MS U20 -  ONLINE PŘENOS -  Katar : Ukrajina - 27. května 2019   18:00

Katar
Allíthí – Bakš, Suhajl, Mamdúh, Al Minálí – Syahputra – Al Bajatí, Muhammad, Umaru, Násir (54. H. Alí) – Abdurizáq.
Ukrajina
Lunin – Konoplja, Popov, Bondar, Beskorovajnyj, Kornijenko – Citajšvili (63. Kaščuk), Musolitin, Chachljov (46. Čech), Buleca (73. Sikan) – Suprjaha.

Denys Popov se stal jediným střelcem tohoto zápasu, a tak se Ukrajina stává prvním týmem ve skupině D, který vyhrál dva zápasy. Naopak Katar po úvodní porážce 0:4 s Nigérií nestačil ani na Ukrajinu a znovu bez vstřelené branky.
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 3:7. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 24:19.
90+3'
90+3'
Andrij Lunin rozehrává od své branky, to už běží poslední minuta nastaveného času.
90+1'
Katar se dlouhým míčem dostal přes střed hrací plochy, ale zakončit nedokázal.
90+1'
Tři minuty uvidíme navíc.
90'
Danylo Sikan měl obrovskou šanci, ale jeho ránu z velmi dobré pozice vyrazil Šiháb Allíthí na rohový kop.
90'
Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
88'
Obrovskou šanci ukrajinského hráče překazilo postavení mimo hru. Katarská obrana rozehrává.
87'
Ukrajina míří za výhrou v tomto zápase, sledujeme klidnější pasáž hry.
85'
Žlutou kartu dostává Násir Bakš (Katar). Tvrdé dohrání soupeře, skluz a červená.
83'
Danylo Sikan se dostal do výborné střelecké pozice, jenže jeho rána z bezprostřední blízkosti končí mimo branku.
80'
Dostáváme se do posledních deseti minut hry. Ukrajina drží jednobrankové vedení. Na střely na branku vede tým ve žlutém 4:1.
79'
Katarští Júsuf Abdurizáq a Hášim Alí kombinují na polovině hrací plochy. Těžko hledají šanci na nějakou akci pokračující až před branku Ukrajiny.
77'
Denys Popov přišel na útočné polovině o míč, následně budou rozehrávat hráči Kataru.
76'
Ukrajina rozehrává od své branky, Danylo Beskorovajnyj hledal dlouhým pasem spoluhráče, ale přihrávka postrádala přesnost.
75'
Juchym Konoplja se dostal do dobré střelecké pozice, navedl si míč na osu hrací plochy a jeho rána vůbec nebyla špatná. Branku však minul.
73'
Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Serhij Buleca, přichází Danylo Sikan.
72'
Maxim Čech se dostal k míči, ale jeho centr před branku byl zblokovaný. Obrana si dobře poradila.
70'
Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, fotbalisté Ukrajiny stále drží jednobrankové vedení.
68'
Žlutou kartu dostává Juchym Konoplja (Ukrajina).
68'
Katarská hra se v posledních minutách mírně zvedá. Tým vedený coby domácí se pokouší vypracovat si výraznější šanci a překonat brankáře soupeře.
66'
Ahmad Al Minálí se dopustil poněkud zbytečného faulu. Míč tedy budou mít fotbalisté vedení jako hostující.
65'
Vladyslav Suprjaha hledal spoluhráče na útočné polovině, ale do výraznější šance se propracovat nedokázal.
63'
Katar je hodně otřesený brankou soupeře, nyní hrají aktivněji fotbalisté ve žlutém, kteří se pokouší hrát co nejdál od své branky.
63'
Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Giorgij Citajšvili, přichází Oleksij Kaščuk.
59'
Ukrajina právě vstřelila branku!
Ukrajina se dostává zaslouženě do vedení. Po centru spoluhráče zůstal před brankou zcela volný DENYS POPOV, jehož hlavička končí v bráně. Asistence: Serhij Buleca.
58'
Chálid Muhammad vedl protiakci, ale zakončit nedokázal.
57'
Ukrajina pokračuje v aktivní hře, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Zatím ale marně.
56'
Hraje se nahoru, dolu. Hra se přelévá ze strany na stranu, sledujeme otevřenější pasáž hry.
54'
Střídání v týmu Katar: ze hřiště odchází Abdulla Násir, přichází Hášim Alí.
53'
Juchym Konoplja měl další velkou šanci svého celku, tentokrát jeho ránu vyrazil brankář a k dorážce ho nepustila katarská obrana.
52'
Serhij Buleca skvěle vypálil brankář Šiháb Allíthí tak tak vyrazil míč na rohový kop. Následná šance byla nevyužitá.
50'
Giorgij Citajšvili pálil z dobré pozice, jeho akci zastavit celkem snadno brankář Šiháb Allíthí.
49'
Katarský brankář vykopává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop. Míč následně získala Ukrajina.
48'
Juchym Konoplja byl faulovaný soupeřem, v souboji o míč dostal kopačkou do hlavy. Sudí píská jasný faul.
48'
Žlutou kartu dostává Júsuf Abdurizáq (Katar).
47'
V poklidném tempu začal druhý poločas, opticky aktivnější je ve žlutém hrající Ukrajina.
46'
Žlutou kartu dostává Serhij Buleca (Ukrajina).
46'
Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Olexij Chachljov, přichází Maxim Čech.
46'
V prvním opatrném poločase jsme viděli jednu jedinou střelu na branku, gólman si však poradit dokázal.
45+2'
45+2'
Rána, kterou vyslal Chálid Muhammad, končí mimo branku. Vykopávat bude Andrij Lunin.
45+1'
Hraje se na půlce, ani jeden tým se nyní nikam nežene.
45+1'
Uvidíme navíc ještě dvě minuty.
45'
Ukrajinští fotbalisté hrají aktivně a vstupují do poslední minuty poločasu s míčem pod kontrolou.
44'
Šiháb Allíthí bude vykopávat od své branky, centr se snesl až na polovinu hrací plochy.
42'
Volný kop pro Ukrajinu a znovu Giorgij Citajšvili. Centr se snesl před branku a Denys Popov o malý kousek minul branku.
40'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se momentálně nikam nežene.
37'
Katarská obrana rozehrává od své branky, mnoho fotbalové krásy v tomto zápase zatím k vidění není.
35'
Viktor Kornijenko hledal spoluhráče, akce Ukrajiny pokračuje. Následně ale Ahmad Al Minálí nenechal soupeře vypálit. Ukrajinský hráč si míč příliš předkopl. Hrát tak budou fotbalisté Kataru.
34'
Muhammad Al Bajatí se pokoušel po volném kopu spoluhráče dostat do šance, ale obrana před ním odkopla míč.
32'
Fotbalisté ve žlutém hrají aktivněji, mají převahu, pokouší se něco vymyslet. Buleca měl zblokovanou ránu.
30'
Další rohový kop pro Ukrajinu. Centr se snesl před branku, ovšem katarská obrana si dokázala poradit.
28'
Střelu na branku jsme zatím viděli jen jednu, vystřelila Ukrajina a Šiháb Allíthí zasáhl.
25'
Giorgij Citajšvili rozehrává rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si poradila.
24'
Katar se pokouší něco vymyslet, Júsuf Abdurizáq hledal dlouhým pasem spoluhráče, ale nepřihrál přesně.
22'
Žlutou kartu dostává Olexij Chachljov (Ukrajina).
20'
Dvacet minut hry je pryč, sledujeme klidnější pasáž hry. Hraje se na polovině hrací plochy.
18'
Aktivněji hraje Ukrajina, která má více ze hry, ale čeká na výraznější šanci.
15'
Abdulla Násir pálil z otočky, jeho ránu zblokoval aktivně hrající Viktor Kornijenko na vhazování.
13'
Následné zakončení Viktora Kornijenka bylo nepřesné.
12'
Viktor Kornijenko centroval na druhou stranu ke vzdálenější tyčce. Juchym Konoplja se k hlavičce nedostal, anžto Ahmad Al Minálí odhlavičkoval na roh.
8'
Ukrajina kombinuje na útočné polovině, snaží se něco vymyslet. Výsledkem je rána Kornijenka, která končí nad.
7'
Júsuf Abdurizáq pálil z dobré střelecké pozice, jeho ránu vyrazil ukrajinský brankář na rohový kop.
5'
Serhij Buleca vedl útočnou akci svého celku, následně Giorgij Citajšvili hledal před brankou spoluhráče, ale jeho akce byla nepřesná.
3'
Abdulrašíd Umaru se pokoušel dostat do šance, ale obrana soupeře jej dokázala poměrně rychle zastavit.
2'
Brankář Ukrajiny rozehrává od své branky po nepřesném centru soupeře, sledujeme klidnější úvod zápasu.
1'
Katar hraje v červeném, Ukrajina ve žlutém.
1'

Katar: Allíthí – Bakš, Suhajl, Mamdúh, Al Minálí – Syahputra – Al Bajatí, Muhammad, Umaru, Násir – Abdurizáq.
Náhradníci: Zakarijá, Badráldín – A. Alí, Ajman, Al Jazídí, Ahmad, Málulláh, Pálangí, H. Alí, As-sibáí.

Ukrajina: Lunin – Konoplja, Popov, Bondar, Beskorovajnyj, Kornijenko – Citajšvili, Musolitin, Chachljov, Buleca – Suprjaha.
Náhradníci: Kučeruk, Riznyk – Safronov, Veremijenko, Čech, Sikan, Dryšljuk, Ustymenko, Snurnicyn, Kaščuk..
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního mládežnického fotbalu. V tomto zápase MS do dvaceti let proti sobě nastoupí Katar a Ukrajina.

Katar nevstoupil do skupiny D vůbec dobře, na úvod šampionátu nestačil na Nigérii, od které inkasoval čtyři branky. Trefili se Effiom, Offia, Dele-Beshiru a Salawudeen. Katar se neprosadil.

Ukrajina své první vystoupení na šampionátu zvládla, dokázala porazit USA 2:1. Ukrajinu poslal do vedení Buletsa, rychle ale srovnal Sevania. Rozhodující gól vstřelil Popov v 51. minutě.