se dočkáme prodloužení.
82'
O přihrávku si řekl aktivní Barco, který ještě přeposílal na nohu Ortegy. Jeho okamžitý centr našel soupeře, na následnou nabídku si pro změnu naskakoval Gaich, jenž trefil pouze tyč.
81'
Argentina se bleskovým způsobem dostala na polovinu soupeře, kde proběhla špatná přihrávka. Traoré se ale daleko s míčem nedostal.
80'
Sám Barco si vzal na starost rohový kop, přičemž si na jeho centr dokázal vyskočit Diaby. Posléze si Dramé nevybojoval standardku.
79'
Barco se přeci jenom dostal k míči, avšak špičkou kopačky ho nedokázal poslat na kopačku Gaiche. Mali se osvobodilo odkopem.
78'
Brankář Koita odkopával na levou stranu, kde ve vzduchu kraloval Moreno. I tak se k volnému míči dostal Konan, který ho odevzdal soupeři.
77'
Opět se nehraje, tentokráte skončil na hrací ploše jeden z hráčů Mali, který zřejmě dostal křeče. Vypadá to, že se jedná o Fofanu.
76'
De la Vega to zkoušel vzít sám na sebe, avšak poté ještě spolupracoval s Barcem, jehož centr pravou nohou doletěl do zámezí.
75'
Pérez se musel vrátit na vlastní polovinu, odkud to zkoušel dalekonosným pasem na Veru, před kterým ale zasahoval pozorný Fofana.
74'
Argentina nyní přečkala drtivý nápor soupeře, avšak brankář Roffo nemusel ani jednou zasahovat. Naopak jsme sledovali odkop od branky.
73'
Střídání v týmu Mali: ze hřiště odchází Ibrahima Koné, přichází Boubacar Traoré.
69'
Po více než minutě se Dramé nakonec rozhodl opustit hrací plochu, avšak zanedlouho by měl naskočit zpět na zelený pažit.
68'
Ihned po rozehrávce se do pokutového území dokázal natlačit Barco, který si penaltu nevymodlil. Posléze musel být ošetřován Dramé.
67'
Máme tady zaslouženou vyrovnávací branku! Mali totiž zahrávalo rohový kop z pravé strany, přičemž se nejvýše do vzduchu dokázal natlačit ABDOULAYE DIABY, jenž prudkou hlavičkou zamířil mimo dosah brankáře Roffa.
66'
Na řadu tak přišel rohový kop, který z levé strany rozehrával Koita. Jeho rohový kop mířil na zadní tyč, odkud Kanouté hlavičkoval vedle.
65'
Dramého centr z pravé strany se dokonce otřel o břevno, avšak Roffa to nikterak nerozhodilo. Následně pálil Diakite, jenž trefil protihráče.
64'
Mali se sice radovalo z vyrovnávací branky, avšak zakončující Diakite se v době přihrávky nacházel ve velice těsném ofsajdu.
64'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, zatím jsme stále viděli jedinou branku. Nyní je aktivnější Mali, jenž má výraznou územní převahu.
63'
Argentinci otočili hru k levé autové čáře, odkud to Barco zkoušel dalším drzým průnikem, při kterém trefil dobře stojícího Diarru.
62'
Nakonec to zhruba ze třiceti metrů zkoušel právě Álvarez, jehož rána pravou nohou skončila u Koity, jenž zasahoval nadvakrát.
61'
Do protiútoku se dostával Álvarez, který poté ještě spolupracoval s Barcem, jenž skončil na zemi. Hlavní sudí nechává pokračovat ve hře.
60'
Na pořadu dne byla standardní situace pro Mali. Koita kroutil míč do malého vápna, kam s přehledem vystartoval brankář Roffo.
59'
Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Gonzalo Maroni, přichází Pedro De la Vega.
58'
Mura vhazoval od pravé postranní čáry, přičemž pod sebou dokázal najít Morena, jenž ve středu hrací plochy raději uklidnil hru.
57'
Diakité se po souboji s protihráčem ocitl na zemi, přičemž se na jeho zdravotní stav přiběhl podívat také sudí. O nic vážného se ale nejedná.
56'
Diarra se celkem snadným způsobem dostal do přehuštěného prostoru, odkud na pravé straně hledal Fofanu, jenž balón ale nezastihl.
55'
Argentina tentokráte nedokázala vyvézt míč na druhou stranu, avšak podobně si počínal také soupeř, který odvracel za cenu autu.
54'
Konan se snažil procedit přihrávku na naběhnuvšího Koitu, což se nepovedlo. Naopak si obrannou povinnost dokázal splnit Mura.
53'
I další centr směřoval na Gaiche, který se tentokráte do zakončení nedostal. Padající míč si totiž dokázal pohlídat brankář Koita.
52'
Středem hrací plochy se probíjel Maroni, který s vypětím všech sil přeposlal míč na Álvareze, jenž pohodlně dokráčel na útočnou polovinu.
51'
Na opačné straně se Koita dostával do hlavičkového souboje, avšak tam byl mnohem důraznější Medina, který ihned posílal míč pryč.
50'
V tuto chvíli to bude pro hráče Mali hodně složité, prohrávají totiž o jednu branku. Není proč smutnit, do konce zápasu zbývá hodně času.
49'
Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! Argentina vhazovala z levé strany, přičemž se k centru dostal Ortega. Jeho nabídka sice našla hlavu protihráče, avšak ten naneštěstí trefil svého kolegu, což paradoxně hrálo do karet ADOLFU GAICHOVI, jenž přízemní ránou propálil Koitu.
49'
Zablokována rána přinesla Argentině zisk rohového kopu. Barco poslal míč na nohu Very, který trefil pouze jednoho ze spoluhráčů.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu to centrem z pravé strany zkoušel Mura, který v opačném pokutovém území našel pouze Diabyho.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzalo na starost Mali, jenž bude hrát pro změnu zprava doleva.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nakonec nepřinesl žádný přesný zásah. Úvod tohoto zápasu přinesl velice ofenzivní momenty, přičemž si oba celky vytvořily náznaky šancí, avšak ke kýžené brance se nedostaly. Doposud největší příležitost měl ze standardní situace Koita, jenž orazítkoval brankovou konstrukci. Směrem dopředu je ale aktivnější Argentina, která ale většinu času naráží na připravenou obranu soupeře.
45+2'
45+1'
Koita včas vyběhl ze své branky, načež poté na druhé straně zkoušel najít Koného, který měl k padajícímu míči hodně daleko.
45'
První poločas bude nastaven o dvě minuty.
43'
Do konce poločasu nezbývá zrovna moc času, Argentina je v držení míče na útočné polovině, avšak brankář Koita je bez práce.
42'
Mali se dostalo až do pokutového území, kde se Koita po souboji s protihráčem poroučel k zemi. Sudí ale zůstává klidný.
40'
Ortega si to namířil po levém křídle, načež to jeho celek zkoušel přes opačnou stranu, kde si ale Mura příliš nevěřil na centr.
39'
Hlavní sudí i tentokráte raději přerušil hru. Po střetu s Medinou se na zemi ocitl Koné, který se o pár vteřinek později postavil zpět na nohy.
38'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
37'
Do vzdušného souboje se dostával Koné, který ve vzduchu fauloval Veru. Hlavní sudí přerušil hru, Argentina bude rozehrávat volný kop.
36'
Álvarez se drzým způsobem dostával do pokutového území, kde ho zastavila smečka protihráčů. Argentina tak bude alespoň vhazovat.
35'
Morenovi se nepodařilo přesně přihrát pod sebe, kde se nacházel kolega Maroni. Tento záměr totiž dokázal velice důkladně přečíst Diarra.
34'
Také brankář Koita mohl odkopávat od své branky. Jeho dalekonosná nabídka směřovala na levou stranu, kde zasahoval Mura.
33'
Nakonec z toho nebylo nic vážnějšího, opět se tak pokračuje ve hře. Roffo rozehrával od své branky, jeho celek to zkouší po zemi.
32'
Po předchozím souboji skončila na zemi dvojice protihráčů. Na hrací plochu zavítal lékařský personál, chvíli se tak hrát nebude.
31'
Navíc to po levém křídle zkoušel Diakité, jehož centr nakonec propadl až do pokutového území, kde hlavičkoval na horní síť forvard Koné.
30'
Posléze si gestem ruky řekl o přihrávku právě Gaich, který podklouzl. Toho využil napadající Diaby, jenž raději vyprodukoval zpětnou příhru.
29'
Gaichovi ani v tomto případě moc nescházelo. Tentokráte se k centru dostal Moreno, který napříč pokutovým územím málem našel prvně jmenovaného.
24'
Navíc budeme sledovat další standardní situaci pro Mali. V tomto případě se totiž na zemi ocitl Fofana, tentokráte to bude z větší vzdálenosti.
23'
I tak se k autovému vhazování dostal obránce Diarra, který to zkoušel podél autové čáry, kde se Koitovi přeci jenom podařilo udržet balón.
22'
Z pravé strany to vzdušnou nabídkou zkoušel Mura, který našel pouze jednoho z protihráčů. Mali se posléze nepovedl přechod kupředu.
21'
Máme za sebou něco málo přes dvacet minut, hry, na první branku stále čekáme. Rozhodně ale sledujeme hodně zajímavou podívanou.
20'
Tady moc nescházelo! Koita se totiž postavil k rozehrávce standardní situace, kterou Roffo vyrazil do horní brankové konstrukce.
19'
Barco se chopil rozehrávky dalšího rohu, který i tentokráte našel naskakujícího Péreze. Jeho další hlavička opět našla rukavice brankáře.
18'
Na druhé straně si to do otevřené obrany namířil Koita, který si ale ukopl balón daleko od kopačky. Toho využil pozorný zadák Medina.
17'
Argentina si to pohodlným způsobem namířila na druhou stranu, kde se podařilo zakročit Diabymu, jenž na jistotu odpálil míč za autovou lajnu.
16'
Roffo se po delší době dostal k hracímu předmětu, který poté vyhazoval na levou stranu. Ortega ihned přenášel hru na opačný pól.
15'
Dalekonosný pas směřoval křížem na Ortegu, před kterým ho ještě tečoval Diaby. Po autovém vhazování pálil vysoko nad branku Moreno.
14'
Nakonec se autového vhazování ujal Fofana, který v pokutovém území dokázal najít Dramého, avšak ten si s protihráčem nedokázal poradit.
13'
Přihrávka za obranu nakonec směřovala pouze na kopačku Péreze, který v tísni poslal míč do zámezí. Konan tak bude moci vhazovat.
12'
K odkopu od své branky se postavil brankář Koita, který zkoušel poslat míč na levou stranu hrací plochy, kde Diarra nezastihl balón.
11'
Logicky tak přišel na řadu rohový kop, ke kterému se postavil Barco. Jeho nabídka našla hlavu Péreze, jenž hlavičkoval doprostřed branky.
10'
Hodně prostoru měl kolem sebe obránce Mura, který se k centru neodvážil. Místo toho pálil Moreno, jenž trefil pouze protihráče před sebou.
9'
Na opačné straně se Álvarez přiblížil k pokutovému území, kde jeho technické zakončení dokázal pokrýt připravený brankář Koita.
8'
Na opačné straně to z velké vzdálenosti zkoušel Dramé, jehož zakončení pravou nohou nakonec putovala daleko vedle brankové konstrukce.
7'
Argentinci roztáhli hru na levou stranu, odkud Ortega nebezpečně centroval do pokutového území, kde se Koitovi podařilo stáhnout balón.
6'
Aby toho nebylo málo, tak v krátkém časovém sledu fauloval také Fofana. Hlavnímu sudímu se to moc nelíbilo a hráči udělil napomenutí.
5'
Volný kop sice nepřinesl nebezpečný centr, avšak poté se z druhé vlny dostal ke střeleckému pokusu Fofana, jenž pálil vysoko nad branku.
4'
Posléze si ve středu hrací plochy pomohl nedovoleným zákrokem Vera, jenž místo hracího předmětu trefil dolní končetinu Fofany.
3'
Hned v úvodu utkání se do zajímavé pozice dostával Álvarez, který předával pod sebe na Gaiche, jenž nedokázal zamést míč do branky.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzala Argentina, která bude hrát zprava doleva.
1'

Argentina: Roffo – Mura, Pérez (C), Medina, Ortega – Barco, Vera, Moreno – Álvarez, Gaich, Maroni.
Náhradníci: Pourtau, Blázquez – Almendra, Sosa, Centurión, Weigandt, Urzi, Chancalay, Ferreira, De la Vega.

Mali: Y. Koïta – Konan, A. Diaby, Kanouté (C), D. Diarra – Fofana, S. Sissoko, S: Koïta – H. Dramé, Koné, Diakite.
Náhradníci: A. Coulibaly, S. Coulibaly – M. Traoré, Konté, M. Diarra, B. Traoré, Samake, N'Diaye.

Rozhodčí: Guerrero – Hernández, Martínez (všichni Mexiko).
Mali

Na opačné straně stojí reprezentace Mali, která měla při postupu značné štěstí. Mali totiž obsadilo druhou postupovou příčku, avšak mělo stejný bodový zisk oproti Panamě. Nakonec tak rozhodovalo skóre, které mělo Mali lepší o jedinou branku, avšak Panama se do play-off rovněž dostala, a sice díky tabulce třetích týmů. Mali hned v prvním skupinovém utkání remizovalo, bylo tomu právě proti reprezentaci Panamy. V následném utkání jsme sledovali celkem slušnou přestřelku, kterou lépe zvládlo právě Mali, které vyhrálo 4:3. Poslední skupinové představení bylo na programu proti Francii, která pro změnu zvítězila 3:2.
Argentina

Fotbalisté Argentiny si v základní skupině počínali celkem zodpovědným způsobem, nakonec totiž obsadili první pozici, díky čemuž si zajistili lepší výchozí pozici do vyřazovacích bojů. Argentina nakonec ze tří odehraných zápasů dokázala vydolovat šest bodů, což se povedlo také Jižní Koreji, jenže ta měla skóre o poznání horší. Argentina na úvod šampionátu dokázala celkem v poklidu rozstřílet Jižní Afriku, která odnesla porážku 2:5. Argentinci pokračovali ve vynikající formě také v utkání proti Portugalsku, ten totiž dokázali zvládnout výsledkem 2:0. Doposud jediná porážka přišla právě pro Koreji, ta vyhrála 2:1.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Mistrovství světa U20 nám vstoupilo do play-off, my budeme společně sledovat souboj mezi Argentinou a Mali.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.