MS U20 -  ONLINE PŘENOS -  Honduras : Uruguay - 27. května 2019   18:00

0:2
(0:1)
Uruguay
Uruguay
41' Acevedo  (S. Cáceres) • 90+1' Schiappacasse  (Sanabria)
Honduras
J. García – Rivas, Álvarez, Decas (C), Gómez (67. Rosales) – Chávez, Núñez, Baptiste, P. Palacios (77. Mejía) – Villafranca, C. Romero (53. Guevara).
Manzano J. (Esp)
Uruguay
Israel – Busquets, S. Cáceres (51. Elizalde), Méndez (C), M. Araújo – Ginella, Acevedo, Schiappacasse – P. Rodríguez (80. Sanabria), Núñez, S. Rodríguez (85. Chacón).

Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji hezký zbytek večera.
Držení míče: 34 % : 66 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 5:5. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 15:11.
Uruguay zvládla tento zápas proti Hondurasu a vítězí v poměru 2:0, díky čemuž postupuje do vyřazovacích bojů. Honduras však předvedl velice sympatický výkon, za který se opravdu stydět nemusí.
90+4'
90+3'
Darwin Núñez měl k míči daleko a José García jej dokázal odehrát do autu.
90+1'
Uruguay právě vstřelila branku!

Sanabria přiťukl míč do náběhu NICOLÁSE SCHIAPPACASSEHO a ten tečovanou střelou rozhoduje tento zápas!. Asistence: Juan Sanabria.
90+1'
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty.
90'
Dlouhý míč Elizadeho končí až v autu.
88'
Joseph Rosales zkouší vystřelit z přímého kopu přímo na branku, Israel s ní však problémy neměl.
87'
Edgar Elizalde je ve vzdušném souboji pozdě a svého protihráče fauluje.
85'
Střídání v týmu Uruguay: ze hřiště odchází Santiago Rodríguez, přichází Thomás Chacón.
83'
Elison Rivas je při napadání příliš důrazný a vidí žlutou kartu.
82'
Wesly Decas si při rohovém kopu pomohl faulem a rozhodčí tuto útočnou akci ukončuje hvizdem.
80'
Střídání v týmu Uruguay: ze hřiště odchází Paul Rodríguez, přichází Juan Sanabria.
79'
Nyní jsme viděli dobrou akci hráčů v modrých dresech, bohužel přihrávka pod sebe našla pouze obránce.
77'
Elison Rivas se s tím nemazal a odkopl míč na rohový kop.
77'
Střídání v týmu Honduras: ze hřiště odchází Patrick Palacios, přichází Carlos Mejía.
75'
Paul Rodríguez je poslán na zem Chávezem a Uruguay bude zahrávat přímý kop.
74'
Edgar Elizalde přerušil rychlý protiútok Hondurasu a za svůj zákrok obdržel žlutou kartu.
73'
Hráči Uruguaye si na útočné polovině pomohli faulem a je jím pískán faul.
72'
Jack Jean Baptiste trefil obránce ve výskoku loktem a je mu pískán faul.
71'
Stejně tak dopadl na druhé straně Paul Rodríguez.
70'
Tento dlouhý míč za obranu opravdu nemohl Joseph Rosales stihnout na hřišti.
69'
Uruguay se bez potíží ubránila.
68'
Maximiliano Araújo si pomohl faulem na Guevaru a vidí žlutou kartu. Honduras navíc bude zahráva nebezpečnou standartní situaci.
67'
Střídání v týmu Honduras: ze hřiště odchází Axel Gómez, přichází Joseph Rosales.
65'
Santiago Rodríguez poslal svou střelu pouze do středu branky.
64'
A opět Nicolás Schiappacasse se dostal za obránce soupeře, bodlem však trefil pouze Garcíu.
63'
Josué Villafranca sestřelil svého protihráče ostrým skluzem a vidí žlutou kartu.
63'
Nicolás Schiappacasse se dostal po narážečce za obránce Hondurasu, z otočky ale střílí těsně vedle.
62'
Gerson Chávez je v souboji s Rodríguezem důraznější a rozhodčí mu píská faul.
60'
Dlouhý míč za obranu si Israel pohlídal a pouští jej až za brankovou čáru.
59'
Gerson Chávez po tvrdém souboju zůstává ležet na zemi a bude ošetřován.
57'
Patrick Palacios se dobře uvolnil a jeho pokus končí vysoko nad.
55'
Selvin Guevara se dostal do šance na pravé straně z úhlu, jeho pokus ale proletěl podél brankové čáry až do autu!
55'
Slibně zahraný brejk si Hondurasané pokazili špatným centrem.
54'
Paul Rodríguez se zalekl Rivase a nedokázal zpracovat vysoký míč.
53'
Hráči Hondurasu se chtěli prosadit po pravé straně, nezískali ale ani aut.
53'
Střídání v týmu Honduras: ze hřiště odchází César Romero, přichází Selvin Guevara.
51'
Střídání v týmu Uruguay: ze hřiště odchází Sebastián Cáceres, přichází Edgar Elizalde.
51'
Mariano Álvarez a Nicolás Acevedo se ve vzduchu srazili hlavami a jsou ošetřováni.
50'
Uruguay se však bez potíží standartní situaci ubránila.
50'
Maximiliano Araújo fauluje Palaciose a je pískáno.
49'
Paul Rodríguez poslal vynikající uličku na Darwina Núñeze, jeho křížná střela jen o kousek minula tyč Garcíovy branky!
47'
Darwin Núñez se chtěl procpat za obranu Hondurasu, ale nebyl dost důrazný.
46'
Stopeři Uruguaye nebyl při odkopu důrazní a Patrick Palacios mohl střílet z voleje, bohužel nad.
46'
Máme za sebou úvodní poločas zápasu Uruguaye s Hondurasem. Outsider zápasu si vede poměrně dobře a chce hrát s favoritem ofenzivní partii. Své útoky bohužel končí dost často zbrkle. Uruguay toho dopředu sice moc nevymyslela, přesto se na konci poločasu prosadila ze standartní situace.
Druhý poločas začne přibližně v 17:03.
45+4'
45+4'
Pro dlouhý centr si došel Franco Israel.
45+3'
Maximiliano Araújo si pomohl faulem a k míči se dostanou hráči Hondurasu.
45+2'
Darwin Núñez hlavičkuje vysoko nad branku.
45+1'
Jonathan Núñez fauluje Araúja a Uruguay může zahrávat další standartní situaci.
45+1'
44'
Gerson Chávez napřáhl z dvaceti metrů, bohužel pro Honduras střela mířila jen do středu branky.
43'
Hráči v bílém se rozběhli do rychlého protiútoku, ten zastavuje až Bruno Méndez přesným zásahem.
41'

Standartní situaci Uruguay rozehrála na pravou stranu, tam míč hlavou zahrál Cáceres zpět před branku, míč propadl na zadní tyč kde si nabíhal NICOLÁS ACEVEDO a otevřel skóre duelu! Asistence: Sebastián Cáceres.
41'
Josué Villafranca ostře fauluje Rodrigueze a uvidíme další standartní situaci.
40'
Santiago Rodríguez padá před pokutovým územím na zem ale nepíská se.
38'
César Romero si při presinku počínal příliš důrazně a vidí žlutou kartu.
37'
Jonathan Núñez si dobře poradil na své straně s obráncem, ale na Israele poslal jen velmi slabou střelu.
35'
Nicolás Schiappacasse se prosadil mezi obránci soupeře, gólman García však skvěle zasáhl.
34'
Uruguay se prosadila po levé straně, střílený centr před branku však proletěl celým pokutovým územím až do autu.
33'
Elison Rivas dojel Busquetse a je důrázně napomínán rozhodčím.
32'
Po něm pálí z voleje César Romero vysoko nad branku.
31'
Nepřijemný centr poslal na branku Axel Gómez a Franco Israel měl co dělat aby jej vytáhl mimo tři tyče. Dobíhající Josué Villafranca byl zablokován a uvidíme rohový kop.
29'
Josué Villafranca se svalil na zem a je ošetřován.
28'
Nicolás Schiappacasse si parádně poradil hned se třemi obránci a dostal se i do koncovky, z úhlu však Garcíu neprostřelil.
28'
Ten však bohužel pro ně ukončují nepřesným centrem.
27'
Dlouhý aut Hondurasanů odehrávají jejich soupeři do rychlého kontru.
25'
Santiago Rodríguez poslal jedovatou střelu nad branku.
23'
José García vyběhl pro míč daleko z branky a měl co dělat, aby míč před Núňezem zahrál alespoň do autu.
23'
Přetažený centr Santiaga Rodrígueze končí až za brankovou čarou.
22'
Hůř rozehraný roh na krátko jsem už dlouho neviděl, přesto hráči v modrém mohou alespoň vhazovat.
21'
Nicolás Schiappacasse získal po náběhu z levé strany rohový kop.
20'
Santiago Rodríguez chtěl poslat svého spoluhráče do náběhu, míč je příliš dlouhý a končí až za brankovou čarou.
19'
Ofsajdová past sklapla a Honduras ve svém útoku nemůže pokračovat.
18'
Nicolás Schiappacasse si postavil míč, ale poslal jej dobré dva metry nad branku.
17'
Jonathan Núñez fauluje pronikajícího Santiaga Rodrígueze a to bude dobrá standartka ze dvaceti metrů!
16'
Obránci v modrém byli dost důrazní a Uruguay může do brejku, ten neměl dlouhého trvání.
15'
Ezequiel Busquets netrefil míč a odnesl to Axel Gómez a uvidíme zajímavý přímý kop Hondurasu.
14'
Francisco Ginella přišlápl soupeře a je mu odpískán faul.
Sebastián Cáceres nebyl trpělivý a poslal dlouhý míč do autu.
13'
Uruguay drží míč na své polovině a postupně kombinuje směrem dopředu.
11'
Mariano Álvarez při standartní situaci vletěl nekompromisně do brakáře Israele a může být rád, že nevidí další kartu.
9'
Mariano Álvarez zahrál rukou aby zastavil šanci hráčů v modrém a za svůj zákrok vidí žlutou kartu.
8'
Santiago Rodríguez dostal parádní míč za obranu Hondurasu, míč si zpracoval a měl spoustu času skórovat. Napálil však pouze Garcíu, následně sudí ještě mává ofsajd a veškeré vzrušení je zbytečné.
8'
Oba hráči zřejmě budou schopní pokračovat ve hře stejně tak jako my.
6'
Dva hráči se srazili hlavami ve výskoku a zůstávají ležet na zemi, budou potřebovat ošetření.
5'
Francisco Ginella fauluje ve středu hřiště a hrát mohou hráči v bílém.
3'
Hráči Hondurasu hrají zatím aktivně a do centru se položil Patrick Palacios, netrefil však branku.
2'
Jonathan Núñez odvedl v defenzivě dobrou práci a nákopem míče do Nicoláse Schiappacasseho získal odkop od branky.
1'
K prvnímu centru se dostali hráči Hondurasu, pro míč si však dobrým výběhem dosel Israel.
1'
Hezký podvečer u sledování zápasu MS U20 v Polsku mezi Hondurasem a Uruguayí. Ta nastoupí klasicky v modrých dresech, její soupeř bude hrát v dresech bílých.

Honduras: J. García – Rivas, Álvarez, Decas (C), Gómez – Chávez, Núñez, Baptiste, P. Palacios – Villafranca, C. Romero.
Náhradníci: Reyes, Villanueva – Antúnez, Diego, Cálix, Guevara, E. López, Mejía, Rosales, Palma.

Uruguay: Israel – Busquets, S. Cáceres, Méndez (C), M. Araújo – Ginella, Acevedo, Schiappacasse – P. Rodríguez, Núñez, S. Rodríguez.
Náhradníci: R. Rodríguez, Silveira – Ancheta, R. Araújo, Elizalde, Barrios, Chacón, Sanabria, Boselli, E. Gomez.

Rozhodčí: Manzano J. (Esp).
Honduras

Pro Honduras je obrovský úspěch už to, že se na světový šampionát vůbec kvalifikoval. Jakýkoliv další postup by byl pro malou zemi historickým úspěchem. To, že si Honduras nebrousí zuby na medaili, se ukázalo už v prvním duelu, ve kterém podlehl Norsku vysoko 0:5.
Uruguay

Uruguay patří ve skupině s Novým Zélandem, Norskem a Hondurasem mezi adepty na postup do další fáze šampionátu. Tuto roli Uruguay potvrdil také v úvodním vystoupení, ve kterém dokázal přehrát Norsko výsledkem 3:1. Dnes proti outsiderovi skupiny si celek z Jižní Ameriky bude chtít zajistit postup do osmifinále.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování světového šampionátu dvacetiletých. Společně se dnes podíváme na duel Honduras – Uruguay. Výkop je stanoven na 18 hodin.